Obrazek

Speedway Turbo Sliders

Dział o wszystkim niezwiązanym z żużlem
Awatar użytkownika
Szotek
Posty: 1615
Rejestracja: 23 lip 2009, 2:48
Lokalizacja: Zach.Przedmieście

Re: Speedway Turbo Sliders

Post autor: Szotek »

PO PROSTU NIE WIEM NA JAKIM WY DOBRZE SIĘ BĘDZIECIE CZUĆ! TO NIE MA BYĆ TOR PODE MNIE !

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6753
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Re: Speedway Turbo Sliders

Post autor: savage »

Wybierz możliwie najtrudniejszy tor. Każdy będzie miał 3 dni, na nauczenie się go. Tor ma byc zaskoczeniem dla przeciwników, być takim, żeby w 15 biegów nie wiedzieli co się dzieje. Przez 3 dni, to i małpa się nauczy ;]
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Dom_ino
Posty: 268
Rejestracja: 16 lis 2009, 17:28
Lokalizacja: ja to wiem ??

Re: Speedway Turbo Sliders

Post autor: Dom_ino »

ja jestem jednak innego zdania, to nie są ogórki i moim zdaniem powinniśmy wybrać coś co nam bedzie lezalo, np cos z sezonu 02 zbyt szybko sie nie połapią bo wtedy raczej nikt z nich nie grał a tam niektóre tory były dobre można było scigac sie przy kredzie i po szerokiej

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 3137
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

Re: Speedway Turbo Sliders

Post autor: kaka »

Szotek, wybierz taki tor jak tobie odpowiada. Dobierz sobie do przemyśleń Dudzioka Domina, Frezera, Kaspiego. Przecież to wy będziecie ciągnąć ten wynik i to wam musi pasować ten tor, a nie ja, sav, Konik czy Pichu. Nam po prostu podajcie tor najpóźniej dzisiaj wieczorem żebyśmy przez te 2-3 dni sobie na nim pojeździli i tyle. Przecież nawet jak wybierzemy tor pod słabszych to i tak cudów nie pojedziemy. Także wybierajcie pod siebie, a my 'druga linia' potrenujemy i pojedziemy jak najlepiej potrafimy. Po co ta spina.

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1883
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

Re: Speedway Turbo Sliders

Post autor: Pichu »

Kaka ma racje. Przecież choćbyśmy nie wiem jak nie wybocili to i tak kompletów z Savem nie walniemy. To my się dopasujemy do liderów, byle był zaskoczeniem, to szczególnie na początku zapunktujemy na nim.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6753
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Re: Speedway Turbo Sliders

Post autor: savage »

Ja mam zamiar ujebać komplet. Pichu - zero ambicji :lol:


Gra ktoś dzisja ?!
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
Szotek
Posty: 1615
Rejestracja: 23 lip 2009, 2:48
Lokalizacja: Zach.Przedmieście

Re: Speedway Turbo Sliders

Post autor: Szotek »

Ja jestem chętny jak coś.

Awatar użytkownika
Kondziu
Posty: 2072
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:30
Lokalizacja: KWLK

Re: Speedway Turbo Sliders

Post autor: Kondziu »

22:00 #uniatarnow !

balu
Posty: 1566
Rejestracja: 12 cze 2011, 22:52

Re: Speedway Turbo Sliders

Post autor: balu »

Jaki wczoraj wynik?

KoNiK
Posty: 2076
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

Re: Speedway Turbo Sliders

Post autor: KoNiK »


Awatar użytkownika
Szotek
Posty: 1615
Rejestracja: 23 lip 2009, 2:48
Lokalizacja: Zach.Przedmieście

Re: Speedway Turbo Sliders

Post autor: Szotek »

Szkoda, ja straciłem w pierwszym biegu dwa oczka... W pierwszym meczu grali na czas i wykorzystali to... mówi się trudno. Zostaje Nam Liga Miast w sezonie '13. Możemy się pokazać z dobrej strony i awansować nawet do ekstraligi. Zachęcam do podpisywania oficjalnych kontraktów i bawimy się w to dalej o ile będziecie chcieli :)

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6753
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Re: Speedway Turbo Sliders

Post autor: savage »

Obyśmy się bawili, a nie spinali, wychodzili itd. to tylko LW, a nerwów za dużo.
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
Szotek
Posty: 1615
Rejestracja: 23 lip 2009, 2:48
Lokalizacja: Zach.Przedmieście

Re: Speedway Turbo Sliders

Post autor: Szotek »

Kokos to Gamoń nad Gamoniami... :/

Awatar użytkownika
Kondziu
Posty: 2072
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:30
Lokalizacja: KWLK

Re: Speedway Turbo Sliders

Post autor: Kondziu »

jeszcze mecz o 3 miejsce z Ghost Riders

Awatar użytkownika
Szotek
Posty: 1615
Rejestracja: 23 lip 2009, 2:48
Lokalizacja: Zach.Przedmieście

Re: Speedway Turbo Sliders

Post autor: Szotek »

Kondziu pisze:jeszcze mecz o 3 miejsce z Ghost Riders
Z tymi pionkami? :lol: Rozniesiemy ich w pył 8-)
O ile Frezera nam nie zaszantażują!

Awatar użytkownika
Kondziu
Posty: 2072
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:30
Lokalizacja: KWLK

Re: Speedway Turbo Sliders

Post autor: Kondziu »

dobra jednak nie jedziemy :D dla nas koniec LW..

dudz1ok
Posty: 180
Rejestracja: 23 paź 2012, 11:06

Re: Speedway Turbo Sliders

Post autor: dudz1ok »

szkoda Panowie, było blisko!

Awatar użytkownika
Kondziu
Posty: 2072
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:30
Lokalizacja: KWLK

Re: Speedway Turbo Sliders

Post autor: Kondziu »


STSPL
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2015, 13:30

Re: Speedway Turbo Sliders

Post autor: STSPL »

Obrazek

Marzysz o tym, aby poczuć się jak prawdziwy żużlowiec?

Speedway Turbo Sliders to jedyny w swoim rodzaju i najlepszy symulator 2d jazdy na żużlu w sieci. Gra zręcznościowa bazująca na silniku popularnego Turbo Sliders znalazła swoje uznanie w oczach setek kibiców żużla nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

Dwie oddzielne oficjalne ligi - Liga Polska i Liga Miast, w której można reprezentować ukochaną drużynę ze swojego miasta! Poza tym Indywidualne Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Par Klubowych oraz międzynarodowe turnieje jak na przykład prestiżowe Grand Prix - to tylko kilka rozgrywek, które sprawiają, że gracz STS-a może poczuć się jak prawdziwy żużlowiec.

Ponad 30 różnych torów oraz pięć dywizji w dwóch oficjalnych ligach STS o zróżnicowanych poziomach zapewniają naszemu społeczeństwu niesamowitą przygodę oraz świetną zabawę wraz z innymi kibicami żużla z całego świata.

Nieodzowną cechą naszej wspaniałej gry jest także aspekt socjalny. Wielu obecnych graczy nawiązało przez STS mnóstwo znajomości oraz przyjaźni, które często wykraczały poza samą grę. Liczne spotkania, wyjątkowa, zacięta rywalizacja w ligach i turniejach oraz przede wszystkim wspólna zabawa - to w 'STS-ie' liczy się najbardziej.

Speedway Turbo Sliders jest grą CAŁKOWICIE darmową i zawsze już taką pozostanie. Konta premium, tokeny oraz wszystkie inne temu podobne NIE MAJĄ PRAWA BYTU. Liczy się tylko 'skill', a więc Twoje umiejętności oraz chłodna głowa, która w kluczowych momentach może okazać się zbawienna.

Chcesz sprawdzić się na STS-owym motorku? Uważasz, że jesteś w stanie rywalizować z innymi graczami na najwyższym poziomie? A może po prostu szukasz osób, z którymi można nawiązać konstruktywne konwersacje na przeróżne tematy? To wszystko znajdziesz na naszej stronie internetowej

http://www.stspl.eu

forum:

http://www.stspl.eu/forum/

oraz na Facebook’u:

http://www.facebook.com/stspl.eu?fref=ts

DOŁĄCZ DO NAS JUŻ TERAZ I BAW SIĘ RAZEM Z NAMI!

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6753
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Re: Speedway Turbo Sliders

Post autor: savage »

tak btw, jakby ktoś jeszcze miał ochotę pojeździć, to ja chętnie :-) dobra zabawa była :)
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
Szotek
Posty: 1615
Rejestracja: 23 lip 2009, 2:48
Lokalizacja: Zach.Przedmieście

Re: Speedway Turbo Sliders

Post autor: Szotek »

Niestety największy problem z postawieniem servera. Jeśli ktoś ma wiedze jak to zrobić przy LiveBoxie, to prosiłbym o pomoc, bo wczoraj długo nad tym siedziałem i nic z tego...
Zabawa przednia ;)
Obecnie w oficjalnej lidze STSa, nasza Unia Tarnów startuje w ekstralidze Ligi Miast, więc kto chciałby pomóc zapraszam do odpowiedniego tematu/osób na forum stspl.eu :>

ODPOWIEDZ