11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Obstawianie meczów ligowych i Speedway Grand Prix.
Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4439
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: WaluS » 23 lip 2018, 17:00

11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Typujemy do dnia 28 lipca do godziny 17:00

Rawicz - Rzeszów

Typujemy do dnia 29 lipca do godziny 14:30.

Tarnów – Gorzów
Grudziądz – Toruń
Wrocław – Częstochowa
Zielona Góra – Leszno


Gniezno – Kraków
Łódź – Gdańsk
Daugavpils – Piła


Poznań - Bydgoszcz
Ostrów Wlkp. - Opole



Typy wysłane po czasie przedstawionym w zapowiedzi nie będą podliczane.

Godzina zakończenia typowania może ulec zmianie!!!

Sprawdzajcie swoje typy przed wysłaniem - wynik spotkania i czy jest imię zawodnika, gdy występują zawodnicy o tym samym nazwisku.
Jeżeli po wysłaniu zobaczycie błąd, to wysyłajcie nowego posta z prawidłowym typem.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 1774
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Kibic UT » 23 lip 2018, 17:04

Rawicz - Rzeszów 40-50 Greg Hancock
Tarnów – Gorzów 46-44 Nicki Pedersen
Grudziądz – Toruń 50-40 Artiom Łaguta
Wrocław – Częstochowa 51-39 Tai Woffinden
Zielona Góra – Leszno 47-43 Patryk Dudek
Gniezno – Kraków 55-35 Mirosław Jabłoński
Łódź – Gdańsk 47-43 Norbert Kościuch
Daugavpils – Piła 55-35 Peter Ljung
Poznań - Bydgoszcz 54-36 David Bellego
Ostrów Wlkp. - Opole 52-38 Nicolai Klindt
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 2231
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Greg-Tarnów » 23 lip 2018, 18:41

Rawicz - Rzeszów 40:50 Greg Hancock
Tarnów – Gorzów 48:42 Nicki Pedersen
Grudziądz – Toruń 49:41 Artiom Łaguta
Wrocław – Częstochowa 52:38 Tai Woffinden
Zielona Góra – Leszno 43:47 Piotr Pawlicki
Gniezno – Kraków 60:30 Adrian Gała
Łódź – Gdańsk 48:42 Norbert Kościuch
Daugavpils – Piła 57:33 Peter Ljung
Poznań - Bydgoszcz 51:39 Dawid Bellego
Ostrów Wlkp. - Opole 52:37 Nicolai Klindt

baks75
Posty: 864
Rejestracja: 20 maja 2011, 21:18
Lokalizacja: DT

11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: baks75 » 24 lip 2018, 7:57

Rawicz-Rzeszow 42-48 Hancock
Tarnow-Gorzow 48-42 N.Pedersen
Grudziadz-Torun 50-40 A. Laguta
Wrockaw-Czestochowa 51-39 Woffinden
Zielona Gora-Leszno 47-43 P. Dudek
Gniezno-Krakow 61-29 M.Jablonski
Lodz-Gdansk 48-42 Andersen
Daugavpils-Pila 57-33 P.Ljung
Poznan-Bydgoszcz 53-37 Bellego
Ostrow-Opole 54-36 Klindt

KoNiK
Posty: 1471
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: KoNiK » 24 lip 2018, 12:03

Rawicz - Rzeszów 47:43 (Smektala)

Tarnów – Gorzów 46:44 (Pedersen)
Grudziądz – Toruń 52:38 (Laguta)
Wrocław – Częstochowa 50:L40 (Woffinden)
Zielona Góra – Leszno 43:47 (Kolodziej)

Gniezno – Kraków 64:26 (Jablonski)
Daugavpils – Piła 58:32 (Ljung)
Lodz-Gdansk 50:40 (Kosciuch)

Poznań - Bydgoszcz 57:33 (Bellego)
Ostrów Wlkp. - Opole 58:32 (Klindt)

KoNiK
Posty: 1471
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: KoNiK » 26 lip 2018, 7:37

Rawicz - Rzeszów 42:48 (Hancock)

KoNiK
Posty: 1471
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: KoNiK » 26 lip 2018, 13:41

Gniezno – Kraków 64:26 (Gała)

Awatar użytkownika
fox
Posty: 1488
Rejestracja: 22 lip 2009, 22:14
Lokalizacja: z krwi i kości

11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: fox » 26 lip 2018, 23:58

Rawicz - Rzeszów 47-43 G.Hancock

Tarnów – Gorzów 47-43 N.Pedersen
Grudziądz – Toruń 51-39 A.Łaguta
Wrocław – Częstochowa 50-40 T.Woffinden
Zielona Góra – Leszno 48-42 P.Dudek

Gniezno – Kraków 67-23 A.Gała
Łódź – Gdańsk 53-37 N.Kościuch
Daugavpils – Piła 62-28 T.Lahti

Poznań - Bydgoszcz 56-34 D.Bellego
Ostrów Wlkp. - Opole 59-31 N.Klindt

Awatar użytkownika
zbylpowrócił
Posty: 177
Rejestracja: 24 lut 2015, 17:46

11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: zbylpowrócił » 27 lip 2018, 9:21

Rawicz - Rzeszów 39:51 G. Hancock

Awatar użytkownika
zbylpowrócił
Posty: 177
Rejestracja: 24 lut 2015, 17:46

11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: zbylpowrócił » 27 lip 2018, 9:27

Tarnów – Gorzów 47-43 N. Pedersen
Grudziądz – Toruń 48-42 A. Łaguta
Wrocław – Częstochowa 51-39 T. Woffinden
Zielona Góra – Leszno 42-48 E. Sajfudinow
Gniezno – Kraków 55-35 A. Gała
Łódź – Gdańsk 47-43 N. Kościuch
Daugavpils – Piła 55-35 P. Ljung
Poznań - Bydgoszcz 52-38 D. Bellego
Ostrów Wlkp. - Opole 50-40 N. Klindt

Misiek.
Posty: 253
Rejestracja: 24 paź 2014, 15:21

11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Misiek. » 27 lip 2018, 11:21

WaluS pisze:Zrodlo posta Tak dla informacji spotkanie 13 kolejki EŻ z dnia 19.08 Gorzów - Leszno będzie rozegrane ponad 3 tygodnie wcześniej i nie będzie ujęte w typowaniu.



Rawicz - Rzeszów 40-50 G. Hancock

Tarnów – Gorzów 47-43 N. Pedersen
Grudziądz – Toruń 47 - 43 A. Łaguta
Wrocław – Częstochowa 52-38 T. Woffinden
Zielona Góra – Leszno 44-46 P. Dudek

Gniezno – Kraków 62-28 M. Jabłoński
Łódź – Gdańsk 48-42 N. Kościuch
Daugavpils – Piła 59-31 P. Ljung

Poznań - Bydgoszcz 51-39 D. Bellego
Ostrów Wlkp. - Opole 50-40 N. Klindt

Awatar użytkownika
Aris
Posty: 164
Rejestracja: 09 maja 2012, 12:00
Lokalizacja: Tarnów

11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Aris » 27 lip 2018, 16:10

Rawicz - Rzeszów - 40-50 (G. Hancock)
Tarnów – Gorzów - 47-43 (N. Pedersen)
Grudziądz – Toruń - 48-42 (A. Laguta)
Wrocław – Częstochowa - 50-40 (T. Woffinden)
Zielona Góra – Leszno - 41-49 (P. Dudek)
Gniezno – Kraków - 60-30 (A. Gała)
Łódź – Gdańsk - 51-39 (H. Andersen)
Daugavpils – Piła - 57-33 (P. Ljung)
Poznań - Bydgoszcz - 52-38 (D. Bellego)
Ostrów Wlkp. - Opole - 54-36 (N. Klindt)

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2271
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: konri » 27 lip 2018, 18:34

Tarnów – Gorzów 46-44 (Nicki Pedersen)
Grudziądz – Toruń 43-47 (Artem Łaguta)
Wrocław – Częstochowa 50-40 (Tai Woffinden)
Zielona Góra – Leszno 42-48 (Patryk Dudek)

Gniezno – Kraków 68-22 (Kim Nilsson)
Łódź – Gdańsk 48-42 (Norbert Kościuch)
Daugavpils – Piła 62-28 (Peter Ljung)

Poznań - Bydgoszcz 51-39 (David Bellego)
Ostrów Wlkp. - Opole 50-40 (Nicolai Klindt)

mamal
Posty: 311
Rejestracja: 26 sie 2009, 13:20
Lokalizacja: Tarnów

11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: mamal » 27 lip 2018, 23:58

Rawicz - Rzeszów 40-50 T.Jędrzejak

Tarnów – Gorzów 50-40 N.Pedersen
Grudziądz – Toruń 42-48 C.Holder
Wrocław – Częstochowa 53-37 F.Lindgren
Zielona Góra – Leszno 41-49 P.Pawlicki

Gniezno – Kraków 59-31 A.Gała
Łódź – Gdańsk 50-40 A.Thomsen
Daugavpils – Piła 57-33 P.Ljung

Poznań - Bydgoszcz 58-32 D.Bellego
Ostrów Wlkp. - Opole 59-31 B.Pedersen

popo
Posty: 301
Rejestracja: 06 cze 2010, 21:32

11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: popo » 28 lip 2018, 10:02

Rawicz - Rzeszów 41:49 /G. Hancock/
kibic

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4439
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: WaluS » 28 lip 2018, 10:20

Rawicz – Rzeszów 43:47 – G. Hancock

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2271
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: konri » 28 lip 2018, 10:27

Rawicz - Rzeszów 41-49 (Greg Hancock)

Rafi
Posty: 873
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:23
Lokalizacja: Tarnow

11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Rafi » 28 lip 2018, 10:41

Rawicz-Rzeszow 40-50 Hancock
Tarnow-Gorzow 43-47 N.Pedersen
Grudziadz-Torun 53-37 A. Laguta
Wrockaw-Czestochowa 50-40 Woffinden
Zielona Gora-Leszno 43-47 P. Dudek
Gniezno-Krakow 65-25 J.Pavlic
Lodz-Gdansk 48-42 Kościuch
Daugavpils-Pila 60-30 P.Ljung
Poznan-Bydgoszcz 55-35 Bellego
Ostrow-Opole 54-36 Klindt

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 1460
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków

11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: ams92 » 28 lip 2018, 12:10

Rawicz - Rzeszów 40:50 (Damian Baliński)
Tarnów – Gorzów 50:40 (Nicki Pedersen)
Grudziądz – Toruń 44:46 (Artiom Łaguta)
Wrocław – Częstochowa 48:42 (Tai Woffinden)
Zielona Góra – Leszno 46:44 (Patryk Dudek)
Gniezno – Kraków 65:25 (Adrian Gała)
Łódź – Gdańsk 50:40 (Norbert Kościuch)
Daugavpils – Piła 60:30 (Timo Lahti)
Poznań - Bydgoszcz 55:35 (W. Borodulin)
Ostrów Wlkp. - Opole 55:35 (Renat Gafurow)
"Blue tomorrow" - Widząc świat na niebiesko.

http://www.sportowymagazyn.pl

Pytek
Posty: 837
Rejestracja: 23 lip 2009, 1:36
Lokalizacja: Tarnow/Chicago

11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Pytek » 28 lip 2018, 14:13

Rawicz - Rzeszów 41:49, (Tomasz Jedrzejak)

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 2865
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: kaka » 28 lip 2018, 15:45

Rawicz - Rzeszów 42:48 (Greg Hancock)

rufai
Posty: 554
Rejestracja: 25 lip 2009, 12:08
Lokalizacja: Tarnów

11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: rufai » 28 lip 2018, 16:15

Rawicz - Rzeszów 41-49 (G.Hancock)

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2271
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: konri » 28 lip 2018, 16:25

Rawicz - Rzeszów 47:43, (Tomasz Jędrzejak)

KoNiK
Posty: 1471
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: KoNiK » 28 lip 2018, 16:38

Rawicz-Rzeszow 47:43 (Jedrzejak)

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 1774
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Kibic UT » 28 lip 2018, 16:41

Rawicz-Rzeszów 44-46 Tomasz Jędrzejak
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość