10 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Obstawianie meczów ligowych i Speedway Grand Prix.
Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4439
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

10 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: WaluS » 25 cze 2018, 18:15

10 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Typujemy do dnia 1 lipca do godziny 14:30.

Toruń – Zielona Góra
Wrocław – Tarnów
Częstochowa – Leszno
Gorzów – Grudziądz


Gdańsk – Rybnik
Piła – Kraków
- przełożony na 05.08.2018
Lublin – Daugavpils
Łódź – Gniezno
- przełożony na 10.08.2018

Krosno – Opole
Poznań – Rawicz
Bydgoszcz – Ostrów Wlkp.


Typy wysłane po czasie przedstawionym w zapowiedzi nie będą podliczane.

Godzina zakończenia typowania może ulec zmianie!!!

Sprawdzajcie swoje typy przed wysłaniem - wynik spotkania i czy jest imię zawodnika, gdy występują zawodnicy o tym samym nazwisku.
Jeżeli po wysłaniu zobaczycie błąd, to wysyłajcie nowego posta z prawidłowym typem.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 2231
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

10 kolejka RŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Greg-Tarnów » 25 cze 2018, 19:24

Toruń – Zielona Góra 52:38 Jason Doyle
Wrocław – Tarnów 44:46 Nicki Pedersen
Częstochowa – Leszno 42:48 Janusz Kołodziej
Gorzów – Grudziądz 62:28 Bartosz Zmarzlik

Gdańsk – Rybnik 50:40 Anders Thomsen
Piła – Kraków 55:35 Rafał Okoniewski
Lublin – Daugavpils 60:30 Wiktor Lampart
Łódź – Gniezno - 49:41 Norbert Kościuch

Krosno – Opole 46:44 Ilja Czałow
Poznań – Rawicz 48:42 Dawid Bellego
Bydgoszcz – Ostrów Wlkp.40:50 Nicolai Klindt

KoNiK
Posty: 1471
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

10 kolejka RŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: KoNiK » 26 cze 2018, 11:01

Toruń – Zielona Góra 48:42 (Doyle)
Wrocław – Tarnów 59:31 (Pedersen)
Częstochowa – Leszno 47:43 (Madsen)
Gorzów – Grudziądz 56:34 (Zmarzlik)

Gdańsk – Rybnik 44:46 (Woryna)
Piła – Kraków 54:36 (Okoniewski)
Lublin – Daugavpils 55:35 (Ljung)
Łódź – Gniezno 50:40 (Andersen)

Krosno – Opole 40:50 (Woelbert)
Poznań – Rawicz 48:42 (Jakobsen)
Bydgoszcz – Ostrów Wlkp. 39:51 (Klindt)

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2826
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

10 kolejka RŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Yoda » 26 cze 2018, 22:23

Toruń – Zielona Góra 51:39 (Iversen)
Wrocław – Tarnów 55:35 (Woffinden)
Częstochowa – Leszno 41:49 (Lindgren)
Gorzów – Grudziądz 53:37 (Zmarzlik)

Gdańsk – Rybnik 49:41 (Michelsen)
Piła – Kraków 61:39 (Okoniewski)
Lublin – Daugavpils 60:30 (Jonsson)
Łódź – Gniezno 55:35 (Andersen)

Krosno – Opole 42:48 (Woelbert)
Poznań – Rawicz 50:40 (Bellego)
Bydgoszcz – Ostrów Wlkp. 41:49 (Klindt)

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2826
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

10 kolejka RŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Yoda » 26 cze 2018, 22:24

Piła – Kraków 61:29 (Okoniewski)

Awatar użytkownika
lolek69
Posty: 821
Rejestracja: 26 wrz 2010, 23:54
Lokalizacja: Tarnów

10 kolejka RŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: lolek69 » 28 cze 2018, 9:23

Toruń – Zielona Góra 49:41 Jason Doyle
Wrocław – Tarnów 54:36 Nicki Pedersen
Częstochowa – Leszno 45:45 Leon Madsen
Gorzów – Grudziądz 56:34 Bartosz Zmarzlik

Gdańsk – Rybnik 44:46 Troy Batchelor
Piła – Kraków 55:35 Tomas H. Jonasson
Lublin – Daugavpils 52:38 Robert Lambert
Łódź – Gniezno - 51:39 Norbert Kościuch

Krosno – Opole 44:46 Kevin Woelbert
Poznań – Rawicz 48:42 Władimir Borodulin
Bydgoszcz – Ostrów Wlkp.40:50 Nicolai Klindt
~Mogłem wybrać wiele dróg, wybrałem te barwy, ten klub ! ! ~

KoNiK
Posty: 1471
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

10 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: KoNiK » 28 cze 2018, 12:57

Lublin – Daugavpils 59:31 (Jonsson)

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2271
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

10 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: konri » 28 cze 2018, 17:17

Toruń – Zielona Góra 50-40 (Jason Doyle)
Wrocław – Tarnów 56-34 (Nicki Pedersen)
Częstochowa – Leszno 46-44 (Fredrik Lindgren)
Gorzów – Grudziądz 51-39 (Bartosz Zmarzlik)

Gdańsk – Rybnik 44-46 (Kacper Woryna)
Piła – Kraków 54-36 (Rafał Okoniewski)
Lublin – Daugavpils 52-38 (Andreas Jonsson
Łódź – Gniezno 50-40 (Hans Andersen)

Krosno – Opole 47-43 (Ilja Czałow)
Poznań – Rawicz 48-42 (Frederik Jakobsen)
Bydgoszcz – Ostrów Wlkp.41-49 (Nicolai Klindt)

Rafi
Posty: 873
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:23
Lokalizacja: Tarnow

10 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Rafi » 28 cze 2018, 19:49

Toruń – Zielona Góra 55:35 Jason Doyle
Wrocław – Tarnów 54:36 Nicki Pedersen
Częstochowa – Leszno 42:48 Leon Madsen
Gorzów – Grudziądz 58:32 Bartosz Zmarzlik

Gdańsk – Rybnik 50:40 Kacper Woryna
Piła – Kraków 55:35 Rafał Okoniewski
Lublin – Daugavpils 60:30 Andreas Jonsson
Łódź – Gniezno - 49:41 Norbert Kościuch

Krosno – Opole 41:49 K.Wolbert
Poznań – Rawicz 48:42 D.Baliński
Bydgoszcz – Ostrów Wlkp.40:50 Nicolai Klindt

baks75
Posty: 864
Rejestracja: 20 maja 2011, 21:18
Lokalizacja: DT

10 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: baks75 » 28 cze 2018, 20:05

Torun-Zielona Gora 50-40 (Doyle)
Wroclaw-Tarnow 54-36 (Pedersen)
Czestochowa-Leszno 47-43 (P. Pawlicki)
Gorzow-Grudziadz 54-36 (Zmarzlik)

Gdansk-Rybnik 48-42 (Batchelor)
Pila-Krakow 53-37 (Okoniewski)
Lublin-Daugavpils 57-33 (Jonsson)
Lodz-Gniezno 49-41 (Kosciuch)

Krosno-Opole 47-43 (Czalow)
Poznan-Rawicz 46-44 (Borodulin)
Bydgoszcz-Ostrow Wlkp. 38-52 (Klindt)

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 1774
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

10 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Kibic UT » 28 cze 2018, 21:16

Toruń – Zielona Góra 49-41 Patryk Dudek
Wrocław – Tarnów 51-39 Nicki Pedersen
Częstochowa – Leszno 43-47 Janusz Kołodziej
Gorzów – Grudziądz 50-40 Bartosz Zmarzlik

Gdańsk – Rybnik 47-43 Kacper Woryna
Piła – Kraków 55-35 Rafał Okoniewski
Lublin – Daugavpils 55-35 Andreas Jonsson
Łódź – Gniezno - 52-38 Hans Andersen

Krosno – Opole 47-43 Josef Franc
Poznań – Rawicz 50-40 David Bellego
Bydgoszcz – Ostrów Wlkp 43-47 Rene Bach
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

mamal
Posty: 311
Rejestracja: 26 sie 2009, 13:20
Lokalizacja: Tarnów

10 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: mamal » 28 cze 2018, 22:04

Toruń – Zielona Góra 52:38 Chris Holder
Wrocław – Tarnów 53:37 Nicki Pedersen
Częstochowa – Leszno 40:50 Leon Madsen
Gorzów – Grudziądz 56:34 Bartosz Zmarzlik

Gdańsk – Rybnik 55:35 Troy Batchelor
Piła – Kraków 58:32 Thomas H.Jonasson
Lublin – Daugavpils 54:36 Andreas Jonsson
Łódź – Gniezno - 53:37 Norbert Kościuch

Krosno – Opole 52:38 Josef Franc
Poznań – Rawicz 50:40 Fredrik Jakobsen
Bydgoszcz – Ostrów Wlkp. 39:51 Nicolai Klindt

Awatar użytkownika
zbylpowrócił
Posty: 177
Rejestracja: 24 lut 2015, 17:46

10 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: zbylpowrócił » 29 cze 2018, 12:15

Toruń – Zielona Góra 50:40 (P. Dudek)
Wrocław – Tarnów 55:35 (N. Pedersen)
Częstochowa – Leszno 44:46 (F. Lindgren)
Gorzów – Grudziądz 55:35 (A. Łaguta)

Gdańsk – Rybnik 48:42 (K. Woryna)
Piła – Kraków 55:35 (R. Okoniewski)
Lublin – Daugavpils 55:35 (A. Jonsson)
Łódź – Gniezno 55:35 (H. Andersen)

Krosno – Opole 42:48 (J. Franc)
Poznań – Rawicz 50:40 (D. Bellego)
Bydgoszcz – Ostrów Wlkp. 40:50 (N. Klindt)

Seba44
Posty: 73
Rejestracja: 11 kwie 2011, 9:56

10 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Seba44 » 29 cze 2018, 12:36

Toruń – Zielona Góra 52:38 Doyle
Wrocław – Tarnów 53:37 Pedersen
Częstochowa – Leszno 42:48 Lindgren
Gorzów – Grudziądz 51:39 Zmarzlik
Gdańsk – Rybnik 49:41 Michelsen
Piła – Kraków 59:31 Okoniewski
Lublin – Daugavpils 54:36 Jonsson
Łódź – Gniezno 57:33 Bogdanovs
Krosno – Opole 48:42 Czałow
Poznań – Rawicz 48:42 Bellego
Bydgoszcz – Ostrów Wlkp. 40:50 Klindt

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 284
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

10 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: the_naturat » 30 cze 2018, 8:38

Toruń – Zielona Góra 50-40 Dudek
Wrocław – Tarnów 54-36 Pedersen
Częstochowa – Leszno 48-42 Kołodziej
Gorzów – Grudziądz 55-35 Zmarzlik

Gdańsk – Rybnik 52-38 Woryna
Piła – Kraków 60-30 Okoniewski
Lublin – Daugavpils 54:36 Andreas Jonsson
Łódź – Gniezno - 53:37 Tungate

Krosno – Opole 49-41 Polis
Poznań – Rawicz 50:40 Bellego
Bydgoszcz – Ostrów Wlkp. 39:51 Nicolai Klindt

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 1460
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków

10 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: ams92 » 30 cze 2018, 12:30

Toruń – Zielona Góra 50:40 (Dudek)
Wrocław – Tarnów 55:35 (Pedersen)
Częstochowa – Leszno 48:42 (Lindgren)
Gorzów – Grudziądz 50:40 (Zmarzlik)
Gdańsk – Rybnik 48:42 (Batchelor)
Piła – Kraków 60:30 (Okoniewski)
Lublin – Daugavpils 51:39 (Lambert)
Łódź – Gniezno 50:40 (Kościuch) przełożony na 10.08.2018
Krosno – Opole 43:47 (Czałow)
Poznań – Rawicz 52:38 (Borodulin)
Bydgoszcz – Ostrów Wlkp. 39:51 (Renat Gafurow)
"Blue tomorrow" - Widząc świat na niebiesko.

http://www.sportowymagazyn.pl

Misiek.
Posty: 253
Rejestracja: 24 paź 2014, 15:21

10 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Misiek. » 30 cze 2018, 15:32

Toruń – Zielona Góra 49 - 41 J. Doyle
Wrocław – Tarnów 52 - 38 N. Pedersen
Częstochowa – Leszno 45 - 45 L. Madsen
Gorzów – Grudziądz 55 - 35 B. Zmarzlik

Gdańsk – Rybnik 48 - 42 M. Michelsen
Piła – Kraków 60 - 30 R. Okoniewski
Lublin – Daugavpils 53 - 37 A. Jonsson
Łódź – Gniezno - przełożony na 10.08.2018

Krosno – Opole 49 - 41 K. Woelbert
Poznań – Rawicz 50 - 40 D. Bellego
Bydgoszcz – Ostrów Wlkp. 40 - 50 N. Klindt

Awatar użytkownika
Aris
Posty: 164
Rejestracja: 09 maja 2012, 12:00
Lokalizacja: Tarnów

10 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Aris » 30 cze 2018, 16:01

Toruń – Zielona Góra - 51-39 (P. Dudek)
Wrocław – Tarnów - 57-33 (N. Pedersen)
Częstochowa – Leszno - 47-43 (L. Madsen)
Gorzów – Grudziądz - 53-37 (B. Zmarzlik)
Gdańsk – Rybnik - 48-42 (K. Woryna)
Piła – Kraków - 56-34 (R. Okoniewski)
Lublin – Daugavpils - 53-37 (A. Jonsson)
Krosno – Opole - 47-43 (I. Czałow)
Poznań – Rawicz - 48-42 (D. Bellego)
Bydgoszcz – Ostrów Wlkp. - 40-50 (N. Klindt)

Pytek
Posty: 837
Rejestracja: 23 lip 2009, 1:36
Lokalizacja: Tarnow/Chicago

10 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Pytek » 01 lip 2018, 5:03

Toruń – Zielona Góra 50:40, (Jason Doyle)
Wrocław – Tarnów 55:35, (Nicki Pedersen)
Częstochowa – Leszno 43:47, (Leon Madsen)
Gorzów – Grudziądz 57:33, (Bartosz Zmarzlik)

Gdańsk – Rybnik 47:43, (Kacper Woryna)
Piła – Kraków 58:32, (Rafał Okoniewski)
Lublin – Daugavpils 57:33, (Daniel Jeleniewski)

Krosno – Opole 43:47, (Ilja Czalow)
Poznań – Rawicz 50:40, (David Bellego)
Bydgoszcz – Ostrów Wlkp. 39:51, (Nicolai Klindt)

popo
Posty: 301
Rejestracja: 06 cze 2010, 21:32

10 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: popo » 01 lip 2018, 9:22

Toruń – Zielona Góra 51:39 /J. Doyle/
Wrocław – Tarnów 52:38 /N. Pedersen/
Częstochowa – Leszno 47:43 /L. Madsen/
Gorzów – Grudziądz 51:39 /B. Zmarzlik/
Gdańsk – Rybnik 50:40 /M. Michelsen/
Piła – Kraków 58:32 /R. Okoniewski/
Lublin – Daugavpils 60:30 /A. Jonsson/
Łódź – Gniezno - 49:41 /N. Kościuch/
Krosno – Opole 42:48 /K. Woelbert/
Poznań – Rawicz 53:37 /D. Bellego/
Bydgoszcz – Ostrów Wlkp.38:52 /N. Klindt/
kibic

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator
Posty: 5031
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

10 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: PrzemczaN » 01 lip 2018, 9:29

Toruń – Zielona Góra 51:39, (Jason Doyle)
Wrocław – Tarnów 56:34, (Nicki Pedersen)
Częstochowa – Leszno 43:47, (Leon Madsen)
Gorzów – Grudziądz 50:40, (Bartosz Zmarzlik)

Gdańsk – Rybnik 48:42, (Mikkel Michelsen)
Piła – Kraków 58:32, (Rafał Okoniewski)
Lublin – Daugavpils 57:33, (Robert Lambert)

Krosno – Opole 43:47, (Ilja Czalow)
Poznań – Rawicz 50:40, (David Bellego)
Bydgoszcz – Ostrów Wlkp. 37:53, (Nicolai Klindt)

DeCo
Posty: 573
Rejestracja: 22 lip 2009, 22:07
Lokalizacja: Tarnów

10 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: DeCo » 01 lip 2018, 9:58

Toruń – Zielona Góra 50:40, J. Doyle
Wrocław – Tarnów 57:33, T.Woffinden
Częstochowa – Leszno 44:46, F. Lindgren
Gorzów – Grudziądz 50:40, B.Zmarzlik

Gdańsk – Rybnik 47:43, M.Michelsen
Piła – Kraków 61:29, R.Okoniewski
Lublin – Daugavpils 56:34, A.Jonsson
Łódź – Gniezno 49:41, H. Andersen

Krosno – Opole 42:48, I.Czalow
Poznań – Rawicz 49:41, D. Bellego
Bydgoszcz – Ostrów Wlkp. 39:51, N. Klindt

Awatar użytkownika
fox
Posty: 1488
Rejestracja: 22 lip 2009, 22:14
Lokalizacja: z krwi i kości

10 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: fox » 01 lip 2018, 10:12

Toruń – Zielona Góra 51-39, J. Doyle
Wrocław – Tarnów 52-38, M. Drabik
Częstochowa – Leszno 43-47, L. Madsen
Gorzów – Grudziądz 50:40, B. Zmarzlik

Gdańsk – Rybnik 48-42, T. Batchelor
Piła – Kraków 66-24, P. Aspgren
Lublin – Daugavpils 53-37, Wiktor Lampart
Łódź – Gniezno 51-39, H. Andersen

Krosno – Opole 43-47, I.Czalow
Poznań – Rawicz 50-40, D. Bellego
Bydgoszcz – Ostrów Wlkp. 42-48, N. Klindt

Matii Stok
Posty: 85
Rejestracja: 07 cze 2014, 15:29
Lokalizacja: Tarnów

10 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Matii Stok » 01 lip 2018, 11:07

Toruń – Zielona Góra 50-40 Jason Doyle
Wrocław – Tarnów 56-34 Nicki Pedersen
Częstochowa – Leszno 43-47 L. Madsen
Gorzów – Grudziądz 52-38 B. Zmarzlik

Gdańsk – Rybnik 49-41 T. Batchelor
Piła – Kraków 61-29 R.Okoniewski
Lublin – Daugavpils 54-36 A.Jonsson


Krosno – Opole 47-43 Ilja Czalow
Poznań – Rawicz 51-39 David Bellego
Bydgoszcz – Ostrów Wlkp.42-48 N. Klindt

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 2865
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

10 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: kaka » 01 lip 2018, 11:35

Toruń – Zielona Góra 52:38 (Jason Doyle)
Wrocław – Tarnów 57:33 (Nicki Pedersen)
Częstochowa – Leszno 43:47 (Leon Madsen)
Gorzów – Grudziądz 54:36 (Bartosz Zmarzlik)

Gdańsk – Rybnik 48:42 (Kacper Woryna)
Piła – Kraków 62:28 (Rafał Okoniewski)
Lublin – Daugavpils 60:30 (Andreas Jonsson)

Krosno – Opole 43:47 (Ilja Czalow)
Poznań – Rawicz 49:41 (David Bellego)
Bydgoszcz – Ostrów Wlkp. 36:54 (Nicolai Klindt)


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość