Obrazek

Treningi

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu
Pytek
Posty: 882
Rejestracja: 23 lip 2009, 1:36
Lokalizacja: Tarnow/Chicago

Treningi

Post autor: Pytek »

Baska Kurdej-Szatan :lol:

j-rules
Posty: 1292
Rejestracja: 12 lis 2013, 19:59

Treningi

Post autor: j-rules »

trenowali cos nasi w tygodniu? Albo moze dzis maja zamiar? W godzinach meczu?

Tylko Unia
Posty: 253
Rejestracja: 21 paź 2017, 18:59

Treningi

Post autor: Tylko Unia »

j-rules pisze:trenowali cos nasi w tygodniu? Albo moze dzis maja zamiar? W godzinach meczu?
Wieczorem jest trening zamknięty dla kibiców

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Treningi

Post autor: WaluS »

W godzinach jutrzejszego meczu, dzisiaj na Z3 grają piłkarze Unii o godz. 17:00.
Tak jeżeli jakiś trening, to tylko po meczu tym bardziej, że Keneth ma spotkanie o 17 w galerii.

xaero13
Posty: 17
Rejestracja: 14 mar 2012, 21:01

Treningi

Post autor: xaero13 »

WaluS pisze:W godzinach jutrzejszego meczu, dzisiaj na Z3 grają piłkarze Unii o godz. 17:00.
Tak jeżeli jakiś trening, to tylko po meczu tym bardziej, że Keneth ma spotkanie o 17 w galerii.
Przed chwilka osobiście widziałem jadącego Jamroga na stadion

ecs
Posty: 156
Rejestracja: 18 mar 2017, 17:27

Treningi

Post autor: ecs »

xaero13 pisze:
WaluS pisze:W godzinach jutrzejszego meczu, dzisiaj na Z3 grają piłkarze Unii o godz. 17:00.
Tak jeżeli jakiś trening, to tylko po meczu tym bardziej, że Keneth ma spotkanie o 17 w galerii.
Przed chwilka osobiście widziałem jadącego Jamroga na stadion
Fajnie masz

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator
Posty: 1713
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:38
Lokalizacja: Tarnów

Treningi

Post autor: Młynar »

Trenują

yO!

TKM
Posty: 529
Rejestracja: 07 lis 2009, 18:58
Lokalizacja: Tarnów

Treningi

Post autor: TKM »

Coś tam pyrkają chyba? Opiszę ktoś dzisiejszy trening?

Tylko Unia
Posty: 253
Rejestracja: 21 paź 2017, 18:59

Treningi

Post autor: Tylko Unia »

Pada Mościcach?
Ostatnio zmieniony 19 maja 2018, 20:11 przez Tylko Unia, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4726
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Treningi

Post autor: Kibic UT »

Bjerre nie ma jak trenować więc pewnie jutro go zobaczymy na próbie toru to samo Dzika,ale swoją drogą można było popatrzeć w kalendarz Kennetha Bjerre oraz piłkarskiej Unii Tarnów, chora sytuacja że mecz jest o 16.00 a nie o 19.00 ale oczywiście nie ma co się doszukiwać duch sportu jest hahahaha
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
Pablo30
Posty: 365
Rejestracja: 11 wrz 2015, 13:40

Treningi

Post autor: Pablo30 »

Pająk trenowal dzis??
Krystian Rempała 1998-2016 (*)

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Treningi

Post autor: WaluS »

Pablo30 pisze:Pająk trenowal dzis??
Jeżeli zdjęcia zamieszczone na "f" były z dzisiaj, to trenował :>

Tylko Unia
Posty: 253
Rejestracja: 21 paź 2017, 18:59

Treningi

Post autor: Tylko Unia »

Pablo30 pisze:Pająk trenowal dzis??
Trenował i był szybki jak nigdy ;)

Mikos_24
Posty: 289
Rejestracja: 08 kwie 2012, 18:41
Lokalizacja: Tarnów, Woking

Treningi

Post autor: Mikos_24 »


Awatar użytkownika
guzik
Posty: 180
Rejestracja: 21 gru 2012, 14:54
Lokalizacja: Tarnów

Treningi

Post autor: guzik »

Trenowali wszyscy oprócz Bjerre i Pedersena z wiadomych względów. Wg mnie najlepiej radził sobie Kuba i Patryk, później Kulakov, a zbyt wolni jak na oczekiwania znów byli Kildemand i Mroczka. Kilde ma jakiś problem z tymi łukami, bo zamiast je pokonywać płynnie, to wb szczycie łuku kontruje i ścina do krawężnika i przy tym bardzo tracił prędkość.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Tylko Unia
Posty: 253
Rejestracja: 21 paź 2017, 18:59

Treningi

Post autor: Tylko Unia »

guzik pisze:Trenowali wszyscy oprócz Bjerre i Pedersena z wiadomych względów. Wg mnie najlepiej radził sobie Kuba i Patryk, później Kulakov, a zbyt wolni jak na oczekiwania znów byli Kildemand i Mroczka. Kilde ma jakiś problem z tymi łukami, bo zamiast je pokonywać płynnie, to wb szczycie łuku kontruje i ścina do krawężnika i przy tym bardzo tracił prędkość.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Co do Kildemanda miałem inne wrażenie

Awatar użytkownika
guzik
Posty: 180
Rejestracja: 21 gru 2012, 14:54
Lokalizacja: Tarnów

Treningi

Post autor: guzik »

To tylko wrażenie. Słyszałem, że pod koniec treningu jeździł lepiej, ale to wynik tego, że dobrze wystartował. Kildemand ciągle popełnia te same błędy na łukach i na meczu było to widać, że zamiast ciągnąć płynnie ślizg, to na siłę próbuje ścinać do krawężnika od szczytu łuku.

bubel
Posty: 325
Rejestracja: 27 lip 2009, 8:04
Lokalizacja: P.S.M.

Treningi

Post autor: bubel »

I chyba właśnie od tego jest trener, żeby mu pokazał jak się jeździ po tym torze.

Jaskółka_1957
Posty: 34
Rejestracja: 16 sie 2017, 15:22

Treningi

Post autor: Jaskółka_1957 »

Wie ktoś coś na temat treningów dziś lub jutro?

Awatar użytkownika
Pablo30
Posty: 365
Rejestracja: 11 wrz 2015, 13:40

Treningi

Post autor: Pablo30 »

bubel pisze:I chyba właśnie od tego jest trener, żeby mu pokazał jak się jeździ po tym torze.

a jest u nas w klubie trener??
trenerem był Wardzała ,który nauczyl od podstaw niejednego żużlowca ,móglbybyc nim tez Jacek Rempała ,który przez ponad 25 lat czynnej jazdy z "nie jednego pieca jadł chleb" ,ale Baran z całą sympatią dla niego to typowy menager ,odpowiadajacy za taktyke ,zmiany ,prowadzenie druzyny...
Krystian Rempała 1998-2016 (*)

j-rules
Posty: 1292
Rejestracja: 12 lis 2013, 19:59

Treningi

Post autor: j-rules »

zna ktos harmonogram treningow przed meczem z Lesznem? Czy nasi zrobia wszystko by wygrac czy z gory przyjmuja porazke z dominatorem?

wonski_killer
Posty: 1220
Rejestracja: 22 lip 2009, 20:45
Lokalizacja: Stoned
Kontakt:

Treningi

Post autor: wonski_killer »

- Przygotujemy się najlepiej jak potrafimy. Nie będę miał wszystkich do dyspozycji, ale generalnie chodzi o pogodę. Chcemy mieć taki tor jaki my chcemy, a nie jaki zechce pogoda. U siebie jesteśmy mocni. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby te dwa punkty zostały w Tarnowie - Paweł Baran

źródło (obszerny wywiad): http://rafalmartuszewski.com/2018/06/01 ... -zdrowemu/

Awatar użytkownika
Pablo30
Posty: 365
Rejestracja: 11 wrz 2015, 13:40

Treningi

Post autor: Pablo30 »

No Kuba ,Patryk ,Artur i Wiktor juz od dzis powinni grysc tor przed meczem z Leszem ,ale znajac zycie potrenuja w w sobote i moze piatek ,bo po co
Krystian Rempała 1998-2016 (*)

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Treningi

Post autor: WaluS »

Pablo30, nie za bardzo mogę się z Tobą zgodzić.
Grudziądz przed meczem z Lesznem trenował przez trzy dni i to w wersji przedpołudniowej i popołudniowej, a efekt wszyscy wiemy jaki był. To nie jest początek sezonu, gdzie zawodnicy powinni dużo trenować , aby nabrać pewności i przetestować swoje "rumaki".
Obecnie mamy już rundę rewanżową, tak ze trening na dopracowanie sprzętu i to by było na tyle.
Nie bardzo rozumiem, co by mogło poprawić trenowanie przez kilka dni na tym samym torze. Jedyne co mi przychodzi do głowy, to obrzydzenie sobie jazdy i być po prostu przemęczonym.
Z tego też powodu obawiam się o niedzielną dyspozycję Kenia po tym wymyślonym maratonie SoN.

TKM
Posty: 529
Rejestracja: 07 lis 2009, 18:58
Lokalizacja: Tarnów

Treningi

Post autor: TKM »

Obawiam się, że Leszno przyjedzie już z gotowymi ustawieniami sprzętu, a zadba oto Kołodziej z Cegielskim. Bardziej od treningów przydałoby się coś zmienić z torem np. na starcie, tak aby choć na początku ich zmylić i wygrywać starty. Zewnętrzną chyba też trzeba by wyłączyć z jazdy, bo taki Bjerre i tak nic na trasie nie zrobi.

ODPOWIEDZ