Obrazek

VIII kolejka: Unia Tarnów - GKM Grudziądz (05.06.2016, godz. 19:30)

baks75
Posty: 864
Rejestracja: 20 maja 2011, 21:18
Lokalizacja: DT

VIII kolejka: Unia Tarnów - GKM Grudziądz (05.06.2016, godz. 19:30)

Post autor: baks75 »

W Tarnowie odbędzie się spotkanie miejscowej Unii z MrGarden GKM-em Grudziądz i z pewnością ten pojedynek będzie dla pogrążonych w żałobie kolegów z toru niezwykle trudny... Tarnowianie wyjdą do prezentacji w innym składzie niż w poprzednich spotkaniach. Na pozycji juniorskiej zabraknie tragicznie zmarłego w ubiegłą sobotę Krystiana.
Tarnowianie wyjdą do prezentacji w innym składzie niż w poprzednich spotkaniach. Na pozycji juniorskiej zabraknie tragicznie zmarłego w ubiegłą sobotę Krystiana. I choć nic już nie będzie takie samo, jak jeszcze przed dwoma tygodniami, czas idzie do przodu i nie da się go zatrzymać... Wynik sportowej rywalizacji w niedzielnym pojedynku schodzi z pewnością na dalszy plan. Tarnowski żużel będzie musiał jednak zmierzyć się z tą sytuacją i powoli spróbować wracać do "normalnego biegu". Wszyscy z pewnością będą myślami jeszcze przy koledze z toru, który niedawno ich opuścił, będą zatem chcieli tym bardziej pojechać właśnie dla niego

Awizowane składy:

MRGARDEN GKM Grudziądz:
1. Antonio Lindbaeck
2. Tomasz Gollob
3. Rafał Okoniewski
4. Krzysztof Buczkowski
5. Artiom Łaguta
6. Marcin Nowak

Unia Tarnów:
9. Leon Madsen
10. Piotr Świderski
11. Kenneth Bjerre
12. Mikkel Michelsen
13. Janusz Kołodziej
14.
15. Arkadiusz Madej
Ostatnio zmieniony 05 cze 2016, 10:34 przez baks75, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Pablo30
Posty: 365
Rejestracja: 11 wrz 2015, 13:40

Unia Tarnów - MrGarden GKM Grudziądz

Post autor: Pablo30 »

mimo iz mijaja kolejne dni ja wciaz nie moge sie oswojic i pogodzic z tym co sie stalo .... wszystkich dotkneła ta tragedia co bylo dogłęnbie widac na pogrzebie , uroszysty pogrzeb jakiego chyba Tarnów jeszcze nie widzial dobitnie to udowadnia ....i dalej w myslach pozostaje tylko pytanie dlaczego?
niestety rozgrywki jada dalej ,choc dla wiekszosci z nas jaki dla mnie to juz malo istotne ,wybiore sie na mecz Z GKM tylko po to by wesprzec w tych ciezki chwilach naszych chłopaków ,wynik jest dla mnie zupełnie niewazny i nie bede mial za zle jesli nawet przegraja.... niema tematu meczowego wiec wypowiem sie tutaj.
Mam jednak nadzieje ze sie zmobilizują i wygraja ten mecz jak i inne dla Krystiana ,napewno by sie cieszł tam gdzieś u góry.... o ile o forme dunczykow mozna byc spokojnym mysle ze w 3 spokojnie przywioza 30 pkt ,tak o reszte juz nie bardzo , kluczowy bedzie wynik Janusza i teraz tymbardziej Swidra , jezeli Janusz pojedzie swoje i Swider dorzuci jakiekolwiek pkt to mozna pomyslec o wygranej , tylko czy chłopaki w obliczu tragedii beda w stanie ,oby tak , a jesli nie to kazdy prawdziwy kibic tu zrozumie.
i na koniec jedno ,mam nadzieje ze z tym Borowiczem to tylko jakas plota , logicznie jak zawodnik ktory nie lapie sie do skladu w 1 lidze ma rywalizowac w extra??? zreszta byl 2 lub 3 sezony u nas ,jak jechal kazdy wie ,ojim zdaniem w skladzie byl bo byl pupilem Cieslaka przy okazji blokujac starty Edkowi i Ernestowi . Idąc tym tokiem myslenia to Pytel z Wandy tez jest do wziecia....
Krystian Rempała 1998-2016 (*)

Awatar użytkownika
gordon
Posty: 1024
Rejestracja: 23 lip 2009, 10:52
Lokalizacja: Tarnów

VIII Runda Unia Tarnów - MrGarden GKM Grudziądz

Post autor: gordon »

Troszkę w temacie i troszkę nie na temat.

Jestem za tym aby każdy drugi bieg meczu ligowego zawsze był oglądany w Tarnowie na stojąco.
Més que un club.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3717
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

VIII Runda Unia Tarnów - MrGarden GKM Grudziądz

Post autor: Greg-Tarnów »

Na zawsze zabraknie już pod pozycjami 14 i 15 nazwiska Krystiana Rempały który zbyt szybko nas opuścił.
Nigdy z tym się nie pogodzę.Każdy bieg młodzieżowy w Tarnowie już zawsze będę oglądał na stojąco.
Niech Krystian tam z góry nam pomaga.Nigdy o nim nie zapomnimy.
Trzeba wrócić pomału do rzeczywistości.Słabiej dysponowanego Świderskiego nie ma kim zastąpić.
Trudno liczyć że Rolnicki i Madej będą punktować jak śp Krystian.
Mecz z GKM jest o utrzymanie jestem ciekaw jak Baran zmotywuje chłopaków.
Przede wszystkim psychicznie bo to co w ich głowach siedzi to nawet nie chcę wiedzieć.
Myślę że w obecnej chwili tarnowscy kibice którzy odwrócili się od drużyny powinni wrócić na Z3 i dopingować UT.
Właśnie teraz klub tego potrzebuje.Sytuacja jest bardzo ciężka i należy pokazać wierność.
#‎JedziemyDlaKrystiana‬

Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

baks75
Posty: 864
Rejestracja: 20 maja 2011, 21:18
Lokalizacja: DT

VIII Runda Unia Tarnów - MrGarden GKM Grudziądz

Post autor: baks75 »

Moim zdaniem kluczowe beda biegi w ktorych bedzie jechal Swiderski, jak choc 2 biegach wygra z przeciwnikiem z druzyny gosci to nasi juniorzy tez beda zmotywowani i powinni wygrywac z juniorami GKM. O Janusza jestem spokojny, choc roznie mozna przeczytac w necie. Wczoraj wygral i z Antonio i Artiomem. Wierze tez ze Mikkel Michelsen pojedzie tak jak w meczu z Wroclawiem. Typuje zwyciestwo "naszych riderow". Wszyscy na Z3. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
shrek
Posty: 498
Rejestracja: 12 maja 2015, 11:30

VIII Runda Unia Tarnów - MrGarden GKM Grudziądz

Post autor: shrek »

Życie nie jest sprawiedliwe żal po śmierci Krystiana ogromny,nic już jednak nie możemy zrobić ,czasu nie cofniemy.Idźmy wszyscy na Z3 i kibicujmy Naszym chłopakom Oni tego potrzebują. ,,Show Must Go On". Wszyscy jesteśmy tylko aktorami na scenie życia.

Awatar użytkownika
linkin
Posty: 34
Rejestracja: 13 kwie 2014, 11:26

VIII Runda Unia Tarnów - MrGarden GKM Grudziądz

Post autor: linkin »

Oby pogoda wytrzymala

Awatar użytkownika
andre
Posty: 211
Rejestracja: 28 kwie 2016, 11:19

VIII Runda Unia Tarnów - MrGarden GKM Grudziądz

Post autor: andre »

Również jestem za oglądaniem drugiego biegu na stojąco! I nie tylko dziś!

Awatar użytkownika
linkin
Posty: 34
Rejestracja: 13 kwie 2014, 11:26

VIII Runda Unia Tarnów - MrGarden GKM Grudziądz

Post autor: linkin »

W moscicach pada... To już ulewa

Awatar użytkownika
Szotek
Posty: 1614
Rejestracja: 23 lip 2009, 2:48
Lokalizacja: Zach.Przedmieście

VIII Runda Unia Tarnów - MrGarden GKM Grudziądz

Post autor: Szotek »

Spokojnie. Już od wczoraj było wiadomo, że ma dzisiaj padać. Tor zgodnie z przepisami od godz.19 w sobotę musiał zostać odpowiednio do tego przygotowany, więc powinno być dobrze. Już przestaje/przestało w mościach padać. Do meczu jeszcze 5h.

istanbul
Posty: 85
Rejestracja: 12 lip 2011, 21:56

VIII Runda Unia Tarnów - MrGarden GKM Grudziądz

Post autor: istanbul »

Tylko Cegła typuje naszą wygraną. Chłopaki muszą spiąć poślady i wygrać ten mecz. Inny scenariusz to już autostrada do 1 ligi...

j-rules
Posty: 1291
Rejestracja: 12 lis 2013, 19:59

VIII Runda Unia Tarnów - MrGarden GKM Grudziądz

Post autor: j-rules »

badzmy szczerzy... w obliczu tego co sie stalo i tak spadniemy i nic tego juz nie zmieni..
Nie chcialbym tylko by Sady po sezonie tlumaczyl to tragedia jaka nas spotkala. Bo to nie bedzie do konca prawda..

cina_chgo
Posty: 6
Rejestracja: 06 gru 2011, 5:21
Lokalizacja: Chicago/Niles

VIII Runda Unia Tarnów - MrGarden GKM Grudziądz

Post autor: cina_chgo »

Zal zal zal. Ogladalem pogrzeb w necie bo mieszkam w Chicago i lzy laly sie i nie chcialy przestac lac . Niewyobrazalna tragedia dla calej rodziny , Wyrazy współczucia dla calej rodziny Rempalow, zbieg okolicznosci przeznaczenie tak Bog chcial.
Jestem spokojny o starszych chlopakow ale wlasnie o patryka i arka sie martwie co w glowach musi byc .
Teraz moze prezes powinien wszystko zrobic zeby sciagnac Mroczke lepszy gwarant jakichs kolwiek punktow.
Tych kibicow co bojkutujai nie przychadza nie rozumie ja bym dal wiele zeby byc co drugi weekend na stadionie.
Wyjechalem 16 lat temu najpierw bylem w londynie i w 2004 przyjechalem na weekend zeby zobaczyc pierwsze mistrzostwo.
Zawsze kiedy jechalem do polski jechalem zeby byc na meczu.
Takze niech kazdy spina posladki i na stadion.
Wygra unia 52-38 tak samo jak sie utrzyma .
Zawsze Bialo Niebieski Unista.

Awatar użytkownika
bio
Posty: 435
Rejestracja: 16 lis 2011, 22:39

VIII Runda Unia Tarnów - MrGarden GKM Grudziądz

Post autor: bio »

1. Jaka pogoda w Tarnowie??

2. Do przedniego wpisu: Mroczka jest juz w Toruniu

3. Patrze na skład GKM i z seniorów, to nie bardzo ma tam kto zdobyć poniżej 9 pkt na naszym torze. Artem walnął ostatnio 16. Dzis tez bedzie w gazie, trudny do ugryzienia. Gollob również może latać.

stach
Posty: 387
Rejestracja: 30 cze 2013, 21:32

VIII Runda Unia Tarnów - MrGarden GKM Grudziądz

Post autor: stach »

Tak samo jak każdego z czwórki Bjerre, Kołodziej, Madsen Michelsen stać na 12 pkt. Tor wszystko zweryfikuje.
Mam nadzieję, że te opady będą tylko przelotne...

Awatar użytkownika
zbylpowrócił
Posty: 195
Rejestracja: 24 lut 2015, 17:46

VIII Runda Unia Tarnów - MrGarden GKM Grudziądz

Post autor: zbylpowrócił »

Kto jedzie za Świdra? :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 05 cze 2016, 22:29 przez zbylpowrócił, łącznie zmieniany 1 raz.

kubaar
Posty: 118
Rejestracja: 18 wrz 2015, 12:24

VIII Runda Unia Tarnów - MrGarden GKM Grudziądz

Post autor: kubaar »

zbylpowrócił pisze:Kto jedzie jedzie za Świdra? :mrgreen:
5+1 w 5 biegach, rozumiem ze cieszymy sie ze nie ma 0 w 3? Nowak dzis u nas 7+2 ujechał...

misiek80
Posty: 508
Rejestracja: 02 kwie 2016, 17:59

VIII Runda Unia Tarnów - MrGarden GKM Grudziądz

Post autor: misiek80 »

Pelen szacunek dla calej druzyny za walke dzisiaj ,pokazaliscie charakter i walke dla Krystiana .Janek poza zasiegiem szacun ,a w ostatnim biegu to chyba Krystian z gory pomogl!!!!!!!!Brawo dla wszystkich to sa strasznie ciezkie dni dla tarnowskiego speedwaya .Wygralismy bardzo wazny mecz i wcale jeszcze bym nieskazywal naszych jaskolek na spadek.Po tym co dzis zobaczylem az mi sie zakrecila lza po meczy chlopcy cieszyli sie jakby zdobyli mistrzostwo kraju.To tylko pokazuje jak bardzo zalezalo im na wygraniu tego meczu dla Krystiana!!!!!!!Naprawde chyle przed Wami czola pelen szacunek dla wszystkich .I tak na koniec Krystian jest napewno z Was dzisiaj dumny!!!!!!!

Jego_Mość
Posty: 16
Rejestracja: 29 maja 2016, 9:18

VIII Runda Unia Tarnów - MrGarden GKM Grudziądz

Post autor: Jego_Mość »

Wszystko poszło zgodnie z planem. Wygrana dla Krystiana!!! Brawo!!!

Awatar użytkownika
TomekQ
Posty: 38
Rejestracja: 10 paź 2014, 22:28

VIII Runda Unia Tarnów - MrGarden GKM Grudziądz

Post autor: TomekQ »

Janusz byłem i jestem dumny że jesteś naszym wychowankiem, dzisiaj w każdym biegu miałeś w parze Krystiana. Janusz klasa a Krystian z pewnością bardzo się teraz raduje.Dziękuję chłopaki za walkę co tu dużo mówić byliśmy na kolanach ale dzięki naszemu kapitanowi powstaliśmy z nich. Piszę i płaczę.

Awatar użytkownika
linkin
Posty: 34
Rejestracja: 13 kwie 2014, 11:26

VIII Runda Unia Tarnów - MrGarden GKM Grudziądz

Post autor: linkin »

Krystian patrzyl na wszystko z gory. Nawet chmury nad stadionem zniknęły.... A te jaskolki (bylo ich wiele)latajace nad stadionem...Moze to smiesznie brzmi ale symboliczne tak mysle.
Brawo dla chlopakow za walke, brawo dla kibicow za obecnosc. JANUSZ JESTES WIELKI!!! Chwala Ci za dzisiejsza postawe

House
Posty: 123
Rejestracja: 03 lis 2010, 15:20
Lokalizacja: Tarnów

VIII Runda Unia Tarnów - MrGarden GKM Grudziądz

Post autor: House »

To co zrobili Kołodziej z Madsenem w 15 biegu, majstersztyk.. Jasiek pięknie rozprowadził na 2 łuku, a Madsen, gdzie on tam znalazł taką prędkość pod koniec 1 wirażu, piękne.

stach
Posty: 387
Rejestracja: 30 cze 2013, 21:32

VIII Runda Unia Tarnów - MrGarden GKM Grudziądz

Post autor: stach »

Mecz na torze jakoś nie powalał, ale ostatni bieg, to dla mnie chyba bieg sezonu!

tylko_unia
Posty: 34
Rejestracja: 30 cze 2013, 22:21

VIII Runda Unia Tarnów - MrGarden GKM Grudziądz

Post autor: tylko_unia »

kubaar pisze:
zbylpowrócił pisze:Kto jedzie jedzie za Świdra? :mrgreen:
5+1 w 5 biegach, rozumiem ze cieszymy sie ze nie ma 0 w 3? Nowak dzis u nas 7+2 ujechał...
Jeśli będzie robił 5+1 w 5 biegach, ale każdy punkt na zawodniku drużyny przeciwnej to ja nie mam nic przeciwko

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 2575
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków
Kontakt:

VIII Runda Unia Tarnów - MrGarden GKM Grudziądz

Post autor: ams92 »

Chłopaki pokazali charakter! Było widać zwłaszcza w ostatnim wyścigu. BRAWO! Jesteśmy wielką rodziną i musimy walczyć do końca. Tak jak ktoś powiedział, nieważny jest już wynik sportowy. Żaden ewentualny spadek nie będzie tragedią w obliczu tej okropnej straty, którą ponieśliśmy :( Ale walczyć trzeba o każdy punkcik! Krystian był dziś z nami, a chłopaki, na czele z kapitanem Januszem, pokazali, że są mocni mentalnie!

http://sportowymagazyn.pl/wygrali-dla-krystiana/
http://www.mapawkieszeni.pl - Strona dla pasjonatów wycieczek, zwiedzania, górskich wędrówek.

Zablokowany