Obrazek

Krystian Rempała

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu
misiek80
Posty: 508
Rejestracja: 02 kwie 2016, 17:59

Krystian Rempała

Post autor: misiek80 »

Zuzel w takich chwilach schodzi Na drugi plan,wogole niemoge sie zebrac do kupy od niedzieli.Walcz Krystian ,modle sie co dziennie o Twoj powrot do zdrowia I wiem ze Ty z tego wyjdziesz.Poprostu wiem,musi byc dobrze I niema innego scenariusza.!!!

Awatar użytkownika
fox
Posty: 1490
Rejestracja: 22 lip 2009, 22:14
Lokalizacja: z krwi i kości

VI. kolejka: ROW Rybnik vs. Unia Tarnów (22.05.16, godz. 19:30)

Post autor: fox »

Bardzo odpowiedzialny apel Jacka Rempały odnośnie dramatu młodych zawodników. Prośba aby wesprzeć także Kacpra Worynę i nie złamać kariery także jemu. Szacunek !!!
http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/603891 ... -waszej-po

Krystian, nie poddawaj się chłopaku !!!
#Krystiantrzymajsię

marecki
Posty: 70
Rejestracja: 09 lis 2015, 20:45
Lokalizacja: Kraków

VI. kolejka: ROW Rybnik vs. Unia Tarnów (22.05.16, godz. 19:30)

Post autor: marecki »

jak Woryna przyjedzie do Tarnowa to barany i tak będą gwizdać

Tomasz
Posty: 471
Rejestracja: 22 lut 2010, 21:12
Lokalizacja: Tarnów

VI. kolejka: ROW Rybnik vs. Unia Tarnów (22.05.16, godz. 19:30)

Post autor: Tomasz »

marecki pisze:jak Woryna przyjedzie do Tarnowa to barany i tak będą gwizdać
Gwizdanie to jedna sprawa, ale chłop bez ochrony się nie ruszy. Przecież znajdą się tacy, którzy będą chcieli chłopaka zatłuc.

KR509
Posty: 3
Rejestracja: 25 maja 2016, 20:55

VI. kolejka: ROW Rybnik vs. Unia Tarnów (22.05.16, godz. 19:30)

Post autor: KR509 »

Tomasz pisze:
marecki pisze:jak Woryna przyjedzie do Tarnowa to barany i tak będą gwizdać
Gwizdanie to jedna sprawa, ale chłop bez ochrony się nie ruszy. Przecież znajdą się tacy, którzy będą chcieli chłopaka zatłuc.
Dlatego prosimy o jedność.

KR509
Posty: 3
Rejestracja: 25 maja 2016, 20:55

VI. kolejka: ROW Rybnik vs. Unia Tarnów (22.05.16, godz. 19:30)

Post autor: KR509 »

Prosimy o powściągliwość z powielaniem niepotwierdzonych informacji.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6750
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

VI. kolejka: ROW Rybnik vs. Unia Tarnów (22.05.16, godz. 19:30)

Post autor: savage »

savage pisze:Kolejny raz proszę o niepowielanie nieoficjalnych informacji na temat stanu zdrowia Krystiana Rempały.

Proszę Was o uszanowanie woli rodziny i powściągliwość w pisaniu postów. Po pierwsze od pierwszej godziny krąży masę plotek, po drugie (i najważniejsze) rodzina nie życzy sobie, aby publicznie prowadzono szczegółowe dyskusje nt. stanu zdrowia młodego zawodnika.

Pamiętajcie, że forum to miejsce, które przegląda wiele osób.

Dziękuję za dostosowanie się.

Wszystkie plotki będą karane ostrzeżeniami !

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
BoSco
Posty: 363
Rejestracja: 01 kwie 2010, 20:58
Lokalizacja: Tarnów

VI. kolejka: ROW Rybnik vs. Unia Tarnów (22.05.16, godz. 19:30)

Post autor: BoSco »

KR509 pisze:Prosimy o powściągliwość z powielaniem niepotwierdzonych informacji.
Nie wiem kim jesteś ale po nicku wnioskuję że kimś z rodziny albo timu Krystiana. Nie pytam o nic. Mam tylko prośbe jeśli masz z nim kontakt to chwyć go rekę i powiedz że kibice żużla i Unii modlą sie za niego.
Ostatnio zmieniony 25 maja 2016, 21:41 przez BoSco, łącznie zmieniany 1 raz.
Ze sportowym pozdrowieniem!

Awatar użytkownika
macies1978
Posty: 2643
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:27
Lokalizacja: Tarnów

VI. kolejka: ROW Rybnik vs. Unia Tarnów (22.05.16, godz. 19:30)

Post autor: macies1978 »

Nie wiem czy tak trudno jest zrozumieć, że nie podajemy informacji na temat stanu zdrowia Krystiana.
Jest tutaj zapewne wiele osób które ma informację co się z nim dzieje, ale się nimi nie dzieli bo to rola jego najbliższych.
Jakby wam ktoś z buciorami właził w życie jakbyście się czuli?
Ludzie odrobinę szacunku. Jacek Rempała jasno powiedział, że nie będą informować publicznie na temat stanu zdrowia.

Pozostaje mieć nadzieję, że wkrótce dostaniemy dobre wieści.
Związki zawodowe największe nieszczęście polskiego pracownika!!!

KR509
Posty: 3
Rejestracja: 25 maja 2016, 20:55

VI. kolejka: ROW Rybnik vs. Unia Tarnów (22.05.16, godz. 19:30)

Post autor: KR509 »

Dziękujemy za wsparcie.

karolina
Posty: 5
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:13

VI. kolejka: ROW Rybnik vs. Unia Tarnów (22.05.16, godz. 19:30)

Post autor: karolina »

Zatłuc?? Ochrona? O co kaman?! Weźcie przestańcie, że ktoś może coś takiego zrobić! To był wypadek i Kacper nie zrobił tego celowo... chcecie kolejnego dramatu? Przecież to młody chłopak i hejtami możecie mu psychikę zjechać.... kibice zarówno rybniccy jak i tarnowscy powinni obu zawodników wspierać. Pozdrawiam z Rybnika.

Peter Kildemand
Posty: 392
Rejestracja: 28 maja 2013, 18:35
Lokalizacja: moje miasto złą sławą owiane

VI. kolejka: ROW Rybnik vs. Unia Tarnów (22.05.16, godz. 19:30)

Post autor: Peter Kildemand »

Nie słuchaj głupot. Każdy kto potrafi samodzielnie myśleć wie , że taki jest żużel i Woryna nie zrobił tego z premedytacją.

Michał Sebastian
Posty: 33
Rejestracja: 04 cze 2015, 22:23

VI. kolejka: ROW Rybnik vs. Unia Tarnów (22.05.16, godz. 19:30)

Post autor: Michał Sebastian »

karolina, spokojnie... to, że znajdą się osoby, które będą gwizdać jest prawdopodobne, ale jestem przekonany, że nikt nie będzie leciał do chłopakami z pięściami. W tej konkretnej sytuacji należy ze stuprocentową pewnością wykluczyć celowość tego faulu.

Piękne słowa Jacka Rempały. Kacprowi też potrzebne jest wsparcie, bo mogę sobie tylko wyobrazić to, co ten chłopak czuje. On także jest ofiarą tego wypadku i tak do tego trzeba podchodzić. Dlatego mam nadzieję, że nawet gdyby ktoś postanowił na niego "gwizdać", to zostanie taka osoba szybko uświadomiona.

Jest też we mnie pełne zrozumienie dla życzenia rodziny Krystiana, by nie podawać informacji o stanie jego zdrowia. Patrząc na to, co wyprawiano na przeróżnych forach... Internet zdecydowanie zabija w ludziach przyzwoitość i zaciera granice. Jedno jest pewne - modlitwa i dobre słowa są potrzebne niezależnie od tego czy znamy szczegóły, czy nie.

Damiano
Posty: 1
Rejestracja: 26 maja 2016, 12:42

Krystian Rempała

Post autor: Damiano »


Awatar użytkownika
ams92
Posty: 2575
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków
Kontakt:

Krystian Rempała

Post autor: ams92 »

Ten link już był wysyłany, tylko że w wątku meczowym.
http://www.mapawkieszeni.pl - Strona dla pasjonatów wycieczek, zwiedzania, górskich wędrówek.

Awatar użytkownika
noflattery
Posty: 950
Rejestracja: 03 lip 2011, 21:50

Krystian Rempała

Post autor: noflattery »

Magazyn zuzlowy PGE Runda 6, https://www.youtube.com/watch?v=xXTnTUVRw_Q , a od tej minuty wypowiedz prezesa Sadego https://www.youtube.com/watch?v=xXTnTUVRw_Q

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 587
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

Krystian Rempała

Post autor: the_naturat »

Przyszedł mi pewien pomysł do głowy jak jeszcze można chociaż spróbowac pomóc Krystianowi.
Jeżeli dobrze rozumiem sposoby prof. Talara, najwazniejsze jest stymulować mózg, połączenia nerwowe, do pracy. Skupia się on w dużej mierze na dotyku. Dużą rolę odgrywa również zmysł słuchu. Ważne, żeby pacjent będący w śpiączce cały czas słyszał głosy bliskich osoób. I jestem pewien, że bliscy przy nim są i ciągle do niego mówią. I tutaj możemy wkroczyć my, kibice. Nie chodzi mi o to żeby każdy jechał do ośrodka żeby sobie z Krystianem pogadać. Ale skoro można robić akcję ze zdjęciami, zróbmy akcję z nagraniami. Poza naszym odwołanym spotkaniem, cała kolejka ma się odbyć. Na każdym żużlowym stadionie, przed drugim biegiem juniorskim, cały stadion skanduje "Krystian Rempała". (Coś podobnego na kształt kibiców Anderlechtu. Po kontuzji Marcina Wasilewskiego, co spotkanie, w tej samej minucie co kontuzja, cały stadion skandował jego imię i nazwisko, żeby okazac wsparcie). Całą zabawe oczywiście nagrywamy. Później ktoś robi z tego ładną kompilację, z zapowiedziami spikerów jakie miasto w jakiej sile wspiera Krystiana, np. A teraz 10 tys gorzowskich gardeł jest z Krystianem. I na koniec taka ładna kompilacja wędruję do rodziny. Jeżeli słuch może pomagać stymulowac mózg, to niech Krystian słyszy dźwięk motora, który był dla niego najwazniejszy. Niech słyszy, że cała żużlowa polska sie jednoczy i jest z nim.
Może Wam się to wydawać głupie, ale ja myślę że warto spróbować. Jeżeli taka akcja może choćby w 0,0001% pomóc to jest to zawsze 0,0001% więcej szans na powrót do zdrowia. Do niedzieli można to sprawnie zorganizować. Znajomości w klubie nie mam. Dlatego piszę o tym na forum. Na pewno czytają forum osoby, którym zależy na Krystianie i jego zdrowiu. Jak uznacie, że wchodzimy w tą zabawę a znacie osoby, które chętnie pomogą, to działamy. Może Krzysztof Cegielski włączy się do tego i użyje znajomości w inncyh klubach, żeby włączyły się do akcji. Na pewno ktoś jest kto zna Janka Kołodzieja. Niech przedstawi mu pomysł. Na pewno dla rodziny każda pomoc będzie ważna.
Pozdrawiam

buzumbura
Posty: 280
Rejestracja: 14 lis 2011, 12:17

Krystian Rempała

Post autor: buzumbura »

Dobry pomysł z tym drugim biegiem. Fajnie jakby to rozeszło się na całą Polskę.
Jeśli czytają Ci co mogą to pchnąć dalej to DZIAŁAJCIE.

Ja trochę z innej beczki. Może wydawać się to trochę śmieszne ale jeśli czytają to najbliżsi z otoczenia Krystiana to spróbujcie. Są różne metody pobudzania. Ale zazwyczaj mówi się że osobom w śpiączce trzeba podsuwać bodźce które dobrze im się kojarzą np. nałogowym palaczom podsuwać po nos papierosy i ich zapach itp. Nie wiem jak przekazać zapach metanolu ale nagrany odgłos motocykla żużlowego może również dać radę. Może słysząc coś co kocha iskierka się włączy!!!

Peter Kildemand
Posty: 392
Rejestracja: 28 maja 2013, 18:35
Lokalizacja: moje miasto złą sławą owiane

Krystian Rempała

Post autor: Peter Kildemand »

Zajebisty pomysł. Może Cegła by to nagłośnił ?

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 587
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

Krystian Rempała

Post autor: the_naturat »

buzumbura pisze: Ale zazwyczaj mówi się że osobom w śpiączce trzeba podsuwać bodźce które dobrze im się kojarzą
Dokładnie o coś takiego mi chodziło.
Działajmy :)

Kibic1
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2016, 13:56

Krystian Rempała

Post autor: Kibic1 »

Witam.Może to na dzień dobry https://www.youtube.com/watch?v=swdKSbKFTLc Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
noflattery
Posty: 950
Rejestracja: 03 lip 2011, 21:50

Krystian Rempała

Post autor: noflattery »

buzumbura pisze: Ale zazwyczaj mówi się że osobom w śpiączce trzeba podsuwać bodźce które dobrze im się kojarzą
Chyba nie chodzi tylko o pozytywne, a wywolujace duze emocje ? Proponuje ( o ile to prawda) rozmowe o ultimatum 6 punktow Swiderskiego w Rybniku.

Awatar użytkownika
Loramski_84
Posty: 1461
Rejestracja: 06 wrz 2009, 13:59
Lokalizacja: B-ko

Krystian Rempała

Post autor: Loramski_84 »

TVN24 podało,że niestety... straszny dramat...

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Krystian Rempała

Post autor: WaluS »

Brak słów.
Spoczywaj w pokoju.

Awatar użytkownika
kurczak79
Posty: 266
Rejestracja: 29 lut 2012, 12:24
Lokalizacja: z pod stadionu

Krystian Rempała

Post autor: kurczak79 »

Spoczywaj w pokoju Krystian...
prawdziwy dramat...

ODPOWIEDZ