12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Obstawianie meczów ligowych i Speedway Grand Prix.
Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 284
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: the_naturat » 11 sie 2018, 15:46

Łódź - Rybnik 50-40 N. Kościuch

Awatar użytkownika
zbylpowrócił
Posty: 177
Rejestracja: 24 lut 2015, 17:46

12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: zbylpowrócił » 11 sie 2018, 22:35

Gorzów – Wrocław 49:41 (T. Woffinden)
Leszno – Grudziądz 56:34 (A. Łaguta)
Częstochowa – Zielona Góra 53:37 (P. Dudek)
Toruń – Tarnów 55:35 (N. Pedersen)

Kraków – Daugavpils 35:55 (T. Lahti)
Lublin – Gdańsk 51:39 (A. Jonsson)
Piła – Gniezno 39:51 (R. Okoniewski)

Bydgoszcz – Rawicz 37:53 (O. Gollob)
Krosno – Ostrów Wlkp. 38:52 (N. Klindt)
Rzeszów – Poznań 54:36 (T. Jędrzejak)

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator
Posty: 5031
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: PrzemczaN » 12 sie 2018, 9:17

Gorzów – Wrocław 48-42 B. Zmarzlik
Leszno – Grudziądz 55-35 J. Kołodziej
Częstochowa – Zielona Góra 53-37 L. Madsen
Toruń – Tarnów 56-34 N.K. Iversen

Kraków – Daugavpils 35-56 T.Lahti
Lublin – Gdańsk 49-41 A. Jonsson
Piła – Gniezno 43-47 R. Okoniewski

Bydgoszcz – Rawicz 42-48 D.Berge
Krosno – Ostrów Wlkp. 42-48 N. Klindt
Rzeszów – Poznań 51-39 T.Jędrzejak

Matii Stok
Posty: 85
Rejestracja: 07 cze 2014, 15:29
Lokalizacja: Tarnów

12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: Matii Stok » 12 sie 2018, 10:56

Gorzów – Wrocław 48-42 B. Zmarzlik
Leszno – Grudziądz 56-34 Sajfutdinow
Częstochowa – Zielona Góra 54-36 L. Madsen
Toruń – Tarnów 57-33 N.K. Iversen

Kraków – Daugavpils 35-55 T.Lahti
Lublin – Gdańsk 50-40 Mikkel Michelsen
Piła – Gniezno 42-48 R. Okoniewski

Bydgoszcz – Rawicz 47-43 Berge
Krosno – Ostrów Wlkp.43-47 N. Klindt
Rzeszów – Poznań 49-41 T. Jędrzejak

DeCo
Posty: 573
Rejestracja: 22 lip 2009, 22:07
Lokalizacja: Tarnów

12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: DeCo » 12 sie 2018, 12:14

Gorzów – Wrocław 49-41, B. Zmarzlik
Leszno – Grudziądz 56-34, J. Kołodziej
Częstochowa – Zielona Góra 51-39, L. Madsen
Toruń – Tarnów 57-33, N.Pedersen

Kraków – Daugavpils 32-58, T.Lahti
Lublin – Gdańsk 50-40, A. Jonsson
Piła – Gniezno 42-48, R. Okoniewski

Bydgoszcz – Rawicz 43-47, D.Berge
Krosno – Ostrów Wlkp. 41-49, N. Klindt
Rzeszów – Poznań 52-38 T.Jędrzejak

rufai
Posty: 554
Rejestracja: 25 lip 2009, 12:08
Lokalizacja: Tarnów

12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: rufai » 12 sie 2018, 12:59

Gorzów – Wrocław 48-42 (B.Zmarzlik)
Leszno – Grudziądz 56-34 (E.Sajfutdinow)
Częstochowa – Zielona Góra 53-37 (L.Madsen)
Toruń – Tarnów 56-34 (J.Doyle)

Kraków – Daugavpils 34-56 (P.Ljung)
Lublin – Gdańsk 52-38 (M.Michelsen)
Piła – Gniezno 43-47 (R.Okoniewski)

Bydgoszcz – Rawicz 46-44 (D.Berge)
Krosno – Ostrów Wlkp. 41-49 (N.Klindt)
Rzeszów – Poznań 53-37 (T.Jędrzejak)

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 2865
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: kaka » 12 sie 2018, 13:26

Gorzów – Wrocław 48:42 (Bartosz Zmarzlik)
Leszno – Grudziądz 54:36 (Janusz Kołodziej)
Częstochowa – Zielona Góra 53:37 (Leon Madsen)
Toruń – Tarnów 52:38 (Niels Kristian Iversen)

Kraków – Daugavpils 34:56 (Timo Lahti)
Lublin – Gdańsk 50:40 (Andreas Jonsson)
Piła – Gniezno 42:48 (Rafał Okoniewski)

Bydgoszcz – Rawicz 40:50 (Dimitri Berge)
Krosno – Ostrów Wlkp. 42:48 (Nicolai Klindt)
Rzeszów – Poznań 52:38 (Tomasz Jędrzejak)

99!
Posty: 22
Rejestracja: 19 maja 2018, 21:02

12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: 99! » 12 sie 2018, 13:29

Gorzów – Wrocław 48-42 M.Janowski
Leszno – Grudziądz 60-30 P.Pawlicki
Częstochowa – Zielona Góra 52-38 L.Madsen
Toruń – Tarnów 50-40 N.Pedersen

Kraków – Daugavpils 40-50 P.Ljung
Lublin – Gdańsk 50-40 M.Michelsen
Piła – Gniezno 47-43 R.Okoniewski

Bydgoszcz – Rawicz 42-48 O.A.Gollob
Krosno – Ostrów Wlkp. 38-52 N.Klindt
Rzeszów – Poznań 58-32 T.Jędrzejak
KIbic żużla,nie fanatyk Unii T.

Awatar użytkownika
Zbiru
Moderator
Posty: 2311
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:37
Lokalizacja: Tarnów

12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: Zbiru » 12 sie 2018, 13:44

Gorzów – Wrocław 50-40, Bartosz Zmarzlik
Leszno – Grudziądz 55-35, Janusz Kołodziej
Częstochowa – Zielona Góra 54-36, Leon Madsen
Toruń – Tarnów 53-37, Nicki Pedersen

Kraków – Daugavpils 36-54, Timo Lahti
Lublin – Gdańsk 48-42, Mikkel Michelsen
Piła – Gniezno 42-48, Rafał Okoniewski

Bydgoszcz – Rawicz 4-50, Dmitri Berge
Krosno – Ostrów Wlkp. 40-50, Nicolai Klindt
Rzeszów – Poznań 51-39, Tomasz Jędrzejak
UNIA TARNÓW 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 2016

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4439
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: WaluS » 12 sie 2018, 13:57

Gorzów – Wrocław 49:41 – T. Woffinden
Leszno – Grudziądz 54:36 – J. Kołodziej
Częstochowa – Zielona Góra 51:39 – L. Madsen
Toruń – Tarnów 52:38 – N. Pedersen

Kraków – Daugavpils 39:51 – P. Ljung
Lublin – Gdańsk 49:41 – A. Jonsson
Piła – Gniezno 43:47 – R. Okoniewski

Bydgoszcz – Rawicz 40:50 – R. Bach
Krosno – Ostrów Wlkp. 38:52 – N. Klindt
Rzeszów – Poznań 54:36 – T. Jędrzejak

wielebny
Posty: 61
Rejestracja: 19 paź 2017, 16:26

12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: wielebny » 12 sie 2018, 14:20

Gorzów – Wrocław 47:43 – Zmarzlik
Leszno – Grudziądz 56:34 – Emil
Częstochowa – Zielona Góra 46:44 – Madsen
Toruń – Tarnów 45:45 - Pedersen

Kraków – Daugavpils 39:51 – Ljung
Lublin – Gdańsk 53:37 – Jonsson
Piła – Gniezno 48:42 – Okoniewski

Bydgoszcz – Rawicz 47:43 – Bach
Krosno – Ostrów Wlkp. 34:56 – Klindt
Rzeszów – Poznań 61:29 – Jędrzejak


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości