9 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Obstawianie meczów ligowych i Speedway Grand Prix.
Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4439
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

9 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: WaluS » 11 cze 2018, 22:37

9 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Typujemy do 15 czerwca do godziny 17:45.

Gniezno – Rybnik


Typujemy do dnia 17 czerwca do godziny 14:30.

Częstochowa – Gorzów
Zielona Góra – Wrocław
Leszno – Toruń
Grudziądz – Tarnów


Daugavpils – Gdańsk
Kraków – Lublin
Łódź – Piła
- przełożony na 17.08.2018


Opole – Rzeszów
Krosno – Bydgoszcz
Ostrów Wlkp. – Rawicz


Typy wysłane po czasie przedstawionym w zapowiedzi nie będą podliczane.

Godziny zakończenia typowania mogą ulec zmianie.

Sprawdzajcie swoje typy przed wysłaniem - wynik spotkania i czy jest imię zawodnika, gdy występują zawodnicy o tym samym nazwisku.
Jeżeli po wysłaniu zobaczycie błąd, to wysyłajcie nowego posta z prawidłowym typem.


Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 2231
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

9 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Greg-Tarnów » 11 cze 2018, 23:10

Gniezno – Rybnik 46:44 Adrian Gała
Częstochowa – Gorzów 48:42 Leon Madsen
Zielona Góra – Wrocław 43:47 Maksym Drabik
Leszno – Toruń 55:35 Piotr Pawlicki
Grudziądz – Tarnów 44:46 Nicki Pedersen
Daugavpils – Gdańsk 50:40 Peter Ljung
Kraków – Lublin 30:60 Wiktor Lampart
Łódź – Piła 52:38 Norbert Kościuch
Opole – Rzeszów 37:53 Greg Hancock
Krosno – Bydgoszcz 56:34 Ilja Czałow
Ostrów Wlkp. – Rawicz 49:41 Nicolai Klindt

KoNiK
Posty: 1471
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

9 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: KoNiK » 12 cze 2018, 9:42

Gniezno – Rybnik 43:47 (Gała)

Częstochowa – Gorzów 48:42 (Zmarzlik)
Zielona Góra – Wrocław 43:47 (Dudek)
Leszno – Toruń 50:40 (Doyle)
Grudziądz – Tarnów 51:39 (Pedersen)

Daugavpils – Gdańsk 50:40 (Ljung)
Kraków – Lublin 30:60 (Lambert)
Łódź – Piła 55:35 (Andersen)

Opole – Rzeszów 41:49 (Hancock)
Krosno – Bydgoszcz 54:36 (Burza)
Ostrów Wlkp. – Rawicz 55:35 (Klindt)

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 1774
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

9 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Kibic UT » 12 cze 2018, 17:16

Gniezno – Rybnik 47:43 Adrian Gała

Częstochowa – Gorzów 48:42 Bartosz Zmarzlik
Zielona Góra – Wrocław 43:47 Tai Woffinden
Leszno – Toruń 50:40 Janusz Kołodziej
Grudziądz – Tarnów 48-42 Nicki Pedersen

Daugavpils – Gdańsk 50:40 Peter Ljung
Kraków – Lublin 30:60 Ernest Koza
Łódź – Piła 55:35 Hans Andersen

Opole – Rzeszów 41:49 Greg Hancock
Krosno – Bydgoszcz 55-35 Stanisław Burza
Ostrów Wlkp. – Rawicz 55:35 Damian Baliński
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Rafi
Posty: 873
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:23
Lokalizacja: Tarnow

9 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Rafi » 12 cze 2018, 20:19

Gniezno – Rybnik 49:41 T.Batchelor
Częstochowa – Gorzów 48-42 B.Zmarzlik
Zielona Góra – Wrocław 40:50 P.Dudek
Leszno – Toruń 50:40 J.Doyle
Grudziądz – Tarnów 53:37 N. Pedersen
Daugavpils – Gdańsk 53:37 P. Ljung
Kraków – Lublin 34:56 A.Jonsson
Łódź – Piła 52:38 N. Kościuch
Opole – Rzeszów 35:55 G. Hancock
Krosno – Bydgoszcz 56:34 M.Puszakowski
Ostrów Wlkp. – Rawicz 49:41 N. Klindt

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2826
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

9 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Yoda » 13 cze 2018, 17:32

Gniezno – Rybnik 43:47 K.Woryna
Częstochowa – Gorzów 43-47 B.Zmarzlik
Zielona Góra – Wrocław 47:43 T.Woffinden
Leszno – Toruń 52:38 J.Kołodziej
Grudziądz – Tarnów 52:38 A.Laguta
Daugavpils – Gdańsk 51:39 P. Ljung
Kraków – Lublin 37:53 A.Jonsson
Łódź – Piła 56:34 H.Andersen
Opole – Rzeszów 35:55 G. Hancock
Krosno – Bydgoszcz 56:34 I.Czałow
Ostrów Wlkp. – Rawicz 52: 38 N. Klindt

Seba44
Posty: 73
Rejestracja: 11 kwie 2011, 9:56

9 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Seba44 » 14 cze 2018, 9:25

Gniezno – Rybnik 47:43 Batchelor
Częstochowa – Gorzów 47:43 Zmarzlik
Zielona Góra – Wrocław 44:46 Dudek
Leszno – Toruń 51:39 Kołodziej
Grudziądz – Tarnów 47:43 Pedersen
Daugavpils – Gdańsk 50:40 Ljung
Kraków – Lublin 34:56 Jonsson
Łódź – Piła 60:30 Bogdanov
Opole – Rzeszów 36:54 Jędrzejak
Krosno – Bydgoszcz 52:38 Burza
Ostrów Wlkp. – Rawicz 54:36 Klindt

baks75
Posty: 864
Rejestracja: 20 maja 2011, 21:18
Lokalizacja: DT

9 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: baks75 » 14 cze 2018, 16:47

Gniezno-Rybnik 47-43 (Batchelor)
Czestochowa-Gorzow 49-41 (Zmarzlik)
Zielona Gora-Wroclaw 42-48 ( Woffinden)
Leszno-Torun 51-39 (Doyle)
Grudziadz-Tarnow 42-48 (Pedersen)
Daugavpils-Gdansk 51-39 ( Ljung)
Krakow-Lublin 38-52 (Jonsson)
Lodz-Pila 55-35 (Kosciuch)
Opole-Rzeszow 36-54 (Jedrzejak)
Krosno-Bydgoszcz 49-41 (Czalov)
Ostrow Wlkp-Rawicz 55-35 (Klindt)

mamal
Posty: 311
Rejestracja: 26 sie 2009, 13:20
Lokalizacja: Tarnów

9 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: mamal » 14 cze 2018, 23:30

Gniezno - Rybnik 49-41 Troy Batchelor
Częstochowa - Gorzów 48-42 Fredrik Lindgren
Zielona Góra - Wrocław 40-50 Patryk Dudek
Leszno - Toruń 54-36 Piotr Pawlicki
Grudziądz - Tarnów 40-50 Nicki Pedersen
Daugavpils - Gdańsk 54-36 Timo Lahti
Kraków - Lublin 34-56 Dawid Lampart
Lódź - Piła 52-38 Hans Andersen
Opole - Rzeszów 34-56 Greg Hancock
Krosno - Bydgoszcz 54-36 Ilia Czałow
Ostrów Wlkp - Rawicz 52-38 Kamil Brzozowski

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 1460
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków

9 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: ams92 » 15 cze 2018, 0:22

Gniezno - Rybnik 47:43 (Adrian Gała)
"Blue tomorrow" - Widząc świat na niebiesko.

http://www.sportowymagazyn.pl

Awatar użytkownika
Zbiru
Moderator
Posty: 2311
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:37
Lokalizacja: Tarnów

9 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Zbiru » 15 cze 2018, 5:02

Gniezno – Rybnik 47-43, Adrian Gała
UNIA TARNÓW 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 2016

Pytek
Posty: 837
Rejestracja: 23 lip 2009, 1:36
Lokalizacja: Tarnow/Chicago

9 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Pytek » 15 cze 2018, 6:05

Gniezno – Rybnik 44:46, (Adrian Gała)

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator
Posty: 5031
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

9 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: PrzemczaN » 15 cze 2018, 9:49

Gniezno - Rybnik 48-42 Adrian Gała
Częstochowa - Gorzów 48-42 Bartosz Zmarzlik
Zielona Góra - Wrocław 42-58 Patryk Dudek
Leszno - Toruń 53-37 Piotr Pawlicki
Grudziądz - Tarnów 48-43 Artem Laguta
Daugavpils - Gdańsk 48-42 Peter Ljung
Kraków - Lublin 34-56 Dawid Lampart
Lódź - Piła 55-35 Hans Andersen
Opole - Rzeszów 40-50 Greg Hancock
Krosno - Bydgoszcz 54-36 Ilia Czałow
Ostrów Wlkp - Rawicz 51-39 Bajrne Pedersen

Awatar użytkownika
Aris
Posty: 164
Rejestracja: 09 maja 2012, 12:00
Lokalizacja: Tarnów

9 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Aris » 15 cze 2018, 10:43

Gniezno – Rybnik - 47-43 (T. Batchelor)
Częstochowa – Gorzów - 47-43 (B. Zmarzlik)
Zielona Góra – Wrocław - 42-48 (P. Dudek)
Leszno – Toruń - 52-38 (P. Pawlicki)
Grudziądz – Tarnów - 49-41 (N. Pedersen)
Daugavpils – Gdańsk - 48-42 (P. Ljung)
Kraków – Lublin - 35-55 (A. Jonsson)
Opole – Rzeszów - 36-54 (G. Hancock)
Krosno – Bydgoszcz - 54-36 (I. Czałow)
Ostrów Wlkp. – Rawicz - 52-38 (N. Klindt)

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 2865
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

9 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: kaka » 15 cze 2018, 11:42

Gniezno – Rybnik 48:42 (Adrian Gała)

Częstochowa – Gorzów 48:42 (Leon Madsen)
Zielona Góra – Wrocław 43:47 (Patryk Dudek)
Leszno – Toruń 51:39 (Piotr Pawlicki)
Grudziądz – Tarnów 48:42 (Nicki Pedersen)

Daugavpils – Gdańsk 48:42 (Timo Lahti)
Kraków – Lublin 31:59 (Andreas Jonsson)

Opole – Rzeszów 41:49 (Greg Hancock)
Krosno – Bydgoszcz 52:38 (Ilja Czałow)
Ostrów Wlkp. – Rawicz 50:40 (Nicolai Klindt)

99!
Posty: 22
Rejestracja: 19 maja 2018, 21:02

9 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: 99! » 15 cze 2018, 13:13

Gniezno – Rybnik 42-48 T.Batchelor
Częstochowa – Gorzów 44:46 B.Zmarzlik
Zielona Góra – Wrocław 46:44T.Woffinden
Leszno – Toruń 52:38 J. Doyle
Grudziądz – Tarnów 48-42 N. Pedersen
Daugavpils – Gdańsk 52:38 P. Ljung
Kraków – Lublin 35:55 A.Jonsson
Łódź – Piła 51:39 N. Kościuch
Opole – Rzeszów 42:48 G. Hancock
Krosno – Bydgoszcz 57:33 I.Czałow
Ostrów Wlkp. – Rawicz 50:40 N.Klindt
KIbic żużla,nie fanatyk Unii T.

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 284
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

9 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: the_naturat » 15 cze 2018, 15:43

Gniezno - Rybnik 47-43 M. Nowak

wielebny
Posty: 61
Rejestracja: 19 paź 2017, 16:26

9 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: wielebny » 15 cze 2018, 15:44

Gniezno – Rybnik 49-41 Adrian Gała

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4439
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

9 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: WaluS » 15 cze 2018, 16:07

Gniezno – Rybnik 48:42 – T. Batchelor

rufai
Posty: 554
Rejestracja: 25 lip 2009, 12:08
Lokalizacja: Tarnów

9 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: rufai » 15 cze 2018, 16:55

Gniezno - Rybnik 47-43 (T.Batchelor)

Misiek.
Posty: 253
Rejestracja: 24 paź 2014, 15:21

9 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Misiek. » 15 cze 2018, 17:29

Gniezno – Rybnik 47 - 43 T. Batchelor

Awatar użytkownika
lolek69
Posty: 821
Rejestracja: 26 wrz 2010, 23:54
Lokalizacja: Tarnów

9 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: lolek69 » 15 cze 2018, 18:35

Częstochowa – Gorzów 45:45 Bartosz Zmarzlik
Zielona Góra – Wrocław 43:47 Patryk Dudek
Leszno – Toruń 50:40 Jason Doyle
Grudziądz – Tarnów 44-46 Nicki Pedersen

Daugavpils – Gdańsk 50:40 Peter Ljung
Kraków – Lublin 35:55 Andreas Jonsson
Łódź – Piła 52:38 Hans Andersen

Opole – Rzeszów 41:49 Greg Hancock
Krosno – Bydgoszcz 55-35 Ilja Czałow
Ostrów Wlkp. – Rawicz 51:39 Nicolai Klindt
~Mogłem wybrać wiele dróg, wybrałem te barwy, ten klub ! ! ~

Awatar użytkownika
zbylpowrócił
Posty: 177
Rejestracja: 24 lut 2015, 17:46

9 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: zbylpowrócił » 15 cze 2018, 20:10

Częstochowa – Gorzów 42:48 B.Zmarzlik
Zielona Góra – Wrocław 42:48 T.Woffinden
Leszno – Toruń 54:36 J. Doyle
Grudziądz – Tarnów 47-43 N. Pedersen
Daugavpils – Gdańsk 52:38 P. Ljung
Kraków – Lublin 38:52 A.Jonsson
Łódź – Piła 50:40 N. Kościuch
Opole – Rzeszów 40:50 G. Hancock
Krosno – Bydgoszcz 52:38 I.Czałow
Ostrów Wlkp. – Rawicz 50:40 N.Klindt

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2271
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

9 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: konri » 16 cze 2018, 9:27

Częstochowa – Gorzów 47-43 (Fredrik Lindgren)
Zielona Góra – Wrocław 42-48 (Maksym Drabik)
Leszno – Toruń 52-38 (Jason Doyle)
Grudziądz – Tarnów 48-42 (Nicki Pedersen)

Daugavpils – Gdańsk 50-40 (Peter Ljung(
Kraków – Lublin 33-57 (Andreas Jonsson)
Łódź – Piła - 55-35 (Norbert Kościuch)

Opole – Rzeszów 41-49 (Greg Hancock)
Krosno – Bydgoszcz 49-41 (Ilja Czałow)
Ostrów Wlkp. – Rawicz 51-39 (Nicolai Klindt)

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 284
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

9 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: the_naturat » 16 cze 2018, 15:04

Częstochowa - Gorzów 43-47 L. Madsen
Zielona Góra - Wrocław 41-49 T. Woffinden
Leszno - Toruń 54-36 Piotr Pawlicki
Grudziądz - Tarnów 41-49 A. Laguta
Daugavpils - Gdańsk 51-39 P. Ljung
Kraków - Lublin 33-57 A. Jonsson
Lódź - Piła 53-37 R. Tungate
Opole - Rzeszów 38-52 G. Hancock
Krosno - Bydgoszcz 51-39 M. Puszakowski
Ostrów Wlkp - Rawicz 50-40 D. Baliński


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości