12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Obstawianie meczów ligowych i Speedway Grand Prix.
Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4439
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: WaluS » 05 sie 2018, 22:08

12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Typujemy do dnia 11 sierpnia do godziny 16:15.

Łódź - Rybnik


Typujemy do dnia 12 sierpnia do godziny 14:30.

Gorzów – Wrocław
Leszno – Grudziądz
Częstochowa – Zielona Góra
Toruń – Tarnów


Kraków – Daugavpils
Lublin – Gdańsk
Piła – Gniezno


Bydgoszcz – Rawicz
Krosno – Ostrów Wlkp.
Rzeszów – Poznań


Typy wysłane po czasie przedstawionym w zapowiedzi nie będą podliczane.

Godzina zakończenia typowania może ulec zmianie!!!


Sprawdzajcie swoje typy przed wysłaniem - wynik spotkania i czy jest imię zawodnika, gdy występują zawodnicy o tym samym nazwisku.
Jeżeli po wysłaniu zobaczycie błąd, to wysyłajcie nowego posta z prawidłowym typem.

KoNiK
Posty: 1471
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: KoNiK » 06 sie 2018, 7:46

Gorzów – Wrocław 50:40 (Zmarzlik)
Leszno – Grudziądz 57:33 (Laguta)
Częstochowa – Zielona Góra 51:39 (Madsen)
Toruń – Tarnów 53:37 (Doyle)

Kraków – Daugavpils 35:55 (Lahti)
Lublin – Gdańsk 50:40 (Jonsson)
Piła – Gniezno 35:55 (Okoniewski)

Bydgoszcz – Rawicz 37:53 (Gollob)
Krosno – Ostrów Wlkp. 38:52 (Pedersen)
Rzeszów – Poznań 55:35 (Jędrzejak)

Rafi
Posty: 873
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:23
Lokalizacja: Tarnow

12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: Rafi » 07 sie 2018, 19:26

Gorzów – Wrocław 48:42 Woffinden
Leszno – Grudziądz 55:35 Laguta
Częstochowa – Zielona Góra 50:40 Madsen
Toruń – Tarnów 55:35 Pedersen

Kraków – Daugavpils 36:54 Ljung
Lublin – Gdańsk 50:40 Jonsson
Piła – Gniezno 40:50 Okoniewski

Bydgoszcz – Rawicz 39:51 Gollob
Krosno – Ostrów Wlkp. 42:48 Pedersen
Rzeszów – Poznań 55:35 Jędrzejak

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 2231
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: Greg-Tarnów » 08 sie 2018, 19:10

Łódź - Rybnik 44:46 Batchelor
Gorzów – Wrocław 52:38 Zmarzlik
Leszno – Grudziądz 60:30 Kołodziej
Częstochowa – Zielona Góra 50:40 Lindgren
Toruń – Tarnów 50:40 Iversen
Kraków – Daugavpils 35:55 Ljung
Lublin – Gdańsk 44:46 Thomsen
Piła – Gniezno 41:49 Gała
Bydgoszcz – Rawicz 42:48 Szlauderbach
Krosno – Ostrów Wlkp. 39:51 Klindt
Rzeszów – Poznań 57:33 Jędrzejak

baks75
Posty: 864
Rejestracja: 20 maja 2011, 21:18
Lokalizacja: DT

12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: baks75 » 08 sie 2018, 20:17

Lodz-Rybnik 47-43 (Batchelor)

Gorzow-Wroclaw 49-41 (Zmarzlik)
Leszno-Grudziadz 54-36 (Laguta)
Czestochowa-Zielona Gora (Madsen)
Torun-Tarnow 49-41 (Iversen)
Krakow-Daugavpils 37-53 (Ljung)
Lublin-Gdansk 47-43 (Jonsson)
Pila-Gniezno 40-50 (Okoniewski)
Bydgoszcz-Rawicz 42-48 (Balinski)
Krosno-Ostrow Wlkp. 37-53 Klindt
Rzeszow-Poznan 56-34 Jedrzejak

mamal
Posty: 311
Rejestracja: 26 sie 2009, 13:20
Lokalizacja: Tarnów

12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: mamal » 09 sie 2018, 17:59

Gorzów – Wrocław 50:40 B.Zmarzlik
Leszno – Grudziądz 53:37 P.Pawlicki
Częstochowa – Zielona Góra 52:38 P.Dudek
Toruń – Tarnów 49:41 N.Pedersen

Kraków – Daugavpils 38:52 T.Lahti
Lublin – Gdańsk 54:36 A.Thomsen
Piła – Gniezno 50:40 T.Jonasson

Bydgoszcz – Rawicz 36:54 D.Baliński
Krosno – Ostrów Wlkp. 40:50 N.Klindt
Rzeszów – Poznań 57:33 T.Jędrzejak

Awatar użytkownika
lolek69
Posty: 821
Rejestracja: 26 wrz 2010, 23:54
Lokalizacja: Tarnów

12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: lolek69 » 09 sie 2018, 18:31

Łódź - Rybnik 45:45 Kacper Woryna
Gorzów – Wrocław 49:41 Tai Woffinden
Leszno – Grudziądz 55:35 Janusz Kołodziej
Częstochowa – Zielona Góra 50:40 Leon Madsen
Toruń – Tarnów 44:46 Nicki Pedersen
Kraków – Daugavpils 35:55 Peter Ljung
Lublin – Gdańsk 48:42 Andreas Jonsson
Piła – Gniezno 47:43 Tomas Jonasson
Bydgoszcz – Rawicz 42:48 Damian Baliński
Krosno – Ostrów Wlkp. 39:51 Nicolai Klindt
Rzeszów – Poznań 58:32 Tomasz Jędrzejak
~Mogłem wybrać wiele dróg, wybrałem te barwy, ten klub ! ! ~

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 1460
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków

12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: ams92 » 10 sie 2018, 10:19

Łódź - Rybnik 44:46 (N. Kościuch)
Gorzów – Wrocław 49:41 (B. Zmarzlik)
Leszno – Grudziądz 60:30 (J. Kołodziej)
Częstochowa – Zielona Góra 52:38 (L. Madsen)
Toruń – Tarnów 48:42 (N. Pedersen)
Kraków – Daugavpils 33:57 (P. Ljung)
Lublin – Gdańsk 49:41 (A. Jonsson)
Piła – Gniezno 42:48 (R. Okoniewski)
Bydgoszcz – Rawicz 40:50 (O.Ajtner-Gollob)
Krosno – Ostrów Wlkp. 42:48 (I. Czałow)
Rzeszów – Poznań 48:42 (T. Jędrzejak)
"Blue tomorrow" - Widząc świat na niebiesko.

http://www.sportowymagazyn.pl

Seba44
Posty: 73
Rejestracja: 11 kwie 2011, 9:56

12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: Seba44 » 10 sie 2018, 12:50

Toruń – Tarnów 50:40 Pedersen
Częstochowa – Zielona Góra 52:38 Madsen
Leszno – Grudziądz 59:31 Łaguta
Gorzów – Wrocław 50:40 Zmarzlik

Łódź - Rybnik 48:42 Kościuch
Kraków – Daugavpils 39:51 Lahti
Lublin – Gdańsk 51:39 Jonsson
Piła – Gniezno 50:40 Okoniewski

Krosno – Ostrów Wlkp. 40:50 Klindt
Bydgoszcz – Rawicz 47:43 Gollob
Rzeszów – Poznań 52:38 Jędrzejak

Misiek.
Posty: 253
Rejestracja: 24 paź 2014, 15:21

12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: Misiek. » 10 sie 2018, 14:20

Łódź - Rybnik 46 - 44 N. Kościuch


Gorzów – Wrocław 50 - 40 B. Zmarzlik
Leszno – Grudziądz 55 - 35 J. Kołodziej
Częstochowa – Zielona Góra 52 - 38 L. Madsen
Toruń – Tarnów 49 - 41 N. Pedersen

Kraków – Daugavpils 38 - 52 P. Ljung
Lublin – Gdańsk 49 - 41 A. Jonsson
Piła – Gniezno 48 - 42 R. Okoniewski

Bydgoszcz – Rawicz 41 - 49 D. Baliński
Krosno – Ostrów Wlkp. 40 - 50 N. Klindt
Rzeszów – Poznań 53 - 37 T. Jędrzejak

Awatar użytkownika
Aris
Posty: 164
Rejestracja: 09 maja 2012, 12:00
Lokalizacja: Tarnów

12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: Aris » 10 sie 2018, 19:20

Łódź - Rybnik - 47-43 (T. Batchelor)
Gorzów – Wrocław - 51-39 (B. Zmarzlik)
Leszno – Grudziądz - 57-33 (J. Kołodziej)
Częstochowa – Zielona Góra - 53-37 (L. Madsen)
Toruń – Tarnów - 56-34 (N. Pedersen)
Kraków – Daugavpils - 33-57 (P. Ljung)
Lublin – Gdańsk - 50-40 (A. Jonsson)
Piła – Gniezno - 43-47 (R. Okoniewski)
Bydgoszcz – Rawicz - 41-49 (J. Lidsey)
Krosno – Ostrów Wlkp. - 40-50 (N. Klindt)
Rzeszów – Poznań - 56-34 (T. Jędrzejak)

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2826
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: Yoda » 10 sie 2018, 21:09

Toruń – Tarnów 56:34 Doyle
Częstochowa – Zielona Góra 50:40 Madsen
Leszno – Grudziądz 55:35 Kołodziej
Gorzów – Wrocław 52:38 Zmarzlik

Łódź - Rybnik 42:48 Woryna
Kraków – Daugavpils 34:56 Lahti
Lublin – Gdańsk 53:37 Jonsson
Piła – Gniezno 45:45 Bernzton

Krosno – Ostrów Wlkp. 35:55 Klindt
Bydgoszcz – Rawicz 50:40 Berge
Rzeszów – Poznań 60:30 Jędrzejak

Pytek
Posty: 837
Rejestracja: 23 lip 2009, 1:36
Lokalizacja: Tarnow/Chicago

12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: Pytek » 10 sie 2018, 22:19

Łódź - Rybnik 47:43, (Troy Batchelor)

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator
Posty: 5031
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: PrzemczaN » 11 sie 2018, 9:24

Łódź - Rybnik 42-48 Norbert Kościuch

Matii Stok
Posty: 85
Rejestracja: 07 cze 2014, 15:29
Lokalizacja: Tarnów

12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: Matii Stok » 11 sie 2018, 9:29

Łódź - Rybnik 49-41 Norbert Kościuch

Awatar użytkownika
Zbiru
Moderator
Posty: 2311
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:37
Lokalizacja: Tarnów

12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: Zbiru » 11 sie 2018, 9:40

Łódź - Rybnik 47-43, N. Kościuch
UNIA TARNÓW 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 2016

popo
Posty: 301
Rejestracja: 06 cze 2010, 21:32

12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: popo » 11 sie 2018, 11:03

Gorzów – Wrocław 51:39 /B. Zmarzlik/
Leszno – Grudziądz 55:35 /Piotr Pawlicki/
Częstochowa – Zielona Góra 53:37 /L. Madsen/
Toruń – Tarnów 50:40 /Ch. Holder

Kraków – Daugavpils 37:53 /P. Ljung/
Lublin – Gdańsk 52:38 /A. Jonsson/
Piła – Gniezno 37:53 /R. Okoniewski/
Łódź - Rybnik 41:49 /N. Kościuch/

Bydgoszcz – Rawicz 41:49 /O. A. Gollob/
Krosno – Ostrów Wlkp. 38:52 /N. Klind/
Rzeszów – Poznań 54:36 /T. Jędrzejak/
kibic

Awatar użytkownika
fox
Posty: 1488
Rejestracja: 22 lip 2009, 22:14
Lokalizacja: z krwi i kości

12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: fox » 11 sie 2018, 11:13

Łódź - Rybnik 49-41 Kościuch

Gorzów – Wrocław 50-40 Zmarzlik
Leszno – Grudziądz 53-37 Sajfutdinow
Częstochowa – Zielona Góra 51-39 Lindgren
Toruń – Tarnów 50-40 Pedersen

Kraków – Daugavpils 38-52 Ljung
Lublin – Gdańsk 51-39 Jonsson
Piła – Gniezno 42-48 Gapinski

Bydgoszcz – Rawicz 47-43 Berge
Krosno – Ostrów Wlkp.38-52 Klindt
Rzeszów – Poznań 51-39 Jędrzejak

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2271
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: konri » 11 sie 2018, 13:36

Gorzów – Wrocław 48-42 (Bartosz Zmarzlik)
Leszno – Grudziądz 59-31 (Janusz Kołodziej)
Częstochowa – Zielona Góra 51-39 (Leon Madsen)
Toruń – Tarnów 50-40 (Nicki Pedersen)

Kraków – Daugavpils 35-55 (Peter Ljung)
Lublin – Gdańsk 52-38 (Mikkel Michelsen)
Piła – Gniezno 42-48 (Rafał Okoniewski)

Bydgoszcz – Rawicz 46-44 (Rene Bach)
Krosno – Ostrów Wlkp. 40-50 (Nicolai Klindt)
Rzeszów – Poznań 55-35 (Tomasz Jędrzejak)

rufai
Posty: 554
Rejestracja: 25 lip 2009, 12:08
Lokalizacja: Tarnów

12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: rufai » 11 sie 2018, 14:20

Łódź - Rybnik 48-42 (N.Kościuch)

mamal
Posty: 311
Rejestracja: 26 sie 2009, 13:20
Lokalizacja: Tarnów

12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: mamal » 11 sie 2018, 14:40

Łódź - Rybnik 50-40 T.Batchelor

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 2865
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: kaka » 11 sie 2018, 14:53

Łódź - Rybnik 43:47 (Norbert Kościuch)

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4439
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: WaluS » 11 sie 2018, 15:16

Łódź – Rybnik 48:42 – N. Kościuch

DeCo
Posty: 573
Rejestracja: 22 lip 2009, 22:07
Lokalizacja: Tarnów

12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: DeCo » 11 sie 2018, 15:34

Łódź - Rybnik 49:41, N.Kościuch

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 284
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Postautor: the_naturat » 11 sie 2018, 15:44

Gorzów – Wrocław 48-42 B. Zmarzlik
Leszno – Grudziądz 55-35 A. Laguta
Częstochowa – Zielona Góra 52-38 L. Madsen
Toruń – Tarnów 56-34 N.K. Iversen

Kraków – Daugavpils 38-52 P. Ljung
Lublin – Gdańsk 49-41 A. Jonsson
Piła – Gniezno 43-47 R. Okoniewski

Bydgoszcz – Rawicz 42-48 J. Lidsey
Krosno – Ostrów Wlkp. 46-44 N. Klindt
Rzeszów – Poznań 47-43 D. Bellego


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość