Obrazek

Janusz Kołodziej

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu
Awatar użytkownika
Młynar
Moderator
Posty: 1711
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:38
Lokalizacja: Tarnów

Janusz Kołodziej

Post autor: Młynar »

TKM pisze:Masz rację! Rodzice podjęli decyzję, ale byli pewnie naciskani przez swoje pociechy. Przecież dla nich JK to idol.
Zmierzam do tego, że Kołodziej sam nie powinien się zgodzić na przyjęcie takich kandydatów, którzy rozpoczęli swoją przygodę ze szkółką Cierniaka, aby nie było potem kwasów. Każdy wie kto to jest MC i jaki jest mściwy. Wystarczy trochę pomyśleć.
Jak chciał robić Cierniakowi konkurencję to powinien mieć wszystko niezależne włącznie ze sponsorami i wówczas mógłby z czystym sumieniem sprzedawać za grubą kasę swoich wychowanków. Nikt nie mógłby mu zarzucić, że przyczynia się np. do destabilizacji Unii Tarnów poprzez podbieranie sponsorów.
Temat jest ogólnie trudny.
Najlepiej było poczekać ze szkoleniem do zakończenia kariery.

Z drugiej strony patrząc globalnie na żużel to każdy młody, który dotrwa w przyzwoitej formie do końca juniorki będzie na wagę złota, bo za chwilę będzie brakowało polskich seniorów.
Ale chwila.. Przecież szkółka jedna i druga nie powstała rok temu tylko działają już dłuższy czas. Tyle czasu że Kołodziej jeździł w barwach Unii i gdyby nie wspomniane kwasy to można przypuszczać że "jego" zawodnicy byliby pociechami tarnowskich Jaskółek.

I żeby nie było że jestem jakimś obrońcą Kołodzieja. Wiem jak wyglądały sprawy w kilku wypadkach i dlatego zabieram głos odnośnie szkółki Pana Cierniaka i Pana Kołodzieja.

yO!

Gierappa
Posty: 167
Rejestracja: 11 kwie 2011, 8:48
Kontakt:

Janusz Kołodziej

Post autor: Gierappa »

Czy można dziwić się młodym chłopakom, że chcą jeździć i uczyć się przy boku Kołodzieja, a nie Cierniaka ?

Co w tym sporcie osiągnął Cierniak ? medal w kategorii ,,Krzak Wrocławia" ? Może jeszcze w połowie lat 90 jeździł na średnim poziomie w lidze, ale indywidualnie był słaby i to bardzo.

Moim zdaniem szkółki powinny być połączone, a rolę zarządcy powinna pełnić osoba trzecia. Janusz mógłby chłopaków wspierać, ale na pewno nie bawić się w rolę organizatora treningu. To jeszcze nie ten czas.
Cierniak niech pójdzie w ślady starego Drabika i młodego indywidualnie doszkala i wprowadza na szerokie tory.
Nie powinien on również być managerem w drużynie. Tą funkcję powinien pełnić Kużdżał, który się idealnie sprawdził w latach ubiegłych.

Generalnie mamy tak duży potencjał (sponsor, szkółki) i możliwości, gdzie sporo ośrodków może nam tylko zazdrościć, a w rzeczywistości na swoje życzenie jesteśmy uwaleni w szambie jak świnie. :!:

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 587
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

Janusz Kołodziej

Post autor: the_naturat »

Chciałbym bardzo, żeby Janusz do nas wrócił oraz żeby jego szkółka stowrzyła zapleczę naszej drużyny.
Na chwile obecną mamy wśród juniorów Patryka. Na przyszły sezon szykuje sie Dawid i Mateusz. Ale....
Czy Mirek bedzie łączył funkcję kierownika drużyny, trenera UKSu i menedżera Mateusza ?
Albo czy da nam ktoś gwarancję, że Mateusz do 21 roku życia będzie reprezentował Jaskółki? Niech potwierdzi talent, to Toruń, Zielona czy inny Wrocek zaraz sypnie monetą i różnie może być. Czy wtedy Mirek mając syna w innym klubie bedzie mógł szkolić w UKSie?
Trener Cierniak może być tak zajety karierą syna, że jego treningi nie będą efektywne. Później odejdzie z synem i zostaniemy znowu z niczym. Może trochę science-fiction, ale kto się kiedys spodziewał Pedersena w Tarnowie... różne cuda się dzieją

W moim odczuciu konflikt powstał nie tyle na lini Janusz - Klub tylko na linii Janusz - duet trenerski. Odejście obu, albo co najmniej jednego z nich, czytaj M. Cierniaka, może spowodować, że klub z Jankiem się dogadają.
Jak już pisałem, science-fiction, ale planując przyszłość trzeba brać pod uwagę różne scenariusze. Wiem, że hasło: "dwie szkółki w Tarnowie" brzmi dumnie. Tylko czy jednak nieporozumienia, bo zawsze bedzie ktoś czuł się gorszy, nie spowodują więcej szkód niż korzyści.
Reasumując: wielkie TAK, dla ewentualnego powrotu dla Janusza.

buzumbura
Posty: 280
Rejestracja: 14 lis 2011, 12:17

Janusz Kołodziej

Post autor: buzumbura »

Podobno Janek miał wrócić za rok:)
https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/76657 ... nii-tarnow

Zaorać wszystko razem z tym stadionem!!!

fanzuzla
Posty: 51
Rejestracja: 14 sie 2016, 20:39

Janusz Kołodziej

Post autor: fanzuzla »

buzumbura pisze:Podobno Janek miał wrócić za rok:)
https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/76657 ... nii-tarnow

Zaorać wszystko razem z tym stadionem!!!
no no co by nie mowic tego sie po kolodzieju nie spodziewałem :(
kuźwa że i jemu sie chce w takie gierki bawić
oni są sami siebie warci :(
tarnowskie bagienko :(

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6750
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Janusz Kołodziej

Post autor: savage »

Posty wiszą dalej na forum. Powyższa sprawa rozwiązuje tajemnicę pewnego transparentu na meczu z Lesznem. Mnie, jako kibicowi Janka jest bardzo przykro. Janus ma ciężki okres w życiu, ale wygląda na to, że sam sobie tego piwa nawarzył...
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

fanzuzla
Posty: 51
Rejestracja: 14 sie 2016, 20:39

Janusz Kołodziej

Post autor: fanzuzla »

savage pisze:Posty wiszą dalej na forum. Powyższa sprawa rozwiązuje tajemnicę pewnego transparentu na meczu z Lesznem.
a mozesz zdradzic co na nim było ?

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2894
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

Janusz Kołodziej

Post autor: konri »

Chodzi pewnie ten na wyjściu z I łuku z hasłem "Marcin1984..." wisiał jeszcze wczoraj na DMPJ. Z drugiej strony mamy swoje 5 minut :D
Co do wypowiedzi Janusza o oddaniu Rempały do Unii to wyraźnie jego ojciec Tomasz zaznaczył, że chce aby syn zaczynał w Unii. Ciekawe czy winna osoba zachowania z teamu Kołodzieja, bo zapewne nie sam Janusz poniesienie konsekwencje w postaci utraty pracy w teamie.
ŻLF 2018 ŻLF 2023

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Janusz Kołodziej

Post autor: WaluS »

Co by nie mówić, to nie jestem w stanie wyobrazić sobie faktu, że takie wpisy umieszczał sam Janusz Kołodziej.
Natomiast to że IP komputera należało do firmy Kołodziej Racing, daje do myślenia jak wiele w ich gronie mówiło się na temat Unii, na temat osób zatrudnionych w Unii, na temat szkółek żużlowych i pewnie samego Cierniaka, zamiast zajmować się swoimi sprawami.
Smród zamieszania pomiędzy tymi dwoma osobami związanymi z Unią, pewnie jeszcze długo będzie się unosić nad tarnowskim żużlem.

Ps.
Może teraz co poniektórzy głęboko się zastanowią niczym napiszą coś szkalującego drugą osobę nie mając oczywistych dowodów, bo jak widać, internet nie jest anonimowy.

dddsss
Posty: 28
Rejestracja: 26 sie 2009, 19:33
Lokalizacja: Tarnów

Janusz Kołodziej

Post autor: dddsss »

No z Mirka tak bidulka że hohoho, już widzę jak Janusz siedzi i hejtuje Mirka, wziął by się lepiej Mirek do pracy z młodymi bo jak widać po wynikach głownie wyszkolił swojego synka, a reszta to co najwyżej może czyścić motory, poza tym patrząc kto ile zrobił dobrego dla Unia to Mirek nawet 10% nie zrobił tyle co Janek...
Mmmm

leszeek17
Posty: 1119
Rejestracja: 28 wrz 2009, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Janusz Kołodziej

Post autor: leszeek17 »

dddsss pisze:No z Mirka tak bidulka że hohoho, już widzę jak Janusz siedzi i hejtuje Mirka, wziął by się lepiej Mirek do pracy z młodymi bo jak widać po wynikach głownie wyszkolił swojego synka, a reszta to co najwyżej może czyścić motory, poza tym patrząc kto ile zrobił dobrego dla Unia to Mirek nawet 10% nie zrobił tyle co Janek...
oho, kolejny z IP Kołodziej Racing? :lol:

dddsss
Posty: 28
Rejestracja: 26 sie 2009, 19:33
Lokalizacja: Tarnów

Janusz Kołodziej

Post autor: dddsss »

leszeek17 pisze:
dddsss pisze:No z Mirka tak bidulka że hohoho, już widzę jak Janusz siedzi i hejtuje Mirka, wziął by się lepiej Mirek do pracy z młodymi bo jak widać po wynikach głownie wyszkolił swojego synka, a reszta to co najwyżej może czyścić motory, poza tym patrząc kto ile zrobił dobrego dla Unia to Mirek nawet 10% nie zrobił tyle co Janek...
oho, kolejny z IP Kołodziej Racing? :lol:
Hehe kawalarz z kolegi, rozumiem że każdy kto broni Janka jest z jego otoczenia, poza tym wierzcie we wszystko co pisze ostaf... To daleko zajdzie
Mmmm

4evern
Posty: 539
Rejestracja: 01 sie 2009, 21:07
Lokalizacja: Dębica

Janusz Kołodziej

Post autor: 4evern »

Kazdy kto wchodzi na forum z dwoma postami z ksywą na kształt dddsss jest podejrzany :))

j-rules
Posty: 1290
Rejestracja: 12 lis 2013, 19:59

Janusz Kołodziej

Post autor: j-rules »

Janek zrobil bardzo wiele dla Unii, ale od kilku lat jedyne co robi to czarny PR.
Wiec jesli by zestawic ostatnie sezony, no to zdecydowanie wiecej dla Unii robi Cierniak.

dddsss
Posty: 28
Rejestracja: 26 sie 2009, 19:33
Lokalizacja: Tarnów

Janusz Kołodziej

Post autor: dddsss »

4evern pisze:Kazdy kto wchodzi na forum z dwoma postami z ksywą na kształt dddsss jest podejrzany :))
4evern- też ksywka zaje..., A co do ostatnich sezonów to zgadzam się że Mirek zrobił więcej, ale całościowo to marniutko to wygląda
Mmmm

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6750
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Janusz Kołodziej

Post autor: savage »

Tylko... Co ma do rzeczy ta licytacja o to "kto więcej zrobił dla klubu"? Jeśli Janusz faktycznie hejtował Cierniaka online, to jest to zachowanie totalnie nieprofesjonalne i infantylne. Przykro czytać takie rzeczy niezależnie czy jest się za Mirkiem, czy Jankiem w tym sporze.
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator
Posty: 1711
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:38
Lokalizacja: Tarnów

Janusz Kołodziej

Post autor: Młynar »

j-rules pisze:Janek zrobil bardzo wiele dla Unii, ale od kilku lat jedyne co robi to czarny PR.
Wiec jesli by zestawic ostatnie sezony, no to zdecydowanie wiecej dla Unii robi Cierniak.
Wiele razy się z Tobą zgadzałem ale chyba teraz to poszedłeś po bandzie ostro.

Jak ważne są media każdy wie. Może teraz wielkie halo w sprawie Cierniak-Kołodziej robi ten pierwszy? Dlaczego w pewnym momencie nie było po drodze Panom Sady-Cierniak? A jednak ten drugi został bo w klubie dobrze wiedzieli że drzwi szkółki Kołodzieja będą zamknięte dla klubu a przecież Miruś miał i ma tą kartę przetargową w postaci swojego syna. W Tarnowie zawsze musi być coś namącone bo w innym wypadku chyba czekałby nas tłuste lata. A tak gada się o Tarnowie jak o wiosce w której co chwila są jakieś konflikty i problemy.

yO!

Gierappa
Posty: 167
Rejestracja: 11 kwie 2011, 8:48
Kontakt:

Janusz Kołodziej

Post autor: Gierappa »

Chora sytuacja, która nie powinna mieć miejsca. Zdecydowanie jestem po stronie Kołodzieja i na miejscu Cierniaka zastanowiłbym się nad swoim zachowaniem, bo tylko szkodzi na wizerunku tarnowskiego żużla.

Nigdy nie był takim żużlowcem jak Janusz. Szkoda słów na takiego człowieka.

Wolly wolly
Posty: 768
Rejestracja: 08 lip 2017, 5:30

Janusz Kołodziej

Post autor: Wolly wolly »

Jakoś nie mogę sobie wyobrazić Janusza siedzącego w szlafroku w środku nocy wypisujacego epitety pod adresem Mirka..no nie mogę.MC nie wiem czy uniósł sie honorem czy swoimi interesami ale jedno jest pewne , robienie z tego takiej afery i żalenie sie po mediach na pewno nie pomaga klubowi ,a to właśnie Unia najbardziej na tym ucierpi..W Unii zawsze ścierały się ze soba kasty i klany a wykorzystywanie do tego internetu czy mediów nie jest niczym nowym..tylko przykro sie na to patrzy z boku, bo takich wojenek na ogół nikt nie wygrywa a na końcu tracą na tym wszyscy w szczególności klub.
One ticket to valhalla

Pytek
Posty: 882
Rejestracja: 23 lip 2009, 1:36
Lokalizacja: Tarnow/Chicago

Janusz Kołodziej

Post autor: Pytek »

Nad czym ma sie zastanowic Cierniak? Czy dalej pozwalac na obrazanie swojej osoby czy moze nad odwetem zza kompa w strone Kolodzieja? Poinformowal policje o hejcie w swoim kierunku i uzgodniono, ze ip nalezy do Kolodzieja. Moim zdaniem Janusz zamiast pieprzenia bzdetow mogl zaproponowac pomoc w wyjasnieniu kompromitujacej sytuacji. Mogl to byc pierwszy krok do dogadania sie miedzy obu panami. To kto byl jakim zuzlowcem nie ma zadnego znaczenia w tej konkretnej sprawie.

peter_griffin
Posty: 713
Rejestracja: 02 maja 2016, 11:03

Janusz Kołodziej

Post autor: peter_griffin »

Gierappa pisze:Chora sytuacja, która nie powinna mieć miejsca. Zdecydowanie jestem po stronie Kołodzieja i na miejscu Cierniaka zastanowiłbym się nad swoim zachowaniem, bo tylko szkodzi na wizerunku tarnowskiego żużla.

Nigdy nie był takim żużlowcem jak Janusz. Szkoda słów na takiego człowieka.
Ale co takiego złego robi Cierniak? Ktoś pisał (zdaniem Mirka) nieprawdziwe informacje na jego temat. I ma on prawo przed sądem dochodzić swoich racji. Jak każdy obywatel. Prokuratura ustaliła, że komentarze pochodziły z IP należącego do Kołodziej Racing i to jest fakt, a nie wymysły Mirka.

Cierniak w żadnym momencie wywiadu nie wskazuje, że autorem jest Janusz, tylko że komentarze pochodziły z IP należącego do Janusza.

Więc tym bardziej dziwi reakcja Kołodzieja, bo zamiast się oburzać i mówić o "prowokacjach", to powinien przeprosić i powiedzieć, że postara się ustalić kto pisał te komentarze. Wiadomo, że nic by nie ustalił, nawet jakby chciał, ale tak wypadało powiedzieć.

Spójrzcie na sytuację szerzej, z punktu widzenia prawa, a nie sympatii do któregokolwiek z panów.

j-rules
Posty: 1290
Rejestracja: 12 lis 2013, 19:59

Janusz Kołodziej

Post autor: j-rules »

Młynar pisze:
j-rules pisze:Janek zrobil bardzo wiele dla Unii, ale od kilku lat jedyne co robi to czarny PR.
Wiec jesli by zestawic ostatnie sezony, no to zdecydowanie wiecej dla Unii robi Cierniak.
Wiele razy się z Tobą zgadzałem ale chyba teraz to poszedłeś po bandzie ostro.

Jak ważne są media każdy wie. Może teraz wielkie halo w sprawie Cierniak-Kołodziej robi ten pierwszy? Dlaczego w pewnym momencie nie było po drodze Panom Sady-Cierniak? A jednak ten drugi został bo w klubie dobrze wiedzieli że drzwi szkółki Kołodzieja będą zamknięte dla klubu a przecież Miruś miał i ma tą kartę przetargową w postaci swojego syna. W Tarnowie zawsze musi być coś namącone bo w innym wypadku chyba czekałby nas tłuste lata. A tak gada się o Tarnowie jak o wiosce w której co chwila są jakieś konflikty i problemy.

yO!
Czy ja wiem czy tak ostro po bandzie?
Porownywac tych panow mozemy tylko na jednym polu - szeroko pojetej produkcji przyszlych zawodnikow Unii Tarnow.
Przeciez nie porownamy ich na polu jazdy dla Unii, bo jeden juz dawno nie jezdzi a drugi jezdzi, ale dla nie tej co trzeba.
Na ten czarny PR, ktorego teraz bedzie mnostwo w mediach skladaja sie obaj panowie.
Do tego jeden z nich jest w sztabie parkingowym, nie wiem czy Cierniaka mozna nazwac managerem, trenerem, ale cos tam robi i np jesli sie w tym roku utrzymamy to wieksza to bedzie zasluga Cierniaka czy Kolodzieja?

Jakkolwiek zgadzam sie, ze niczemu dobremu to nie sluzy w naszym srodowisku, to pytanie mam tez o postawe prezesa w tym wszystkim. Sady powinien w tej sprawie mediowac miedzy obydwoma skloconymi panami i postarac sie rozwiazac ten konflikt bo jest to w jego najwiekszym interesie i moglby na tym tylko zyskac. Dlatego zawsze bede go uwazal za beznadziejnego prezesine, kompletnie nienadajacego sie do zarzadzania ludzmi.

Awatar użytkownika
shrek
Posty: 497
Rejestracja: 12 maja 2015, 11:30

Janusz Kołodziej

Post autor: shrek »

Ta sytuacja jest coraz bardziej chora.Jak to uzdrowić ? Cierniak swoje a Kołodziej swoje kto ma rację?. Najlepiej by było żeby panowie dali sobie po gębie a potem wypili 0,5 L na głowę.Te kłótnie do niczego nie prowadzą,trzeba coś z tym zrobić.

Awatar użytkownika
bio
Posty: 435
Rejestracja: 16 lis 2011, 22:39

Janusz Kołodziej

Post autor: bio »

Wolly wolly pisze:Jakoś nie mogę sobie wyobrazić Janusza siedzącego w szlafroku w środku nocy wypisujacego epitety pod adresem Mirka..no nie mogę.MC
Może Cegielski :P :P .

Wolly wolly
Posty: 768
Rejestracja: 08 lip 2017, 5:30

Janusz Kołodziej

Post autor: Wolly wolly »

bio pisze:
Wolly wolly pisze:Jakoś nie mogę sobie wyobrazić Janusza siedzącego w szlafroku w środku nocy wypisujacego epitety pod adresem Mirka..no nie mogę.MC
Może Cegielski :P :P .
To juz zadanie dla psów gończych i Sherlocka Holmesa żeby to ustalić kto kiedy i co :)
One ticket to valhalla

ODPOWIEDZ