11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Obstawianie meczów ligowych i Speedway Grand Prix.
Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 2231
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Greg-Tarnów » 28 lip 2018, 16:43

Rawicz-Rzeszów 46:44 Damian Baliński

Awatar użytkownika
Zbiru
Moderator
Posty: 2311
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:37
Lokalizacja: Tarnów

11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Zbiru » 29 lip 2018, 0:05

Tarnów – Gorzów 47-43, N. Pedersen
Grudziądz – Toruń 48-42, A. Łaguta
Wrocław – Częstochowa 49-41, L. Madsen
Zielona Góra – Leszno 43-47, P. Dudek

Gniezno – Kraków 65-25, A. Gała
Łódź – Gdańsk 50-40, N. Kościuch
Daugavpils – Piła 55-35, P. Ljung

Poznań - Bydgoszcz 53-37, D. Bellego
Ostrów Wlkp. - Opole 58-32, N. Klindt
UNIA TARNÓW 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 2016

Pytek
Posty: 837
Rejestracja: 23 lip 2009, 1:36
Lokalizacja: Tarnow/Chicago

11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Pytek » 29 lip 2018, 5:43

Tarnów – Gorzów 47:43, (Nicki Pedersen)
Grudziądz – Toruń 50:40, (Artiom Łaguta)
Wrocław – Częstochowa 49:41, (Tai Woffinden)
Zielona Góra – Leszno 43:47, (Emil Sayfutdinow)
Gniezno – Kraków 64:26, (Adrian Gała)
Łódź – Gdańsk 48:42, (Mikkel Michelsen)
Daugavpils – Piła 57:33, (Peter Ljung)
Poznań - Bydgoszcz 54:36 (David Bellego)
Ostrów Wlkp. - Opole 53:37 (Nicolai Klindt)

popo
Posty: 301
Rejestracja: 06 cze 2010, 21:32

11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: popo » 29 lip 2018, 8:55

Tarnów – Gorzów 48-42 /N. Pedersen/
Grudziądz – Toruń 51-39 /A. Laguta/
Wrocław – Częstochowa 52-38 /T. Woffinden/
Zielona Góra – Leszno 42-48 /E. Sayfutdinow/
Gniezno – Kraków 64-26 /A. Gała/
Łódź – Gdańsk 49-41 /M. Michelsen/
Daugavpils – Piła 62-28 /T. Lahti/
Poznań - Bydgoszcz 58-32 /D. Bellego/
Ostrów Wlkp. - Opole 55-35 /N. Klindt/
kibic

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator
Posty: 5031
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: PrzemczaN » 29 lip 2018, 10:13

Tarnów – Gorzów 47-43, N. Pedersen
Grudziądz – Toruń 48-42, A. Łaguta
Wrocław – Częstochowa 50-40, T. Woffinden
Zielona Góra – Leszno 42-48, P. Dudek

Gniezno – Kraków 65-25, A. Gała
Łódź – Gdańsk 50-40, H. Andersen
Daugavpils – Piła 55-35, P. Ljung

Poznań - Bydgoszcz 57-33, D. Bellego
Ostrów Wlkp. - Opole 57-33, N. Klindt

DeCo
Posty: 573
Rejestracja: 22 lip 2009, 22:07
Lokalizacja: Tarnów

11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: DeCo » 29 lip 2018, 11:36

Tarnów – Gorzów 46:44, B. Zmarzlik
Grudziądz – Toruń 50:40 A. Laguta
Wrocław – Częstochowa 49:41 T.Woffinden
Zielona Góra – Leszno 42:48 P. Dudek

Gniezno – Kraków 65:25 A.Gała
Łódź – Gdańsk 49:41 H. Andersen
Daugavpils – Piła 60:30 P. Ljung

Poznań - Bydgoszcz 56:34 D. Bellego
Ostrów Wlkp. - Opole 58-32 N. Klindt

Seba44
Posty: 73
Rejestracja: 11 kwie 2011, 9:56

11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Seba44 » 29 lip 2018, 11:59

Tarnów – Gorzów 52-38 Jamróg
Grudziądz – Toruń 44-46 Łaguta
Wrocław – Częstochowa 51-39 Janowski
Zielona Góra – Leszno 43-47 Dudek
Gniezno – Kraków 55-35 Gała
Łódź – Gdańsk 49-41 Kościuch
Daugavpils – Piła 60-30 Ljung
Poznań - Bydgoszcz 54-36 Bellego
Ostrów Wlkp. - Opole 55-35 Klindt

Matii Stok
Posty: 85
Rejestracja: 07 cze 2014, 15:29
Lokalizacja: Tarnów

11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Matii Stok » 29 lip 2018, 12:03

Tarnów – Gorzów 47-43 N. Pedersen
Grudziądz – Toruń 52-38 A. Laguta
Wrocław – Częstochowa 51-39 T.Woffinden
Zielona Góra – Leszno 43-47 P. Dudek

Gniezno – Kraków 66-24 A. Gała
Łódź – Gdańsk 49-41N. Kościuch
Daugavpils – Piła 57-33 Timo Lahti

Poznań - Bydgoszcz 58-32 D. Bellego
Ostrów Wlkp. - Opole 54-36 N. Klindt

Awatar użytkownika
lolek69
Posty: 821
Rejestracja: 26 wrz 2010, 23:54
Lokalizacja: Tarnów

11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: lolek69 » 29 lip 2018, 12:11

Tarnów – Gorzów 46-44 Nicki Pedersen
Grudziądz – Toruń 50-40 Artiom Łaguta
Wrocław – Częstochowa 49-41 Leon Madsen
Zielona Góra – Leszno 44-46 Emil Sajfutdinov
Gniezno – Kraków 53-37 Mirosław Jabłoński
Łódź – Gdańsk 47-43 Norbert Kościuch
Daugavpils – Piła 55-35 Peter Ljung
Poznań - Bydgoszcz 54-36 David Bellego
Ostrów Wlkp. - Opole 52-38 Nicolai Klindt
~Mogłem wybrać wiele dróg, wybrałem te barwy, ten klub ! ! ~

baks75
Posty: 864
Rejestracja: 20 maja 2011, 21:18
Lokalizacja: DT

11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: baks75 » 29 lip 2018, 12:20

Lodz-Gdansk 49-41 N.Kosciuch

baks75
Posty: 864
Rejestracja: 20 maja 2011, 21:18
Lokalizacja: DT

11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: baks75 » 29 lip 2018, 12:23

Wroclaw -Czestochowa 53-37 Woffinden
Zielona Gora -Leszno 43-47 P.Dudek

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 284
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: the_naturat » 29 lip 2018, 13:03

Tarnów – Gorzów 48-42 N. Pedersen
Grudziądz – Toruń 42-48 A. Laguta
Wrocław – Częstochowa 52-38 T. Woffinden
Zielona Góra – Leszno 40-50 E. Sajfutdinov

Gniezno – Kraków 52-38 M. Nowak
Łódź – Gdańsk 49-41 R. Tungate
Daugavpils – Piła 60-30 P. Ljung

Poznań - Bydgoszcz 54-36 D. Bellego
Ostrów Wlkp. - Opole 53-37 N. Klindt

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4439
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: WaluS » 29 lip 2018, 13:37

Tarnów – Gorzów 48:42 – N. Pedersen
Grudziądz – Toruń 48:42 – A. Łaguta
Wrocław – Częstochowa 51:39 – T. Woffinden
Zielona Góra – Leszno 42:48 – P. Dudek

Gniezno – Kraków 65:25 – A. Gała
Łódź – Gdańsk 50:40 – M. Michelsen
Daugavpils – Piła 59:31 – P. Ljung

Poznań – Bydgoszcz 54:36 – D. Bellego
Ostrów Wlk. – Opole 53:37 – N. Klind

baks75
Posty: 864
Rejestracja: 20 maja 2011, 21:18
Lokalizacja: DT

11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: baks75 » 29 lip 2018, 14:17

Gniezno-Krakow 63-27 Gala

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 2865
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: kaka » 29 lip 2018, 14:29

Tarnów – Gorzów 47:43, N. Pedersen
Grudziądz – Toruń 49:41, A. Łaguta
Wrocław – Częstochowa 51:39, T. Woffinden
Zielona Góra – Leszno 41:49, P. Dudek

Gniezno – Kraków 65:25, A. Gała
Łódź – Gdańsk 51:39, H. Andersen
Daugavpils – Piła 55:35, P. Ljung

Poznań - Bydgoszcz 58:32, D. Bellego
Ostrów Wlkp. - Opole 54:36, N. Klindt

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4439
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: WaluS » 20 sie 2018, 12:37

11 kolejka 1LŻ - zaległe spotkanie.

Typujemy lub zmieniamy swój typ do dnia 25 sierpnia do godziny 16:00.

Łódź – Gdańsk

Typy wysłane po wyznaczonym czasie nie będą brane przy podsumowaniu 11 kolejki.

baks75
Posty: 864
Rejestracja: 20 maja 2011, 21:18
Lokalizacja: DT

11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: baks75 » 20 sie 2018, 16:56

Lodz-Gdansk 44-46 (Michelsen)

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 2865
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: kaka » 24 sie 2018, 11:23

Łódź – Gdańsk 48:42 (Norbert Kościuch)

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 284
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: the_naturat » 24 sie 2018, 18:40

Łódź - Gdańsk 49-41 N. Kościuch

baks75
Posty: 864
Rejestracja: 20 maja 2011, 21:18
Lokalizacja: DT

11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: baks75 » 24 sie 2018, 23:13

Lodz-Gdansk 48-42 (Michelsen)

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator
Posty: 5031
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: PrzemczaN » 25 sie 2018, 9:28

Łódź - Gdańsk 42-48 Anders Thomsen

Awatar użytkownika
Zbiru
Moderator
Posty: 2311
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:37
Lokalizacja: Tarnów

11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Zbiru » 25 sie 2018, 9:46

Łódź - Gdańsk 47-43, Mikkel Michelsen
UNIA TARNÓW 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 2016

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4439
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: WaluS » 25 sie 2018, 13:57

Łódź – Gdańsk 41:49 – M. Michelsen

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4439
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: WaluS » 25 sie 2018, 17:13

4 termin typowania 11 kolejki spotkania 1 LŻ

Typujemy lub zmieniamy swój typ do dnia 28 sierpnia do godziny 17:00.

Łódź - Gdańsk

Mam nadzieję, że to już ostatni termin tego spotkania i proszę nie typować po czasie ;)

wielebny
Posty: 61
Rejestracja: 19 paź 2017, 16:26

11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: wielebny » 25 sie 2018, 17:30

Łódź - Gdańsk 45-45 M. Michelsen


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość