1 kolejka 1LŻ, 2LŻ.

Obstawianie meczów ligowych i Speedway Grand Prix.
Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

1 kolejka 1LŻ, 2LŻ.

Post autor: WaluS » 20 mar 2019, 21:05

1 kolejka 1LŻ, 2LŻ>

Typujemy do dnia 30 marca do godziny 15:15

Łódź - Ostrów Wlkp.

Rawicz - Bydgoszcz

Typujemy do dnia 31 marca do godziny 14:30

Gniezno - Gdańsk
Tarnów - Daugavpils


Kraków - Piła - przełożony na 9 czerwca 2019 r.
Opole - Poznań


Typy wysłane po czasie przedstawionym w zapowiedzi nie będą podliczane.

Godzina zakończenia typowania może ulec zmianie!!!

Sprawdzajcie swoje typy przed wysłaniem - wynik spotkania i czy jest imię zawodnika, gdy występują zawodnicy o tym samym nazwisku.
Jeżeli po wysłaniu zobaczycie błąd, to wysyłajcie nowego posta z prawidłowym typem.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 2396
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

1 kolejka 1LŻ, 2LŻ.

Post autor: Greg-Tarnów » 20 mar 2019, 23:40

Łódź - Ostrów Wlkp. 44:46 Walasek
Rawicz - Bydgoszcz 43:47 Brzozowski
Gniezno - Gdańsk 49:41 Gała
Tarnów - Daugavpils 55:35 Ljung
Kraków - Piła 35:55 Bober
Opole - Poznań 48:42 Koza

Kibic UT
Posty: 2081
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

1 kolejka 1LŻ, 2LŻ.

Post autor: Kibic UT » 25 mar 2019, 18:18

Łódź - Ostrów Wlkp. 49-41 Grzegorz Walasek
Rawicz - Bydgoszcz 44-46 Damian Baliński
Gniezno - Gdańsk 50:40 Krystian Pieszczek
Tarnów - Daugavpils 52:38 Peter Ljung
Kraków - Piła 35:55 Oskar Bober
Opole - Poznań 50:40 Ernest Koza
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2972
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

1 kolejka 1LŻ, 2LŻ.

Post autor: Yoda » 26 mar 2019, 16:52

Łódź - Ostrów Wlkp. 55-35 Hans Andersen
Rawicz - Bydgoszcz 53-37 Damian Baliński
Gniezno - Gdańsk 44:46 Krystian Pieszczek
Tarnów - Daugavpils 50:40 Andriej Lebiediev
Kraków - Piła 39:51 Oskar Bober
Opole - Poznań 51:39 Damian Dróżdż

KoNiK
Posty: 1522
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

1 kolejka 1LŻ, 2LŻ.

Post autor: KoNiK » 27 mar 2019, 9:03

Łódź - Ostrów Wlkp. 50:40 (Andersen)
Rawicz - Bydgoszcz 44:46 (Grajczonek)
Gniezno - Gdańsk 43:47 (Gomolski)
Tarnów - Daugavpils 49:41 (Ljung)
Kraków - Piła 32:58 (Jonasson)
Opole - Poznań 50:40 (Nowak)

Misiek.
Posty: 254
Rejestracja: 24 paź 2014, 15:21

1 kolejka 1LŻ, 2LŻ.

Post autor: Misiek. » 28 mar 2019, 19:49

Łódź - Ostrów Wlkp. 49:41 H. Andersen
Rawicz - Bydgoszcz 43:47 D. Baliński
Gniezno - Gdańsk 44:46 K. Pieszczek
Tarnów - Daugavpils 50:40 P. Ljung
Kraków - Piła 37:52 O. Bober
Opole - Poznań 49:41 E. Koza

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2408
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

1 kolejka 1LŻ, 2LŻ.

Post autor: konri » 28 mar 2019, 20:37

Łódź - Ostrów Wlkp. 50:40 Hans Andersen
Rawicz - Bydgoszcz 50:40 Brady Kurtz
Gniezno - Gdańsk 47:43 Kacper Gomólski
Tarnów - Daugavpils 50:40 Andrzej Lebiediew
Kraków - Piła 37:53 Oskar Bober
Opole - Poznań 48:42 Ernest Koza

mamal
Posty: 312
Rejestracja: 26 sie 2009, 13:20
Lokalizacja: Tarnów

1 kolejka 1LŻ, 2LŻ.

Post autor: mamal » 28 mar 2019, 23:30

Łódź - Ostrów Wlkp. 52-38 Rafał Okoniewski
Rawicz - Bydgoszcz 53-37 Damian Baliński
Gniezno - Gdańsk 52:38 Andriej Kudriaszow
Tarnów - Daugavpils 54:36 Peter Ljung
Kraków - Piła 42:48 Thomas Jonasson
Opole - Poznań 54:36 Kevin Woelbert

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 1535
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków

1 kolejka 1LŻ, 2LŻ.

Post autor: ams92 » 29 mar 2019, 10:30

Łódź - Ostrów Wlkp. 48:42 (Rafał Okoniewski)
Rawicz - Bydgoszcz 50:40 (Damian Baliński)
Gniezno - Gdańsk 44:46 (Kacper Gomólski)
Tarnów - Daugavpils 53:37 (Peter Ljung)
Kraków - Piła - 43:47 (Patryk Dolny)
Opole - Poznań 49:41 (Bjarne Pedersen)
"Blue tomorrow" - Widząc świat na niebiesko.

http://www.sportsexpression.pl

Seba44
Posty: 80
Rejestracja: 11 kwie 2011, 9:56

1 kolejka 1LŻ, 2LŻ.

Post autor: Seba44 » 29 mar 2019, 12:30

Łódź - Ostrów Wlkp. 49:41 Musielak
Rawicz - Bydgoszcz 48:42 Berge
Gniezno - Gdańsk 46:44 Jakobsen
Tarnów - Daugavpils 51:39 Ljung
Kraków - Piła 39:51 Jonasson
Opole - Poznań 47:43 Pedersen

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 399
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

1 kolejka 1LŻ, 2LŻ.

Post autor: the_naturat » 29 mar 2019, 21:25

Łódź - Ostrów Wlkp. 52-38 Hans Andersen
Rawicz - Bydgoszcz 53-37 Brady Kurtz
Gniezno - Gdańsk 48-42 Kacper Gomólski
Tarnów - Daugavpils 50-40 Peter ljung
Kraków - Piła 40-50 Andreas Lyager
Opole - Poznań 43-47 David Bellego

Pytek
Posty: 856
Rejestracja: 23 lip 2009, 1:36
Lokalizacja: Tarnow/Chicago

1 kolejka 1LŻ, 2LŻ.

Post autor: Pytek » 30 mar 2019, 4:33

Łódź - Ostrów Wlkp. 47:43 (T. Musielak)
Rawicz - Bydgoszcz 48:42 (D. Berge)
Gniezno - Gdańsk 47:43 (A. Kudriaszow)
Tarnów - Daugavpils 53:37 (P. Ljung)
Kraków - Piła 41:49 (O. Bober)
Opole - Poznań 53:37 (K. Woelbert)

Rafi
Posty: 938
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:23
Lokalizacja: Tarnow

1 kolejka 1LŻ, 2LŻ.

Post autor: Rafi » 30 mar 2019, 8:40

Łódź - Ostrów Wlkp. 48:42 Musielak
Rawicz - Bydgoszcz 50:40 Szlauderbach
Gniezno - Gdańsk 51-39 Kudriaszov
Tarnów - Daugavpils 49-41 Lahti
Kraków - Piła 35:55 T.H Jonasson
Opole - Poznań 48:42 D.Bellego

DeCo
Posty: 574
Rejestracja: 22 lip 2009, 22:07
Lokalizacja: Tarnów

1 kolejka 1LŻ, 2LŻ.

Post autor: DeCo » 30 mar 2019, 9:47

Łódź - Ostrów Wlkp. 49-41 Tobiasz Musielak
Rawicz - Bydgoszcz 55-35 Damian Baliński
Gniezno - Gdańsk 47:43 Kacper Gomólski
Tarnów - Daugavpils 50:40 Peter Ljung
Kraków - Piła 38:52 Oskar Bober
Opole - Poznań 50:40 Bjarne Pedersen

Matii Stok
Posty: 87
Rejestracja: 07 cze 2014, 15:29
Lokalizacja: Tarnów

1 kolejka 1LŻ, 2LŻ.

Post autor: Matii Stok » 30 mar 2019, 9:50

Łódź - Ostrów Wlkp. 49-41Rafał Okoniewski

Rawicz - Bydgoszcz 50-40 Damian Baliński

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2408
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

1 kolejka 1LŻ, 2LŻ.

Post autor: konri » 30 mar 2019, 11:57

Opole - Poznań 48:42 Kevin Woelbert

Awatar użytkownika
Zbiru
Moderator
Posty: 2349
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:37
Lokalizacja: Tarnów

1 kolejka 1LŻ, 2LŻ.

Post autor: Zbiru » 30 mar 2019, 14:39

Łódź - Ostrów Wlkp. 52-38, T. Musielak
Rawicz - Bydgoszcz 50-40, B. Kurtz
UNIA TARNÓW 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 2016

Awatar użytkownika
fox
Posty: 1490
Rejestracja: 22 lip 2009, 22:14
Lokalizacja: z krwi i kości

1 kolejka 1LŻ, 2LŻ.

Post autor: fox » 30 mar 2019, 14:43

Łódź - Ostrów Wlkp. 49-41 N.Klindt
Rawicz - Bydgoszcz 56-34 D.Baliński
Gniezno - Gdańsk 52-38 K.Gomólski
Tarnów - Daugavpils 55-35 P.Ljung
Opole - Poznań 50-40 K.Woelbert

rufai
Posty: 581
Rejestracja: 25 lip 2009, 12:08
Lokalizacja: Tarnów

1 kolejka 1LŻ, 2LŻ.

Post autor: rufai » 30 mar 2019, 14:50

Łódź - Ostrów Wlkp. 48-42 (H.Andersen)
Rawicz - Bydgoszcz 49-41 (D.Berge)

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator
Posty: 5087
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

1 kolejka 1LŻ, 2LŻ.

Post autor: PrzemczaN » 31 mar 2019, 8:30

Gniezno - Gdańsk 48-42 Oskar Fajfer
Tarnów - Daugavpils 53-37 P.Ljung
Opole - Poznań 51-39 K.Woelbert
ŻLF: 2019

Matii Stok
Posty: 87
Rejestracja: 07 cze 2014, 15:29
Lokalizacja: Tarnów

1 kolejka 1LŻ, 2LŻ.

Post autor: Matii Stok » 31 mar 2019, 9:41

Gniezno - Gdańsk 48-42 K. Gomólski
Tarnów - Daugavpils 50-40P.Ljung
Opole - Poznań 53-37 Kevin Woelbert

popo
Posty: 302
Rejestracja: 06 cze 2010, 21:32

1 kolejka 1LŻ, 2LŻ.

Post autor: popo » 31 mar 2019, 10:13

Gniezno - Gdańsk 48-42 /K. Gomólski/
Tarnów - Daugavpils 52-38 /P. Ljung/
Opole - Poznań 52-38 /K. Woelbert/
kibic

Awatar użytkownika
zbylpowrócił
Posty: 192
Rejestracja: 24 lut 2015, 17:46

1 kolejka 1LŻ, 2LŻ.

Post autor: zbylpowrócił » 31 mar 2019, 12:36

Gniezno - Gdańsk 51:39 A. Gała
Tarnów - Daugavpils 54:36 M. Cierniak
Kraków - Piła 37:53 O. Bober
Opole - Poznań 48:42 E. Koza

rufai
Posty: 581
Rejestracja: 25 lip 2009, 12:08
Lokalizacja: Tarnów

1 kolejka 1LŻ, 2LŻ.

Post autor: rufai » 31 mar 2019, 13:59

Gniezno - Gdańsk 49-41 (K.Gomólski)
Tarnów - Daugavpils 51-39 (P.Ljung)
Opole - Poznań 50-40 (K.Woelbert)

Awatar użytkownika
Zbiru
Moderator
Posty: 2349
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:37
Lokalizacja: Tarnów

1 kolejka 1LŻ, 2LŻ.

Post autor: Zbiru » 31 mar 2019, 14:14

Gniezno - Gdańsk 52-38, A. Gała
Tarnów - Daugavpils 53-37, P. Ljung
Opole - Poznań 55-35, B. Pedersen
UNIA TARNÓW 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 2016

ODPOWIEDZ