Obrazek

Unia Tarnów 2015

2010-2023
dudz1ok
Posty: 180
Rejestracja: 23 paź 2012, 11:06

Re: Unia Tarnów 2015

Post autor: dudz1ok »

lolek69 pisze: dudz1ok, ja wiem że ty coś wiesz i chcesz się podzielić
Wpadnijcie dziś na trening - dowiecie się wszytskiego ;-)

baks75
Posty: 864
Rejestracja: 20 maja 2011, 21:18
Lokalizacja: DT

Re: Unia Tarnów 2015

Post autor: baks75 »

wypozyczenie ze Startu Gniezno jest mozliwe poniewaz M. Bech wystapil tylko w 5biegach, zrobil tylko 4pkt, 0 zwyciest, 1-II miejsce, 2-III miejsca i 1-upadek, wyniki nie powalaja ale powinien wiecej zrobic niz Dabrowski...zobaczymy jak dzis sie spasuje z torem...

JaGa
Posty: 4184
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:54
Lokalizacja: East Green

Re: Unia Tarnów 2015

Post autor: JaGa »

W sprawie szkółki Kołodzieja. Temat będzie się miał tak, że sprawa zrobiona z głową i tak jak powinna być. Kwestie związane ze szkółką Cierniaka, o których wspomniałem kiedyś, teraz odbijają się czkawką. Między innymi niedługo będzie tak, że mini tor koło LA najpewniej zostanie zlikwidowany. Jasiek natomiast ma swój tor, na własnym gruncie, więc nikt mu nie podskoczy. Kwestia czasu nim Kołodziej wyprze Cierniaka, który nastawiony jest na zarobek niż na szkolenie.

Co do nowego u nas ... jest sens? Jakoś nasi pokazali, że bez Madsena potrafią pyknąć Toruń w optymalnym składzie. To co z Grudziądzem sobie nie poradzą? Już kilka razy przerabialiśmy temat, że ściągano wynalazki na jeden mecz, którym się płaciło, a robili śliwkę i defekt. To już lepiej młodym kupić tarczki sprzęgłowe i zacerować kevlary!

j-rules
Posty: 1291
Rejestracja: 12 lis 2013, 19:59

Re: Unia Tarnów 2015

Post autor: j-rules »

oby pojechal Rolnicki. Chlopak moze byc solidnym juniorem na dlugie lata i pasuje w koncu by cos zaczal jezdzic anie jak skonczy 19 lat i juz bedzie d... zbita. Z Dabrowskiego czy Madeja zawodnikow nie bedzie..
Bech? A po co?

Awatar użytkownika
noflattery
Posty: 950
Rejestracja: 03 lip 2011, 21:50

Re: Unia Tarnów 2015

Post autor: noflattery »

Wyglada na to, ze Bech nie jest kontraktowany na sztuke, bo niecaly rok temu zrobil u nas 7+3 (1*,1*,3,2*,w) , chociaz to byl mecz na zdziesiatkowanej Unii.

3. Łaguta, Jonsson, Bech, Dąbrowski 3:3 (10:8)
6. Kołodziej, Jonsson, Bech, Gomólski 3:3 (21:15)
9. Bech, Gomólski, Borowicz, Jonsson 3:3 (28:26)
13. Protasiewicz, Bech, Dąbrowski, Koza (t) 1:5 (36:42)
14. Łaguta, Kołodziej, Jonsson, Bech (u/w) 5:1 (41:43)

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/46602 ... 4545-wynik

leliwa69
Posty: 76
Rejestracja: 17 wrz 2014, 21:05

Re: Unia Tarnów 2015

Post autor: leliwa69 »

Jezu......ogromna łza się w oku kręci :)
https://www.youtube.com/watch?v=heMwDwplOrw
oprawa ...MISTRZOSTWO ŚWIATA i jeszcze dalej !!!!! EHHHH mam nadzieję, że tak będzie dalej :)

Robin Hood
Posty: 232
Rejestracja: 04 sie 2009, 10:45
Lokalizacja: Tarnów

Re: Unia Tarnów 2015

Post autor: Robin Hood »

I temat szkółki w końcu pękł.
Jak Jaga pisał w temacie to co nie którzy go wieszali z jaja.
Nagle się okazało że tor Cierniaka może być za chwilę być zlikwidowany :):)
Ale kasiora jest zaliczona.
Widać że większości wyniki drużyny zaślepiły ogólny obraz sytuacji
Nowy na mieście: www.bmwfan.pl

dudz1ok
Posty: 180
Rejestracja: 23 paź 2012, 11:06

Re: Unia Tarnów 2015

Post autor: dudz1ok »

Robin Hood pisze: Nagle się okazało że tor Cierniaka może być za chwilę być zlikwidowany :)
i to jest powód do radości ?:|

JaGa
Posty: 4184
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:54
Lokalizacja: East Green

Re: Unia Tarnów 2015

Post autor: JaGa »

Powód do radości może nie, ale po raz kolejny zostało zobrazowane, że prowizorka prędzej czy później się rozwali. A tego typu spraw jest znacznie więcej, tylko niektórzy starają się je fajnie opakować, by nikt się przypadkiem nie kapnął.
Solidnie nad tym tematem się rozpisałem i jak Robin Hood napisał, niektórzy wieszali mnie. Także teraz nie na miejscu są smutne minki, zwłaszcza osób związanych blisko z klubem. Było działać, a nie jarać się, że fajny szumik medialny będzie, by po nim osiąść na laurach. Skoro Cierniak z klubem nic nie zrobili, by temat minitoru wyprostować, to pretensje tylko do samych siebie. Dodatkowo przypomnę, że jakby nie działania osób z klubu, to za pierwszym łukiem byłby zdatny do jazdy miniotor. Jednak dla niektórych w zawistny sposób lepiej było wymieszać nawierzchnię z gliną i innymi syfami, by owal stał się nieużytkiem.
I nie piszę tego, bo nie lubię tego czy tamtego, ale po prostu tak to wszystko wygląda. A jak prawda nadal kogoś będzie bolała ... no cóż to już nie nasz kibiców problem. Jednak to My mamy prawo do osądu.

P.S.
Na szczęście me jaja są całe i w komplecie :P

KoNiK
Posty: 2074
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

Re: Unia Tarnów 2015

Post autor: KoNiK »

a czy wiadomo co ma powstać na tych terenach ? czy po prostu odbiera się te tereny by wykosić konkurencję ?

JaGa
Posty: 4184
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:54
Lokalizacja: East Green

Re: Unia Tarnów 2015

Post autor: JaGa »

Na tym miejscu mają powstać boiska treningowe z prawdziwego zdarzenia. Ciepiela już przed wyrobami jasno mówił co planują na tych wszystkich terenach (w połączeniu z Jaskółką, basenami, kortami, LA i od niedawna Z3). Zarówno władze ŻSSA i KS ZKS znały te plany, bo miasto informowało. Także wg mnie żadne zaskoczenie.

Obecna "konkurencja" mogła nie niszczyć minitoru za pierwszym łukiem. By teraz nie było płaczu ...
Ale parafrazując jedno powiedzenie - Przerzut mądry po przerzucie :lol: :P

P.S.
Z tematem może przeskoczmy do jednego wątku. Jest on poruszony tu, jak i w temacie Kołodzieja. Mody do dzieła ;)

KoNiK
Posty: 2074
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

Re: Unia Tarnów 2015

Post autor: KoNiK »

Jaga a czy to tez nie Ty mowiles o tym ze 1 łuk odpływa w stronę PKP ? i chcialbys tam inwestowac w mini tor ?

JaGa
Posty: 4184
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:54
Lokalizacja: East Green

Re: Unia Tarnów 2015

Post autor: JaGa »

Nie mieszaj spraw, bo jeszcze pomyślę, że chcesz od meritum sprawy odwrócić uwagę. To, że pierwszy łuk odpływa to wiadomo nie od dziś. A to, iż na polecenie obecnego prezesa mini tor został zniszczony to jest sprawa, o której pisaliśmy. Dostał za to delikatnie mówiąc po łapach, choć za mało ... ale dobrze, że wówczas obecna prezes Agata Mróz dogadała się raz kolejny z firmą, która w ramach barteru dała nową nawierzchnię na drugi tor.
Także zamiast "motać" skupmy się serio na tym o czym jest mowa. Bo ja o inwestowaniu w mini tor nawet nie wspomniałem. Jasno napisałem, że mógł wtedy go nie psuć, to by teraz nie miał problemu. Proste!

Robin Hood
Posty: 232
Rejestracja: 04 sie 2009, 10:45
Lokalizacja: Tarnów

Re: Unia Tarnów 2015

Post autor: Robin Hood »

dudz1ok pisze:
Robin Hood pisze: Nagle się okazało że tor Cierniaka może być za chwilę być zlikwidowany :)
i to jest powód do radości ?:|

Przecież nie cieszę się z tego że może być zlikwidowany.
Uśmieszek dałem ogólnie. Bo jak Jaga pisał jak jest w temacie to nikt mu nie wierzył
Nowy na mieście: www.bmwfan.pl

Robin Hood
Posty: 232
Rejestracja: 04 sie 2009, 10:45
Lokalizacja: Tarnów

Re: Unia Tarnów 2015

Post autor: Robin Hood »

JaGa pisze:Powód do radości może nie, ale po raz kolejny zostało zobrazowane, że prowizorka prędzej czy później się rozwali. A tego typu spraw jest znacznie więcej, tylko niektórzy starają się je fajnie opakować, by nikt się przypadkiem nie kapnął.
Solidnie nad tym tematem się rozpisałem i jak Robin Hood napisał, niektórzy wieszali mnie. Także teraz nie na miejscu są smutne minki, zwłaszcza osób związanych blisko z klubem. Było działać, a nie jarać się, że fajny szumik medialny będzie, by po nim osiąść na laurach. Skoro Cierniak z klubem nic nie zrobili, by temat minitoru wyprostować, to pretensje tylko do samych siebie. Dodatkowo przypomnę, że jakby nie działania osób z klubu, to za pierwszym łukiem byłby zdatny do jazdy miniotor. Jednak dla niektórych w zawistny sposób lepiej było wymieszać nawierzchnię z gliną i innymi syfami, by owal stał się nieużytkiem.
I nie piszę tego, bo nie lubię tego czy tamtego, ale po prostu tak to wszystko wygląda. A jak prawda nadal kogoś będzie bolała ... no cóż to już nie nasz kibiców problem. Jednak to My mamy prawo do osądu.

P.S.
Na szczęście me jaja są całe i w komplecie :P

Wszystko było robione na szybko bo kasa, kasa mogła spier... . a jak się okazuje jest z tego niezła kasiora i można dobrze z tego żyć.

P.S.
To pilnuj ich bo mogą Ci się jeszcze przydać :)
Nowy na mieście: www.bmwfan.pl

Awatar użytkownika
Zbiru
Posty: 2353
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:37
Lokalizacja: Tarnów

Re: Unia Tarnów 2015

Post autor: Zbiru »

Tymczasem wyjaśniła się kwestia startów M. Becha w Unii...


Sztab szkoleniowy Unii chce się wzmocnić w najbliższym okienku transferowym. Duńczyk Bech nie dał się skusić, ale poszukiwania trwają.

21-letni żużlowiec, złoty medalista Drużynowego Pucharu Świata z 2012 roku, powiedział tarnowianom, że nie jest w tej chwili gotowy na jazdę w PGE Ekstralidze. Bech jest w kadrze zespołu Łączyńscy-Carbon Start Gniezno. W tym sezonie pojechał w 1 meczu, zdobył 4 punkty w 5 biegach.

Skoro Bech odmówił to może Unia wróci do tematu Martina Smolinskiego. Zimą długo negocjowano z Niemcem. Porozumienie było bliskie, ale ostatecznie Martin przyznał, że nie interesują go starty w lidze polskiej.

- Na pewno przydałby nam się jakiś dodatkowy zawodnik – mówi menedżer Unii Paweł Baran. - Najlepiej taki, który byłby w stanie zdobyć 7-8 punktów. O takiego oczywiście będzie ciężko, ale musimy szukać. Ostatnio z powodu kontuzji wstrząśnienia mózgu wypadł nam Leon Madsen. Dziś ciągle nie wiem czy będzie mógł pojechać w najbliższej kolejce – kończy Baran.


Przegląd Sportowy
UNIA TARNÓW 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 2016

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3717
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Re: Unia Tarnów 2015

Post autor: Greg-Tarnów »

Smoliński w Tarnowie by sobie poradził.Wychowany jest na długich torach.

Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

Awatar użytkownika
gordon
Posty: 1024
Rejestracja: 23 lip 2009, 10:52
Lokalizacja: Tarnów

Re: Unia Tarnów 2015

Post autor: gordon »

Mamy spore szanse na pierwszą 4. Ale aby tego dokonać musi się pojawić ktoś za Leona. Wieści nie ma żadnych na temat jego zdrowia, aby się nie okazało, że sezon będzie się kończył a Leona nadal nie będzie.
Trzema juniorami udało się wygrać z Toruniem bo mecz życia miał Ernest. W następnym meczu może nie mieć takiego dnia i będzie płacz, że nam pierwsza czwórka odjechała. Trzema juniorami nie zawsze się mecze wygra. Obecny skład pewnie starczy na Rzeszów czy Grudziądz ale na Wrocław z bonusem czy Leszno już nie.
Més que un club.

leszeek17
Posty: 1119
Rejestracja: 28 wrz 2009, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Re: Unia Tarnów 2015

Post autor: leszeek17 »

Właśnie przeglądnąłem terminarz i mam dwa pytania do mądrzejszych:
1. Dlaczego nasz mecz z Lesznem jest w piątek?
2. Kto wymyślił super miesięczną przerwę między końcówką czerwca i lipca? Widzę, że będą dwie rundy GP - to wszystko, co zaplanowano na ten czas?

Speedy
Posty: 194
Rejestracja: 27 lip 2009, 12:08
Lokalizacja: TARNÓW

Re: Unia Tarnów 2015

Post autor: Speedy »

Co do meczu z Lesznem to nie orientuje się, w sprawie tej przerwy to z tego co pamiętam taka już występowała.
A imprezy w lipcu m.in. takie: finał IMP-u, MIMP-u i MPPK. Z tego co pamiętam wszystkie w niedziele, poza tym chyba SEC też w międzyczasie jedzie.

Awatar użytkownika
zbylpowrócił
Posty: 195
Rejestracja: 24 lut 2015, 17:46

Re: Unia Tarnów 2015

Post autor: zbylpowrócił »


Awatar użytkownika
Szotek
Posty: 1614
Rejestracja: 23 lip 2009, 2:48
Lokalizacja: Zach.Przedmieście

Re: Unia Tarnów 2015

Post autor: Szotek »

Ciekawy ruchy ze strony kierownictwa Unii. Ciekawe jak zaprezentuje się nowa "Jaskółka" na torze. I czy to jest możliwe już w niedziele? :>

Awatar użytkownika
guzik
Posty: 180
Rejestracja: 21 gru 2012, 14:54
Lokalizacja: Tarnów

Re: Unia Tarnów 2015

Post autor: guzik »

tak tak Kułakow jedzie u nas w Gorzowie

AdrianoZKS
Posty: 29
Rejestracja: 14 paź 2014, 15:49
Lokalizacja: na północ od Tarnowa

Re: Unia Tarnów 2015

Post autor: AdrianoZKS »

Po tym jak zobaczyłem tą informację sam się zapytałem "kto to k*rwa jest?", ale po opiniach i jego ubiegłorocznym meczu u nas (5 pkt/3 biegi - nie tak źle...) w sumie jestem ciekaw, możliwe, że szanse na bonusa w Gorzowie wzrastają, ale niekoniecznie, lepiej nie pompować balona zawczasu 8-)

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3717
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Re: Unia Tarnów 2015

Post autor: Greg-Tarnów »

Podziękowania dla działaczy z Torunia że wyrazili zgodę na wypożyczenie.Viktor został już potwierdzony do startów i być może wystartuje już w niedzielnym spotkaniu.

Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

Zablokowany