7 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Obstawianie meczów ligowych i Speedway Grand Prix.
Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4439
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

7 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: WaluS » 21 maja 2018, 22:27

7 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Typujemy do dnia 26 maja do godziny 16:15.

Daugavpils – Łódź


Typujemy do dnia 27 maja do godziny 14:45.

Częstochowa – Toruń
Zielona Góra – Gorzów
Wrocław – Grudziądz
Leszno – Tarnów



Kraków – Rybnik
- przełożony na 15.07.2018
Piła – Lublin
Gniezno – Gdańsk


Opole – Rawicz
Krosno – Rzeszów
Ostrów Wlkp. – Poznań


Typy wysłane po czasie przedstawionym w zapowiedzi nie będą podliczane.

Godzina zakończenia typowania może ulec zmianie!!!

Sprawdzajcie swoje typy przed wysłaniem - wynik spotkania i czy jest imię zawodnika, gdy występują zawodnicy o tym samym nazwisku.
Jeżeli po wysłaniu zobaczycie błąd, to wysyłajcie nowego posta z prawidłowym typem.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 2231
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

7 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Greg-Tarnów » 22 maja 2018, 22:09

Daugavpils – Łódź 48:42 Peter Ljung
Częstochowa – Toruń 53:37 Leon Madsen
Zielona Góra – Gorzów 45:45 Patryk Dudek
Wrocław – Grudziądz 54:36 Maciej Janowski
Leszno – Tarnów 62:28 Jarosław Hampel
Kraków – Rybnik - przełożony na inny termin 30:60 Troy Batchelor
Piła – Lublin 43:47 Wiktor Lampart
Gniezno – Gdańsk 50:40 Adrian Gała
Opole – Rawicz 49:41 Richard Lawson
Krosno – Rzeszów 35:55 Greg Hancock
Ostrów Wlkp. – Poznań 52:38 Nicolai Klindt

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2826
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

7 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Yoda » 22 maja 2018, 22:15

Daugavpils – Łódź 50:40 Hans Andersen
Częstochowa – Toruń 51:39 Jason Doyle
Zielona Góra – Gorzów 49:41 Patryk Dudek
Wrocław – Grudziądz 55:35 Maciej Janowski
Leszno – Tarnów 60:30 Janusz Kołodziej
Kraków – Rybnik - przełożony na inny termin 33:57 Kacper Woryna
Piła – Lublin 47:43 Rafał Okoniewski
Gniezno – Gdańsk 43:47 Anders Thomsen
Opole – Rawicz 51:39 Hubert Łęgowik
Krosno – Rzeszów 30:60 Greg Hancock
Ostrów Wlkp. – Poznań 55:35 Nicolai Klindt

KoNiK
Posty: 1471
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

7 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: KoNiK » 23 maja 2018, 7:28

Daugavpils – Łódź 47:43 (Ljung)

Częstochowa – Toruń 53:37 (Lindgren)
Zielona Góra – Gorzów 48:42 (Dudek)
Wrocław – Grudziądz 54:36 (Laguta)
Leszno – Tarnów 60:30 (Pedersen)

Kraków – Rybnik 31:59 (Czaja)
Piła – Lublin 42:48 (Okoniewski)
Gniezno – Gdańsk 50:40 (Gała)

Opole – Rawicz 48:42 (Woelbert)
Krosno – Rzeszów 30:60 (Hancock)
Ostrów Wlkp. – Poznań 56:34 (Klindt)

baks75
Posty: 864
Rejestracja: 20 maja 2011, 21:18
Lokalizacja: DT

7 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: baks75 » 23 maja 2018, 17:44

Daugavpils-Lodz 48-42 (Ljung)

Czestochowa-Torun 53-37 (Lindgren)
Zielona Gora-Gorzow 45-45 (Dudek)
Wroclaw-Grudziadz 55-35 (Laguta)
Leszno-Tarnow 56-34 (Pawlicki)

Krakow-Rybnik 41-49 (Woryna)
Pila-Lublin 41-49 (Okoniewski)
Gniezno-Gdansk 49-41 (Gala)

Opole-Rawicz 47-43 (Lawson)
Krosno-Rzeszow 35-55 (Hancock)
Ostrow Wlkp-Poznan 54-36 (Klindt)

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 1774
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

7 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Kibic UT » 23 maja 2018, 17:53

Daugavpils – Łódź 48:42 Peter Ljung
Częstochowa – Toruń 55-35 Jason Doyle
Zielona Góra – Gorzów 49:41 Patryk Dudek
Wrocław – Grudziądz 55:35 Artiom Łaguta
Leszno – Tarnów 62:28 Kenneth Bjerre
Kraków – Rybnik - przełożony na inny termin 32-58 Ernest Koza
Piła – Lublin 47:43 Rafał Okoniewski
Gniezno – Gdańsk 50:40 Adrian Gała
Opole – Rawicz 50:40 Richard Lawson
Krosno – Rzeszów 35:55 Greg Hancock
Ostrów Wlkp. – Poznań 53:37 Nicolai Klindt
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
lolek69
Posty: 821
Rejestracja: 26 wrz 2010, 23:54
Lokalizacja: Tarnów

7 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: lolek69 » 23 maja 2018, 22:12

Daugavpils-Lodz 48-42 (Ljung)

Czestochowa-Torun 52-38 (Lindgren)
Zielona Gora-Gorzow 46-44 (Dudek)
Wroclaw-Grudziadz 55-35 (Łaguta)
Leszno-Tarnow 56-34 (Pawlicki)

Krakow-Rybnik 41-49 (Woryna)
Pila-Lublin 40-50 (Jonsson)
Gniezno-Gdansk 49-41 (Gała)

Opole-Rawicz 49-41 (Lawson)
Krosno-Rzeszow 37-53 (Hancock)
Ostrow Wlkp-Poznan 58-32 (Klindt)
~Mogłem wybrać wiele dróg, wybrałem te barwy, ten klub ! ! ~

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2271
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

7 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: konri » 24 maja 2018, 16:23

Daugavpils – Łódź 49:41 Peter Ljung
Częstochowa – Toruń 51:39 Fredrik Lindgren
Zielona Góra – Gorzów 44:46 Bartosz Zmarzlik
Wrocław – Grudziądz 55:35 Maciej Janowski
Leszno – Tarnów 65:25 Janusz Kołodziej
Kraków – Rybnik -29:61 Kacper Woryna
Piła – Lublin 44:46 Rafał Okoniewski
Gniezno – Gdańsk 47:43 Mirosław Jabłoński
Opole – Rawicz 48:42 Kevin Woelbert
Krosno – Rzeszów 33:57 Greg Hancock
Ostrów Wlkp. – Poznań 52:38 Nicolai Klindt

Rafi
Posty: 873
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:23
Lokalizacja: Tarnow

7 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Rafi » 24 maja 2018, 21:09

Daugavpils-Lodz 48-42 H.Andersen

Czestochowa-Torun 50-40 J.Doyle
Zielona Gora-Gorzow 42-48 P.Dudek
Wroclaw-Grudziadz 53-37 A.Laguta
Leszno-Tarnow 65-25 P.Pawlicki

Krakow-Rybnik 38-52 T. Batchelor
Pila-Lublin 40-50 R.Okoniewski
Gniezno-Gdansk 44-46 M.Nowak

Opole-Rawicz 43-47 K.Woelbert
Krosno-Rzeszow 36-54 G.Hancock
Ostrow Wlkp-Poznan 54-36 N.Klindt

mamal
Posty: 311
Rejestracja: 26 sie 2009, 13:20
Lokalizacja: Tarnów

7 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: mamal » 25 maja 2018, 0:15

Daugavpils – Łódź 50:40 Timo Lahti
Częstochowa – Toruń 54:36 Fredrik Lindgren
Zielona Góra – Gorzów 42:48 Patryk Dudek
Wrocław – Grudziądz 57:33 Tai Woffinden
Leszno – Tarnów 56:34 Piotr Pawlicki
Kraków – Rybnik 41:49 Troy Batchelor
Piła – Lublin 47:43 Thomas H.Jonasson
Gniezno – Gdańsk 49:41 Adrian Gała
Opole – Rawicz 51:39 Kevin Woelbert
Krosno – Rzeszów 34:56 Greg Hancock
Ostrów Wlkp. – Poznań 50:40 Nicolai Klindt

Seba44
Posty: 73
Rejestracja: 11 kwie 2011, 9:56

7 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Seba44 » 25 maja 2018, 8:32

Daugavpils – Łódź 48:42 Michaiłov
Częstochowa – Toruń 51:39 Holta
Zielona Góra – Gorzów 50:40 Dudek
Wrocław – Grudziądz 52:38 Janowski
Leszno – Tarnów 57:33 Kołodziej
Kraków – Rybnik 38:52 Batchelor
Piła – Lublin 43:47 Jonsson
Gniezno – Gdańsk 49:41 Bech
Opole – Rawicz 48:42 Polis
Krosno – Rzeszów 38:52 Hancock
Ostrów Wlkp. – Poznań 53-37 Klindt

KoNiK
Posty: 1471
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

7 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: KoNiK » 25 maja 2018, 11:22

Opole – Rawicz 54:36 (Łęgowik)

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 284
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

7 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: the_naturat » 25 maja 2018, 16:23

Daugavpils – Łódź 47-43 Andersen
Częstochowa – Toruń 54-36 Doyle
Zielona Góra – Gorzów 43-47 Dudek
Wrocław – Grudziądz 53-37 Łaguta
Leszno – Tarnów 61-29 Kołodziej
Kraków – Rybnik 38-52 Woryna
Piła – Lublin 40-50 Gapiński
Gniezno – Gdańsk 47-43 Gała
Opole – Rawicz 43-47 Lidsey
Krosno – Rzeszów 35-55 Hancock
Ostrów Wlkp. – Poznań 51-39 Klindt

Awatar użytkownika
zbylpowrócił
Posty: 177
Rejestracja: 24 lut 2015, 17:46

7 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: zbylpowrócił » 25 maja 2018, 20:11

Daugavpils – Łódź 48:42 P. Ljung

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 1460
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków

7 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: ams92 » 25 maja 2018, 23:13

Daugavpils – Łódź 50:40 (Peter Ljung)
Częstochowa – Toruń 54:36 (Leon Madsen)
Zielona Góra – Gorzów 44:46 (Patryk Dudek)
Wrocław – Grudziądz 55:35 (Tai Woffinden)
Leszno – Tarnów 55:35 (Piotr Pawlicki)
Kraków – Rybnik 35:55 (Troy Batchelor)
Piła – Lublin 40:50 (Rafał Okoniewski)
Gniezno – Gdańsk 44:46 (Mikkel Bech)
Opole – Rawicz 50:40 (Hubert Łęgowik)
Krosno – Rzeszów 40:50 (Jędrzejewski)
Ostrów Wlkp. – Poznań 43:47 (Władimir Borodulin)
"Blue tomorrow" - Widząc świat na niebiesko.

http://www.sportowymagazyn.pl

Misiek.
Posty: 253
Rejestracja: 24 paź 2014, 15:21

7 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Misiek. » 25 maja 2018, 23:24

Daugavpils – Łódź 50 - 40 P. Ljung

Pytek
Posty: 837
Rejestracja: 23 lip 2009, 1:36
Lokalizacja: Tarnow/Chicago

7 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Pytek » 26 maja 2018, 1:47

Daugavpils – Łódź 47:43, (Peter Ljung)

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator
Posty: 5031
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

7 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: PrzemczaN » 26 maja 2018, 8:58

Daugavpils – Łódź 47:43 (Peter Ljung)
Częstochowa – Toruń 53:37 (Fredrik Lindgren)
Zielona Góra – Gorzów 47:43 (Patryk Dudek)
Wrocław – Grudziądz 56:34 (Maciej Janowski)
Leszno – Tarnów 60:30 (Piotr Pawlicki)
Kraków – Rybnik 35:55 (Troy Batchelor)
Piła – Lublin 41:49 (Rafał Okoniewski)
Gniezno – Gdańsk 47:43 (Adrian Gała)
Opole – Rawicz 50:40 (Oskar Polis)
Krosno – Rzeszów 38:52 (Greg Hancock)
Ostrów Wlkp. – Poznań 52:38 (Nicolai Klindt)

Matii Stok
Posty: 85
Rejestracja: 07 cze 2014, 15:29
Lokalizacja: Tarnów

7 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Matii Stok » 26 maja 2018, 9:13

Daugavpils – Łódź 48-42 Timo Lahti

Awatar użytkownika
Zbiru
Moderator
Posty: 2311
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:37
Lokalizacja: Tarnów

7 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Zbiru » 26 maja 2018, 11:09

Daugavpils – Łódź 49-41, Hans Andersen
UNIA TARNÓW 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 2016

Awatar użytkownika
Aris
Posty: 164
Rejestracja: 09 maja 2012, 12:00
Lokalizacja: Tarnów

7 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Aris » 26 maja 2018, 11:17

Daugavpils – Łódź - 50-40 (H. Andersen)
Częstochowa – Toruń - 52-38 (F. Lindgren)
Zielona Góra – Gorzów - 48-42 (B. Zmarzlik)
Wrocław – Grudziądz - 55-35 (A. Łaguta)
Leszno – Tarnów - 62-28 (P. Pawlicki)
Piła – Lublin - 43-47 (R. Okoniewski)
Gniezno – Gdańsk - 47-43 (A. Gała
Opole – Rawicz - 49-41 (K.Woelbert)
Krosno – Rzeszów - 36-54 (G. Hancock)
Ostrów Wlkp. – Poznań - 52-38 (N. Klindt)

popo
Posty: 301
Rejestracja: 06 cze 2010, 21:32

7 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: popo » 26 maja 2018, 11:23

Daugavpils – Łódź 48:42 /P. Ljung/
kibic

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4439
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

7 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: WaluS » 26 maja 2018, 12:13

Daugavpils – Łódź 49:41 – P. Ljung

99!
Posty: 22
Rejestracja: 19 maja 2018, 21:02

7 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: 99! » 26 maja 2018, 13:19

Daugavpils – Łódź - 44-46 (H. Andersen)
Częstochowa – Toruń - 51-39 (L.Madsen)
Zielona Góra – Gorzów - 49-41 (B. Zmarzlik)
Wrocław – Grudziądz - 54-36 (A. Łaguta)
Leszno – Tarnów - 58-32 (P. Pawlicki)
Piła – Lublin - 45-45 (A.Jonsson)
Gniezno – Gdańsk - 50-40 (M.Bech)
Opole – Rawicz - 48-42 (O.Polis)
Krosno – Rzeszów - 40-50 (G. Hancock)
Ostrów Wlkp. – Poznań - 52-38 (N. Klindt)
KIbic żużla,nie fanatyk Unii T.

Awatar użytkownika
zbylpowrócił
Posty: 177
Rejestracja: 24 lut 2015, 17:46

7 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: zbylpowrócił » 26 maja 2018, 14:47

Częstochowa – Toruń 54:36 J Dolye
Zielona Góra – Gorzów 47:43 (B. Zmarzlik)
Wrocław – Grudziądz 56:34 (A. Łaguta)
Leszno – Tarnów 55:35 (P. Pawlicki)
Kraków – Rybnik 36:54 (T. Batchelor)
Piła – Lublin 43:47 (R. Okoniewski)
Gniezno – Gdańsk 47:43 (M. Bech)
Opole – Rawicz 50:40 (O. Polis)
Krosno – Rzeszów 39:51 (G. Hancock)
Ostrów Wlkp. – Poznań 48:42 (N. Klindt)


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość