14 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Obstawianie meczów ligowych i Speedway Grand Prix.
Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4439
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

14 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: WaluS » 20 sie 2018, 17:27

14 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Typujemy do dnia 24 sierpnia do godziny 18:30.

Daugavpils – Gniezno


Typujemy do dnia 26 sierpnia do godziny 14:30.

Zielona Góra – Tarnów
Częstochowa – Grudziądz
Leszno – Wrocław
Toruń – Gorzów


Łódź – Lublin
Piła – Rybnik
Kraków – Gdańsk


Krosno – Rawicz
Opole – Poznań


Typy wysłane po czasie przedstawionym w zapowiedzi nie będą podliczane.


Godzina zakończenia typowania może ulec zmianie!!!

Sprawdzajcie swoje typy przed wysłaniem - wynik spotkania i czy jest imię zawodnika, gdy występują zawodnicy o tym samym nazwisku.
Jeżeli po wysłaniu zobaczycie błąd, to wysyłajcie nowego posta z prawidłowym typem
.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 1774
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

14 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: Kibic UT » 20 sie 2018, 17:54

Daugavpils – Gniezno 49-41 Ljung
Zielona Góra – Tarnów 47-43 Pedersen
Częstochowa – Grudziądz 52-38 Łaguta
Leszno – Wrocław 50-40 Janowski
Toruń – Gorzów 43-47 Zmarzlik
Łódź – Lublin 42-48 Jonsson
Piła – Rybnik 46-44 Okoniewski
Kraków – Gdańsk 35-55 Michelsen
Krosno – Rawicz 47-43 Czałow
Opole – Poznań 51-39 Polis
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 2231
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

14 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: Greg-Tarnów » 20 sie 2018, 22:27

Daugavpils – Gniezno 52:38 Ljung
Zielona Góra – Tarnów 47:43 Pedersen
Częstochowa – Grudziądz 50:40 Madsen
Leszno – Wrocław 47:43 Hampel
Toruń – Gorzów 48:42 Doyle
Łódź – Lublin 52:38 J.Miśkowiak
Piła – Rybnik 46:44 Okoniewski
Kraków – Gdańsk 35:55 Michelsen
Krosno – Rawicz 41:49 Lidsey
Opole – Poznań 50:40 Woelbert

KoNiK
Posty: 1471
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

14 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: KoNiK » 21 sie 2018, 7:25

Daugavpils – Gniezno 50:40 (Ljung)

Zielona Góra – Tarnów 53:37 (Dudek)
Częstochowa – Grudziądz 54:36 (Madsen)
Leszno – Wrocław 50:40 (Woffinden)
Toruń – Gorzów 45:45 (Zmarzlik)

Łódź – Lublin 43:47 (Kosciuch)
Piła – Rybnik 33:57 (Jonasson)
Kraków – Gdańsk 34:56 (Michelsen)

Krosno – Rawicz 42:48 (Czalow)
Opole – Poznań 52:38 (Legowik)

Awatar użytkownika
lolek69
Posty: 821
Rejestracja: 26 wrz 2010, 23:54
Lokalizacja: Tarnów

14 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: lolek69 » 22 sie 2018, 10:13

Daugavpils – Gniezno 48-42, Peter Ljung
Zielona Góra – Tarnów 45-45, Nicki Pedersen
Częstochowa – Grudziądz 51-39, Leon Madsen
Leszno – Wrocław 49-41, Maciej Janowski
Toruń – Gorzów 48-42, Niels Kristian Iversen
Łódź – Lublin 46:44, Norbert Kosciuch
Piła – Rybnik 40-50, Troy Batchelor
Kraków – Gdańsk 38-52, Mikkel Michelsen
Krosno – Rawicz 42-48, Ilja Czałow
Opole – Poznań 51-39, David Bellego
~Mogłem wybrać wiele dróg, wybrałem te barwy, ten klub ! ! ~

Rafi
Posty: 873
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:23
Lokalizacja: Tarnow

14 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: Rafi » 23 sie 2018, 18:46

Zielona Góra – Tarnów 50-40 Pedersen
Częstochowa – Grudziądz 52-38 Madsen
Leszno – Wrocław 50-40 Kołodziej
Toruń – Gorzów 43-47 Zmarzlik

Łódź – Lublin 43-47 Kosciuch
Piła – Rybnik 40-50 Okoniewski
Kraków – Gdańsk 40-50 Michelsen

Krosno – Rawicz 48-42 Czałow
Opole – Poznań 49-41Woelbert

mamal
Posty: 311
Rejestracja: 26 sie 2009, 13:20
Lokalizacja: Tarnów

14 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: mamal » 23 sie 2018, 19:09

Daugavpils – Gniezno 52-38 T.Lahti
Zielona Góra – Tarnów 42-48 N.Pedersen
Częstochowa – Grudziądz 56-34 L.Madsen
Leszno – Wrocław 49-41 P.Pawlicki
Toruń – Gorzów 48-42 N.K.Iversen
Łódź – Lublin 49-41 R.Tungate
Piła – Rybnik 42-48 T.Batchelor
Kraków – Gdańsk 39-51 M.Michelsen
Krosno – Rawicz 51-39 K.Hansen
Opole – Poznań 49-41 K.Woelbert

Seba44
Posty: 73
Rejestracja: 11 kwie 2011, 9:56

14 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: Seba44 » 24 sie 2018, 9:40

Zielona Góra – Tarnów 47:43 Pedersen
Częstochowa – Grudziądz 50:40 Łaguta
Leszno – Wrocław 50:40 Kołodziej
Toruń – Gorzów 48:42 Iversen

Daugavpils – Gniezno 49:41 Ljung
Łódź – Lublin 48:42 Jonsson
Piła – Rybnik 43:47 Batchelor
Kraków – Gdańsk 40:50 Thomsen

Krosno – Rawicz 43:47 Czałow
Opole – Poznań 51:39 Polis

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 2865
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

14 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: kaka » 24 sie 2018, 11:20

Daugavpils – Gniezno 49:41 (Peter Ljung)

Awatar użytkownika
Aris
Posty: 164
Rejestracja: 09 maja 2012, 12:00
Lokalizacja: Tarnów

14 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: Aris » 24 sie 2018, 11:21

Daugavpils – Gniezno - 50-40 (P. Ljung)
Zielona Góra – Tarnów - 54-36 (P. Dudek)
Częstochowa – Grudziądz - 53-37 (L. Madsen)
Leszno – Wrocław - 50-40 (M. Janowski)
Toruń – Gorzów - 47-43 (B. Zmarzlik)
Łódź – Lublin - 46-44 (R. Tungate)
Piła – Rybnik - 40-50 (T. Batchelor)
Kraków – Gdańsk - 33-57 (M. Michelsen)
Krosno – Rawicz - 42-48 (I. Czałow)
Opole – Poznań - 50-40 (D. Bellego)

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2271
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

14 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: konri » 24 sie 2018, 12:13

Daugavpils – Gniezno 48:42 (Peter Ljung)

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator
Posty: 5031
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

14 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: PrzemczaN » 24 sie 2018, 13:40

Daugavpils - Gniezno 49-41 Timo Lahti

wielebny
Posty: 61
Rejestracja: 19 paź 2017, 16:26

14 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: wielebny » 24 sie 2018, 14:34

Daugavpils – Gniezno 52-38 Ljung

Awatar użytkownika
fox
Posty: 1488
Rejestracja: 22 lip 2009, 22:14
Lokalizacja: z krwi i kości

14 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: fox » 24 sie 2018, 15:17

Daugavpils – Gniezno 48-42 P.Ljung
Zielona Góra – Tarnów 47-43 N.Pedersen
Częstochowa – Grudziądz 50-40 L.Madsen
Leszno – Wrocław 47-43 M.Janowski
Toruń – Gorzów 44-46 N.K.Iversen
Łódź – Lublin 47-43 Jakub Miśkowiak
Piła – Rybnik 47-43 R.Okoniewski
Kraków – Gdańsk 37-53 M.Michelsen
Krosno – Rawicz 42-48 I.Czałow
Opole – Poznań 48-42 K.Woelbert

popo
Posty: 301
Rejestracja: 06 cze 2010, 21:32

14 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: popo » 24 sie 2018, 15:21

Daugavpils – Gniezno 49-41 /P. Ljung/
kibic

Matii Stok
Posty: 85
Rejestracja: 07 cze 2014, 15:29
Lokalizacja: Tarnów

14 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: Matii Stok » 24 sie 2018, 15:42

Daugavpils – Gniezno 50-40Timo Lahti

Matii Stok
Posty: 85
Rejestracja: 07 cze 2014, 15:29
Lokalizacja: Tarnów

14 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: Matii Stok » 24 sie 2018, 15:49

Zielona Góra – Tarnów 47-43 N.Pedersen
Częstochowa – Grudziądz 56-34 L.Madsen
Leszno – Wrocław 51-39 Woffinden
Toruń – Gorzów 43-47 N.K.Iversen

Łódź – Lublin 48-42 R. Tungate)
Piła – Rybnik 42-48 Troy Batchelor
Kraków – Gdańsk 33-57Michelsen

Krosno – Rawicz 43-47 I.Czałow
Opole – Poznań 49-41 David Bellego

Pytek
Posty: 837
Rejestracja: 23 lip 2009, 1:36
Lokalizacja: Tarnow/Chicago

14 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: Pytek » 24 sie 2018, 17:32

Daugavpils – Gniezno 47:43 (Peter Ljung)

rufai
Posty: 554
Rejestracja: 25 lip 2009, 12:08
Lokalizacja: Tarnów

14 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: rufai » 24 sie 2018, 18:01

Daugavpils – Gniezno 49-41 (P.Ljung)

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 284
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

14 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: the_naturat » 24 sie 2018, 18:07

Daugavpils - Gniezno 50-40 P. Ljung

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4439
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

14 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: WaluS » 24 sie 2018, 18:16

Daugavpils – Gniezno 49:41 – P. Ljung

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 284
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

14 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: the_naturat » 24 sie 2018, 18:18

Zielona Góra – Tarnów 43-47 N. Pedersen
Częstochowa – Grudziądz 52-38 A. Laguta
Leszno – Wrocław 50-40 E. Sajfutdinov
Toruń – Gorzów 46-44 J. Holder

Łódź – Lublin 48-42 N. Kościuch
Piła – Rybnik 40-50 T. Batchelor
Kraków – Gdańsk 40-50 M. Mikkelsen

Krosno – Rawicz 48-42 S. Worrall
Opole – Poznań 51-39 H. Łęgowik

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2826
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

14 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: Yoda » 24 sie 2018, 21:21

Zielona Góra – Tarnów 51-39 Dudek
Częstochowa – Grudziądz 55-35 A. Laguta
Leszno – Wrocław 53-37 Janowski
Toruń – Gorzów 50-40 Zmarzlik

Łódź – Lublin 45-45 N. Kościuch
Piła – Rybnik 36-54 TH Jonasson
Kraków – Gdańsk 33-57 Thomsen

Krosno – Rawicz 50-40 S. Worrall
Opole – Poznań 55-35 H. Łęgowik

Misiek.
Posty: 253
Rejestracja: 24 paź 2014, 15:21

14 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: Misiek. » 24 sie 2018, 23:07

Zielona Góra – Tarnów 47 - 43 N. Pedersen
Częstochowa – Grudziądz 54 - 36 L. Madsen
Leszno – Wrocław 49 - 41 T. Woffinden
Toruń – Gorzów 47 - 43 B. Zmarzlik

Łódź – Lublin 45 - 45 N. Kościuch
Piła – Rybnik 39 - 51 T. Batchelor
Kraków – Gdańsk 33 - 57 M. Michelsen

Krosno – Rawicz 48 - 42 I. Czałow
Opole – Poznań 55 - 35 H. Łęgowik

baks75
Posty: 864
Rejestracja: 20 maja 2011, 21:18
Lokalizacja: DT

14 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: baks75 » 24 sie 2018, 23:23

Zielona Gora-Tarnow 44-46 (Pedersen)
Czestochowa-Grudziadz 52-38 (Madsen)
Leszno-Wroclaw 48-42 (Woffinden)
Torun-Gorzow 47-43 (Iversen)

Lodz-Lublin 48-42 (Tungate)
Pila-Rybnik 42-48 (Batchelor)
Krakow-Gdansk 35-55 (Michelsen)
Krosno-Rawicz 49-41 (Hansen K.)
Opole-Poznan 50-40 (Bellego)


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości