Obrazek

List otwarty kibiców Unii Tarnów

O kibicach dla kibiców
Awatar użytkownika
macies1978
Posty: 2643
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: List otwarty kibiców Unii Tarnów

Post autor: macies1978 »

Prawdopodobnie będzie powtórka wyborów do Rady Miasta w Tarnowie. Sąd pierwszej instancji uchylił wyniki wyborów i nakazał powtórzenie wyborów. Decyzja nie jest jeszcze prawomocna.

Może pseudo prezesina Ukasz Sady wiedział, że tak będzie i teraz wygrają jego ludzie,a wtedy już kraina mlekiem i miodem płynąca.
Związki zawodowe największe nieszczęście polskiego pracownika!!!

JaGa
Posty: 4184
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:54
Lokalizacja: East Green

Re: List otwarty kibiców Unii Tarnów

Post autor: JaGa »

Ale wybory będą powtórzone tylko w jednym okręgu wyborczym - Krzyż, Piaskówka itp

Awatar użytkownika
macies1978
Posty: 2643
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: List otwarty kibiców Unii Tarnów

Post autor: macies1978 »

JaGa pisze:Ale wybory będą powtórzone tylko w jednym okręgu wyborczym - Krzyż, Piaskówka itp
Z tego co dzisiaj mówili na RMF FM (wiem że to żadna gwarancja prawdziwości informacji) to mają być powtórzone do całej rady.
Związki zawodowe największe nieszczęście polskiego pracownika!!!

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Re: List otwarty kibiców Unii Tarnów

Post autor: WaluS »

macies1978 pisze:
JaGa pisze:Ale wybory będą powtórzone tylko w jednym okręgu wyborczym - Krzyż, Piaskówka itp
Z tego co dzisiaj mówili na RMF FM (wiem że to żadna gwarancja prawdziwości informacji) to mają być powtórzone do całej rady.
Absolutnie NIE!
Po rozpatrzeniu wszelkich odwołań i uprawomocnienia się wyroku sądu, obecni radni tracą mandat na podstawie tego wyroku sądu, a wojewoda ogłasza termin nowych wyborów w 3 okręgu, czyli tym co pisze JaGa.
Po tych wyborach w 3 okręgu mogą nastąpić jakieś zmiany odnośnie podziału mandatów na poszczególne komitety wyborcze, ale tylko w 3 okręgu.
Pozostałe zostają bez zmian.

W praktyce może to oznaczać, że jedynie z 3 okręgu wyborczego mogą być jakieś minimalne korekty /może zmiana jednego, a w najlepszym przypadku dwóch radnych/.
Koniec Off tooopa 8-)

Awatar użytkownika
macies1978
Posty: 2643
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: List otwarty kibiców Unii Tarnów

Post autor: macies1978 »

WaluS pisze:
macies1978 pisze:
JaGa pisze:Ale wybory będą powtórzone tylko w jednym okręgu wyborczym - Krzyż, Piaskówka itp
Z tego co dzisiaj mówili na RMF FM (wiem że to żadna gwarancja prawdziwości informacji) to mają być powtórzone do całej rady.
Absolutnie NIE!
Po rozpatrzeniu wszelkich odwołań i uprawomocnienia się wyroku sądu, obecni radni tracą mandat na podstawie tego wyroku sądu, a wojewoda ogłasza termin nowych wyborów w 3 okręgu, czyli tym co pisze JaGa.
Po tych wyborach w 3 okręgu mogą nastąpić jakieś zmiany odnośnie podziału mandatów na poszczególne komitety wyborcze, ale tylko w 3 okręgu.
Pozostałe zostają bez zmian.

W praktyce może to oznaczać, że jedynie z 3 okręgu wyborczego mogą być jakieś minimalne korekty /może zmiana jednego, a w najlepszym przypadku dwóch radnych/.
Koniec Off tooopa 8-)
Oki więc sensacja goni sensację w RMF FM :)
Związki zawodowe największe nieszczęście polskiego pracownika!!!

Awatar użytkownika
Estudiantes
Posty: 1276
Rejestracja: 27 lip 2009, 19:33

Re: List otwarty kibiców Unii Tarnów

Post autor: Estudiantes »

W teorii w innych okręgach też mogą zmienić się mandaty, ale musiałaby nastąpić drastyczna zmiana w poparciu poszczególnych komitetów, co jest nierealne. Wiadomo, że jeszcze zyskają te największe, bo na te które nie przekroczyły progu nie opłaca się już głosować.
www.elitatarnowa.pl
ZKS UNIA - PIŁKARKSA DUMA GRODU LELIWITÓW

Ojciec Prezesa

Re: List otwarty kibiców Unii Tarnów

Post autor: Ojciec Prezesa »

Mamy połowę marca lada moment rozpocznie się sezon chyba czas najwyższy powiedzieć co stało się z akcją, jak się zakończyła, co zyskaliśmy, co straciliśmy?

Co się stało z zebranymi podpisami?

Odnoszę wrażenie , że cała ta akcja została idealnie zmarnowana przez organizatorów.

Proszę o jakieś informacje jaga w końcu ostatnim razem jak o to pytałem powiedziałeś że wkrótce podsumujesz akcję.

Na macies1978 chyba nie ma co liczyć bo zawinął się z forum.

Proszę więc o odpowiedź na pytania:
-co przyniosła akcja oprócz rozgłosu i chwilowej jedności kibiców?
-co się stało z zebranymi podpisami?
-jakie będą kolejne kroki?

Awatar użytkownika
guzik
Posty: 180
Rejestracja: 21 gru 2012, 14:54
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: guzik »

Podbijam pytanie Ojca Prezesa ! Też chciałbym dowiedzieć się co stało się z podpisami.

JaGa
Posty: 4184
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:54
Lokalizacja: East Green

Re: List otwarty kibiców Unii Tarnów

Post autor: JaGa »

W skrócie odpowiem tak:

1. Akcja może nie przebiegła tak jak powinna, jednak dzięki niej pewne rzeczy pozytywne i negatywne wypłynęły. Poza rozgłosem i chwilową jednością kibiców (choć ta wg mnie spoiła jeszcze bardziej pewne grono kibiców), dała to, że udało nam się nawiązać jeszcze więcej kontaktów z ludźmi ze środowiska żużlowego zarówno w Tarnowie jak i kraju. nawiązaliśmy więcej kontaktów z byłymi i potencjalnymi sponsorami Unii, którzy swoje zdanie na ten temat wyrazili.
Całość jednocześnie dała nam do zrozumienia, że żeby cokolwiek więcej zdziałać w temacie żużla w Tarnowie, trzeba by powstała formalna grupa - to też jest czynione.
Że efekty takie jak wszyscy chcieli nie poniosła ona za sobą, to niejako było do przewidzenia. Jednak niektóre rzeczy się udało osiągnąć. Przy okazji na jaw wyszły pewne sprawy, zarówno te, które były szeroko opisane tu na forum, ale też takie, o których tu nie będziemy pisać.

2. Miały one być złożone z pismem na dzienniku podawczym GA, ale po konsultacji z azotami złożyliśmy wówczas tylko pismo.
Póki co, podpisy są zabezpieczone i niebawem zostaną wykorzystane, o czym poinformujemy. Na pewno nie będzie tak, że pójdą one na marne, albo do realizacji jakiegoś planu małej grupy.

3. Na bank to co ująłem wyżej + temat stadionu. Poza tym pozostałe postulaty póki co nie zostały zmienione.

Wielokrotnie wspominaliśmy, że osoby chcące coś z tematem dalej zrobić, byśmy rośli w sił, proszone są o kontakt. Zazwyczaj wiało ciszą, bo przecież inni zrobią ;)

JaGa
Posty: 4184
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:54
Lokalizacja: East Green

Re: II kolejka: Unia Tarnów - Stal Gorzów (12.04.2015, godzina 17:00)

Post autor: JaGa »

Obrazek

Oświadczenie dotyczące braku oprawy i dopingu na meczu z gorzowską Stalą.

Grupa PROSTACY’05 postanowiła, że na niedzielnym meczu w Jaskółczym Gnieździe, nie będzie prowadzony doping, ani nie zostanie zaprezentowana żadna oprawa. My jako grupa ultras do tej pory, współpracowaliśmy z klubem, a klub z nami. Na przestrzeni dekady, wiele osób przez klub się przewinęło, ale mimo wielu nieporozumień, często naprawdę wielkich konfliktów, obie strony chciały rozmawiać. Wszystko to miało na celu uporządkowania podstawowych spraw, które umożliwiłyby naszej grupie funkcjonować na stadionie (przed meczami i w trakcie nich), a jednocześnie bez absorbowania pracowników ŻSSA.
W tym sezonie, jak co roku spotkaliśmy się z Prezesem ŻSSA, by standardowo przed sezonem usprawnić temat naszego działania na stadionie, by było głośno i kolorowo. Zostało nam powiedziane, że początkiem przyszłego tygodnia Prezes Sady się z nami skontaktuje i umówimy się na kolejne spotkanie. Mijały dni, tygodnie, w końcu minął miesiąc, a Prezes milczał. Próbowaliśmy nawiązać kontakt, ponieważ pierwszy mecz był coraz bliżej. Niestety na próżno. Skontaktowali się z nami w przeddzień meczu w godzinach późno popołudniowych oferując darmowe wejście, by jak to zostało nazwane – nie było żadnych problemów z naszej strony.
Jak widać władze ŻSSA nadal nie rozumieją, że w naszych oczach jak i wielkiej masy kibiców oraz sponsorów, zachowują się niepoważnie i dalej mają wrażenie że dając grupie parę darmowych wejściówek zamiotą sprawę pod dywan. Grupie PROSTACY’05 zostały odebrane wszystkie podstawowe segmenty, na których opiera się aktywność kibicowska na stadionie. Odebranie pomieszczenia na stadionie, możliwości wcześniejszego wejścia na stadion, by bez udziału publiki przygotować oprawę do prezentacji, a także wiele innych drobnych rzeczy, które dla normalnego funkcjonowania na stadionie są niezbędne. To wszystko zmusiły nas do podjęcia takiej a nie innej decyzji.

Pracownicy ŻSSA muszą pamiętać właśnie sponsorom, zwykłym kibicom, a także nam ultrasom należy się szacunek i poważne traktowanie. Dlatego też właśnie postanowiliśmy zobrazować to jak będzie wyglądało Jaskółcze Gniazdo bez oprawy, bez dopingu … Bez tego wszystkiego mecze na Z3 to tylko 15 biegów w tumanach kurzu.
Sama nasza chęć porozumienia się do niczego nie doprowadzi, kiedy druga strona normalnością nie jest zainteresowana.
Chcielibyśmy jednak poinformować, że nadal podtrzymujemy chęć rozmów z władzami klubu, ale w normalny, poważny sposób. Jednak nie pozwolimy by traktowano nas jak zło konieczne, a także, by obwiniano nas za czyjeś błędy. My kibice mamy swoje zdanie i nie będziemy go zmieniać na potrzeby ŻSSA, czy kogokolwiek innego. Jeśli ktoś nie chce niesprzyjających mu działań, to niech myśli o ewentualnych skutkach swego postępowania. Prawda jest taka, że kiedyś władze odejdą, a to my kibice zostaniemy. Wielu z nas było przy Unii jeszcze przed założeniem grupy, nadal jesteśmy i zawsze będziemy, zwłaszcza gdy przyjdą ciężkie dni dla żużlowej Unii Tarnów … bo UNIA TO MY!

Jednocześnie, niezależnie od tego jak potoczy się sprawa porozumienia z klubem, zapraszamy wszystkich kibiców tarnowskiej Unii do jak najliczniejszego stawienia się dnia 10 maja w młynie, podczas meczu z Falubazem. Wielokrotnie wszyscy pokazaliście, że to właśnie dzięki Wam wszystkim jesteśmy w stanie zrobić niesamowite widowisko na trybunach Jaskółczego Gniazda. Niech i tym razem będzie tak samo! Wspólnie jesteśmy w stanie pokonać każdą przeszkodę.
Zatem wszyscy ubieramy białą koszulkę, bierzemy szal w dłoń i bez względu na wszystko widzimy się na środku pierwszego łuku!
za PROSTACY'05 ~ Ultra Brigade

Awatar użytkownika
O.Leon
Posty: 79
Rejestracja: 11 gru 2011, 11:27

Re: II kolejka: Unia Tarnów - Stal Gorzów (12.04.2015, godzina 17:00)

Post autor: O.Leon »

Z całym szacunkiem najpierw jedziecie publicznie po Sadym, organizujecie akcje przeciwko niemu a teraz piszecie,że prezes dał zakazy i nie zjawił się na spotkaniu. Ja mu się wcale nie dziwie. Panowie nie tędy droga.

Awatar użytkownika
Estudiantes
Posty: 1276
Rejestracja: 27 lip 2009, 19:33

Re: II kolejka: Unia Tarnów - Stal Gorzów (12.04.2015, godzina 17:00)

Post autor: Estudiantes »

Oczywiście że nie tędy. Prezesów się terroryzuje i wyrzuca na zbity pysk a jak nie to stadion jest pusty, tu ludzie mają głęboko w d. czy tam będzie Sady, czy tam będzie Unia.
www.elitatarnowa.pl
ZKS UNIA - PIŁKARKSA DUMA GRODU LELIWITÓW

rygu
Posty: 446
Rejestracja: 02 gru 2009, 20:07

Re: II kolejka: Unia Tarnów - Stal Gorzów (12.04.2015, godzina 17:00)

Post autor: rygu »

Estudiantes pisze:Oczywiście że nie tędy. Prezesów się terroryzuje i wyrzuca na zbity pysk a jak nie to stadion jest pusty, tu ludzie mają głęboko w d. czy tam będzie Sady, czy tam będzie Unia.
ludzie chodzą na stadion bo kochają ten sport i dlatego nie można tego porównać z kopaczami trawy bo w polskich warunkach przy poziomie sportowym który sięgnął dna to na spotkania kopaczy chodzi się zupełnie z innych powodów ..

KoNiK
Posty: 2074
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

Re: II kolejka: Unia Tarnów - Stal Gorzów (12.04.2015, godzina 17:00)

Post autor: KoNiK »

JaGa pisze:
Odebranie pomieszczenia na stadionie, możliwości wcześniejszego wejścia na stadion, by bez udziału publiki przygotować oprawę do prezentacji, a także wiele innych drobnych rzeczy, które dla normalnego funkcjonowania na stadionie są niezbędne. To wszystko zmusiły nas do podjęcia takiej a nie innej decyzji.
za PROSTACY'05 ~ Ultra Brigade

gdy mieliście takie przywileje to zamiast zająć się robieniem swojej roboty to m.in opisywaliście jak to Cieślak naj.... się na stadionie a teraz wielkie zdziwienie ... :roll:

JaGa
Posty: 4184
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:54
Lokalizacja: East Green

Re: List otwarty kibiców Unii Tarnów

Post autor: JaGa »

KoNiK jakie przywileje? :lol: Weź się serio otrząśnij, bo wiesz doskonale, że to żadne przywileje, tylko podstawowe warunki do funkcjonowania na stadionie, a pieprzysz tylko głupoty. Przywileje to mają funfle Sadego, bo wchodzą masowo na stadion za free, a potem jeszcze melo z kateringiem mają otwarte ... nie wiem czy się łapiesz obecnie, ale wiesz doskonale o co chodzi.
Jak chcieliśmy się zająć swoim to już lata temu Sady robił problemy i tak w kółko ... Wtedy nikt nie przypuszczał, że takie dziadostwo narobi w klubie. Także nie mieszaj, bo to, że teraz wyszedł temat, to po prostu następstwo jego poczynań względem grupy ultras.

Poza tym nie mieszaj akcji RŻwT, bo ona została ogarnięta przez inne osoby + ja (prywatnie, a nie szef P'05 co wielokrotnie było zaznaczane, nawet ŻSSA), a nie grupę P'05.

Awatar użytkownika
macies1978
Posty: 2643
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: List otwarty kibiców Unii Tarnów

Post autor: macies1978 »

Miałem nie pisać już na forum , ale ten jeden raz zrobię wyjątek.

Brak dopingu na pierwszym meczu w Tarnowie nie ma związku z akcją RŻwT. Jest to rezultat nieudolności pseudo prezesa w temacie komunikacji z innymi. Grupa ultrasów jest kolejnym podmiotem (po GA, Tauronie i mniejszych sponsorach), który pomimo chęci nie potrafił się dogadać z pseudo działaczem , który ponad ogólne dobro tego sportu w Tarnowie bierze swoje prywatne animozje.

Sytuacja klubu wbrew wypowiedziom pseudo prezesa Sadego nie jest najlepsza. Budżet nie jest zapięty, zawodnicy nie otrzymali całej obiecanej przed sezonem kasy, a sponsorów jak nie było tak nie ma (tak wiem mamy kilkadziesiąt firm na stronie ŻSSA w zakładce sponsorzy).
Pseudo działacz zamiast j zająć się ważnymi sprawami dla bytu klubu, prowadzi prywatną wojnę z władzami ultrasów ponieważ ktoś odważył powiedzieć się prawdę o sytuacji w klubie i pokazać, że jest problem.

Kibic w Tarnowie traktowany jest przez spółkę w taki sam sposób jak sponsorzy, czyli ma dawać kasę i spierd...

Trzeba sobie powiedzieć jasno żużel w Tarnowie zmierza w jednym kierunku i nie jest to niestety szczyt.

Wspomnicie zresztą moje słowa, kiedy wybije godzina "zero", a może się to stać już niedługo.
Związki zawodowe największe nieszczęście polskiego pracownika!!!

KoNiK
Posty: 2074
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

Re: List otwarty kibiców Unii Tarnów

Post autor: KoNiK »

Jaga skoro wywlekasz rozne tego typu tematy to Ty rowniez na takich bankietach sie pojawiales i to czasem nie proszony ;)

ja się odniosłem do tego jednego tematu z calego oswiadczenia bo uwazam ze w tej kwestii mogl tak postapic, a to ze uczynil to w taki a nie inny sposob to juz jego sprawa, ja sie przyzwyczailem do niekonwencjonalnych rozwiazan Prezesa 8-)

JaGa
Posty: 4184
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:54
Lokalizacja: East Green

Re: List otwarty kibiców Unii Tarnów

Post autor: JaGa »

A nie zaprzeczę, że tylko na jednym się pojawiłem. Ale mylisz się, bo byłem zaproszony przez prezesa Luberę i Cieślaka, gdyż chcieli porozmawiać. Nie uśmiechało mi się to, ale poszedłem. Ja wspomniałem o tych harcach, które się wyprawiają po meczach u góry i wiesz doskonale o co mi chodzi. Także proszę Cię nie odwracaj kota ogonem. Od taka drobna różnica w tych jak to nazwałeś "przywilejach" i niezwykle istotnych faktach Kamilu ;)


Owszem mógł i postąpił, tak jak to zresztą robił to przez lata. Tylko wiesz każde zachowanie ciągnie za sobą konsekwencje różnego typu. A o formie się nie wypowiadam, bo to już temat na książkę.

KoNiK
Posty: 2074
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

Re: List otwarty kibiców Unii Tarnów

Post autor: KoNiK »

Jaga mimo wszystko odbiega(my) od tematu bo szczerze to i mnie i Ciebie i kazdego innego powinno walic kto kogo zaprasza na pomeczowa bibe :> jaki to ma wplyw na funkcjonowanie spolki i co wnosi do tematu dyskusji !? nie wiem po co wywlekasz tematy tego typu ale m.in przez takie cos prezes mogl zareagowac tak a nie inaczej. Ja sie odnioslem do tej kwestii z oswiadczenia bo uwazam ze w tym punkcie nie macie racji ale to jest tylko i wylacznie moja opinia.

JaGa
Posty: 4184
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:54
Lokalizacja: East Green

Re: List otwarty kibiców Unii Tarnów

Post autor: JaGa »

Zacznijmy od tego, że to Ty napisałeś o tych "przywilejach". To Ci zobrazowałem to jakie to dla nas są "przywileje", a jakie Wy macie faktycznie. Także serio teraz nie pisz, że po co o tym piszę, jak sam to używasz jako argumentacja. A jeśli prezes kogoś chce zaprosić po meczu to niech zaprasza i stawia za swoje zarobione pieniądze, a nie klubowe, nawet jeśli coś jest przez barter.
Mylisz wciąż kwestie tego, co nam jest potrzebne do funkcjonowania na stadionie, z tym dla kogo faktycznie tego typu rzeczy jak wejście na listę jest przywilejem.
Ale jak dla mnie tutaj koniec gadki, dokończymy na priv.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Re: List otwarty kibiców Unii Tarnów

Post autor: Kibic UT »

Macies ile razy ty już mówiłeś że wybije godzina zero przecież to już jest nudne, żużel w Tarnowie zmierza w złym kierunku ale czy miasto chodź trochę pomaga pomijając obecny zarząd w klubie w tym mieście nic się nie dzieje i z przykrością można napisać że to z Tarnowa robi się Tarnówek.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Szakuł
Posty: 257
Rejestracja: 02 maja 2011, 9:48
Lokalizacja: Tarnów

Re: List otwarty kibiców Unii Tarnów

Post autor: Szakuł »

Kibic UT pisze:Macies ile razy ty już mówiłeś że wybije godzina zero przecież to już jest nudne, żużel w Tarnowie zmierza w złym kierunku ale czy miasto chodź trochę pomaga pomijając obecny zarząd w klubie w tym mieście nic się nie dzieje i z przykrością można napisać że to z Tarnowa robi się Tarnówek.
Nie pitol już o tym Tarnówku bo wnerwia mnie to wieczne narzekanie że nic się nie dzieje....a Ty zrobiłeś coś od siebie żeby coś się działo. Poszukaj trochę pozytywów a nie tylko narzekanie non stop.

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator
Posty: 1711
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:38
Lokalizacja: Tarnów

Re: List otwarty kibiców Unii Tarnów

Post autor: Młynar »

Szakuł

A niby, co takiego dobrego w Tarnowie w ostatnim czasie było zrobione? Ja sobie nie przypominam, więc narzekać należy a nie przytakiwać temu, co jest, bo można wiele więcej wyciągnąć z tego regionu i ludzi. Stajemy się dokładnie Tarnówkiem a nie miastem, w którym jeszcze parę lat temu żyło się fajnie i przyjemnie. Dlaczego tyle osób z naszego miasta i gminy wyjechało zagranicę? Może nasz region miał tańsze bilety od reszty kraju i tak się stało? :) Bądźmy poważni…

Co do żużla i naszego klubu. Jest lipa i będzie dalej lipa. Osoby, które tym kierują robią wszystko na pałę a nie w sposób profesjonalny. Szkoda, że pełno ludzi łyka wiele rzeczy, jako pozytyw, ale wesoło nie jest tak w klubie jak i mieście.

yO!

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Re: List otwarty kibiców Unii Tarnów

Post autor: Kibic UT »

Młynar tu nawet już nie chodzi o narzekanie tylko pisanie prawdy że w Tarnowie nic władza nie robi a jak chodzi o żużel to żal że ten sport jest traktowany jak zło a stadion się wali pozdrawiam.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

poskromiony
Posty: 109
Rejestracja: 02 sie 2009, 13:52
Lokalizacja: PROSTA

Re: List otwarty kibiców Unii Tarnów

Post autor: poskromiony »

Sady jest za Tarnovia, a poza tym juz za niedlugo beda was zydy przeganiac ze stadionu!!! Tyle w temacie. Pozdrowienia dla forumowiczow po dlugiej nieobecnosci ;)
P'05 OLD SCHOOL FAN

ODPOWIEDZ