Obrazek

Treningi

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu
rufai
Posty: 588
Rejestracja: 25 lip 2009, 12:08
Lokalizacja: Tarnów

Treningi

Post autor: rufai »

Chodzę na żużel już bardzo długo i naprawdę nie przypominam sobie sezonu aby przed ligowym ściganiem drużyna nie odjechała żadnego sparingu. Tym bardziej każde kółko odjechane na treningu powinno być na wagę złota. Bardzo lekceważąco nasz sztab szkoleniowy podchodzi do sezonu. Jak napisał Why So Serious, potem po kilku kroplach deszczu będzie lament bo tor był inny niż zwykle. Czysta amatorszczyzna jak dla mnie.

Awatar użytkownika
guzik
Posty: 180
Rejestracja: 21 gru 2012, 14:54
Lokalizacja: Tarnów

Treningi

Post autor: guzik »

rufai pisze:Chodzę na żużel już bardzo długo i naprawdę nie przypominam sobie sezonu aby przed ligowym ściganiem drużyna nie odjechała żadnego sparingu. Tym bardziej każde kółko odjechane na treningu powinno być na wagę złota. Bardzo lekceważąco nasz sztab szkoleniowy podchodzi do sezonu. Jak napisał Why So Serious, potem po kilku kroplach deszczu będzie lament bo tor był inny niż zwykle. Czysta amatorszczyzna jak dla mnie.
Już wcześniej pisałem że przygotowania drużyny do tego sezonu są skandaliczne. Bardzo mało jazdy, zero sparingu, jeden wyjazd za granicę całym zespołem i jeden do Gdańska w 4 zawodników to jak kropla w morzu. Dwa treningi na swoim torze przed sezonem, w tym Kildemand i Kulakov po jednym, a dziś mając cały skład w Tarnowie i suchy tor, to oni rezygnują z treningu. Wg mnie dziś powinien być sparing, jutro trening w godzinach meczu z wnioskami i poprawkami w sprzęcie po sparingu i byłoby ok. Mam nadzieję że im się upiecze jeszcze w niedzielę i wygrają, ale w razie przegranej to wylane tu będą wszystkie żale i pretensje, bo zorganizować to można było lepiej i intensywniej.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

TKM
Posty: 529
Rejestracja: 07 lis 2009, 18:58
Lokalizacja: Tarnów

Treningi

Post autor: TKM »

Po co mieli jeździć? Mają nowe uniformy, czyste motory po zimie, a tu trochę popadało i trzebaby czyścić :-) . Po za tym to co to za przeciwnik przyjeżdża? Jakaś tam Zielona dziura czy cuś? Takich to pokonamy nawet bez treningów a co tacy jesteśmy the best! W końcu mamy mistrza w składzie! A tak na poważnie to ok 21 w niedzielę będziemy już wszystko wiedzieć. Albo będziemy chwalić trio, albo ich od c.ujów wyzywać za zmarnowaną szansę na trening.

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Treningi

Post autor: ziggy »

iziggy pisze:
"W sobotę o godzinie 13:00 odbędzie się pierwsze w tym sezonie z cyklu spotkań z zawodnikami Grupy Azoty Unii Tarnów w Galerii Tarnovia. Pierwszym zawodnikiem Jaskółek będzie nie kto inny jak trzykrotny Indywidualny Mistrz Świata – Nicki Pedersen. Będzie to doskonała okazja do porozmawiania z sympatycznym zawodnikiem, zrobieniem sobie pamiątkowego zdjęcia, czy po prostu otrzymania autografu. Spotkanie odbędzie się w strefie wypoczynkowej obok sklepu New Yorker".Czy ktoś tam myśli? 12 to bardzo wczesny ranek?Jak znam życie to zacznie się z opóźnieniem a o 14 30 zaczyna się transmisja Sparty z Lesznem a trzeba jeszcze wrócić do domu.

Joker pisze:
Kiedy przestaniesz w końcu narzekać? Gdzie nie ottworze wątku to słychać Twoje narzekania. To źle to nie tak, ba twierdzisz nawet w jednym z postów że mógłbyś być trenerem czy prezsem. Proszę bardzo czekamy na kandydaturę. To że dla Ciebie godzina jest nie odpowiednią to nie znaczy że jest zła.
Daj sobie trochę luzu bo wykonczy Cie to narzekanie. Kiedy według Ciebie mieli to zrobić? Ja się cieszę że w ogóle wychodzi się do kibica a co do godziny jak ktoś chce ma wybór albo spotkanie z Nickim albo żużel w tv. Choć uważam że można to pogodzić.
Ale wychodzi jak zawsze czyli że nie dogodzie się. Przeniosłem ten wątek tutaj bo chcę się odnieść do Twojej wypowiedzi.Chciałem tylko rozpropagować to spotkanie i skopiowałem ze strony klubowej.Skoro Nicki jest na miejscu więc myślałem że spotkanie o godzinę wcześniej pozwoliłoby na przybycie większej publiki co było by chyba miłe dla niego a może i bardziej interesujące,ale może masz rację.Natomiast podpierasz się zdaniem wyrwanym z kontekstu z całkiem innego wątku jakobym pretendował do jakichś funkcji a odnosiło się to do sposobu przygotowań drużyny.Kto zechce może sprawdzić.Jestem emerytem,nie zamierzam pracować a jedyna rola jaka mi została do zagrania to główna rola na pogrzebie.Sezon jeszcze się nie zaczął a my już mamy podwójne mistrzostwo.Mimo że w naszej sytuacji przeniesienie spotkania jest wskazane to jednak nie ma się z czego cieszyć.1:Jesteśmy jedyną drużyną która odwołała spotkanie i tłumaczenie jest słabe bo są też inne drużyny które nie miały szans trenować u siebie .DAUGAVPILS leży 1000 km na północ,jeszcze w święta tam był śnieg a się przygotowali.Mnie jakoś nie cieszy jak inni na forach piszą per płaczki.2:Jesteśmy jedyną drużyną która nie odjechała sparingu.Nie będę się daleko cofał ale w poniedziałek były 3 sparingi nie licząc treningów to może zajączek wielkanocny przygotował im tory?Wiem pogoda była kiepska ale można było choć spróbować a we wtorek można było już jeździć.Leszno zrobiło w konia ROW i wolało jechać z Toruniem w zaplanowanym terminie(środa).Mieliśmy drużynę na miejscu to nie można im było złożyć propozycji zastępstwa?W czwartek byłem na treningu i jeździli wszyscy środkiem toru lub wręcz pod bandą.To nie mógł trener polecić żeby pojechali parą jeden przy kredzie a drugi po szerokiej?Efekt był taki że we 3 mieścili się na torze ale gdy po czwartej pojechali z pod taśmy we czterech to dla jednego brakło toru i gleba mimo że nikt go nie trącił ani przyblokował.To czemu żaden nie ściął do wewnątrz?Więcej nie widziałem bo pojechałem.Dziś pogoda w porządku i nic to jak mam nie krytykować sztabu szkoleniowego?Zaiste nowatorskie przygotowania,cała Polska i Łotwa się myli ale za to trener ciągle się rozwija jak był łaskaw zauważyć w magazynie.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Treningi

Post autor: Kibic UT »

ziggy pisze: Jesteśmy jedyną drużyną która nie odjechała sparingu.
Sparingu również nie odjechał Wrocław więc jedyną drużyną nie jesteśmy,ty cały czas płaczesz ile można ja pier**** :lol:
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

j-rules
Posty: 1290
Rejestracja: 12 lis 2013, 19:59

Treningi

Post autor: j-rules »

ale kilku zawodnikow z Wrocka jechalo chocby w parach w Toruniu.

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Treningi

Post autor: ziggy »

Kibic UT pisze:
ziggy pisze: Jesteśmy jedyną drużyną która nie odjechała sparingu.
Sparingu również nie odjechał Wrocław więc jedyną drużyną nie jesteśmy,ty cały czas płaczesz ile można ja pier**** :lol:
Masz rację przeoczyłem ten fakt i tylko to gotów jestem odszczekać.Teraz już można tylko czekać.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Treningi

Post autor: Kibic UT »

ziggy pisze: Masz rację przeoczyłem ten fakt i tylko to gotów jestem odszczekać.Teraz już można tylko czekać.
Daj sobie na luz to tylko sport a ty do tego podchodzisz jak by to był jakiś koniec świata.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Jaskółka_1957
Posty: 34
Rejestracja: 16 sie 2017, 15:22

Treningi

Post autor: Jaskółka_1957 »

Dzisiejszy trening zamknięty dla kibiców.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3717
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Treningi

Post autor: Greg-Tarnów »

Jaskółka_1957 pisze: Dzisiejszy trening zamknięty dla kibiców.
Super w ciszy i spokoju.
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

Awatar użytkownika
Why So Serious
Posty: 125
Rejestracja: 15 wrz 2015, 10:40
Lokalizacja: Tarnów

Treningi

Post autor: Why So Serious »

Ciekawe czy myślą coś nad sparingiem w tym tygodniu, bo na moje oko przydał by się jakiś poza Tarnowem.

4evern
Posty: 539
Rejestracja: 01 sie 2009, 21:07
Lokalizacja: Dębica

Treningi

Post autor: 4evern »

Bedzie w Czestochowie za tydzien :D

Awatar użytkownika
Why So Serious
Posty: 125
Rejestracja: 15 wrz 2015, 10:40
Lokalizacja: Tarnów

Treningi

Post autor: Why So Serious »

4evern pisze: Bedzie w Czestochowie za tydzien
Chyba wszyscy chcemy aby to nie przypominało sparingu.

Pinio
Posty: 170
Rejestracja: 08 kwie 2010, 19:49

Treningi

Post autor: Pinio »

Czy są perzewidziane jakieś treningi w tym tygodniu na naszym torze,może ktoś cos wie..

peter_griffin
Posty: 713
Rejestracja: 02 maja 2016, 11:03

Treningi

Post autor: peter_griffin »

Pinio pisze:Czy są perzewidziane jakieś treningi w tym tygodniu na naszym torze,może ktoś cos wie..
Po co? Przecież wszyscy są w formie i nie potrzebują więcej startów :lol: :mrgreen:

Co innego Falubaz, który został rozgromiony u nas. Oni muszą objechać sparing ;)
https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/74818 ... da-sparing

kbc
Posty: 39
Rejestracja: 09 kwie 2018, 20:40

Treningi

Post autor: kbc »

peter_griffin pisze: o co? Przecież wszyscy są w formie i nie potrzebują więcej startów :lol: :mrgreen:
No tak, przed inauguracją nie było sparingów tylko treningi - olaboga, ileż to było narzekania, jak można nie objechać sparingów i w ogole, na pewno w palnik dostaniemy, co to w ogóle za podklub z tej naszej Unii. Ba, było nawet narzekanie na klub, że jak mógł zorganizować mecz w niedziele o 19, w ogóle - "miszczowie zarządzania" a jak się okazuje - był to termin narzucony przez telewizję ale co tam, powód do napisania sobie żali i ponarzekania dobry jak każdy inny. Mecz wygrany, jak widać dało się bez sparingów. GKM jeździł sparingi i zremisował u siebie z Częstochową. Jak widać nie samymi sparingami się mecze wygrywa. Może dajmy im się przygotować do sezonu po swojemu? Osądzać będziemy później, z resztą - osądzamy cały czas, niezależnie od tego co się dzieje, czy jest OK, czy nie jest nie OK - wieczna nagonka, to na tor, to na treningi, to na bezjajecznego trenera, to na zarząd to na pogodę...po prostu - na wszystko co w danej chwili ślina na język przyniesie. Jeśli chcesz osiągnać (bo tak zakładam) efekt w postaci większej mobilizacji zawodników i jak najlepszego przygotowania do meczu to zastanów się czy środkami jakie używasz nie osiągasz efektu odwrotnego do zamierzonego.

Pozdrawiam

peter_griffin
Posty: 713
Rejestracja: 02 maja 2016, 11:03

Treningi

Post autor: peter_griffin »

kbc pisze:
peter_griffin pisze: o co? Przecież wszyscy są w formie i nie potrzebują więcej startów :lol: :mrgreen:
No tak, przed inauguracją nie było sparingów tylko treningi - olaboga, ileż to było narzekania, jak można nie objechać sparingów i w ogole, na pewno w palnik dostaniemy, co to w ogóle za podklub z tej naszej Unii. Ba, było nawet narzekanie na klub, że jak mógł zorganizować mecz w niedziele o 19, w ogóle - "miszczowie zarządzania" a jak się okazuje - był to termin narzucony przez telewizję ale co tam, powód do napisania sobie żali i ponarzekania dobry jak każdy inny. Mecz wygrany, jak widać dało się bez sparingów. GKM jeździł sparingi i zremisował u siebie z Częstochową. Jak widać nie samymi sparingami się mecze wygrywa. Może dajmy im się przygotować do sezonu po swojemu? Osądzać będziemy później, z resztą - osądzamy cały czas, niezależnie od tego co się dzieje, czy jest OK, czy nie jest nie OK - wieczna nagonka, to na tor, to na treningi, to na bezjajecznego trenera, to na zarząd to na pogodę...po prostu - na wszystko co w danej chwili ślina na język przyniesie. Jeśli chcesz osiągnać (bo tak zakładam) efekt w postaci większej mobilizacji zawodników i jak najlepszego przygotowania do meczu to zastanów się czy środkami jakie używasz nie osiągasz efektu odwrotnego do zamierzonego.

Pozdrawiam
W ogóle zlikwidujmy to forum. No bo jak tak można mieć swoje zdanie. A może dlatego GKM zremisował, a nie przegrał, bo jeździł te sparingi? Jak jest za co chwalić to chwalę klub (pisałem w innym wątku o bardzo sprawnym wpuszczaniu na stadion w niedzielę), a jak jest za co krytykować to krytykuję (nie działające nagłośnienie). Po to jest m.in. to forum.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Treningi

Post autor: Kibic UT »

peter_griffin pisze: W ogóle zlikwidujmy to forum. No bo jak tak można mieć swoje zdanie. A może dlatego GKM zremisował, a nie przegrał, bo jeździł te sparingi? Jak jest za co chwalić to chwalę klub (pisałem w innym wątku o bardzo sprawnym wpuszczaniu na stadion w niedzielę), a jak jest za co krytykować to krytykuję (nie działające nagłośnienie). Po to jest m.in. to forum.
Faktem jest że GKM trenował i wiele im to nie dało,Artiom jeździł po biegu w sparingach przyszedł mecz i na wysokości zadania nie stanął,a GKM miał kupę szczęścia że to zremisował.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

kbc
Posty: 39
Rejestracja: 09 kwie 2018, 20:40

Treningi

Post autor: kbc »

peter_griffin pisze: W ogóle zlikwidujmy to forum. No bo jak tak można mieć swoje zdanie. A może dlatego GKM zremisował, a nie przegrał, bo jeździł te sparingi? Jak jest za co chwalić to chwalę klub (pisałem w innym wątku o bardzo sprawnym wpuszczaniu na stadion w niedzielę), a jak jest za co krytykować to krytykuję (nie działające nagłośnienie). Po to jest m.in. to forum.
W imię stwierdzenia "mam własne zdanie" to można równie dobrze napisać, że popiera się ataki terrorystyczne ale raczej nie o to chodzi. Wypowiadaj, pewnie, ja trochę uogólniłem sprawę bo ledwo się sezon zaczął (od wygranej na szczęście) a tego czczego pierdolenia jest już tyle, że na prawdę obdzieliłby cały sezon. Jak na moje to zawodnicy potrzebują raczej więcej wsparcia/wiary/zaufania niż krytyki, sarkazmu, ironii czy innych takich ale tak jak napisałeś - możesz mieć własne zdanie, także i na ten temat.

Pytek
Posty: 882
Rejestracja: 23 lip 2009, 1:36
Lokalizacja: Tarnow/Chicago

Treningi

Post autor: Pytek »

Wiara gory przenosi, ale w tym przypadku goscie powinni napierdzielac kolka przy kazdej nadazajacej sie okazji. Chwala zwyciezcom, lecz czteropunktowa wygrana nad slabiutkim tego dnia Falubazem nieco zaciemnia obraz druzyny. Sporo do ogarniecia maja Mroczka, Rolnicki czy Kildemand. O pozostalej mlodziezy nie wspomne.

Pawel88
Posty: 9
Rejestracja: 18 wrz 2017, 19:37

Treningi

Post autor: Pawel88 »

Kibic UT pisze:
peter_griffin pisze: W ogóle zlikwidujmy to forum. No bo jak tak można mieć swoje zdanie. A może dlatego GKM zremisował, a nie przegrał, bo jeździł te sparingi? Jak jest za co chwalić to chwalę klub (pisałem w innym wątku o bardzo sprawnym wpuszczaniu na stadion w niedzielę), a jak jest za co krytykować to krytykuję (nie działające nagłośnienie). Po to jest m.in. to forum.
Faktem jest że GKM trenował i wiele im to nie dało,Artiom jeździł po biegu w sparingach przyszedł mecz i na wysokości zadania nie stanął,a GKM miał kupę szczęścia że to zremisował.
Samych treningów trochę bylo od 21 marca,ale treningów spod taśmy jeden i sparingów sztuk dwa w tym jeden domowy na kilka dni przed meczem. Czy to byla wystarczajaca ilość nie wiem. Mam wrażenie ,ze jednak trochę za malo skoro szuka się kolejnych okazji do testmeczy .

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Treningi

Post autor: Kibic UT »

Mroczka jest na treningu.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

peter_griffin
Posty: 713
Rejestracja: 02 maja 2016, 11:03

Treningi

Post autor: peter_griffin »

Kibic UT pisze:Mroczka jest na treningu.
Obrazek

njk1987
Posty: 1042
Rejestracja: 25 mar 2012, 12:26
Lokalizacja: Tarnów

Treningi

Post autor: njk1987 »

No właśnie jak to jest z tym Mroczkensem
Był na treningu czy nie?
Tu piszecie ze był, na polish speedway że go nie było.
Które źródło bardziej wiarygodne?
Tarnów moim miastem, Unia moim klubem...

Awatar użytkownika
gordon
Posty: 1024
Rejestracja: 23 lip 2009, 10:52
Lokalizacja: Tarnów

Treningi

Post autor: gordon »

Mroczki nie było na treningu. Jest tak idealnie spasowany, motory chodzą jak brzytwa więc po co tracić czas na jakiś trening.
Més que un club.

ODPOWIEDZ