6 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Obstawianie meczów ligowych i Speedway Grand Prix.
rufai
Posty: 554
Rejestracja: 25 lip 2009, 12:08
Lokalizacja: Tarnów

6 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: rufai » 18 maja 2018, 17:03

Toruń - Leszno 41-49 (R.Holta)

Piła - Łódź 42-48 (R.Okoniewski)

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4439
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

6 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: WaluS » 18 maja 2018, 17:06

Toruń – Leszno 42:48 – Chris Holder

Piła – Łódź 42:48 – R. Okoniewski

Rawicz – Ostrów Wlkp. 48:42 – N. Klind

Awatar użytkownika
Zbiru
Moderator
Posty: 2311
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:37
Lokalizacja: Tarnów

6 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Zbiru » 18 maja 2018, 17:18

Typy fox'a:

Toruń - Leszno 40-50, J. Hampel
Piła - Łódź 47-43, N. Kościuch
UNIA TARNÓW 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 2016

Awatar użytkownika
Aris
Posty: 164
Rejestracja: 09 maja 2012, 12:00
Lokalizacja: Tarnów

6 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Aris » 18 maja 2018, 19:33

Rawicz - Ostrów Wlkp. - 49-41 (N. Klindt)
Wrocław – Zielona Góra - 56-34 (M. Janowski)
Gorzów – Częstochowa - 50-40 (F. Lindgren)
Tarnów – Grudziądz - 50-40 (N. Pedersen)
Lublin – Kraków - 60-30 (A. Jonsson)
Rybnik – Gniezno - 51-39 (K. Woryna)
Gdańsk – Daugavpils - 53-37 (M. Michelsen)
Bydgoszcz – Krosno - 52-38 (D. Berge)
Rzeszów – Opole - 55-35 (G. Hancock)

wielebny
Posty: 61
Rejestracja: 19 paź 2017, 16:26

6 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: wielebny » 19 maja 2018, 0:20

Typujemy do dnia 19 maja do godziny 17:15.

Rawicz - Ostrów Wlkp. 43-47 Bjarne Pedersen


Typujemy do dnia 20 maja do godziny 14:45.

Wrocław – Zielona Góra 51-39 Woffinden
Gorzów – Częstochowa 50-40 Lindgren
Tarnów – Grudziądz 43-47 Nicki Pedersen

Lublin – Kraków 61-29 Jonsson
Rybnik – Gniezno 53:37 Batchelor
Gdańsk – Daugavpils 48-42 Michelsen

Bydgoszcz – Krosno 49-41 Berge
Rzeszów – Opole 57-33 Hancock

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 284
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

6 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: the_naturat » 19 maja 2018, 9:59

Rawicz - Ostrów Wlkp. - 52-38 Nicolai Klindt
Wrocław – Zielona Góra - 51-39 Janowski
Gorzów – Częstochowa -48-42 Zmarzlik
Tarnów – Grudziądz - 52-38 Łaguta
Lublin – Kraków - 62-28 Jonsson
Rybnik – Gniezno - 50-40 Woryna
Gdańsk – Daugavpils -49-41 Ljung
Bydgoszcz – Krosno - 43-47 Czałow
Rzeszów – Opole - 56-34 Hancock

Matii Stok
Posty: 85
Rejestracja: 07 cze 2014, 15:29
Lokalizacja: Tarnów

6 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Matii Stok » 19 maja 2018, 10:06

Rawicz - Ostrów Wlkp.49-41 Nicolai Klindt

popo
Posty: 301
Rejestracja: 06 cze 2010, 21:32

6 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: popo » 19 maja 2018, 14:12

Rawicz - Ostrów Wlkp. 42:48 /R. Worrall/
kibic

rufai
Posty: 554
Rejestracja: 25 lip 2009, 12:08
Lokalizacja: Tarnów

6 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: rufai » 19 maja 2018, 15:30

Rawicz-Ostrów 43-47 (Damian Baliński)

Awatar użytkownika
Zbiru
Moderator
Posty: 2311
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:37
Lokalizacja: Tarnów

6 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Zbiru » 19 maja 2018, 16:33

Rawicz - Ostrów 49-41, Bjarne Pedersen
UNIA TARNÓW 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 2016

Awatar użytkownika
fox
Posty: 1488
Rejestracja: 22 lip 2009, 22:14
Lokalizacja: z krwi i kości

6 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: fox » 19 maja 2018, 17:06

Rawicz - Ostrów 48-42 Baliński

99!
Posty: 22
Rejestracja: 19 maja 2018, 21:02

6 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: 99! » 19 maja 2018, 21:36

Wrocław – Zielona Góra 55-35 (T. Wiffinden)
Gorzów – Częstochowa48-42 (F.Lindgren)
Tarnów – Grudziądz47-43 (N.Pedersen)

Lublin – Kraków 56-34 (A.Jonsson)
Rybnik – Gniezno 53-37 (K.Woryna)
Gdańsk – Daugavpils 54-36(M.Michelsen)

Bydgoszcz – Krosno 47-43(I.Człow)
Rzeszów – Opole 55-35 (G.Hancock)
KIbic żużla,nie fanatyk Unii T.

Awatar użytkownika
fox
Posty: 1488
Rejestracja: 22 lip 2009, 22:14
Lokalizacja: z krwi i kości

6 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: fox » 20 maja 2018, 0:05

Wrocław – Zielona Góra 53-37 M.Drabik
Gorzów – Częstochowa 47-43 B.Zmarzlik
Tarnów – Grudziądz 48-42 A.Łaguta
Lublin – Kraków 57-33 Dawid Lampart
Rybnik – Gniezno 53-37 T.Batchelor
Gdańsk – Daugavpils 54-36 P.Ljung
Bydgoszcz – Krosno 48-42 D.Berge
Rzeszów – Opole 59-31 T.Jędrzejak

Pytek
Posty: 837
Rejestracja: 23 lip 2009, 1:36
Lokalizacja: Tarnow/Chicago

6 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Pytek » 20 maja 2018, 5:10

Wrocław – Zielona Góra 51:39, (Patryk Dudek)
Gorzów – Częstochowa 47:43, (Fredrik Lindgren)
Tarnów – Grudziądz 47:43, (Artiom Laguta)
Lublin – Kraków 57:33, (Andreas Jonsson)
Rybnik – Gniezno 52:38, (Kacper Woryna)
Gdańsk – Daugavpils 52:38, (Peter Ljung)
Bydgoszcz – Krosno 46:44, (Dimitri Berge)
Rzeszów – Opole 53:37, (Kevin Woelbert)

popo
Posty: 301
Rejestracja: 06 cze 2010, 21:32

6 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: popo » 20 maja 2018, 9:08

Wrocław – Zielona Góra 53-37 /T. Woffinden/
Gorzów – Częstochowa 50-40 /B. Zmarzlik/
Tarnów – Grudziądz 48-42 /N. Pedersen/

Lublin – Kraków 63-27 /A. Jonsson/
Rybnik – Gniezno 52-38 /T. Batchelor/
Gdańsk – Daugavpils 54-36 /M. Michelsen/

Bydgoszcz – Krosno 43-47 /I. Czałow/
Rzeszów – Opole 59-31 /G. Hancock/
kibic

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 2865
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

6 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: kaka » 20 maja 2018, 9:08

Wrocław – Zielona Góra 54:36 (Maciej Janowski)
Gorzów – Częstochowa 47:43 (Bartosz Zmarzlik)
Tarnów – Grudziądz 50:40 (Nicki Pedersen)

Lublin – Kraków 62:28 (Andreas Jonsson)
Rybnik – Gniezno 52:38 (Kacper Woryna)
Gdańsk – Daugavpils 57:33 (Mikkel Michelsen)

Bydgoszcz – Krosno 50:40 (Dimitri Berge)
Rzeszów – Opole 53:37 (Greg Hancock)

Awatar użytkownika
Zbiru
Moderator
Posty: 2311
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:37
Lokalizacja: Tarnów

6 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Zbiru » 20 maja 2018, 10:19

Wrocław – Zielona Góra 53-37, P. Dudek
Gorzów – Częstochowa 49-41, F. Lindgren
Tarnów – Grudziądz 51-39, A. Łaguta

Lublin – Kraków 60-30, A. Jonsson
Rybnik – Gniezno 50-40, T. Batchelor
Gdańsk – Daugavpils 54-36, M. Michelsen

Bydgoszcz – Krosno 48-42, D. Berge
Rzeszów – Opole 55-35, G. Hancock
UNIA TARNÓW 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 2016

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4439
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

6 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: WaluS » 20 maja 2018, 10:53

Wrocław – Zielona Góra 51:39 – M. Janowski
Gorzów – Częstochowa 49:41 – B. Zmarzlik
Tarnów – Grudziądz 49:41 – A. Łaguta

Lublin – Kraków 61:29 – A. Jonsson
Rybnik – Gniezno 52:38 – K. Woryna
Gdańsk – Daugavpils 50:40 – M. Michelsen

Bydgoszcz – Krosno 49:41 – I. Czałow
Rzeszów – Opole 56:34 – G. Hancock

DeCo
Posty: 573
Rejestracja: 22 lip 2009, 22:07
Lokalizacja: Tarnów

6 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: DeCo » 20 maja 2018, 11:34

Wrocław – Zielona Góra 54-36, T.Woffinden
Gorzów – Częstochowa 48-42, F. Lindgren
Tarnów – Grudziądz 46-44, A. Łaguta

Lublin – Kraków 61-29, A. Jonsson
Rybnik – Gniezno 51-39, T. Batchelor
Gdańsk – Daugavpils 53-37, M. Michelsen

Bydgoszcz – Krosno 50-40, D. Berge
Rzeszów – Opole 56-34, G. Hancock

Matii Stok
Posty: 85
Rejestracja: 07 cze 2014, 15:29
Lokalizacja: Tarnów

6 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Matii Stok » 20 maja 2018, 12:30

Wrocław – Zielona Góra 55-35 Maciej Janowski
Gorzów – Częstochowa 48-42 Bartosz Zmarzlik
Tarnów – Grudziądz 49-41 Nicki Pedersen

Lublin – Kraków 63-27 Andreas Jonsson
Rybnik – Gniezno 51-39 Batchelor
Gdańsk – Daugavpils 53-37 Michelsen

Bydgoszcz – Krosno 54-36 Dimitri Berge
Rzeszów – Opole 57-33 Greg Hancock

Misiek.
Posty: 253
Rejestracja: 24 paź 2014, 15:21

6 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Misiek. » 20 maja 2018, 13:31

Wrocław – Zielona Góra 53-37 M. Janowski
Gorzów – Częstochowa 48-42 B. Zmarzlik
Tarnów – Grudziądz 50-40 N. Pedersen

Lublin – Kraków 60-30 A. Jonsson
Rybnik – Gniezno 50-40 K. Woryna
Gdańsk – Daugavpils 53-37 M. Michelsen

Bydgoszcz – Krosno 52-38 D. Berge
Rzeszów – Opole 56-34 G. Hancock

rufai
Posty: 554
Rejestracja: 25 lip 2009, 12:08
Lokalizacja: Tarnów

6 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: rufai » 20 maja 2018, 14:06

Wrocław – Zielona Góra 54-36 M. Janowski
Gorzów – Częstochowa 48-42 F. Lindgren
Tarnów – Grudziądz 49-41 N. Pedersen

Lublin – Kraków 60-30 A. Jonsson
Rybnik – Gniezno 50-40 T. Batchelor
Gdańsk – Daugavpils 53-37 M. Michelsen

Bydgoszcz – Krosno 51-39 D. Berge
Rzeszów – Opole 56-34 G. Hancock


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron