Obrazek

Krystian Rempała

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu
lynx
Posty: 719
Rejestracja: 23 lip 2009, 19:46
Lokalizacja: trn/krk

Krystian Rempała

Post autor: lynx »

wejss pisze:Taki był kevlar i takie było logo na nim.
no, nie do końca
nie taki był

z wszystkich logo sponsorów, jakie były w 2016 na kevlarze, tylko 1 jest na pomniku

zrozumiałbym, gdyby było tylko logo Unii Tarnów (z jakichkolwiek lat) albo Stali Rzeszów
z samym logiem azotów, bez loga UT, PGE, i innych, które na kevlarze były wygląda to jak baner reklamowy GA, przez co wygląda bardzo słabo i nie dziwię się komentarzom
tym bardziej śmieszne jest oświadczanie, że GA nie miała nic z tym pomnikiem wspólnego (hahahahhaha)

Awatar użytkownika
Kibic Tarnów
Posty: 296
Rejestracja: 29 wrz 2015, 16:25

Krystian Rempała

Post autor: Kibic Tarnów »

Logo Grupy Azoty nie jest jedynym logiem. Jest również znak PGE. Napis Unia Tarnów również się pojawia. Zanim ktoś się wypowie proponuję, aby udał się na cmentarz odmówił Wieczny Odpoczynek oraz oglądną posąg. Nie rozumiem tej burzy, która powstała. Owszem może cmentarz nie jest dobrym miejscem na tego typu odlewy, ale to jest decyzja RODZINY i każdy powinien się z nią pogodzić.

Awatar użytkownika
BoSco
Posty: 362
Rejestracja: 01 kwie 2010, 20:58
Lokalizacja: Tarnów

Krystian Rempała

Post autor: BoSco »

Pomijając juz kwestie logotypu GA! Rzecz gustu.
Jak juz powstał ów pomik, to fajnie by było, za powiedzmy te 2 lata gdy już powstanie nowy stadion( pomijam juz kweste czy tak sie stanie, ale zakladam że predzej czy pozniej tak bedzie) wspolnie z rodzina przeniść ten monumen na wlaściwe miejcse przygotowane dla niego pod nowym stadionem.
Ze sportowym pozdrowieniem!

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Krystian Rempała

Post autor: ziggy »

wejss pisze:Pisałem jakiś czas temu, że będziemy mieli piękny nowy pomnik w Tarnowie no i mamy. Miał być na 1 listopada ale się nie wyrobili z robotą. Jak dla mnie to jego miejsce jest przed nowym stadionem. Co do logo Azotów to nie wiem o co tyle jazdy. Taki był kevlar i takie było logo na nim.
Mam 65 lat czyli dużo mi nie pozostało ale nie wyobrażam sobie że np.ARIEL ufunduje mi nagrobek.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6732
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Krystian Rempała

Post autor: savage »

Jestem załamany, kiedy czytam komentarze odnośnie pomnika. Sam mam na jego temat zdanie, ale zachowam je dla siebie. Przeraża mnie jednak, jak bezwzględni, chamscy potrafią być ludzie skryci za monitorem komputera. Nie jest to nasza sprawa ! Rempałowie mają prywatny grób i nie muszą na nim stawiać krzyża, Jezuska, jeśli nie chcą. Mogą za to postawić brązowy pomnik syna w kewlarze z logotypem GA jeśli chcą. TO JEST ICH i TYLKO ICH SPRAWA.

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
gordon
Posty: 1024
Rejestracja: 23 lip 2009, 10:52
Lokalizacja: Tarnów

Krystian Rempała

Post autor: gordon »

savage pisze:Jestem załamany, kiedy czytam komentarze odnośnie pomnika. Sam mam na jego temat zdanie, ale zachowam je dla siebie. Przeraża mnie jednak, jak bezwzględni, chamscy potrafią być ludzie skryci za monitorem komputera. Nie jest to nasza sprawa ! Rempałowie mają prywatny grób i nie muszą na nim stawiać krzyża, Jezuska, jeśli nie chcą. Mogą za to postawić brązowy pomnik syna w kewlarze z logotypem GA jeśli chcą. TO JEST ICH i TYLKO ICH SPRAWA.

Pozdrawiam
Są tacy którzy muszą wtykać nos we wszystko i wszędzie. Na dodatek wypisują dyrdymały które nijak się mają do rzeczywistości. Taki świat internetowych "hujterów", który prosto w oczy nic nie powie.
Més que un club.

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2878
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

Krystian Rempała

Post autor: konri »

I doprowadziło to wszystko do sytuacji, że rodzina musiała wydawać oświadczenie a SF zrobiło oczywiście Watergate ze sprawy pomnika, który jest wyłącznie sprawą prywatną rodziny Krystiana.
ŻLF 2018 ŻLF 2023

Awatar użytkownika
andre
Posty: 211
Rejestracja: 28 kwie 2016, 11:19

Krystian Rempała

Post autor: andre »

Zobaczcie najpierw jak wyglądał kevlar, w którym Krystian w ubiegłym roku startował w barwach Unii! A dopiero później oceniajcie! Dokładnie w takim zginął! Wolę, że ma na kevlarze Azoty niż żurawia.

peter_griffin
Posty: 713
Rejestracja: 02 maja 2016, 11:03

Krystian Rempała

Post autor: peter_griffin »

A moja opinia jest taka: nie przeszkadza mi sam pomnik i reklamy na nim. Rodzina chciała, to taki pomnik powstał. Sam był umieścił tylko jaskółkę na kewlarze, ale trudno. Nie podoba mi się tylko jedno: polskie cmentarze coraz bardziej stają się tandetne. Jeden na przeciwko drugiemu stara się "pokazać". Jak się pozwoli jednemu na więcej, to kolejni też powiedzą: a dlaczego ja nie mogę postawić tu pomnika taty/mamy/syna? A dlaczego ja nie mogę zrobić kilkupiętrowy nagrobek? Ten "wyścig zbrojeń" na cmentarzach bardzo mi się nie podoba.

Byłbym za tym by ten pomnik stanął przy stadionie w Mościcach, albo nawet przy jakiejś ulicy w Tarnowie. Żużel jest jednym z symboli tego miasta, więc pomnik młodego żużlowca, który zginął reprezentując klub z Tarnowa, mógłby spokojnie stać blisko centrum miasta. W końcu wypadek Krystiana, to już część historii tego miasta, bolesnej, ale historii, którą mogliby poznać turyści zwiedzający miasto.

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Krystian Rempała

Post autor: ziggy »

peter_griffin pisze:A moja opinia jest taka: nie przeszkadza mi sam pomnik i reklamy na nim. Rodzina chciała, to taki pomnik powstał. Sam był umieścił tylko jaskółkę na kewlarze, ale trudno. Nie podoba mi się tylko jedno: polskie cmentarze coraz bardziej stają się tandetne. Jeden na przeciwko drugiemu stara się "pokazać". Jak się pozwoli jednemu na więcej, to kolejni też powiedzą: a dlaczego ja nie mogę postawić tu pomnika taty/mamy/syna? A dlaczego ja nie mogę zrobić kilkupiętrowy nagrobek? Ten "wyścig zbrojeń" na cmentarzach bardzo mi się nie podoba.

Byłbym za tym by ten pomnik stanął przy stadionie w Mościcach, albo nawet przy jakiejś ulicy w Tarnowie. Żużel jest jednym z symboli tego miasta, więc pomnik młodego żużlowca, który zginął reprezentując klub z Tarnowa, mógłby spokojnie stać blisko centrum miasta. W końcu wypadek Krystiana, to już część historii tego miasta, bolesnej, ale historii, którą mogliby poznać turyści zwiedzający miasto.
Trafiłeś w sedno.Idea szczytna,koncepcja może nie powala ale spoko tylko te nieszczęsne reklamy które w innym miejscu nie będą raziły.Przecież można było ufundować jakąś ozdobną tabliczkę z podziękowaniem dla fundatora.Skoro jest odlew to i forma musi być więc koszt chyba nie był by ogromny.Można by się zastanowić czy nie przenieść go w inne proponowane przez Ciebie miejsce a wykonać nowy bez żadnych reklam.Z chęcią bym się do tego dołożył np.1000 na początek gdy by ktoś zechciał się tym zająć.

Awatar użytkownika
noflattery
Posty: 950
Rejestracja: 03 lip 2011, 21:50

Krystian Rempała

Post autor: noflattery »

savage pisze:Jestem załamany, kiedy czytam komentarze odnośnie pomnika. Sam mam na jego temat zdanie, ale zachowam je dla siebie. Przeraża mnie jednak, jak bezwzględni, chamscy potrafią być ludzie skryci za monitorem komputera. Nie jest to nasza sprawa ! Rempałowie mają prywatny grób i nie muszą na nim stawiać krzyża, Jezuska, jeśli nie chcą. Mogą za to postawić brązowy pomnik syna w kewlarze z logotypem GA jeśli chcą. TO JEST ICH i TYLKO ICH SPRAWA.

Pozdrawiam
Przykro sie czyta gdy inteligentni ludzie przejeli patologiczny system wartosci zdegenerowanego kapitalizmu, ktory jak nowotwor wdziera sie w kazda sfere zycia, a braki dobrego smaku, przyzwoitosci czy w innych przypadkach ( ekonomicznych jak masowe zwolnienia z pracy by poprawic troche statystyki arkusza kalkulacyjnego, czyszczenie kamienic z ludzi ) braku moralnosci, uswieca slowem zakleciem "prywatne" "wlasnosc" czy "wszystko zgodnie z prawem". Przyklad patologii rodzacej sie od zarodka pokazuje jak uklady miedzy lekarzami a zakladami pogrzebowymi rozwinely sie od przekazywania czystej informacji o zgonie pacjenta, ktorego nie udalo sie uratowac, az po celowe zaniechania reanimacji, bo w pewnym momencie granica staje sie plynna i trzeba wiedziec kiedy powiedziec stop.
Zaawansowane pranie mozgu az po grob, co najbardziej chore, w tym systemie szlifowanie ludzkiego egoizmu i traktowanie go jako standard jest wyznacznikiem dojrzalosci i normalnosci :shock: .

bubel
Posty: 325
Rejestracja: 27 lip 2009, 8:04
Lokalizacja: P.S.M.

Krystian Rempała

Post autor: bubel »

ziggy pisze: Można by się zastanowić czy nie przenieść go w inne proponowane przez Ciebie miejsce a wykonać nowy bez żadnych reklam.Z chęcią bym się do tego dołożył np.1000 na początek gdy by ktoś zechciał się tym zająć.
Chcesz komuś grób urządzać, mówić mu jak ma wyglądać i co wolno, a co nie, na jego prywatnej "działce" i za jego pieniądze? Co to się dzieje. To był ich wybór, ich decyzja, nawet jeśli Azoty się do tego dorzuciły. Jak chcesz dać tysiaka, to daj na zdewastowane groby, którymi nikt się nie zajmuje.

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Krystian Rempała

Post autor: ziggy »

bubel pisze:
ziggy pisze: Można by się zastanowić czy nie przenieść go w inne proponowane przez Ciebie miejsce a wykonać nowy bez żadnych reklam.Z chęcią bym się do tego dołożył np.1000 na początek gdy by ktoś zechciał się tym zająć.
Chcesz komuś grób urządzać, mówić mu jak ma wyglądać i co wolno, a co nie, na jego prywatnej "działce" i za jego pieniądze? Co to się dzieje. To był ich wybór, ich decyzja, nawet jeśli Azoty się do tego dorzuciły. Jak chcesz dać tysiaka, to daj na zdewastowane groby, którymi nikt się nie zajmuje.
Masz rację przegiąłem ,przepraszam.Jednak poglądów nie zmienię,są jakieś granice komercji.Nie chciałbym żeby kiedyś mnie oceniano za to dla kogo i czy dobrze pracowałem tylko za to jakim człowiekiem byłem.

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Krystian Rempała

Post autor: ziggy »

Przyszła mi do głowy taka myśl.Czasem mając dobre intencje można wyjść na idiotę.Przepraszam.

dziubb
Posty: 325
Rejestracja: 03 lis 2016, 18:10

Krystian Rempała

Post autor: dziubb »

ziggy pisze:Przyszła mi do głowy taka myśl.Czasem mając dobre intencje można wyjść na idiotę.Przepraszam.
Umiejętność przyznania się do błędu nie tylko przed sobą, ale i innym, to coś, czego wielu osobom brakuje. Ładna postawa.

dziubb
Posty: 325
Rejestracja: 03 lis 2016, 18:10

Krystian Rempała

Post autor: dziubb »

noflattery pisze:
savage pisze:Jestem załamany, kiedy czytam komentarze odnośnie pomnika. Sam mam na jego temat zdanie, ale zachowam je dla siebie. Przeraża mnie jednak, jak bezwzględni, chamscy potrafią być ludzie skryci za monitorem komputera. Nie jest to nasza sprawa ! Rempałowie mają prywatny grób i nie muszą na nim stawiać krzyża, Jezuska, jeśli nie chcą. Mogą za to postawić brązowy pomnik syna w kewlarze z logotypem GA jeśli chcą. TO JEST ICH i TYLKO ICH SPRAWA.

Pozdrawiam
Przykro sie czyta gdy inteligentni ludzie przejeli patologiczny system wartosci zdegenerowanego kapitalizmu, ktory jak nowotwor wdziera sie w kazda sfere zycia, a braki dobrego smaku, przyzwoitosci czy w innych przypadkach ( ekonomicznych jak masowe zwolnienia z pracy by poprawic troche statystyki arkusza kalkulacyjnego, czyszczenie kamienic z ludzi ) braku moralnosci, uswieca slowem zakleciem "prywatne" "wlasnosc" czy "wszystko zgodnie z prawem". Przyklad patologii rodzacej sie od zarodka pokazuje jak uklady miedzy lekarzami a zakladami pogrzebowymi rozwinely sie od przekazywania czystej informacji o zgonie pacjenta, ktorego nie udalo sie uratowac, az po celowe zaniechania reanimacji, bo w pewnym momencie granica staje sie plynna i trzeba wiedziec kiedy powiedziec stop.
Zaawansowane pranie mozgu az po grob, co najbardziej chore, w tym systemie szlifowanie ludzkiego egoizmu i traktowanie go jako standard jest wyznacznikiem dojrzalosci i normalnosci :shock: .
Zgoda. Zbyt późno dostrzegamy, ile przez to tracimy, zyskując w zamian doprawdy niewiele...

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 579
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

Krystian Rempała

Post autor: the_naturat »

A mnie naszła jeszcze inna refleksja dotycząca pomnika. Mogło być tak, że firma czy też jednostka, która miała wykonać projekt/pomnik dostała zdjęcie od rodziców. Wykonawca nie jest fanem żużla, nie zna otoczki. Na zdjęciu zobaczyli, że najwięcej na stroju jest eksponowany napisa "grupa azoty" i po prostu wiernie chcieli odtworzyć wygląd. Nikt nie wpadł na pomysł zamiany napisu koncernu na herb lub nazwe klubu. Ot, po prostu zwykłe przeoczenie, które stało się nagle tematem nr jeden w okresie posuchy tematów dla pismaków.

wejss
Posty: 727
Rejestracja: 05 lis 2009, 22:28
Lokalizacja: Tarnów

Krystian Rempała

Post autor: wejss »

the_naturat pisze:A mnie naszła jeszcze inna refleksja dotycząca pomnika. Mogło być tak, że firma czy też jednostka, która miała wykonać projekt/pomnik dostała zdjęcie od rodziców. Wykonawca nie jest fanem żużla, nie zna otoczki. Na zdjęciu zobaczyli, że najwięcej na stroju jest eksponowany napisa "grupa azoty" i po prostu wiernie chcieli odtworzyć wygląd. Nikt nie wpadł na pomysł zamiany napisu koncernu na herb lub nazwe klubu. Ot, po prostu zwykłe przeoczenie, które stało się nagle tematem nr jeden w okresie posuchy tematów dla pismaków.
Pomnik był wzorowany na oryginalnym kevlarze Krystiana.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3663
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Krystian Rempała

Post autor: Greg-Tarnów »

noflattery pisze: Przykro sie czyta gdy inteligentni ludzie przejeli patologiczny system wartosci zdegenerowanego kapitalizmu, ktory jak nowotwor wdziera sie w kazda sfere zycia, a braki dobrego smaku, przyzwoitosci czy w innych przypadkach ( ekonomicznych jak masowe zwolnienia z pracy by poprawic troche statystyki arkusza kalkulacyjnego, czyszczenie kamienic z ludzi ) braku moralnosci, uswieca slowem zakleciem "prywatne" "wlasnosc" czy "wszystko zgodnie z prawem". Przyklad patologii rodzacej sie od zarodka pokazuje jak uklady miedzy lekarzami a zakladami pogrzebowymi rozwinely sie od przekazywania czystej informacji o zgonie pacjenta, ktorego nie udalo sie uratowac, az po celowe zaniechania reanimacji, bo w pewnym momencie granica staje sie plynna i trzeba wiedziec kiedy powiedziec stop.
Zaawansowane pranie mozgu az po grob, co najbardziej chore, w tym systemie szlifowanie ludzkiego egoizmu i traktowanie go jako standard jest wyznacznikiem dojrzalosci i normalnosci :shock: .


Przykre że do wszystkiego musiał się odnieść klub i rodzina śp Krystiana.SF nie mają litości przepraszam nikt nie powie.
noflattery do tego co napisałeś warto przytoczyć cytat George Orwella.Najgorszą rzeczą na świecie jest umysł przypominający patefon; nie ma przy tym znaczenia, czy komuś odpowiada grana w danej chwili płyta, czy nie.
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

Awatar użytkownika
noflattery
Posty: 950
Rejestracja: 03 lip 2011, 21:50

Krystian Rempała

Post autor: noflattery »

ziggy pisze:
bubel pisze:
ziggy pisze: Można by się zastanowić czy nie przenieść go w inne proponowane przez Ciebie miejsce a wykonać nowy bez żadnych reklam.Z chęcią bym się do tego dołożył np.1000 na początek gdy by ktoś zechciał się tym zająć.
Chcesz komuś grób urządzać, mówić mu jak ma wyglądać i co wolno, a co nie, na jego prywatnej "działce" i za jego pieniądze? Co to się dzieje. To był ich wybór, ich decyzja, nawet jeśli Azoty się do tego dorzuciły. Jak chcesz dać tysiaka, to daj na zdewastowane groby, którymi nikt się nie zajmuje.
Masz rację przegiąłem ,przepraszam.Jednak poglądów nie zmienię,są jakieś granice komercji.Nie chciałbym żeby kiedyś mnie oceniano za to dla kogo i czy dobrze pracowałem tylko za to jakim człowiekiem byłem.
Grubo, co tylko pokazuje skale problemu, pomysl, przepraszasz za co, za propozycje rozwiazania sytuacji ? To, ze w wieku 65 lat jeszcze nie dales sobie calkiem dojechac systemu wartosci, jak wielu obecnych tyrajacych za grosze, ktorym wykonuje sie lobotomie pod nieoficjalna nazwa wolnorynkowa socjalizacja, jest chwalebne. Takich jak ty ze swieczka szukac.
Spojrz jakiego slowa uzywa uzytkownik "bubel", "dzialka", cudzyslow ma zakamuflowac nakrecony majestat prywaty jako alibi dla robta co chceta. Krystian byl osoba publiczna, wiele osob bylo zatroskanych o jego stan, a pozniej jego smierc wstrzasnela srodowiskiem i teraz maja zamilknac bo nie zgadzaja sie z przekroczeniem granic komercji, by nie nazwac tego dobitniej jako pewnego rodzaju profanacja ?
dziubb pisze:
ziggy pisze:Przyszła mi do głowy taka myśl.Czasem mając dobre intencje można wyjść na idiotę.Przepraszam.
Umiejętność przyznania się do błędu nie tylko przed sobą, ale i innym, to coś, czego wielu osobom brakuje. Ładna postawa.
W psychuszkach podobnie leczono dysydentow, kijem i marchewka, nagana i pochwala. Nowoczesne obrabianie niewygodnych.
Greg-Tarnów pisze: Przykre że do wszystkiego musiał się odnieść klub i rodzina śp Krystiana.SF nie mają litości przepraszam nikt nie powie.
To, ze SF tabloidyzuje by podkrecic licznik wejsc to typowe w tej nastawionej na tylko i wylacznie zysk branzy, a etyka dziennikarska to relikt przeszlosci, natomiast moj post byl krytyczny wobec reklamy grupy azoty na pomniku.

bubel
Posty: 325
Rejestracja: 27 lip 2009, 8:04
Lokalizacja: P.S.M.

Krystian Rempała

Post autor: bubel »

noflattery pisze: Spojrz jakiego slowa uzywa uzytkownik "bubel", "dzialka", cudzyslow ma zakamuflowac nakrecony majestat prywaty jako alibi dla robta co chceta.
Jakby nie popatrzył, to na cmentarzu wykupuje się działkę pod grób i płaci się haracz za niego, więc w pewnym sensie jest to prywatny folwark. Skoro żaden zarządca się nie doczepił o taki pomnik na cmentarzu, to czemu chcecie komuś urządzać jego "działkę".
Rozumiem jak ktoś mówi, że nie podoba mu się iż jest logo Azotów, ma takie prawo, ale czemu od razu chce wejść z buciorami i zmieniać coś co nie jest jego. Z oświadczenia wynika, że to była tylko i wyłącznie wola rodziny i przez nich finansowana.

dziubb
Posty: 325
Rejestracja: 03 lis 2016, 18:10

Krystian Rempała

Post autor: dziubb »

dziubb pisze:
ziggy pisze:Przyszła mi do głowy taka myśl.Czasem mając dobre intencje można wyjść na idiotę.Przepraszam.
Umiejętność przyznania się do błędu nie tylko przed sobą, ale i innym, to coś, czego wielu osobom brakuje. Ładna postawa.
ziggy pisze:W psychuszkach podobnie leczono dysydentow, kijem i marchewka, nagana i pochwala. Nowoczesne obrabianie niewygodnych.
Nie rozumiem, dlaczego za kilka przyjaznych słów porównuje się mnie do oprawcy z sowieckiego zakładu psychiatrycznego. Cóż, to nie moja wina, że adresat tej wypowiedzi opacznie odczytuje moje intencje. Mniej podejrzliwości by się przydało.

Awatar użytkownika
RECON_1
Posty: 120
Rejestracja: 25 lip 2011, 11:19
Lokalizacja: Tarnów/Kraków

Krystian Rempała

Post autor: RECON_1 »

Panowie, taka moja mala refleksja/uwaga, skoro ten pomnik stoi w takiej a nie innej postaci to znaczy ze rodzina Rempalow go akceptuje i jej odpowiada,a jeśli tak bardzo chcecie wyrazić swoje zle zdanie na jego temat to miejcie odwagę i powiedzcie im to prosto w twarz. Każdy ma jakieś zdanie na ten temat ale myślę ze z szacunku powinniśmy uszanować ten grob i niech w końcu ciszej będzie nad ta trumna.

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Krystian Rempała

Post autor: ziggy »

dziubb pisze:
dziubb pisze:
ziggy pisze:Przyszła mi do głowy taka myśl.Czasem mając dobre intencje można wyjść na idiotę.Przepraszam.
Umiejętność przyznania się do błędu nie tylko przed sobą, ale i innym, to coś, czego wielu osobom brakuje. Ładna postawa.
ziggy pisze:W psychuszkach podobnie leczono dysydentow, kijem i marchewka, nagana i pochwala. Nowoczesne obrabianie niewygodnych.
Nie rozumiem, dlaczego za kilka przyjaznych słów porównuje się mnie do oprawcy z sowieckiego zakładu psychiatrycznego. Cóż, to nie moja wina, że adresat tej wypowiedzi opacznie odczytuje moje intencje. Mniej podejrzliwości by się przydało.
Przeczytaj jeszcze raz przecież ja tego nie napisałem.W ogóle w tej kwestii nie zabierałem już głosu i nie mam zamiaru kontynuować.Pozdr.

szamot
Posty: 140
Rejestracja: 26 wrz 2012, 21:46

Krystian Rempała

Post autor: szamot »

Oczywiście każdy ma prawo do swojej opinii, i do wyrażenie jej. Jednak moim zdaniem ze względu na okoliczności tej sprawy takie komentowanie jest nie na miejscu, i przekracza granice mojego poczucia co można a czego nie .Przecież ten młody chłopak jakim był Krystian, był nie tylko zawodnikiem Unii Tarnów i osobą publiczną, ale przede wszystkim ukochanym synem i bratem. Rodzinę Rempałów spotkała niewyobrażalna tragedia, i pewnie ciężko im się z tym pogodzić. Próbują w jak najlepszy sposób uczcić pamięć o bliskiej ich sercu osobie. I to ich sprawa w jaki sposób to czynią. I moim zdaniem takie publiczne krytykowanie wyglądu tego pomnika jest zwyczajnie nie na miejscu. I sprawia tylko przykrość i tak już cierpiącej rodzinie. A co do kevlaru na pomniku, to powiem tyle: myślę, że nikt nie miał złych zamiarów, chciano na pewno odwzorować jak najlepiej wygląd kevlaru w jakim zginął Krystina, ta cała nagonka jest obrzydliwa.

ODPOWIEDZ