8 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Obstawianie meczów ligowych i Speedway Grand Prix.
Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4439
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

8 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: WaluS » 04 cze 2018, 20:51

8 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Typujemy do dnia 9 czerwca do godziny 16:15.

Rawicz - Opole


Typujemy do dnia 10 czerwca do godziny 14:30.

Gorzów – Zielona Góra
Toruń – Częstochowa
Tarnów – Leszno
Grudziądz – Wrocław


Gdańsk – Gniezno
Lublin – Piła
Łódź – Daugavpils
- przełożony na 30.07.2018
Rybnik – Kraków


Rzeszów – Krosno

Typy wysłane po czasie przedstawionym w zapowiedzi nie będą podliczane.

Godzina zakończenia typowania może ulec zmianie!!!

Sprawdzajcie swoje typy przed wysłaniem - wynik spotkania i czy jest imię zawodnika, gdy występują zawodnicy o tym samym nazwisku.
Jeżeli po wysłaniu zobaczycie błąd, to wysyłajcie nowego posta z prawidłowym typem.

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4439
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

8 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: WaluS » 04 cze 2018, 20:53

Typy użytkownika Rafi

Gorzów – Zielona Góra 53-37 Zmarzlik
Toruń – Częstochowa 50-40 Lindgren
Tarnów – Leszno 41-49 Kołodziej
Grudziądz – Wrocław 42-48 A.Łaguta

Gdańsk – Gniezno 50-40 Michelsen
Lublin – Piła 53-37 Jonsson
Łódź – Daugavpils 48-41 Ljung
Rybnik – Kraków 65-25 Batchelor

Rawicz – Opole 52-38 Baliński
Rzeszów – Krosno 63-27 Hancock

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 1774
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

8 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Kibic UT » 04 cze 2018, 21:13

Gorzów – Zielona Góra 49-41 Bartosz Zmarzlik
Toruń – Częstochowa 43-47 Leon Madsen
Tarnów – Leszno 46-44 Nicki Pedersen
Grudziądz – Wrocław 42-48 Artiom Łaguta

Gdańsk – Gniezno 52-38 Andres Thomsen
Lublin – Piła 53-37 Rafał Okoniewski
Łódź – Daugavpils 42-48 Peter Ljung
Rybnik – Kraków 65-25 Troy Batchelor

Rawicz – Opole 52-38 Damian Baliński
Rzeszów – Krosno 60-30 Tomasz Jędrzejak
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

KoNiK
Posty: 1471
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

8 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: KoNiK » 05 cze 2018, 12:46

Rawicz - Opole 50:40 (Baliński)

Gorzów – Zielona Góra 52:38 (Zmarzlik)
Toruń – Częstochowa 47:43 (Doyle)
Tarnów – Leszno 39:51 (Pedersen)
Grudziądz – Wrocław 42:48 (Laguta)

Gdańsk – Gniezno 51:39 (Michelsen)
Lublin – Piła 54:36 (Jonsson)
Łódź – Daugavpils 49:41 (Andersen)
Rybnik – Kraków 64:26 (Batchelor)

Rzeszów – Krosno 58:32 (Hancock)

baks75
Posty: 864
Rejestracja: 20 maja 2011, 21:18
Lokalizacja: DT

8 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: baks75 » 05 cze 2018, 13:40

Rawicz-Opole 53-37 (K.Woelbert)
Gorzow-Zielona Gora 48-42 (B.Zmarzlik)
Torun-Czestochowa 45-45 (F. Lindgren)
Tarnow-Leszno 47-43 (N. Pedersen)
Grudziadz-Wroclaw 43-47 (A.Laguta)
Gdansk-Gniezno 49-41 (Michelsen)
Rybnik-Krakow 56-34 (Batchelor)
Lublin-Pila 55-35 (Jonsson)
Rzeszow-Krosno 57-33 (Jedrzejak)

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 2231
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

8 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Greg-Tarnów » 05 cze 2018, 22:30

Rawicz - Opole 50:40 Szymon Szlauderbach
Gorzów – Zielona Góra 55:35 Bartosz Zmarzlik
Toruń – Częstochowa 44:46 Leon Madsen
Tarnów – Leszno 46:44 Nicki Pedersen
Grudziądz – Wrocław 42:48 Tai Woffinden
Gdańsk – Gniezno 49:41 Anders Thomsen
Lublin – Piła 60:30 Wiktor Lampart
Łódź – Daugavpils 47:43 Peter Ljung
Rybnik – Kraków 61:29 Artur Czaja
Rzeszów – Krosno 57:33 Arkadiusz Potoniec

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2271
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

8 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: konri » 06 cze 2018, 17:20

Gorzów – Zielona Góra 52-38 Bartosz Zmarzlik
Toruń – Częstochowa 43-47 Fredrik Lindgren
Tarnów – Leszno 40-50 Nicki Pedersen
Grudziądz – Wrocław 38-52 Tai Woffinden

Gdańsk – Gniezno 52-38 Andres Thomsen
Lublin – Piła 56-34 Andreas Jonsson
Łódź – Daugavpils 47-43 Peter Ljung
Rybnik – Kraków 65-25 Troy Batchelor

Rawicz – Opole 52-38 Damian Baliński
Rzeszów – Krosno 65-25 Tomasz Jędrzejak

Awatar użytkownika
lolek69
Posty: 821
Rejestracja: 26 wrz 2010, 23:54
Lokalizacja: Tarnów

8 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: lolek69 » 07 cze 2018, 22:39

Rawicz-Opole 53-37 (K.Woelbert)
Gorzow-Zielona Gora 50-40 (P. Dudek)
Torun-Czestochowa 47-43 (F. Lindgren)
Tarnow-Leszno 47-43 (N. Pedersen)
Grudziadz-Wroclaw 41-49 (A.Laguta)
Gdansk-Gniezno 49-41 (M. Michelsen)
Rybnik-Krakow 56-34 (T. Batchelor)
Lublin-Pila 53-37 (A. Jonsson)
Rzeszow-Krosno 57-33 (G. Hancock)
~Mogłem wybrać wiele dróg, wybrałem te barwy, ten klub ! ! ~

mamal
Posty: 311
Rejestracja: 26 sie 2009, 13:20
Lokalizacja: Tarnów

8 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: mamal » 07 cze 2018, 23:37

Rawicz - Opole 55:35 Damian Baliński

Gorzów – Zielona Góra 54:36 Bartosz Zmarzlik
Toruń – Częstochowa 42:48 Jason Doyle
Tarnów – Leszno 48:42 Nicki Pedersen
Grudziądz – Wrocław 40:50 Artiom Łaguta

Gdańsk – Gniezno 53:37 Anders Thomsen
Lublin – Piła 55:35 Andreas Jonsson
Łódź – Daugavpils 52:38 Hans Andersen
Rybnik – Kraków 60:30 Troy Batchelor

Rzeszów – Krosno 61:29 Tomasz Jędrzejak

Seba44
Posty: 73
Rejestracja: 11 kwie 2011, 9:56

8 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Seba44 » 08 cze 2018, 7:25

Rawicz-Opole 56:34 Baliński
Gorzów - Zielona Góra 52:38 Zmarzlik
Toruń - Częstochowa 47:43 Holder (Chris)
Tarnów - Leszno 47:43 Pedersen
Grudziądz - Wrocław 42:48 Łaguta
Gdańsk - Gniezno 52:38 Michelsen
Rybnik - Kraków 63:27 Karpow
Lublin - Pila 54:36 Jonsson
Rzeszów - Krosno 59:31 Jędrzejak
Łódź – Daugavpils 48:42 Peter Ljung (30.07.2018r)

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 284
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

8 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: the_naturat » 08 cze 2018, 16:33

Rawicz - Opole 53-37 Baliński
Gorzów – Zielona Góra 53-37 Dudek
Toruń – Częstochowa 43-47 Doyle
Tarnów – Leszno 46-44 Pawlicki
Grudziądz – Wrocław 42-48 Laguta
Gdańsk – Gniezno 50-40 Mikkelsen
Lublin – Piła 63-27 Wiktor Lampart
Łódź – Daugavpils 50-40 Tungate
Rybnik – Kraków 60-30 Batchelor
Rzeszów – Krosno 61:29 Jędrzejak

Misiek.
Posty: 253
Rejestracja: 24 paź 2014, 15:21

8 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Misiek. » 08 cze 2018, 19:37

Rawicz - Opole 54 -36 D. Baliński

Gorzów – Zielona Góra 55 - 35 B. Zmarzlik
Toruń – Częstochowa 42 - 48 J. Doyle
Tarnów – Leszno 46 - 44 N. Pedersen
Grudziądz – Wrocław 41 - 49 A. Laguta

Gdańsk – Gniezno 51 - 39 M. Mikkelsen
Lublin – Piła 60 - 30 A, Jonsson
Łódź – Daugavpils 50 - 40 P. Ljung
Rybnik – Kraków 61 - 29 T. Batchelor

Rzeszów – Krosno 58 - 32 G. Hancock

Pytek
Posty: 837
Rejestracja: 23 lip 2009, 1:36
Lokalizacja: Tarnow/Chicago

8 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Pytek » 08 cze 2018, 23:03

Rawicz - Opole 51:39, (Kevin Woelbert)

Matii Stok
Posty: 85
Rejestracja: 07 cze 2014, 15:29
Lokalizacja: Tarnów

8 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Matii Stok » 09 cze 2018, 9:12

Rawicz - Opole 54-36 D. Baliński

99!
Posty: 22
Rejestracja: 19 maja 2018, 21:02

8 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: 99! » 09 cze 2018, 9:31

Gorzów – Zielona Góra 49-41 P.Dudek
Toruń – Częstochowa 46-44 F.Lindgren
Tarnów – Leszno 38-52 N.Pedersen
Grudziądz – Wrocław 46-44 A.Łaguta

Gdańsk – Gniezno 53-37 M. Bech
Lublin – Piła 55-35 A.Jonsson
Łódź – Daugavpils 47-43 P.Ljung
Rybnik – Kraków 61-29 T.Batchelor

Rawicz – Opole 50-40 K.Woelbert
Rzeszów – Krosno 60-30 G.Hancock
KIbic żużla,nie fanatyk Unii T.

Awatar użytkownika
Zbiru
Moderator
Posty: 2311
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:37
Lokalizacja: Tarnów

8 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Zbiru » 09 cze 2018, 11:11

Rawicz - Opole 53-37, D. Baliński
UNIA TARNÓW 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 2016

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 2865
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

8 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: kaka » 09 cze 2018, 13:37

Rawicz - Opole 52:38 (Damian Baliński)

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 1460
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków

8 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: ams92 » 09 cze 2018, 14:08

Rawicz-Opole 52:38 (Szymon Szlauderbach)
"Blue tomorrow" - Widząc świat na niebiesko.

http://www.sportowymagazyn.pl

Awatar użytkownika
zbylpowrócił
Posty: 177
Rejestracja: 24 lut 2015, 17:46

8 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: zbylpowrócił » 09 cze 2018, 15:11

Rawicz - Opole 55:35 D. Baliński

rufai
Posty: 554
Rejestracja: 25 lip 2009, 12:08
Lokalizacja: Tarnów

8 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: rufai » 09 cze 2018, 15:15

Rawicz - Opole 53-37 (B.Smektała)

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4439
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

8 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: WaluS » 09 cze 2018, 15:25

Rawicz – Opole 53:37 – K. Woelbert

Awatar użytkownika
fox
Posty: 1488
Rejestracja: 22 lip 2009, 22:14
Lokalizacja: z krwi i kości

8 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: fox » 09 cze 2018, 16:00

Rawicz - Opole - 55-35 Baliński

popo
Posty: 301
Rejestracja: 06 cze 2010, 21:32

8 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: popo » 09 cze 2018, 16:11

Rawicz – Opole 56-34 /B. Smektała/
kibic

Awatar użytkownika
zbylpowrócił
Posty: 177
Rejestracja: 24 lut 2015, 17:46

8 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: zbylpowrócił » 09 cze 2018, 22:54

Gorzów – Zielona Góra 55 - 35 B. Zmarzlik
Toruń – Częstochowa 47 - 43 J. Doyle
Tarnów – Leszno 39 - 51 N. Pedersen
Grudziądz – Wrocław 37 - 53 A. Laguta
Gdańsk – Gniezno 51 - 39 M. Mikkelsen
Lublin – Piła 60 - 30 A. Jonsson
Łódź – Daugavpils 49 - 41 P. Ljung
Rybnik – Kraków 57 - 33 K. Woryna
Rzeszów – Krosno 56 - 34 G. Hancock

Pytek
Posty: 837
Rejestracja: 23 lip 2009, 1:36
Lokalizacja: Tarnow/Chicago

8 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Pytek » 10 cze 2018, 6:19

Gorzów – Zielona Góra 53:37, (Bartosz Zmarzlik)
Toruń – Częstochowa 47:43, (Jason Doyle)
Tarnów – Leszno 41:49, (Nicki Pedersen)
Grudziądz – Wrocław 43:47, (Artem Laguta)
Gdańsk – Gniezno 49:41, (Mikkel Michelsen)
Lublin – Piła 55:35, (Andreas Jonsson)
Rybnik – Kraków 61:29, (Troy Batchelor)
Rzeszów – Krosno 60:30, (Greg Hancock)


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości