13 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
13 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
13 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.
Typujemy do dnia 19 sierpnia do godziny 14:30.
Grudziądz – Zielona Góra
Tarnów – Częstochowa
Wrocław – Toruń
Gniezno – Lublin
Gdańsk – Piła
Rybnik – Daugavpils
Łódź – Kraków
Bydgoszcz – Opole
Poznań – Krosno
Ostrów Wlkp. – Rzeszów
Typy wysłane po czasie przedstawionym w zapowiedzi nie będą podliczane.
Godzina zakończenia typowania może ulec zmianie!
Sprawdzajcie swoje typy przed wysłaniem - wynik spotkania i czy jest imię zawodnika, gdy występują zawodnicy o tym samym nazwisku.
Jeżeli po wysłaniu zobaczycie błąd, to wysyłajcie nowego posta z prawidłowym typem.
Typujemy do dnia 19 sierpnia do godziny 14:30.
Grudziądz – Zielona Góra
Tarnów – Częstochowa
Wrocław – Toruń
Gniezno – Lublin
Gdańsk – Piła
Rybnik – Daugavpils
Łódź – Kraków
Bydgoszcz – Opole
Poznań – Krosno
Ostrów Wlkp. – Rzeszów
Typy wysłane po czasie przedstawionym w zapowiedzi nie będą podliczane.
Godzina zakończenia typowania może ulec zmianie!
Sprawdzajcie swoje typy przed wysłaniem - wynik spotkania i czy jest imię zawodnika, gdy występują zawodnicy o tym samym nazwisku.
Jeżeli po wysłaniu zobaczycie błąd, to wysyłajcie nowego posta z prawidłowym typem.
13 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Grudziądz – Zielona Góra 50:40 Laguta
Tarnów – Częstochowa 41:49 Madsen
Wrocław – Toruń 49:41 Janowski
Gniezno – Lublin 45:45 Berntzon
Gdańsk – Piła 61:29 Michelsen
Rybnik – Daugavpils 60:30 Woryna
Łódź – Kraków 57:33 Kościuch
Bydgoszcz – Opole 51:39 Ajtner-Gollob
Poznań – Krosno 55:35 Bellego
Ostrów Wlkp. – Rzeszów 48;42 Klind
Tarnów – Częstochowa 41:49 Madsen
Wrocław – Toruń 49:41 Janowski
Gniezno – Lublin 45:45 Berntzon
Gdańsk – Piła 61:29 Michelsen
Rybnik – Daugavpils 60:30 Woryna
Łódź – Kraków 57:33 Kościuch
Bydgoszcz – Opole 51:39 Ajtner-Gollob
Poznań – Krosno 55:35 Bellego
Ostrów Wlkp. – Rzeszów 48;42 Klind
13 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Grudziądz – Zielona Góra 50:40 Laguta
Tarnów – Częstochowa 47:43 Pedersen
Wrocław – Toruń 55:35 Janowski
Gniezno – Lublin 51:39 Gała
Gdańsk – Piła 61:29 Michelsen
Rybnik – Daugavpils 54:36 Woryna
Łódź – Kraków 57:33 Kościuch
Bydgoszcz – Opole 43:47 Ajtner-Gollob
Poznań – Krosno 55:35 Bellego
Ostrów Wlkp. – Rzeszów 48:42 Klind
Tarnów – Częstochowa 47:43 Pedersen
Wrocław – Toruń 55:35 Janowski
Gniezno – Lublin 51:39 Gała
Gdańsk – Piła 61:29 Michelsen
Rybnik – Daugavpils 54:36 Woryna
Łódź – Kraków 57:33 Kościuch
Bydgoszcz – Opole 43:47 Ajtner-Gollob
Poznań – Krosno 55:35 Bellego
Ostrów Wlkp. – Rzeszów 48:42 Klind
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.
13 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Grudziądz – Zielona Góra 52:38 Laguta
Tarnów – Częstochowa 40:50 Madsen
Wrocław – Toruń 51:39 Doyle
Gniezno – Lublin 43-47 A.Jonsson
Gdańsk – Piła 64:26 Michelsen
Rybnik – Daugavpils 53:37 Woryna
Łódź – Kraków 60:30 Kościuch
Bydgoszcz – Opole 47:43 Ajtner-Gollob
Poznań – Krosno 55:35 Bellego
Ostrów Wlkp. – Rzeszów 48:42 Klind
Tarnów – Częstochowa 40:50 Madsen
Wrocław – Toruń 51:39 Doyle
Gniezno – Lublin 43-47 A.Jonsson
Gdańsk – Piła 64:26 Michelsen
Rybnik – Daugavpils 53:37 Woryna
Łódź – Kraków 60:30 Kościuch
Bydgoszcz – Opole 47:43 Ajtner-Gollob
Poznań – Krosno 55:35 Bellego
Ostrów Wlkp. – Rzeszów 48:42 Klind
13 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Grudziądz – Zielona Góra 51:39, Artiom Łaguta
Tarnów – Częstochowa 48:42, Leon Madsen
Wrocław – Toruń 53:37, Maciej Janowski
Gniezno – Lublin 47-43, Andreas Jonsson
Gdańsk – Piła 57:33, Mikkel Michelsen
Rybnik – Daugavpils 51:39, Kacper Woryna
Łódź – Kraków 59:31, Norbert Kościuch
Bydgoszcz – Opole 47:43, Kevin Woelbert
Poznań – Krosno 52:38, David Bellego
Ostrów Wlkp. – Rzeszów 48:42, Nicolai Klindt
Tarnów – Częstochowa 48:42, Leon Madsen
Wrocław – Toruń 53:37, Maciej Janowski
Gniezno – Lublin 47-43, Andreas Jonsson
Gdańsk – Piła 57:33, Mikkel Michelsen
Rybnik – Daugavpils 51:39, Kacper Woryna
Łódź – Kraków 59:31, Norbert Kościuch
Bydgoszcz – Opole 47:43, Kevin Woelbert
Poznań – Krosno 52:38, David Bellego
Ostrów Wlkp. – Rzeszów 48:42, Nicolai Klindt
~Mogłem wybrać wiele dróg, wybrałem te barwy, ten klub ! ! ~
13 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Grudziądz – Zielona Góra 54:36 (Laguta)
Tarnów – Częstochowa 46:44 (Madsen)
Wrocław – Toruń 50:40 (Janowski)
Gniezno – Lublin 52:38 (Pavlic)
Gdańsk – Piła 65:25 (Michelsen)
Rybnik – Daugavpils 52:38 (Woryna)
Łódź – Kraków 60:30 (Kosciuch)
Bydgoszcz – Opole 43:47 (Berge)
Poznań – Krosno 55:35 (Bellego)
Ostrów Wlkp. – Rzeszów 52:38 (Klindt)
Tarnów – Częstochowa 46:44 (Madsen)
Wrocław – Toruń 50:40 (Janowski)
Gniezno – Lublin 52:38 (Pavlic)
Gdańsk – Piła 65:25 (Michelsen)
Rybnik – Daugavpils 52:38 (Woryna)
Łódź – Kraków 60:30 (Kosciuch)
Bydgoszcz – Opole 43:47 (Berge)
Poznań – Krosno 55:35 (Bellego)
Ostrów Wlkp. – Rzeszów 52:38 (Klindt)
13 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Grudziadz-Zielona Gora 52-38 (Laguta)
Tarnow-Czestochowa 47-43 (Bjerre)
Wroclaw-Torun 51-39 (Woffinden)
Gniezno-Lublin 51-39 (Jonsson)
Gdansk-Pila 59-31 (Michelsen)
Rybnik-Daugavpils 53-37 (Woryna)
Lodz-Krakow 52-38 (Kosciuch)
Bydgoszcz-Opole 46-44 (Berge)
Poznan-Krosno 54-36 ( Bellego)
Ostrow Wlkp.-Rzeszow 51-39 (Klindt)
Tarnow-Czestochowa 47-43 (Bjerre)
Wroclaw-Torun 51-39 (Woffinden)
Gniezno-Lublin 51-39 (Jonsson)
Gdansk-Pila 59-31 (Michelsen)
Rybnik-Daugavpils 53-37 (Woryna)
Lodz-Krakow 52-38 (Kosciuch)
Bydgoszcz-Opole 46-44 (Berge)
Poznan-Krosno 54-36 ( Bellego)
Ostrow Wlkp.-Rzeszow 51-39 (Klindt)
- Greg-Tarnów
- Posty: 3663
- Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55
13 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Grudziądz – Zielona Góra 44:46 Dudek
Tarnów – Częstochowa 48:42 Jamróg
Wrocław – Toruń 50:40 Janowski
Gniezno – Lublin 55:35 Gała
Gdańsk – Piła 59:31 Thomsen
Rybnik – Daugavpils 52:38 Bewley
Łódź – Kraków 55:35 Kościuch
Bydgoszcz – Opole 43:47 Polis
Poznań – Krosno 53:37 Bellego
Ostrów Wlkp. – Rzeszów 49:41 Klindt
Tarnów – Częstochowa 48:42 Jamróg
Wrocław – Toruń 50:40 Janowski
Gniezno – Lublin 55:35 Gała
Gdańsk – Piła 59:31 Thomsen
Rybnik – Daugavpils 52:38 Bewley
Łódź – Kraków 55:35 Kościuch
Bydgoszcz – Opole 43:47 Polis
Poznań – Krosno 53:37 Bellego
Ostrów Wlkp. – Rzeszów 49:41 Klindt
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.
- the_naturat
- Posty: 579
- Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26
13 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Grudziadz-Zielona Gora 45-45 A. Laguta
Tarnow-Czestochowa 49-41 L. Madsen
Wroclaw-Torun 52-38 T. Woffinden
Gniezno-Lublin 43-47 J. pavlic
Gdansk-Pila 55-35 M. Mikkelsen
Rybnik-Daugavpils 50-40 K. Woryna
Lodz-Krakow 60-30 R. tungate
Bydgoszcz-Opole 42-48 O. Polis
Poznan-Krosno 51-39 D. Bellego
Ostrow Wlkp.-Rzeszow 51-39 N. Klindt
Tarnow-Czestochowa 49-41 L. Madsen
Wroclaw-Torun 52-38 T. Woffinden
Gniezno-Lublin 43-47 J. pavlic
Gdansk-Pila 55-35 M. Mikkelsen
Rybnik-Daugavpils 50-40 K. Woryna
Lodz-Krakow 60-30 R. tungate
Bydgoszcz-Opole 42-48 O. Polis
Poznan-Krosno 51-39 D. Bellego
Ostrow Wlkp.-Rzeszow 51-39 N. Klindt
13 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Grudziądz – Zielona Góra 42:48 A.Łaguta
Tarnów – Częstochowa 55:35 K.Bjerre
Wrocław – Toruń 52:38 J.Doyle
Gniezno – Lublin 41:49 A.Jonsson
Gdańsk – Piła 59:31 M.Michelsen
Rybnik – Daugavpils 57:33 K.Woryna
Łódź – Kraków 58:32 N.Kościuch
Bydgoszcz – Opole 42:48 K.Woelbert
Poznań – Krosno 58:32 W.Borodulin
Ostrów Wlkp. – Rzeszów 50:40 N.Klindt
Tarnów – Częstochowa 55:35 K.Bjerre
Wrocław – Toruń 52:38 J.Doyle
Gniezno – Lublin 41:49 A.Jonsson
Gdańsk – Piła 59:31 M.Michelsen
Rybnik – Daugavpils 57:33 K.Woryna
Łódź – Kraków 58:32 N.Kościuch
Bydgoszcz – Opole 42:48 K.Woelbert
Poznań – Krosno 58:32 W.Borodulin
Ostrów Wlkp. – Rzeszów 50:40 N.Klindt
13 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Grudziądz – Zielona Góra 52:38 Artiom Łaguta
Tarnów – Częstochowa 43:47 Leon Madsen
Wrocław – Toruń 54:36 Tai Woffinden
Gniezno – Lublin 46:44 Robert Lambert
Gdańsk – Piła 62:28 Mikkel Michelsen
Rybnik – Daugavpils 55:35 Kacper Woryna
Łódź – Kraków 60:30 Norbert Kościuch
Bydgoszcz – Opole 42:48 Oskar Ajtner Gollob
Poznań – Krosno 58:32 David Bellego
Ostrów Wlkp. – Rzeszów 51:39 Nicolai Klindt
Tarnów – Częstochowa 43:47 Leon Madsen
Wrocław – Toruń 54:36 Tai Woffinden
Gniezno – Lublin 46:44 Robert Lambert
Gdańsk – Piła 62:28 Mikkel Michelsen
Rybnik – Daugavpils 55:35 Kacper Woryna
Łódź – Kraków 60:30 Norbert Kościuch
Bydgoszcz – Opole 42:48 Oskar Ajtner Gollob
Poznań – Krosno 58:32 David Bellego
Ostrów Wlkp. – Rzeszów 51:39 Nicolai Klindt
ŻLF 2018 ŻLF 2023
13 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Grudziądz – Zielona Góra 50:40 (Artiom Łaguta)
Tarnów – Częstochowa 50:40 (Nicki Pedersen)
Wrocław – Toruń 52:38 (Tai Woffinden)
Gniezno – Lublin 46:44 (Andreas Jonsson)
Gdańsk – Piła 50:40 (Mikkel Michelsen)
Rybnik – Daugavpils 48:42 (Kacper Woryna)
Łódź – Kraków 55:35 (Norbert Kościuch)
Bydgoszcz – Opole 46:44 (Oskar Ajtner-Gollob)
Poznań – Krosno 53:37 (Władimir Borodulin)
Ostrów Wlkp. – Rzeszów 53:37 (N. Klindt)
Tarnów – Częstochowa 50:40 (Nicki Pedersen)
Wrocław – Toruń 52:38 (Tai Woffinden)
Gniezno – Lublin 46:44 (Andreas Jonsson)
Gdańsk – Piła 50:40 (Mikkel Michelsen)
Rybnik – Daugavpils 48:42 (Kacper Woryna)
Łódź – Kraków 55:35 (Norbert Kościuch)
Bydgoszcz – Opole 46:44 (Oskar Ajtner-Gollob)
Poznań – Krosno 53:37 (Władimir Borodulin)
Ostrów Wlkp. – Rzeszów 53:37 (N. Klindt)
http://www.mapawkieszeni.pl - Strona dla pasjonatów wycieczek, zwiedzania, górskich wędrówek.
- zbylpowrócił
- Posty: 195
- Rejestracja: 24 lut 2015, 17:46
13 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Grudziądz – Zielona Góra 50:40 P. Dudek
Tarnów – Częstochowa 42:48 L. Madsen
Wrocław – Toruń 54:36 T. Woffinden
Gniezno – Lublin 49:41 A. Jonsson
Gdańsk – Piła 58:32 M. Michelsen
Rybnik – Daugavpils 56:34 P. Ljung
Łódź – Kraków 57:33 N. Kościuch
Bydgoszcz – Opole 49:41 O. Ajtner-Gollob
Poznań – Krosno 55:35 D. Bellego
Ostrów Wlkp. – Rzeszów 49:41 N. Klind
Tarnów – Częstochowa 42:48 L. Madsen
Wrocław – Toruń 54:36 T. Woffinden
Gniezno – Lublin 49:41 A. Jonsson
Gdańsk – Piła 58:32 M. Michelsen
Rybnik – Daugavpils 56:34 P. Ljung
Łódź – Kraków 57:33 N. Kościuch
Bydgoszcz – Opole 49:41 O. Ajtner-Gollob
Poznań – Krosno 55:35 D. Bellego
Ostrów Wlkp. – Rzeszów 49:41 N. Klind
13 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Grudziądz – Zielona Góra 50:40 Artem Laguta
Tarnów – Częstochowa 48:42 Leon Madsen
Wrocław – Toruń 52:38 Tai Woffinden
Gniezno – Lublin 47:43 Adrian Gała
Gdańsk – Piła 58:32 M. Michelsen
Rybnik – Daugavpils 55:35 Kacper Woryna
Łódź – Kraków 58:32 N. Kościuch
Bydgoszcz – Opole 44:46 Dimitri Berge
Poznań – Krosno 53:37 D. Bellego
Ostrów Wlkp. – Rzeszów 50:40 N. Klindt
Tarnów – Częstochowa 48:42 Leon Madsen
Wrocław – Toruń 52:38 Tai Woffinden
Gniezno – Lublin 47:43 Adrian Gała
Gdańsk – Piła 58:32 M. Michelsen
Rybnik – Daugavpils 55:35 Kacper Woryna
Łódź – Kraków 58:32 N. Kościuch
Bydgoszcz – Opole 44:46 Dimitri Berge
Poznań – Krosno 53:37 D. Bellego
Ostrów Wlkp. – Rzeszów 50:40 N. Klindt
ŻLF: 2019 2020 2021 2022 2023
-
- Posty: 87
- Rejestracja: 07 cze 2014, 15:29
- Lokalizacja: Tarnów
13 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Grudziądz - Zielona Góra 51 39 Łaguta. . . . . . . . . . . . . . . Tarnow- Częstochowa 47-43 Madsen. . . . . . . . . . . . . . . . Wrocław - Toruń 55-35 Woffinden. . . . . . . . . . . . . . . . . . . Gniezno - Lublin 48-42 Jonsson. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Gdańsk - Piła 59-31Michelsen. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Rybnik - Daugavpils 57-33 Woryna. . . . . . . . . . . . . . . . . . Łódź - Kraków 58-32 Kosciuch. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Bydgoszcz - Opole 47-43 Gollob. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Poznań - Krosno 54-36 Bellego. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Ostrów- Rzeszów 52-38 Klindt
13 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Grudziądz – Zielona Góra 48:42 A.Laguta
Tarnów – Częstochowa 47:43 N.Pedersen
Wrocław – Toruń 50:40 T.Woffinden
Gniezno – Lublin 43:47 A.Jonsson
Gdańsk – Piła 59:31 M.Michelsen
Rybnik – Daugavpils 55:35 P.Ljung
Łódź – Kraków 55:35 N.Kościuch
Bydgoszcz – Opole 48:42 O.A.Gollob
Poznań – Krosno 60:30 D.Bellego
Ostrów Wlkp. – Rzeszów 52:38 N. Klindt
Tarnów – Częstochowa 47:43 N.Pedersen
Wrocław – Toruń 50:40 T.Woffinden
Gniezno – Lublin 43:47 A.Jonsson
Gdańsk – Piła 59:31 M.Michelsen
Rybnik – Daugavpils 55:35 P.Ljung
Łódź – Kraków 55:35 N.Kościuch
Bydgoszcz – Opole 48:42 O.A.Gollob
Poznań – Krosno 60:30 D.Bellego
Ostrów Wlkp. – Rzeszów 52:38 N. Klindt
KIbic żużla,nie fanatyk Unii T.
13 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Grudziądz – Zielona Góra 52:38 /A. Laguta/
Tarnów – Częstochowa 42:48 /L. Madsen/
Wrocław – Toruń 51:39 /M. Janowski/
Gniezno – Lublin 48:42 /A. Jonsson/
Gdańsk – Piła 61:29 /M. Michelsen/
Rybnik – Daugavpils 58:32 /T. Batchelor/
Łódź – Kraków 56:34 /N. Kościuch/
Bydgoszcz – Opole 50:40 /O. A. Gollob/
Poznań – Krosno 57:33 /D. Bellego/
Ostrów Wlkp. – Rzeszów 56:34 /N. Klind/
Tarnów – Częstochowa 42:48 /L. Madsen/
Wrocław – Toruń 51:39 /M. Janowski/
Gniezno – Lublin 48:42 /A. Jonsson/
Gdańsk – Piła 61:29 /M. Michelsen/
Rybnik – Daugavpils 58:32 /T. Batchelor/
Łódź – Kraków 56:34 /N. Kościuch/
Bydgoszcz – Opole 50:40 /O. A. Gollob/
Poznań – Krosno 57:33 /D. Bellego/
Ostrów Wlkp. – Rzeszów 56:34 /N. Klind/
kibic
13 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Grudziądz – Zielona Góra 50:40 A. Laguta
Tarnów – Częstochowa 46:44 L. Madsen
Wrocław – Toruń 52:38 T. Woffinden
Gniezno – Lublin 46:44 A. Jonsson
Gdańsk – Piła 60:30 M. Michelsen
Rybnik – Daugavpils 54:36 K. Woryna
Łódź – Kraków 55:35 N. Kościuch
Bydgoszcz – Opole 49:41 O.A.Gollob
Poznań – Krosno 59:31 D. Bellego
Ostrów Wlkp. – Rzeszów 54:36 N. Klindt
Tarnów – Częstochowa 46:44 L. Madsen
Wrocław – Toruń 52:38 T. Woffinden
Gniezno – Lublin 46:44 A. Jonsson
Gdańsk – Piła 60:30 M. Michelsen
Rybnik – Daugavpils 54:36 K. Woryna
Łódź – Kraków 55:35 N. Kościuch
Bydgoszcz – Opole 49:41 O.A.Gollob
Poznań – Krosno 59:31 D. Bellego
Ostrów Wlkp. – Rzeszów 54:36 N. Klindt
13 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Grudziądz – Zielona Góra 49-41 (A.Laguta)
Tarnów – Częstochowa 47-43 (L.Madsen)
Wrocław – Toruń 52-38 (T.Woffinden)
Gniezno – Lublin 43-47 (A.Jonsson)
Gdańsk – Piła 59-31 (M.Michelsen)
Rybnik – Daugavpils 54-36 (K.Woryna)
Łódź – Kraków 58-32 (N.Kościuch)
Bydgoszcz – Opole 43-47 (R.Bach)
Poznań – Krosno 54-36 (D.Bellego)
Ostrów Wlkp. – Rzeszów 49-41 (N.Klindt)
Tarnów – Częstochowa 47-43 (L.Madsen)
Wrocław – Toruń 52-38 (T.Woffinden)
Gniezno – Lublin 43-47 (A.Jonsson)
Gdańsk – Piła 59-31 (M.Michelsen)
Rybnik – Daugavpils 54-36 (K.Woryna)
Łódź – Kraków 58-32 (N.Kościuch)
Bydgoszcz – Opole 43-47 (R.Bach)
Poznań – Krosno 54-36 (D.Bellego)
Ostrów Wlkp. – Rzeszów 49-41 (N.Klindt)
13 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Grudziądz – Zielona Góra - 50-40 (A. Łaguta)
Tarnów – Częstochowa - 43-47 (L. Madsen)
Wrocław – Toruń - 52-38 (T. Woffinden)
Gniezno – Lublin - 46-44 (A. Jonnson)
Gdańsk – Piła - 58-32 - (M. Michelsen)
Rybnik – Daugavpils - 53-37 (T. Batchelor)
Łódź – Kraków - 62-28 (N. Kościuch)
Bydgoszcz – Opole - 43-47 (K. Woelbert)
Poznań – Krosno - 54-36 (D. Bellego)
Ostrów Wlkp. – Rzeszów - 53-37 (N. Klindt)
Tarnów – Częstochowa - 43-47 (L. Madsen)
Wrocław – Toruń - 52-38 (T. Woffinden)
Gniezno – Lublin - 46-44 (A. Jonnson)
Gdańsk – Piła - 58-32 - (M. Michelsen)
Rybnik – Daugavpils - 53-37 (T. Batchelor)
Łódź – Kraków - 62-28 (N. Kościuch)
Bydgoszcz – Opole - 43-47 (K. Woelbert)
Poznań – Krosno - 54-36 (D. Bellego)
Ostrów Wlkp. – Rzeszów - 53-37 (N. Klindt)
13 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Grudziądz – Zielona Góra 43-47 A.Łaguta
Tarnów – Częstochowa 46-44 L.Madsen
Wrocław – Toruń 51-39 M.Janowski
Gniezno – Lublin 48-42 A.Jonsson
Gdańsk – Piła 56-34 M.Michelsen
Rybnik – Daugavpils 49-41 K.Woryna
Łódź – Kraków 53-37 N.Kościuch
Bydgoszcz – Opole 49-41R.Bach
Poznań – Krosno 54-36 D.Bellego
Ostrów Wlkp. – Rzeszów 60-30 N.Klindt
Tarnów – Częstochowa 46-44 L.Madsen
Wrocław – Toruń 51-39 M.Janowski
Gniezno – Lublin 48-42 A.Jonsson
Gdańsk – Piła 56-34 M.Michelsen
Rybnik – Daugavpils 49-41 K.Woryna
Łódź – Kraków 53-37 N.Kościuch
Bydgoszcz – Opole 49-41R.Bach
Poznań – Krosno 54-36 D.Bellego
Ostrów Wlkp. – Rzeszów 60-30 N.Klindt
13 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Grudziądz – Zielona Góra 48:42 Laguta
Tarnów – Częstochowa 55:35 Pedersen
Wrocław – Toruń 52:39 Janowski
Gniezno – Lublin 48:42 Jonsson
Gdańsk – Piła 54:36 Michelsen
Rybnik – Daugavpils 52:38 Ljung
Łódź – Kraków 62:28 Tungate
Bydgoszcz – Opole 42:48 Gollob
Poznań – Krosno 52:38 Bellego
Ostrów Wlkp. – Rzeszów 54:36 Klindt
Tarnów – Częstochowa 55:35 Pedersen
Wrocław – Toruń 52:39 Janowski
Gniezno – Lublin 48:42 Jonsson
Gdańsk – Piła 54:36 Michelsen
Rybnik – Daugavpils 52:38 Ljung
Łódź – Kraków 62:28 Tungate
Bydgoszcz – Opole 42:48 Gollob
Poznań – Krosno 52:38 Bellego
Ostrów Wlkp. – Rzeszów 54:36 Klindt
13 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Grudziądz – Zielona Góra 49:41 – A. Łaguta
Tarnów – Częstochowa 42:48 – L. Madsen
Wrocław – Toruń 51:39 – M. Janowski
Gniezno – Lublin 48:42 – A. Jonsson
Gdańsk – Piła 57:33 – M. Michelsen
Rybnik – Daugavpils 53:37 – K. Woryna
Łódź – Kraków 58:32 – N. Kościuch
Bydgoszcz – Opole 41:49 – R. Bach
Poznań – Krosno 54:36 – D. Bellego
Ostrów Wlkp. – Rzeszów 52:38 – N. Klindt
Tarnów – Częstochowa 42:48 – L. Madsen
Wrocław – Toruń 51:39 – M. Janowski
Gniezno – Lublin 48:42 – A. Jonsson
Gdańsk – Piła 57:33 – M. Michelsen
Rybnik – Daugavpils 53:37 – K. Woryna
Łódź – Kraków 58:32 – N. Kościuch
Bydgoszcz – Opole 41:49 – R. Bach
Poznań – Krosno 54:36 – D. Bellego
Ostrów Wlkp. – Rzeszów 52:38 – N. Klindt
13 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Grudziądz – Zielona Góra 45 - 45 A. Łaguta
Tarnów – Częstochowa 48 - 42 L. Madsen
Wrocław – Toruń 52 - 38 M. Janowski
Gniezno – Lublin 49 - 41 A. Jonsson
Gdańsk – Piła 55 - 35 M. Michelsen
Rybnik – Daugavpils 53 - 37 K. Woryna
Łódź – Kraków 56 - 34 N. Kościuch
Bydgoszcz – Opole 40 - 50 R. Bach
Poznań – Krosno 55 - 35 D. Bellego
Ostrów Wlkp. – Rzeszów 53 - 37 N. Klindt
Tarnów – Częstochowa 48 - 42 L. Madsen
Wrocław – Toruń 52 - 38 M. Janowski
Gniezno – Lublin 49 - 41 A. Jonsson
Gdańsk – Piła 55 - 35 M. Michelsen
Rybnik – Daugavpils 53 - 37 K. Woryna
Łódź – Kraków 56 - 34 N. Kościuch
Bydgoszcz – Opole 40 - 50 R. Bach
Poznań – Krosno 55 - 35 D. Bellego
Ostrów Wlkp. – Rzeszów 53 - 37 N. Klindt
13 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Grudziądz – Zielona Góra 45-45, A. Łaguta
Tarnów – Częstochowa 47-43, L. Madsen
Wrocław – Toruń 50-40, M. Janowski
Gniezno – Lublin 48-42, J. Pavlic
Gdańsk – Piła 58-32, T. Jonasson
Rybnik – Daugavpils 51-39, T. Batchelor
Łódź – Kraków 57-33, N. Kościuch
Bydgoszcz – Opole 46-44, R. Bach
Poznań – Krosno 53-37, D. Bellego
Ostrów Wlkp. – Rzeszów 50-40, N. Klindt
Tarnów – Częstochowa 47-43, L. Madsen
Wrocław – Toruń 50-40, M. Janowski
Gniezno – Lublin 48-42, J. Pavlic
Gdańsk – Piła 58-32, T. Jonasson
Rybnik – Daugavpils 51-39, T. Batchelor
Łódź – Kraków 57-33, N. Kościuch
Bydgoszcz – Opole 46-44, R. Bach
Poznań – Krosno 53-37, D. Bellego
Ostrów Wlkp. – Rzeszów 50-40, N. Klindt
UNIA TARNÓW 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 2016