Obrazek

I ŻLF - sprawy ogólne

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6753
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

I ŻLF - sprawy ogólne

Post autor: savage »

fox pisze:Za Wiktora Lisa (zakończył karierę) dobieram Daniela Bewley'a
Zatwierdzam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1883
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

I ŻLF - sprawy ogólne

Post autor: Pichu »

Za kontuzjowanego Runę Holtę - Andriej Kudriaszow

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6753
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

I ŻLF - sprawy ogólne

Post autor: savage »

Pichu pisze:Za kontuzjowanego Runę Holtę - Andriej Kudriaszow
Zgoda
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

I ŻLF - sprawy ogólne

Post autor: WaluS »

Za kontuzjowanego Daniel Jeleniewski - Lublin (złamana noga) dobieram Artiom Trofimow - Daugavpils.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6753
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

I ŻLF - sprawy ogólne

Post autor: savage »

WaluS pisze:Za kontuzjowanego Daniel Jeleniewski - Lublin (złamana noga) dobieram Artiom Trofimow - Daugavpils.
Zgoda
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6753
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

I ŻLF - sprawy ogólne

Post autor: savage »

Tabela i wszystkie wyniki uzupełnione.
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6753
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

I ŻLF - sprawy ogólne

Post autor: savage »

Wyniki i tabela uzupełnione
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
fox
Posty: 1490
Rejestracja: 22 lip 2009, 22:14
Lokalizacja: z krwi i kości

I ŻLF - sprawy ogólne

Post autor: fox »

Z takiego samego powodu jak w kolejce 9 ( brak punktów dla Hampela) proszę o poprawienie wyniku dla drużyny Bossman Squad w kolejce 8. Jakub Jamróg zdobył w niej 11 pkt co daje 6pkt ŻLF a nie 0. To istotne dla dwumeczu i punktu bonusowego.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6753
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

I ŻLF - sprawy ogólne

Post autor: savage »

fox pisze:Z takiego samego powodu jak w kolejce 9 ( brak punktów dla Hampela) proszę o poprawienie wyniku dla drużyny Bossman Squad w kolejce 8. Jakub Jamróg zdobył w niej 11 pkt co daje 6pkt ŻLF a nie 0. To istotne dla dwumeczu i punktu bonusowego.
Punkty Hampela są poprawione. Wyniki 8 kolejki były rozliczone 02.08.2018, zaś uwaga wniesiona 19 dni później. Zgodnie z Regulaminem (punkt 1.4) nie mogę edytować tej kolejki. Gdyby to ode mnie zależało, to zmieniłbym wynik zgodnie z duchem sportu, niemniej rolą opiekuna ligi jest prowadzenie jej w oparciu o Regulamin, który wszyscy, wspólnie ustalamy.

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
fox
Posty: 1490
Rejestracja: 22 lip 2009, 22:14
Lokalizacja: z krwi i kości

I ŻLF - sprawy ogólne

Post autor: fox »

Prezesie Savage, podobnie jak Ty, ja też mam grafik napięty a w międzyczasie wypadł mi 14-o dniowy urlop wyjazdowy. Wystawianie składu jakoś upchnąłem ale nie jestem w stanie codziennie śledzić uzupełnianie wyników, tym bardziej że od pewnego czasu była tam cisza. Do sprawdzenia zmusił mnie fakt błędnego punktowania 9 kolejki i odruchowo sprawdziłem kolejkę 8. Aż strach pomyśleć ile meczów tak przegrałem bo nie śledzę tego na bieżąco. Jeżeli zgodnie z regulaminem mam być robiony w ch*ja to trzeba prędko ten regulamin zmienić. Zrozumiałbym to gdyby wyniki były uzupełniane na bieżąco, a tak:
Zgłaszam oficjalny protest przeciwko niechcącemu wypaczaniu wyników ! oraz zmianę wyniku 8 kolejki w meczu Bossman Squad - Seta Team.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6753
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

I ŻLF - sprawy ogólne

Post autor: savage »

fox pisze:Prezesie Savage, podobnie jak Ty, ja też mam grafik napięty a w międzyczasie wypadł mi 14-o dniowy urlop wyjazdowy. Wystawianie składu jakoś upchnąłem ale nie jestem w stanie codziennie śledzić uzupełnianie wyników, tym bardziej że od pewnego czasu była tam cisza. Do sprawdzenia zmusił mnie fakt błędnego punktowania 9 kolejki i odruchowo sprawdziłem kolejkę 8. Aż strach pomyśleć ile meczów tak przegrałem bo nie śledzę tego na bieżąco. Jeżeli zgodnie z regulaminem mam być robiony w ch*ja to trzeba prędko ten regulamin zmienić. Zrozumiałbym to gdyby wyniki były uzupełniane na bieżąco, a tak:
Zgłaszam oficjalny protest przeciwko niechcącemu wypaczaniu wyników ! oraz zmianę wyniku 8 kolejki w meczu Bossman Squad - Seta Team.
Doskonale Cię rozumiem, jest to dla mnie tym bardziej kłopotliwe, że jest to bezwzględnie mój błąd. Uważam, że najlepszym rozwiązaniem będzie odwołanie się do Rady Ligi, bo z jednej strony mamy Regulamin, który jest jednoznaczny i muszę się go trzymać, a z drugiej mamy zdrowy rozsądek i ducha sportu...

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
AC
Posty: 1318
Rejestracja: 27 lip 2009, 13:00
Lokalizacja: UNIA TARNÓW
Kontakt:

I ŻLF - sprawy ogólne

Post autor: AC »

12. kolejka 12 sierpnia
A.C. Marian - TSŻ Mościce 46 - 37 (98 - 90)

Male fair-play poniewaz blad sie wkradl w tabeli i wynikach podsumowujacych zestawienie calego sezonu... prosze o sprawdzienie.
Unia Tarnów & AC Milan

Awatar użytkownika
fox
Posty: 1490
Rejestracja: 22 lip 2009, 22:14
Lokalizacja: z krwi i kości

I ŻLF - sprawy ogólne

Post autor: fox »

Za późno kolego na poprawki. 48 h minęło i ducha fair play ujowy regulamin zastrzelił. Musi tak zostać...

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

I ŻLF - sprawy ogólne

Post autor: WaluS »

AC pisze:12. kolejka 12 sierpnia
A.C. Marian - TSŻ Mościce 46 - 37 (98 - 90)

Male fair-play poniewaz blad sie wkradl w tabeli i wynikach podsumowujacych zestawienie calego sezonu... prosze o sprawdzienie.
A co takiego się stało że odjąłeś mi 20 pkt. z 12 kolejki?
No chyba że masz kłopot z dodawaniem, ale to już się na forum tego nie załatwia ;)

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

I ŻLF - sprawy ogólne

Post autor: WaluS »

WaluS pisze:
AC pisze:12. kolejka 12 sierpnia
A.C. Marian - TSŻ Mościce 46 - 37 (98 - 90)

Male fair-play poniewaz blad sie wkradl w tabeli i wynikach podsumowujacych zestawienie calego sezonu... prosze o sprawdzienie.
A co takiego się stało że odjąłeś mi 20 pkt. z 12 kolejki?
No chyba że masz kłopot z dodawaniem, ale to już się na forum tego nie załatwia ;)
Zaznaczam, bo nie chciałbym być źle zrozumiany - ta wypowiedź była do AC, tylko do prowadzącego 1 ŻLF.

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

I ŻLF - sprawy ogólne

Post autor: WaluS »

WaluS pisze:
AC pisze:12. kolejka 12 sierpnia
A.C. Marian - TSŻ Mościce 46 - 37 (98 - 90)

Male fair-play poniewaz blad sie wkradl w tabeli i wynikach podsumowujacych zestawienie calego sezonu... prosze o sprawdzienie.
A co takiego się stało że odjąłeś mi 20 pkt. z 12 kolejki?
No chyba że masz kłopot z dodawaniem, ale to już się na forum tego nie załatwia ;)
Jeszcze raz:
Zaznaczam, bo nie chciałbym być źle zrozumiany - ta wypowiedź NIE była do AC, tylko do prowadzącego 1 ŻLF.

Awatar użytkownika
AC
Posty: 1318
Rejestracja: 27 lip 2009, 13:00
Lokalizacja: UNIA TARNÓW
Kontakt:

I ŻLF - sprawy ogólne

Post autor: AC »

To byl chyba zwykly blad w sztuce... w podsumowaniu kolejki jest wszystko OK.
:mrgreen:
Walka o play-off wejdzie w decydujaca faze. :-D
Unia Tarnów & AC Milan

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

I ŻLF - sprawy ogólne

Post autor: WaluS »

savage, wstaw wreszcie do tematu "Tabela i terminarz I ŻLF" prawidłowy wynik jaki jest zamieszczony w 12 kolejce A.C. Marian - TSŻ Mościce 46 - 57 i popraw tabelę, gdzie mam mieć 20 pkt +100, bo inaczej pomyślę że chcesz mnie udupić przy zielonym stoliku :)

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6753
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

I ŻLF - sprawy ogólne

Post autor: savage »

Walus, spokojnie. Zwykły czeski błąd. Tabele liczę z zestawienia w temacie sumarycznym, złe przepisałem wynik i stad nieporozumienie.

Z dodawaniem problemów nie mam, ale z uwagi na bardzo ograniczony czas, liczę i spisuje pare kolejek na raz i czasami wkrada się błąd. Dlatego zaznaczam abyście byli czujni.

W przyszłym sezonie chętnie oddam prowadzenie ligi komuś, kto będzie potrafił dodawać lepiej.
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

I ŻLF - sprawy ogólne

Post autor: WaluS »

savage nie unoś się, bo przecież przy każdym moim przytyku postawiłem buźkę, co oznaczało że traktowałem to na luzie i wiedziałem, że błąd zostanie zauważony i wszystko będzie poprawione tak jak ma być.
Ja wiem ile czasu trzeba poświęcić na podliczania wyników, bo sam prowadzę typera i też się z tym zmagam. Ja też nie jestem nieomylny, ale jak się coś robi, to i można błąd popełnić.
Tak że savage spokojnie i zaczynamy draft przed play off, bo 1 liga ma już wyłonione drużyny w nim uczestniczące.
No chyba że musimy czekać na zakończenie wszystkich spotkań 1 ligi i ekstraklasy.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6753
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

I ŻLF - sprawy ogólne

Post autor: savage »

Nie unoszę się. Żartu nie wyłapałem - widać mnie nie rozbawił, albo go nie zrozumiałem. Wyniki będą poprawne, a draft wystartuje jutro po podliczeniu kolejki. Jeśli wyniki z ekstra nie będą miały wpływu na kolejność, to ruszymy.

A chętnych do prowadzenia ligi już zapraszam: wolna będzie Ekstra i/lub ŻLF 1.

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

I ŻLF - sprawy ogólne

Post autor: WaluS »

Jaki jest czas w tym ekspresowym drafcie na podanie zawodnika?
Bo ja pewnie za chwilę będę musiał zamknąć lapcia, a rano to nie m szans na dodawanie swoich zawodników z wiadomych względów.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6753
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

I ŻLF - sprawy ogólne

Post autor: savage »

Oficjalna tabela I ŻLF po sezonie 2018 (bez fazy PO) w odpowiednim temacie.
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

FaN9
Posty: 515
Rejestracja: 24 lip 2009, 14:51
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

I ŻLF - sprawy ogólne

Post autor: FaN9 »

W ostatniej kolejce bonus dla Seta Team.
http://www.firmahortus.pl - serwis narciarski

Awatar użytkownika
fox
Posty: 1490
Rejestracja: 22 lip 2009, 22:14
Lokalizacja: z krwi i kości

I ŻLF - sprawy ogólne

Post autor: fox »

FaN9 pisze:W ostatniej kolejce bonus dla Seta Team.
Dolicz do TSŻ Mościce punkty za A.Łagute...

Zablokowany