Skarb kibica 2018

Rozgrywki żużlowej ligi forumowiczów.
Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5236
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Skarb kibica 2018

Postautor: savage » 26 lut 2018, 16:29

Ekstra ŻLF

Csystems (scroo)*

Obrazek Krzysztof Kasprzak - Gorzów
Obrazek Grzegorz Walasek - Gorzów
Obrazek Mateusz Szczepaniak - Rybnik (PLŻ)
Obrazek Oskar Fajfer - Gdańsk (PLŻ)
Obrazek Martin Vaculik - Gorzów ---> Gleb Czugonow - Wrocław
Obrazek Tai Woffinden - Wrocław
Obrazek Michael Jepsen Jensen - Zielona Góra
Obrazek Jack Holder* - Toruń
Obrazek Martin Smolinski - Zielona Góra
Obrazek Mikkel Michelsen - Gdańsk (PLŻ)

Obrazek Mateusz Tonder - Zielona Góra
Obrazek Krystian Stefanów - Tarnów
Obrazek Robert Chmiel - Rybnik (PLŻ)
Obrazek Wiktor Lampart - Lublin (PLŻ)


Savage People (savage)*

Obrazek Piotr Protasiewicz - Zielona Góra
Obrazek Piotr Pawlicki - Leszno
Obrazek Damian Dróżdż* - Wrocław
Obrazek Dawid Lampart - Lublin (PLŻ)
Obrazek Michał Szczepaniak - Gdańsk (PLŻ)
Obrazek Niels Kristian Iversen - Toruń
Obrazek Kenneth Bjerre - Tarnów
Obrazek Jacob Thorssell - Zielona Góra
Obrazek Linus Sundstroem - Gorzów
Obrazek Troy Batchelor - Rybnik (PLŻ)

Obrazek Rafał Karczmarz - Gorzów
Obrazek Jakub Miśkowiak - Łódź (PLŻ)
Obrazek Kamil Kiełbasa - Kraków (PLŻ) ---> Patryk Wojdyło - Wrocław
Obrazek Kacper Grzegorczyk - Piła (PLŻ)


Wisła Koszyce (Ghoulski)*

Obrazek Adrian Miedziński - Częstochowa
Obrazek Jakub Jamróg - Tarnów
Obrazek Artur Czaja - Rybnik (PLŻ)
Obrazek Marcin Jędrzejewski - Kraków (PLŻ)
Obrazek Artiom Łaguta - Grudziądz
Obrazek Antonio Lindbaeck - Grudziądz
Obrazek Brady Kurtz* - Leszno
Obrazek Mads Hansen* - Zielona Góra
Obrazek Rohan Tungate - Łódź (PLŻ)
Obrazek Mikkel Bech - Gdańsk (PLŻ)

Obrazek Maksym Drabik - Wrocław
Obrazek Alex Zgardziński - Zielona Góra
Obrazek Bartosz Świącik - Częstochowa
Obrazek Kamil Nowacki - Gorzów ---> Dawid Wawrzyniak - Grudziądz


Speedway United (kaka)

Obrazek Maciej Janowski - Wrocław
Obrazek Kacper Gomólski - Zielona Góra
Obrazek Kacper Woryna* - Rybnik (PLŻ)
Obrazek Leon Madsen - Częstochowa
Obrazek Nicki Pedersen - Tarnów
Obrazek Vaclav Milik - Wrocław
Obrazek Andreas Lyager* - Częstochowa
Obrazek Maksim Bogdanow - Łódź (PLŻ)
Obrazek Andreas Jonsson - Lublin (PLŻ)
Obrazek Robert Lambert* - Lublin (PLŻ)

Obrazek Dominik Kubera - Leszno
Obrazek Kamil Wieczorek - Grudziądz
Obrazek Alan Szczotka - Gorzów
Obrazek Dominik Kossakowski - Gdańsk (PLŻ)


Bfy (bartek_1990)

Obrazek Grzegorz Zengota - Zielona Góra
Obrazek Przemysław Pawlicki - Grudziądz
Obrazek Szymon Woźniak - Gorzów
Obrazek Norbert Kościuch - Łódź (PLŻ)
Obrazek Tomasz Gapiński - Piła (PLŻ)
Obrazek Mirosław Jabłoński - Gniezno (PLŻ)
Obrazek Jason Doyle - Toruń
Obrazek Peter Kildemand - Tarnów
Obrazek Wiktor Kułakow* - Tarnów
Obrazek Patrick Hougaard - Gdańsk (PLŻ)

Obrazek Patryk Rolnicki - Tarnów
Obrazek Igor Kopeć-Sobczyński - Toruń
Obrazek Sebastian Niedźwiedź - Zielona Góra
Obrazek Szymon Szlauderbach - Leszno


Dream Team (Zbiru)*

Obrazek Patryk Dudek - Zielona Góra
Obrazek Jarosław Hampel - Leszno
Obrazek Artur Mroczka - Tarnów
Obrazek Tobiasz Musielak - Częstochowa
Obrazek Adrian Cyfer* - Piła (PLŻ)
Obrazek Marcin Nowak* - Gniezno (PLŻ)
Obrazek Matej Zagar - Częstochowa
Obrazek Chris Holder - Toruń
Obrazek Timo Lahti - Daugavpils (PLŻ)

Obrazek Hubert Czerniawski - Gorzów
Obrazek Wiktor Lis - Leszno ---> Karol Żupiński - Gdańsk (PLŻ)
Obrazek Norbert Krakowiak - Gniezno (PLŻ)
Obrazek Piotr Pióro - Kraków (PLŻ)
Obrazek Damian Stalkowski - Gniezno (PLŻ)


PrzemczaN Racing (PrzemczaN)*

Obrazek Janusz Kołodziej - Leszno
Obrazek Bartosz Zmarzlik* - Gorzów
Obrazek Krystian Pieszczek* - Grudziądz
Obrazek Robert Miśkowiak - Łódź (PLŻ)
Obrazek Ernest Koza - Kraków (PLŻ)
Obrazek Max Fricke* - Wrocław
Obrazek Andrzej Lebiediew - Wrocław
Obrazek Kai Huckenbeck - Grudziądz
Obrazek Hans Andersen - Łódź (PLŻ)
Obrazek Anders Thomsen - Gdańsk (PLŻ)

Obrazek Bartosz Smektała - Leszno
Obrazek Wiktor Trofimow - Leszno
Obrazek Oskar Bober - Lublin (PLŻ)
Obrazek Lars Skupień - Rybnik (PLŻ)


Taureńscy Czempioni (konri)*

Obrazek Krzysztof Buczkowski - Grudziądz
Obrazek Rune Holta - Toruń ---> Adrian Gała - Gniezno (PLŻ)
Obrazek Paweł Przedpełski* - Toruń
Obrazek Daniel Jeleniewski - Lublin (PLŻ)
Obrazek Rafał Okoniewski - Piła (PLŻ)
Obrazek Emil Sajfutdinow - Leszno
Obrazek Fredrik Lindgren - Częstochowa
Obrazek Peter Ljung - Daugavpils (PLŻ)
Obrazek Andriej Karpow - Rybnik (PLŻ)
Obrazek Jewgienij Kostygow* - Daugavpils (PLŻ)

Obrazek Daniel Kaczmarek - Toruń
Obrazek Michał Gruchalski - Częstochowa
Obrazek Przemysław Liszka - Wrocław
Obrazek Patryk Fajfer - Piła (PLŻ)

Zawodnik zastępowany na zasadzie Z/Z
Zawodnik młodzieżowy
* - ilość wykorzystanych transferów
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5236
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Skarb kibica 2018

Postautor: savage » 26 lut 2018, 16:29

I ŻLF


Akademia Speedwaya (Pichu)**

ObrazekRafał Okoniewski - Piła
ObrazekMichał Szczepaniak - Gdańsk
ObrazekKrzysztof Kasprzak - Gorzów (e-liga)
ObrazekMikkel Bech - Gdańsk
ObrazekMaksim Bogdanow - Łódź ---> Andriei Lebiedievs - Rybnik
ObrazekAndreas Jonsson - Lublin
ObrazekPatrick Hougaard - Gdańsk
ObrazekRune Holta - Toruń (e-liga) ---> Andriei Kudriaszow - Łódź
ObrazekLeon Madsen - Częstochowa (e-liga)
ObrazekTai Woffinden - Wrocław (e-liga)

ObrazekPiotr Pióro - Kraków
ObrazekDaniel Kaczmarek - Toruń (e-liga)
ObrazekKarol Żupiński - Gdańsk
ObrazekWiktor Trofimow - Leszno (e-liga)


Szoku Crew (Szotek)

ObrazekTomasz Gapiński - Piła
ObrazekDawid Lampart - Lublin
ObrazekBartosz Zmarzlik - Gorzów (e-liga)
ObrazekGrzegorz Walasek - Toruń (e-liga)
ObrazekMikkel Michelsen - Gdańsk
ObrazekTroy Batchelor - Rybnik
ObrazekJustin Sedgmen - Kraków
ObrazekNicki Pedersen - Tarnów (e-liga)
ObrazekPontus Aspgren - Piła
ObrazekNiels Kristian Iversen - Toruń (e-liga)

ObrazekMarcin Turowski - Gdańsk
ObrazekRafał Karczmarz - Gorzów (e-liga)
ObrazekBartłomiej Kowalski - Kraków
ObrazekDawid Wawrzyniak - Grudziądz (e-liga)


Seta Team (Młynar)**

ObrazekNorbert Kościuch - Łódź
ObrazekRobert Miśkowiak - Łódź
ObrazekMirosław Jabłoński - Gniezno
ObrazekGrzegorz Zengota - Zielona Góra (e-liga)
ObrazekErnest Koza - Kraków
ObrazekClaus Vissing - Kraków
ObrazekDavis Kurmis - Daugavpils
ObrazekKim Nilsson - Gniezno
ObrazekMartin Vaculik - Gorzów (e-liga) ---> Vaclaw Milik - Wrocław (e-liga)
ObrazekKenneth Bjerre - Tarnów (e-liga)

ObrazekRobert Chmiel - Rybnik
ObrazekPatryk Rolnicki - Tarnów (e-liga)
ObrazekEmil Peroń - Lublin
ObrazekIgor Kopeć-Sobczyński - Toruń (e-liga)


Bossman Squad (fox)

ObrazekPatryk Dudek - Zielona Góra (e-liga)
ObrazekJarosław Hampel - Leszno (e-liga)
ObrazekPiotr Protasiewicz - Zielona Góra (e-liga)
ObrazekJakub Jamróg - Tarnów (e-liga)
ObrazekHans Andersen - Łódź
ObrazekRohan Tungate - Łódź
ObrazekAndriej Karpow - Rybnik
ObrazekCraig Cook - Rybnik
ObrazekPeter Ljung - Daugavpils

ObrazekDominik Kossakowski - Gdańsk
ObrazekBartosz Smektała - Leszno (e-liga)
ObrazekDamian Stalkowski - Gniezno
ObrazekMateusz Błażykowski - Łódź
ObrazekWiktor Lis - Leszno (e-liga)


AC Speedway Team (AC)

ObrazekKacper Woryna - Rybnik
ObrazekAdrian Cyfer - Piła
ObrazekMarcin Nowak - Gniezno
ObrazekPrzemysław Pawlicki - Grudziądz (e-lia)
ObrazekWadim Tarasienko - Daugavpils
ObrazekTimo Lahti - Daugavpils
ObrazekSam Masters - Lublin
ObrazekLasse Bjerre - Kraków
ObrazekAleksandr Łoktajew - Łódź
ObrazekEmil Sajfutdinow - Leszno (e-liga)

ObrazekKamil Kiełbasa - Kraków
ObrazekPatryk Fajfer - Piła
ObrazekDominik Kubera - Leszno (e-liga)
ObrazekEryk Borczuch - Lublin


Zagłębie Yoda Team (Yoda)

ObrazekArtur Czaja - Rybnik
ObrazekMateusz Szczepaniak - Rybnik
ObrazekJosh Grajczonek - Łódź
ObrazekMaciej Janowski - Wrocław (e-liga)
ObrazekJanusz Kołodziej - Leszno (e-liga)
ObrazekJewgienij Kostygow - Daugavpils
ObrazekRasmus Jensen - Kraków
ObrazekOliver Berntzon - Gniezno
ObrazekOleg Michaiłow - Daugavpils
ObrazekJason Doyle - Toruń (e-liga)

ObrazekJakub Miśkowiak - Łódź
ObrazekMaksym Drabik - Wrocław (e-liga)
ObrazekHubert Czerniawski - Gorzów (e-liga)
ObrazekSzymon Szlauderbach - Leszno (e-liga)


TSŻ Mościce (WaluS)*

ObrazekOskar Fajfer - Gdańsk
ObrazekDaniel Jeleniewski - Lublin ---> Artiom Trofimow - Daugavpils
ObrazekAdrian Gała - Gniezno
ObrazekPiotr Pawlicki - Leszno (e-liga)
ObrazekAnders Thomsen - Gdańsk
ObrazekKjastas Puodżuks - Daugavpils
ObrazekArtiom Łaguta - Grudziądz (e-liga)
ObrazekPeter Kildemand - Tarnów (e-liga)
ObrazekMatej Zagar - Częstochowa (e-liga)

ObrazekOskar Bober - Lublin
ObrazekLars Skupień - Rybnik
ObrazekMichał Gruchalski - Częstochowa (e-liga)
ObrazekMaksymilian Bogdanowicz - Gniezno
ObrazekKacper Grzegorczyk - Piła


IQ Team (FaN9)

ObrazekMarcin Jędrzejewski - Kraków
ObrazekPaweł Miesiąc - Lublin
ObrazekKarol Baran - Łódź
ObrazekPiotr Świderski - Łódź
ObrazekRobert Lambert - Lublin
ObrazekTomas H. Jonasson - Piła
ObrazekEduard Krcmar - Gniezno
ObrazekChris Harris - Piła
ObrazekSiergiej Łogaczow - Kraków
Jurica Pavlic - Gniezno

ObrazekNorbert Krakowiak - Gniezno
ObrazekWiktor Lampart - Lublin
ObrazekSebastian Niedźwiedź - Zielona Góra (e-liga)
ObrazekAlex Zgardziński - Zielona Góra (e-liga)


Zawodnik zastępowany na zasadzie Z/Z
Zawodnik młodzieżowy
* - ilość wykorzystanych transferów
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5236
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Skarb kibica 2018

Postautor: savage » 26 lut 2018, 16:30

II ŻLF

Gumisie Tarnów (Rafi)
Obrazek Bjarne Pedersen - Ostrów
Obrazek Damian Adamczak - Bydgoszcz
Obrazek Tomasz Jędrzejak - Rzeszów --> Luke Becker - Rzeszów
Obrazek Hubert Łęgowik - Opole
Obrazek Nick Morris - Rzeszów
Obrazek Patrick Hansen - Krosno
Obrazek Mariusz Puszakowski - Krosno
Obrazek Rory Schlein - Rzeszów
ObrazekJewgienij Kostygow - Daugavpils (ILŻ)

Obrazek Jakub Miśkowiak - Łódź(j) (ILŻ)
Obrazek Wiktor Trofimow jr - Rawicz(j)
Obrazek Kevin Fajfer - Poznań(j)
Obrazek Kamil Kiełbasa - Krosno
Obrazek Patryk Zieliński - Kraków(j)(ILZ)


BZ Racing (balu)
Obrazek Kamil Brzozowski - Ostrów
Obrazek Renat Gafurow - Ostrów
Obrazek Greg Hancock - Rzeszów
Obrazek Oskar Ajtner-Gollob - Bydgoszcz
Obrazek Dawid Stachyra - Rzeszów
Obrazek Kenneth Hansen - Krosno
Obrazek Mirosław Jabłoński - Gniezno (ILŻ)
Obrazek Marcin Rempała - Krosno
Obrazek Rene Bach - Bydgoszcz
Obrazek Mikkel Bech - Gdańsk(ILŻ)

Obrazek Wiktor Lampart - Lublin(j) (ILŻ)
Obrazek Oskar Bober - Lublin(j) (ILŻ)
Obrazek Norbert Krakowiak - Gniezno(j) (ILŻ)
Obrazek Marcin Turowski - Gdańsk(j) (ILŻ)


Gryfoni Dębica (ams92)
Obrazek Norbert Kościuch - Łódź (ILŻ)
Obrazek Edward Mazur - Rzeszów
Obrazek Sebastian Ułamek - Opole
Obrazek Władimir Borodulin - Poznań
Obrazek Ilja Czalow - Krosno
Obrazek Mateusz Szczepaniak - Rybnik(ILŻ)
Obrazek Rafał Okoniewski - Piła(ILŻ)
Obrazek Marcel Kajzer - Poznań
Obrazek Mads Korneliussen - Rzeszów

wakat nr.3 ----> Obrazek Michał Piosicki - Polonia Bydgoszcz

Obrazek Szymon Szlauderbach - Rawicz(j)
Obrazek Tomasz Orwat - Bydgoszcz(j)
Obrazek Damian Stalkowski - Gniezno(j)(ILŻ) ---> Kamil Nowacki - Ostrów
Obrazek Emil Peroń - Lublin(j)(ILŻ)


ŁosioLandia Racing (Parias)
Obrazek Denis Gizatullin - Opole
Obrazek Frederik Jakobsen - Poznań
Obrazek Zbigniew Suchecki - Ostrów
Obrazek Maciej Kuciapa - Rzeszów
Obrazek Dimitri Berge - Bydgoszcz
Obrazek Kacper Woryna - Rybnik(ILŻ)
Obrazek Mikkel Michelsen - Gdańsk(ILŻ)
Obrazek Robert Lambert - Lublin(ILŻ)
Obrazek Tomasz Gapiński - Piła(ILŻ)

wakat nr.4 --> ObrazekAdrian Gała - Gniezno(ILŻ)

Obrazek Aureliusz Bieliński - Rzeszów(j)
Obrazek Jarosław Krzywosz - Opole(j)
Obrazek Piotr Pióro - Kraków(j) (I LŻ)
Obrazek Mateusz Jagła - Bydgoszcz(j)


D.S. dla Tarnowa (leszeek17)
Obrazek Mateusz Borowicz - Poznań
Obrazek Kevin Woelbert - Opole
Obrazek Nicolai Klindt - Ostrów
Obrazek Adrian Gomólski - Opole
Obrazek Steve Worrall - Rawicz
Obrazek Hans Andersen - Łódź (ILŻ)
Obrazek Maksim Bogdanow - Łódź (ILŻ)
Obrazek Michal Szczepaniak - Gdansk(ILŻ)
Obrazek Dawid Lampart - Lublin(ILŻ)

wakat nr.2 ---> ObrazekMarcin Nowak - Gniezno (ILŻ)

Obrazek Arkadiusz Potoniec - Rzeszów(j)
Obrazek Patryk Fajfer - Piła(j)(ILŻ)
Obrazek Kamil Kamiński - Opole(j)
Obrazek Karol Żupiński - Gdańsk(j)(ILŻ)


Crumper Foto Team (Crumper)
Obrazek Patryk Dolny - Ostrów
Obrazek Richie Worrall - Rawicz
Obrazek Brady Kurtz - Rawicz
Obrazek Damian Baliński - Rawicz
Obrazek Nicklas Porsing - Rzeszów
Obrazek Troy Batchelor - Rybnik(ILŻ)
Obrazek Stanislaw Burza - Krosno
Obrazek Artur Czaja - Rybnik(ILŻ)
Obrazek Mikkel B. Andersen - Krosno

wakat nr.1 ---> ObrazekKarol Baran - Rzeszów

Obrazek Dominik Kossakowski - Gdansk(j) (I LŻ)
Obrazek Mateusz Rząsa - Rzeszów(j)
Obrazek Kacper Grzegorczyk - Piła(j) (I LŻ)
Obrazek Maksymilian Bogdanowicz - Gniezno(j)(I LŻ)


Napaleni na karkówkę (the_naturat)
Obrazek Anders Thomsen - Gdańsk (I LŻ)
Obrazek David Bellego - Poznań
Obrazek Dominik Kubera - Rawicz
Obrazek Bartosz Smektała - Rawicz
Obrazek Michał Łopaczewski - Poznań
Obrazek Oskar Polis - Opole
Obrazek Ernest Koza -Kraków (I LŻ)
Obrazek Rohan Tungate - Łódź (ILŻ)
Obrazek Adrian Cyfer - Piła(ILŻ)
Obrazek Andreas Jonsson - Lublin(ILŻ)

Obrazek Robert Chmiel - Rybnik(j)(ILŻ)
Obrazek Lars Skupień - Rybnik(j)(ILŻ)
Obrazek Konrad Stec - Krosno(j)
Obrazek Tymoteusz Picz - Rawicz(j)
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości