8 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Obstawianie meczów ligowych i Speedway Grand Prix.
popo
Posty: 301
Rejestracja: 06 cze 2010, 21:32

8 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: popo » 10 cze 2018, 9:16

Gorzów – Zielona Góra 55-35 /B. Zmarzlik/
Toruń – Częstochowa 43-47 F. Lindgren/
Tarnów – Leszno 41-49 /J. Kołodziej/
Grudziądz – Wrocław 43-47 /A.Łaguta/
Gdańsk – Gniezno 54-36 /M. Michelsen/
Lublin – Piła 55-35 /A. Jonsson/
Łódź – Daugavpils 51-39 /H. Andersen/
Rybnik – Kraków 60-30 /K. Wortna/
Rzeszów – Krosno 62-28 /G. Hancock/
kibic

Awatar użytkownika
Zbiru
Moderator
Posty: 2311
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:37
Lokalizacja: Tarnów

8 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Zbiru » 10 cze 2018, 9:17

Gorzów – Zielona Góra 52-38, Bartosz Zmarzlik
Toruń – Częstochowa 47-43, Jason Doyle
Tarnów – Leszno 40-50, Nicki Pedersen
Grudziądz – Wrocław 42-48, Artem Łaguta

Gdańsk – Gniezno 53-37, Mikkel Michelsen
Lublin – Piła 55-35, Andreas Jonsson
Łódź – Daugavpils 48-42, Peter Ljung
Rybnik – Kraków 67-23, Kacper Woryna

Rzeszów – Krosno 61-29, Tomasz Jędrzejak
UNIA TARNÓW 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 2016

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator
Posty: 5031
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

8 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: PrzemczaN » 10 cze 2018, 9:20

Gorzów – Zielona Góra 53 - 37 B. Zmarzlik
Toruń – Częstochowa 49 - 41 J. Doyle
Tarnów – Leszno 42 - 48 N. Pedersen
Grudziądz – Wrocław 42 - 48 A. Laguta
Gdańsk – Gniezno 56 - 34 M. Mikkelsen
Lublin – Piła 57 - 33 A. Jonsson
Łódź – Daugavpils 49 - 41 H. Andersen
Rybnik – Kraków 61 - 29 K. Woryna
Rzeszów – Krosno 57 - 33 G. Hancock

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 2865
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

8 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: kaka » 10 cze 2018, 9:25

Gorzów – Zielona Góra 53:37 (Bartosz Zmarzlik)
Toruń – Częstochowa 48:42 (Jason Doyle)
Tarnów – Leszno 41:49 (Nicki Pedersen)
Grudziądz – Wrocław 42:48 (Artiom Łaguta)

Gdańsk – Gniezno 54:36 (Anders Thomsen)
Lublin – Piła 60:30 (Andreas Jonsson)
Rybnik – Kraków 65:25 (Kacper Woryna)

Rzeszów – Krosno 60:30 (Greg Hancock)

Matii Stok
Posty: 85
Rejestracja: 07 cze 2014, 15:29
Lokalizacja: Tarnów

8 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Matii Stok » 10 cze 2018, 10:06

Gorzów – Zielona Góra 54-36 Bartosz Zmarzlik
Toruń – Częstochowa 43-47 Jason Doyle
Tarnów – Leszno 42-48 Nicki Pedersen
Grudziądz – Wrocław 41-49 Artiom Łaguta

Gdańsk – Gniezno 57-33 M. Mikkelsen
Lublin – Piła 56-34 Andreas Jonsson
Rybnik – Kraków 63-27 Kacper Woryna


Rzeszów – Krosno 59-31Greg Hancock

wielebny
Posty: 61
Rejestracja: 19 paź 2017, 16:26

8 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: wielebny » 10 cze 2018, 11:26

Gorzów – Zielona Góra 53-37 Zmarzlik
Toruń – Częstochowa 48-42 Lindgren
Tarnów – Leszno 45-45 Pedersen
Grudziądz – Wrocław 45-45 Łaguta

Gdańsk – Gniezno 56-34 Mikkelsen
Lublin – Piła 60-30 Jonsson
Łódź – Daugavpils - przełożony na 30.07.2018
Rybnik – Kraków 64-26 Woryna

Rzeszów – Krosno 55-35 Hancock

Awatar użytkownika
Aris
Posty: 164
Rejestracja: 09 maja 2012, 12:00
Lokalizacja: Tarnów

8 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Aris » 10 cze 2018, 11:27

Gorzów – Zielona Góra - 56-34 (B. Zmarzlik)
Toruń – Częstochowa - 43-47 (J. Doyle)
Tarnów – Leszno - 40-50 (N. Pedersen)
Grudziądz – Wrocław - 42-48 (A. Łaguta)
Gdańsk – Gniezno - 56-34 (M. Michelsen)
Lublin – Piła - 55-35 (A. Jonnson)
Rybnik – Kraków - 61-29 (K.Woryna)
Rzeszów – Krosno - 60-30 (T. Jędrzejak)

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4439
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

8 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: WaluS » 10 cze 2018, 11:40

Gorzów – Zielona Góra 51:39 – P. Dudek
Toruń – Częstochowa 48:42 – J. Doyle
Tarnów – Leszno 41:49 – N. Pedersen
Grudziądz – Wrocław 42:48 – A. Łaguta

Gdańsk – Gniezno 52:38 – M. Michelsen
Lublin – Piła 53:37 – A. Jonsson
Rybnik – Kraków 62:28 – K. Woryna

Rzeszów – Krosno 59:31 – T. Jędrzejak

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 1460
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków

8 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: ams92 » 10 cze 2018, 11:46

Gorzów – Zielona Góra 52:38 (Bartosz Zmarzlik)
Toruń – Częstochowa 44:46 (Adrian Miedziński)
Tarnów – Leszno 46:44 (Nicki Pedersen)
Grudziądz – Wrocław 44:46 (Artiom Łaguta)

Gdańsk – Gniezno 50:40 (Mikkel Michelsen)
Lublin – Piła 52:38 (Daniel Jeleniewski)
Łódź – Daugavpils 50:40 (Norbert Kościuch)
Rybnik – Kraków 65:25 (Kacper Woryna)

Rzeszów – Krosno 52:38 (Greg Hancock)
"Blue tomorrow" - Widząc świat na niebiesko.

http://www.sportowymagazyn.pl

DeCo
Posty: 573
Rejestracja: 22 lip 2009, 22:07
Lokalizacja: Tarnów

8 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: DeCo » 10 cze 2018, 12:11

Gorzów – Zielona Góra 52:38 B. Zmarzlik
Toruń – Częstochowa 48:42 J. Doyle
Tarnów – Leszno 39:51 N. Pedersen
Grudziądz – Wrocław 44:46 A. Laguta
Gdańsk – Gniezno 55:35 M. Mikkelsen
Lublin – Piła 56:34 A. Jonsson
Łódź – Daugavpils 50:40 R. Miśkowiak
Rybnik – Kraków 62:28 K. Woryna
Rzeszów – Krosno 60:30 G. Hancock

Awatar użytkownika
fox
Posty: 1488
Rejestracja: 22 lip 2009, 22:14
Lokalizacja: z krwi i kości

8 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: fox » 10 cze 2018, 12:50

Gorzów – Zielona Góra 52-38 B.Zmarzlik
Toruń – Częstochowa 48-42 J.Doyle
Tarnów – Leszno 42-48 N.Pedersen
Grudziądz – Wrocław 41-49 A.Łaguta

Gdańsk – Gniezno 50-40 M.Michelsen
Lublin – Piła 54-36 A.Jonson
Rybnik – Kraków 65-25 K.Woryna

Rzeszów – Krosno 61-29 T.Jędrzejak

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2826
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

8 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Yoda » 10 cze 2018, 13:22

Gorzów - Zielona Góra 51:39 Zmarzlik
Toruń - Częstochowa 50:40 Doyle
Tarnów:Leszno 45:45 Bjerre
Grudziądz - Wrocław 42:48 Laguta

Gdańsk - Gniezno 55:35 Michelsen
Lublin - Piła 55:35 Jonsson
Rybnik - Kraków 66:24 Czaja

Rzeszów - Krosno 58:32 Morris

rufai
Posty: 554
Rejestracja: 25 lip 2009, 12:08
Lokalizacja: Tarnów

8 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: rufai » 10 cze 2018, 13:38

Gorzów – Zielona Góra 53-37 (B.Zmarzlik)
Toruń – Częstochowa 43-47 (J.Doyle)
Tarnów – Leszno 41-49 (N.Pedersen)
Grudziądz – Wrocław 42-48 (A.Łaguta)

Gdańsk – Gniezno 58-32 (M.Mikkelsen)
Lublin – Piła 59-31 (A.Jonsson)
Rybnik – Kraków 64-26 (K.Woryna)


Rzeszów – Krosno 59-31 (T.Jędrzejak)

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4439
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

8 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: WaluS » 23 lip 2018, 16:51

8 kolejka - zaległe spotkanie 1LŻ.

Typujemy lub zmieniamy swój typ do dnia 30 lipca do godziny 18:15.

Łódź - Daugavpils

Typ wysłany po wyznaczonym czasie nie bedzie się liczył przy podliczaniu 8 kolejki.
Godzina zakończenia typowania może ulec zmianie.

baks75
Posty: 864
Rejestracja: 20 maja 2011, 21:18
Lokalizacja: DT

8 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: baks75 » 24 lip 2018, 8:00

Lodz-Daugavpils 48-42 P. Ljung

Awatar użytkownika
Aris
Posty: 164
Rejestracja: 09 maja 2012, 12:00
Lokalizacja: Tarnów

8 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Aris » 27 lip 2018, 16:00

Lódź - Daugavpils - 50-40 (P. Ljung)

mamal
Posty: 311
Rejestracja: 26 sie 2009, 13:20
Lokalizacja: Tarnów

8 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: mamal » 27 lip 2018, 23:47

Łódź - Daugavpils 52-38 T.Lahti

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator
Posty: 5031
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

8 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: PrzemczaN » 30 lip 2018, 16:33

Łódź - Daugavpils 49-41 Norbert Kościuch

popo
Posty: 301
Rejestracja: 06 cze 2010, 21:32

8 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: popo » 30 lip 2018, 17:15

Lódź - Daugavpils - 51-39 /P. Ljung/
kibic

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4439
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

8 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: WaluS » 30 lip 2018, 17:24

Łódź – Daugavpils 50:40 – N. Kościuch

Matii Stok
Posty: 85
Rejestracja: 07 cze 2014, 15:29
Lokalizacja: Tarnów

8 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Matii Stok » 30 lip 2018, 17:29

Łódź - Daugavpils 49-41 N. Kościuch

rufai
Posty: 554
Rejestracja: 25 lip 2009, 12:08
Lokalizacja: Tarnów

8 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: rufai » 30 lip 2018, 17:40

Łódź - Daugavpils 48-42 (P.Ljung)


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość