10 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Obstawianie meczów ligowych i Speedway Grand Prix.
rufai
Posty: 554
Rejestracja: 25 lip 2009, 12:08
Lokalizacja: Tarnów

10 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: rufai » 01 lip 2018, 13:11

Truń – Zielona Góra 52:38 (J.Doyle)
Wrocław – Tarnów 55:35 (N.Pedersen)
Częstochowa – Leszno 43:47 (L.Madsen)
Gorzów – Grudziądz 50:40 (B.Zmarzlik)

Gdańsk – Rybnik 48:42 (K.Woryna)
Piła – Kraków 60:30 (R.Okoniewski)
Lublin – Daugavpils 59:31 (W.Lampart)

Krosno – Opole 43:47 (I.Czalow)
Poznań – Rawicz 50:40 (D.Bellego)
Bydgoszcz – Ostrów Wlkp. 39:51(D.Berge)

Awatar użytkownika
Zbiru
Moderator
Posty: 2311
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:37
Lokalizacja: Tarnów

10 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Zbiru » 01 lip 2018, 13:29

Toruń – Zielona Góra 51-39, Jason Doyle
Wrocław – Tarnów 54-36, Nicki Pedersen
Częstochowa – Leszno 47-43, Leon Madsen
Gorzów – Grudziądz 53-37, Bartosz Zmarzlik

Gdańsk – Rybnik 45-45, Kacper Woryna
Piła – Kraków 64-26, Rafał Okoniewski
Lublin – Daugavpils 57-33, Andreas Jonsson
Łódź - Gniezno 51-39, Hans Andersen

Krosno – Opole 41-49, Ilja Czałow
Poznań – Rawicz 49-41, David Bellego
Bydgoszcz – Ostrów Wlkp. 37-53, Nicolai Klindt
UNIA TARNÓW 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 2016

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4439
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

10 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: WaluS » 01 lip 2018, 13:43

Toruń – Zielona Góra 50:40 – M. J. Jensen
Wrocław – Tarnów 54:36 – N. Pedersen
Częstochowa – Leszno 48:42 – L. Madsen
Gorzów – Grudziądz 53:37 – B. Zmarzlik

Gdańsk – Rybnik 49:41 – K. Woryna
Piła – Kraków 65:25 – R. Okoniewski
Lublin – Daugavpils 55:35 – A. Jonsson

Krosno – Opole 42:48 – I. Czałow
Poznań – Rawicz 51:39 – D. Bellego
Bydgoszcz – Ostrów Wlkp. 40:50 – N. Klindt

99!
Posty: 22
Rejestracja: 19 maja 2018, 21:02

10 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: 99! » 01 lip 2018, 13:47

Toruń – Zielona Góra 49:41 P .Dudek
Wrocław – Tarnów 56-34 N.Pedersen
Częstochowa – Leszno 46:44 L.Madsen
Gorzów – Grudziądz 55:35 A.Laguta

Gdańsk – Rybnik 43:47 K.Woryna
Piła – Kraków 62:28 R.Okoniewski
Lublin – Daugavpils 52:38 P.Ljung
Łódź – Gniezno - 50:40 N.Kościuch

Krosno – Opole 49:41 I.Czałow
Poznań – Rawicz 48:42 D.Bellego
Bydgoszcz – Ostrów Wlkp.42:48 N.Klindt
KIbic żużla,nie fanatyk Unii T.

Rafi
Posty: 873
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:23
Lokalizacja: Tarnow

10 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Rafi » 01 lip 2018, 14:09

Krosno – Opole 50-40 Czałow

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4439
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

10 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: WaluS » 31 lip 2018, 10:16

10 kolejka - spotkania zaległe 1LŻ.


Typujemy lub zmieniamy swój typ do dnia 10 sierpnia do godziny 17:45.

Łódź - Gniezno

Typy wysłane po czasie nie będą wliczane do klasyfikacji 10 kolejki.
Czas zakończenia typowania spotkania z 5 sierpnia zostanie podany po ogłoszeniu oficjalnego komunikatu odnośnie rozpoczęcia meczu.

mamal
Posty: 311
Rejestracja: 26 sie 2009, 13:20
Lokalizacja: Tarnów

10 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: mamal » 03 sie 2018, 0:08

Piła – Kraków 54:36 Rafał Okoniewski

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 1460
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków

10 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: ams92 » 04 sie 2018, 11:56

Piła-Kraków 55:35 (Okoniewski)
"Blue tomorrow" - Widząc świat na niebiesko.

http://www.sportowymagazyn.pl

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 2865
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

10 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: kaka » 08 sie 2018, 12:37

Łódź - Gniezno 50:40 (Rohan Tungate)

Pytek
Posty: 837
Rejestracja: 23 lip 2009, 1:36
Lokalizacja: Tarnow/Chicago

10 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Pytek » 09 sie 2018, 15:52

Łódź - Gniezno 48:42, (Norbert Kosciuch)

Matii Stok
Posty: 85
Rejestracja: 07 cze 2014, 15:29
Lokalizacja: Tarnów

10 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Matii Stok » 09 sie 2018, 17:19

Łódź - Gniezno 52-38 Norbert Kosciuch

Misiek.
Posty: 253
Rejestracja: 24 paź 2014, 15:21

10 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Misiek. » 09 sie 2018, 18:43

Łódź - Gniezno 49 - 41 N. Kościuch

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4439
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

10 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: WaluS » 09 sie 2018, 23:16

Łódź – Gniezno 51:39 – N. Kościuch

wielebny
Posty: 61
Rejestracja: 19 paź 2017, 16:26

10 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: wielebny » 10 sie 2018, 1:44

Łódź – Gniezno 54:36 – N. Kościuch

Seba44
Posty: 73
Rejestracja: 11 kwie 2011, 9:56

10 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Seba44 » 10 sie 2018, 11:59

Łódź – Gniezno 58:32 – Tungate

Awatar użytkownika
Aris
Posty: 164
Rejestracja: 09 maja 2012, 12:00
Lokalizacja: Tarnów

10 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Aris » 10 sie 2018, 13:08

Łódź – Gniezno - 53:37 – (N. Kościuch)

rufai
Posty: 554
Rejestracja: 25 lip 2009, 12:08
Lokalizacja: Tarnów

10 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: rufai » 10 sie 2018, 15:01

Łódź - Gniezno 52-38 (N.Kościuch)

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator
Posty: 5031
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

10 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: PrzemczaN » 10 sie 2018, 17:20

Łódź - Gniezno 53-37 (N.Kościuch)


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość