1 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Obstawianie meczów ligowych i Speedway Grand Prix.
Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4439
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

1 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: WaluS » 31 mar 2018, 21:14

1 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.


Typujemy do dnia 7 kwietnia do godziny 15:00.

Wrocław - Leszno

Rybnik - Piła

Rawicz - Krosno


Typujemy do dnia 8 kwietnia do godziny 14:30.

Tarnów - Zielona Góra
Grudziądz - Częstochowa
Gorzów - Toruń


Gniezno - Daugavpils
Gdańsk - Kraków
Lublin - Łódź


Bydgoszcz - Rzeszów - przełożony na 03.06.2018
Poznań - Opole


Typy wysłane po czasie przedstawionym w zapowiedzi nie będą podliczane.
Jeżeli 7 kwietnia zostanie odwołane spotkanie w Rawiczu przed godz. 13:00, to koniec typowania przesuwamy na godz. 15:00.
Jeżeli 8 kwietnia zostanie odwołane spotkanie w Bydgoszczy przed godz. 14:00, To koniec typowania przesuwamy na godz. 14:30.

Sprawdzajcie swoje typy przed wysłaniem, a jeżeli po wysłaniu zobaczycie błąd, ty wysyłajcie nowego posta z prawidłowym typem.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 1776
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

1 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: Kibic UT » 31 mar 2018, 21:32

Tarnów - Zielona Góra 50-40 Nicki Pedersen
Wrocław - Leszno 47-43 Tai Woffinden
Rybnik - Piła 51-39 Rafał Okoniewski
Rawicz - Krosno 49-41 Damian Baliński
Grudziądz - Częstochowa 47-43 Leon Madsen
Gorzów - Toruń 55-35 Bartosz Zmarzlik
Gniezno - Daugavpils 44-46 Peter Ljung
Gdańsk - Kraków 60-30 Anders Thomsen
Lublin - Łódź 44-46 Andreas Jonsson
Bydgoszcz - Rzeszów 38-52 Greg Hancock
Poznań - Opole 48-42 Dawid Bellego
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 2234
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

1 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: Greg-Tarnów » 01 kwie 2018, 14:13

Tarnów - Zielona Góra 49:41 Jakub Jamróg
Wrocław - Leszno 47:43 Maksym Drabik
Rybnik - Piła 60:30 Kacper Woryna
Rawicz - Krosno 52:38 Damian Baliński
Grudziądz - Częstochowa 55:35 Artiom Łaguta
Gorzów - Toruń 51:39 Bartosz Zmarzlik
Gniezno - Daugavpils 42:48 Oleg Mihajłow
Gdańsk - Kraków 61-29 Anders Thomsen
Lublin - Łódź 44:46 Jakub Miśkowiak
Bydgoszcz - Rzeszów 33:57 Tomasz Jędrzejak
Poznań - Opole 49-41 Frederik Jakobsen

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2827
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

1 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: Yoda » 01 kwie 2018, 18:55

Tarnów - Zielona Góra 41:49 Patryk Dudek
Wrocław - Leszno 50:40 Maciej Janowski
Rybnik - Piła 58:32 Mat. Szczepaniak
Rawicz - Krosno 55:35 Damian Baliński
Grudziądz - Częstochowa 51:39 Artiom Łaguta
Gorzów - Toruń 53:37 Jason Doyle
Gniezno - Daugavpils 47:43 Oliver Berntzon
Gdańsk - Kraków 28-32 Anders Thomsen
Lublin - Łódź 48:42 Andreas Jonsson
Bydgoszcz - Rzeszów 39:51 Oskar Ajtner-Gollob
Poznań - Opole 43-47 Denis Gizatullin

Awatar użytkownika
zbylpowrócił
Posty: 177
Rejestracja: 24 lut 2015, 17:46

1 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: zbylpowrócił » 02 kwie 2018, 20:23

Tarnów - Zielona Góra 47:43 P. Dudek
Wrocław - Leszno 50:40 M. Drabik
Rybnik - Piła 58:32 K. Woryna
Rawicz - Krosno 50:40 D. Baliński
Grudziądz - Częstochowa 55:35 A. Łaguta
Gorzów - Toruń 55:35 N. K. Iversen
Gniezno - Daugavpils 39:51 O. Mihajłow
Gdańsk - Kraków 56-34 A. Thomsen
Lublin - Łódź 46:44 A. Jonsson
Bydgoszcz - Rzeszów 34:56 G. Hancock
Poznań - Opole 51-39 F. Jakobsen

KoNiK
Posty: 1474
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

1 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: KoNiK » 03 kwie 2018, 8:30

Tarnów - Zielona Góra 48:42 (Bjerre)
Wrocław - Leszno 49:41 (Woffinden)
Rybnik - Piła 55:35 (Woryna)

Rawicz - Krosno 54:36 (Balinski)

Grudziądz - Częstochowa 50:40 (Laguta)
Gorzów - Toruń 48:42 (Zmarzlik)

Gniezno - Daugavpils 48:42 (Nowak)
Gdańsk - Kraków 57:33 (Fajfer)
Lublin - Łódź 43:47 (Jonsson)

Bydgoszcz - Rzeszów 32:58 (Hancock)
Poznań - Opole 41:49 (Gizatulin)

Awatar użytkownika
shrek
Posty: 213
Rejestracja: 12 maja 2015, 11:30

1 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: shrek » 03 kwie 2018, 14:26

Tarnów - Zielona Góra 47:43 (Pedersen)
Wrocław - Leszno 50:40 (Drabik)
Rybnik - Piła 52:38 (Woryna)

Rawicz - Krosno 54:36 (Balinski)

Grudziądz - Częstochowa 50:40 (Madsen)
Gorzów - Toruń 55:35 (Zmarzlik)

Gniezno - Daugavpils 48:42 (Nowak)
Gdańsk - Kraków 57:33 (Michelsen)
Lublin - Łódź 43:47 (Lambert)

Bydgoszcz - Rzeszów 32:58 (Hancock)
Poznań - Opole 41:49 (Gizatulin)

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2827
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

1 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: Yoda » 03 kwie 2018, 20:29

Gdańsk - Kraków 38-52 Anders Thomsen

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 1465
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków

1 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: ams92 » 05 kwie 2018, 11:12

Wrocław - Leszno 48:42 (Hampel)
Rybnik - Piła 50:40 (Woryna)
Rawicz - Krosno 46:44 (Baliński)
Tarnów - Zielona Góra 49:41 (Pedersen)
Grudziądz - Częstochowa 49:41 (Madsen)
Gorzów - Toruń 50:40 (Vaculik)
Gniezno - Daugavpils 44:46 (Ljung)
Gdańsk - Kraków 52:38 (Fajfer)
Lublin - Łódź 48:42 (Lambert)
Poznań - Opole 50:40 (Borodulin)
"Blue tomorrow" - Widząc świat na niebiesko.

http://www.sportowymagazyn.pl

Seba44
Posty: 73
Rejestracja: 11 kwie 2011, 9:56

1 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: Seba44 » 05 kwie 2018, 13:28

Tarnów - Zielona Góra 48-42 Mroczka
Wrocław - Leszno 47-43 Hampel
Rybnik - Piła 53-37 Woryna
Rawicz - Krosno 48-42 Burza
Grudziądz - Częstochowa 47-43 Madsen
Gorzów - Toruń 50-40 Zmarzlik
Gniezno - Daugavpils 47-43 Jabłoński
Gdańsk - Kraków 51-39 Michelsen
Lublin - Łódź 46-44 Jonsson
Bydgoszcz - Rzeszów 41-49 Hancock
Poznań - Opole 44-46 Jakobsen

baks75
Posty: 864
Rejestracja: 20 maja 2011, 21:18
Lokalizacja: DT

1 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: baks75 » 05 kwie 2018, 16:25

Wroclaw-Leszno 46-44 (Hampel)
Rybnik-Pila 53-37 (Woryna)
Rawicz-Krosno 54-36 (Balinski)

Tarnow-Zielona Gora 48-42 (Pedersen)
Grudziadz-Czestochowa 47-43 (Laguta)
Gorzow-Torun 54-36 (Zmarzlik)

Torun-Daugavpils 46-44 (Ljung)
Gdansk-Krakow 52-38 (Michelsen)
Lublin-Lodz 44-46 (Jonsson)

Poznan-Opole 43-47 (Jackobsen)

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2276
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

1 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: konri » 05 kwie 2018, 16:37

Tarnów - Zielona Góra 46-44 Nicki Pedersen
Wrocław - Leszno 51-39 Emil Sajfutdinov
Rybnik - Piła 49-41 Kacper Woryna
Rawicz - Krosno 49-41 Damian Baliński
Grudziądz - Częstochowa 44-46 Leon Madsen
Gorzów - Toruń 55-35 Bartosz Zmarzlik
Gniezno - Daugavpils 44-46 Peter Ljung
Gdańsk - Kraków 60-30 Mikkel Michelsen
Lublin - Łódź 47-43 Andreas Jonsson
Bydgoszcz - Rzeszów 38-52 Greg Hancock
Poznań - Opole 48-42 Denis Gizatulin

baks75
Posty: 864
Rejestracja: 20 maja 2011, 21:18
Lokalizacja: DT

1 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: baks75 » 05 kwie 2018, 16:44

Gniezno-Daugavpils 46-44 (Ljung)

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 2865
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

1 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: kaka » 05 kwie 2018, 19:11

Wrocław - Leszno 50:40 (Tai Woffinden)

Rybnik - Piła 53:37 (Kacper Woryna)

Rawicz - Krosno 50:40 (Damian Baliński)

Tarnów - Zielona Góra 49:41 (Kenneth Bjerre)
Grudziądz - Częstochowa 50:40 (Artiom Łaguta)
Gorzów - Toruń 54:36 (Bartosz Zmarzlik)

Gniezno - Daugavpils 43:47 (Peter Ljung)
Gdańsk - Kraków 55:35 (Oskar Fajfer)
Lublin - Łódź 48:42 (Andreas Jonsson)

Poznań - Opole 48:42 (Frederik Jakobsen)

Rafi
Posty: 873
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:23
Lokalizacja: Tarnow

1 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: Rafi » 05 kwie 2018, 20:03

Wrocław - Leszno 48-42 (Tai Woffinden)

Rybnik - Piła 56-34 (Kacper Woryna)

Rawicz - Krosno 53:37 (Damian Baliński)

Tarnów - Zielona Góra 43:47 (Patryk Dudek)
Grudziądz - Częstochowa 47-43 (Artiom Łaguta)
Gorzów - Toruń 50-40 (Bartosz Zmarzlik)

Gniezno - Daugavpils 43:47 (Peter Ljung)
Gdańsk - Kraków 55:35 M.Michelsen)
Lublin - Łódź 48:42 (R.Lambert)

Poznań - Opole 48:42 (Frederik Jakobsen)

Awatar użytkownika
Aris
Posty: 164
Rejestracja: 09 maja 2012, 12:00
Lokalizacja: Tarnów

1 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: Aris » 06 kwie 2018, 19:24

Wrocław - Leszno - 47-43 (T. Woffinden)
Rybnik - Piła - 52-38 (K. Woryna)
Rawicz - Krosno - 53-37 (D. Baliński)
Tarnów - Zielona Góra - 50-40 (K. Bjerre)
Grudziądz - Częstochowa - 50-40 (A. Laguta)
Gorzów - Toruń - 51-39 (B. Zmarzlik)
Gniezno - Daugavpils - 42-48 (P.Ljung)
Gdańsk - Kraków - 55-35 (M. Michelsen)
Lublin - Łódź - 47-43 (A. Jonsson)
Bydgoszcz - Rzeszów - 35-55 (G. Hancock)
Poznań - Opole - 48-42 (F. Jakobsen)

popo
Posty: 301
Rejestracja: 06 cze 2010, 21:32

1 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: popo » 06 kwie 2018, 21:09

Tarnów - Zielona Góra 48-42 /P. Dudek/
Wrocław - Leszno 48-42 /M. Drabik/
Rybnik - Piła 53-37 /K. Woryna/
Rawicz - Krosno 49-41 /D. Baliński/
Grudziądz - Częstochowa 49-41 /A. Laguta/
Gorzów - Toruń 51-39 /B. Zmarzlik/
Gniezno - Daugavpils 43-47 /M. Jabłoński/
Gdańsk - Kraków 62-28 /A. Thomsen/
Lublin - Łódź 47-43 /A. Jonsson/
Bydgoszcz - Rzeszów 39-51 /G. Hancock/
Poznań - Opole 48-42 /S. Ułamek/
kibic

Misiek.
Posty: 253
Rejestracja: 24 paź 2014, 15:21

1 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: Misiek. » 06 kwie 2018, 23:12

Wrocław - Leszno 48-42 M. Janowski
Rybnik - Piła 52-38 K. Woryna
Rawicz - Krosno 50-40 D. Baliński

Tarnów - Zielona Góra 49-41 K. Bjerre
Grudziądz - Częstochowa 47-43 L. Madsen
Gorzów - Toruń 56-34 B. Zmarzlik

Gniezno - Daugavpils 44-46 P. Ljung
Gdańsk - Kraków 55-35 M. Michelsen
Lublin - Łódź 46-44 A. Jonsson

Bydgoszcz - Rzeszów - przełożony!
Poznań - Opole 49-41 F. Jakobsen

Pytek
Posty: 837
Rejestracja: 23 lip 2009, 1:36
Lokalizacja: Tarnow/Chicago

1 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: Pytek » 07 kwie 2018, 2:15

Tarnów - Zielona Góra 47:43, Kenneth Bjerre
Wrocław - Leszno 46:44, Tai Woffinden
Rybnik - Piła 52:38, Kacper Woryna
Rawicz - Krosno 55:35, Damian Baliński
Grudziądz - Częstochowa 48:42, Artiom Laguta
Gorzów - Toruń 53:37, Bartosz Zmarzlik
Gniezno - Daugavpils 47:43, Peter Ljung
Gdańsk - Kraków 58:32, Mikkel Michelsen
Lublin - Łódź 47:43, Andreas Jonsson
Bydgoszcz - Rzeszów 36:54, Greg Hancock
Poznań - Opole 44:46, Kevin Woelbert

Awatar użytkownika
lolek69
Posty: 821
Rejestracja: 26 wrz 2010, 23:54
Lokalizacja: Tarnów

1 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: lolek69 » 07 kwie 2018, 4:03

Wrocław - Leszno 48-42 J. Hampel
Rybnik - Piła 55-35 K. Woryna
Rawicz - Krosno 50-40 D. Baliński

Tarnów - Zielona Góra 48-42 P. Kildemand
Grudziądz - Częstochowa 44-46 L. Madsen
Gorzów - Toruń 56-34 B. Zmarzlik

Gniezno - Daugavpils 44-46 P. Ljung
Gdańsk - Kraków 53-37 M. Michelsen
Lublin - Łódź 46-44 A. Jonsson

Bydgoszcz 30-60 Rzeszów G. Hancock
Poznań - Opole 52-38 F. Jakobsen
~Mogłem wybrać wiele dróg, wybrałem te barwy, ten klub ! ! ~

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 284
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

1 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: the_naturat » 07 kwie 2018, 6:47

Wrocław - Leszno 48-42 J. Hampel
Rybnik - Piła 52-38 K. Woryna
Rawicz - Krosno 50-40 D. Baliński

Tarnów - Zielona Góra 49-41 P. Dudek
Grudziądz - Częstochowa 43-47 L. Madsen
Gorzów - Toruń 55-35 B. Zmarzlik

Gniezno - Daugavpils 47-43 M. Nowak
Gdańsk - Kraków 52-38 O. Fajfer
Lublin - Łódź 48-42 R. Lambert

Bydgoszcz Rzeszów 38-52 G. Hancock
Poznań - Opole 50-40 D. Bellego

Awatar użytkownika
Papek
Posty: 114
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:03
Lokalizacja: Tarnów

1 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: Papek » 07 kwie 2018, 9:17

Tarnów - Zielona Góra 49-41 Pedersen
Wrocław - Leszno 50-40 Woffinden
Rybnik - Piła 51-39 Woryna
Rawicz - Krosno 50-40 Burza
Grudziądz - Częstochowa 51-39 Laguta
Gorzów - Toruń 53-37 Zmarzlik
Gniezno - Daugavpils 47-43 Ljung
Gdańsk - Kraków 51-39 Thomsen
Lublin - Łódź 48-42 Jonsson

Awatar użytkownika
Papek
Posty: 114
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:03
Lokalizacja: Tarnów

1 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: Papek » 07 kwie 2018, 9:25

Poznań - Opole 47-43 Bellego

DeCo
Posty: 573
Rejestracja: 22 lip 2009, 22:07
Lokalizacja: Tarnów

1 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: DeCo » 07 kwie 2018, 10:54

Wrocław - Leszno 49:41 (J.Hampel)
Rybnik - Piła 52:38 (K. Woryna)
Rawicz - Krosno 48:42 (D.Baliński)

Tarnów - Zielona Góra 47:43 (P. Dudek)
Grudziądz - Częstochowa 44:46 (A. Laguta)
Gorzów - Toruń 50:40 (B. Zmarzlik)
Gniezno - Daugavpils 50:40 (P. Ljung)
Gdańsk - Kraków 56:34 (M. Michelsen)
Lublin - Łódź 48:42 (A. Jonsson)
Bydgoszcz - Rzeszów 37:53 (G. Hancock)
Poznań - Opole 48:42 (F. Jakobsen)

mamal
Posty: 311
Rejestracja: 26 sie 2009, 13:20
Lokalizacja: Tarnów

1 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: mamal » 07 kwie 2018, 11:05

Wrocław - Leszno 41-49 E.Sajfutdinow
Rybnik - Piła 54-36 M.Szczepaniak
Rawicz - Krosno 53-37 D.Baliński

Tarnów - Zielona Góra 53-37 K.Bjerre
Grudziądz - Częstochowa 48-42 A.Łaguta
Gorzów - Toruń 50-40 J.Doyle

Gniezno - Daugavpils 52-38 M.Nowak
Gdańsk - Kraków 57-33 M.Szczepaniak
Lublin - Łódź 50-40 A.Jonsson

Bydgoszcz Rzeszów 38-52 G. Hancock
Poznań - Opole 50-40 D. Bellego


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość

cron