6 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Obstawianie meczów ligowych i Speedway Grand Prix.
Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4439
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

6 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: WaluS » 13 maja 2018, 22:41

6 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Typujemy do dnia 18 maja do godziny 17:30.

Toruń - Leszno

Piła - Łódź


Typujemy do dnia 19 maja do godziny 17:15.

Rawicz - Ostrów Wlkp.


Typujemy do dnia 20 maja do godziny 14:45.

Wrocław – Zielona Góra
Gorzów – Częstochowa
Tarnów – Grudziądz


Lublin – Kraków
Rybnik – Gniezno
Gdańsk – Daugavpils


Bydgoszcz – Krosno
Rzeszów – Opole


Typy wysłane po czasie przedstawionym w zapowiedzi nie będą podliczane.

Godziny zakończenia typowania z pytajnikiem, mogą ulec zmianie.

Sprawdzajcie swoje typy przed wysłaniem - wynik spotkania i czy jest imię zawodnika, gdy występują zawodnicy o tym samym nazwisku.
Jeżeli po wysłaniu zobaczycie błąd, to wysyłajcie nowego posta z prawidłowym typem.

Rafi
Posty: 873
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:23
Lokalizacja: Tarnow

6 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Rafi » 15 maja 2018, 20:53

Toruń - Leszno 41-49 J.Doyle
Piła- Łódź 42-48 N.Kościuch
Rawicz - Ostrów Wlkp 53-37 D.Baliński
Wrocław – Zielona Góra 53-37 Woffinden
Gorzów – Częstochowa 52-38 Zagar
Tarnów – Grudziądz 42-48 K.Bjerre

Lublin – Kraków 65-25 Jonsson
Rybnik – Gniezno 49-41 Batchelor
Gdańsk – Daugavpils 50-40 Michelsen

Bydgoszcz – Krosno 49-41 D. Bergé
Rzeszów – Opole 60-30 Hancock

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 2231
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

6 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Greg-Tarnów » 16 maja 2018, 20:41

Toruń - Leszno 46:44 Chris Holder
Piła- Łódź 42-48 Norbert Kościuch
Rawicz - Ostrów Wlkp 50:40 Nicolai Klindt
Wrocław – Zielona Góra 50:40 Maksym Drabik
Gorzów – Częstochowa 49:41 Fredrik Lindgren
Tarnów – Grudziądz 60:30 Kenneth Bjerre

Lublin – Kraków 65-25 Wiktor Lampart
Rybnik – Gniezno 52:38 Adrian Gała
Gdańsk – Daugavpils 53:37 Peter Ljung

Bydgoszcz – Krosno 53:37 D. Bergé
Rzeszów – Opole 55:35 Greg Hancock

KoNiK
Posty: 1471
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

6 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: KoNiK » 17 maja 2018, 7:34

Toruń - Leszno 42:48 (Pawlicki)

Piła - Łódź 41:49 (Andersen)

Rawicz - Ostrów Wlkp. 47:43 (Klindt)

Wrocław – Zielona Góra 52:38 (Woffinden)
Gorzów – Częstochowa 48:42 (Zmarzlik)
Tarnów – Grudziądz 46:44 (Bjerre)

Lublin – Kraków 64:26 (R. Lambert)
Rybnik – Gniezno 55:35 (Batchelor)
Gdańsk – Daugavpils 51:39 (Michelsen)

Bydgoszcz – Krosno 50:40 (Berge)
Rzeszów – Opole 56:34 (Hancock)

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 1460
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków

6 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: ams92 » 17 maja 2018, 11:55

Toruń - Leszno 40:50 (Emil Sajfutdinow)
Piła - Łódź 46:44 (Rafał Okoniewski)
Rawicz - Ostrów Wlkp. 50:40 (Damian Baliński)
Wrocław – Zielona Góra 50:40 (Tai Woffinden)
Gorzów – Częstochowa 46:44 (Bartosz Zmarzlik)
Tarnów – Grudziądz 52:38 (Nicki Pedersen)
Lublin – Kraków 62:28 (Andreas Jonsson)
Rybnik – Gniezno 49:41 (Adrian Gała)
Gdańsk – Daugavpils 48:42 (Mikkel Bech)
Bydgoszcz – Krosno 44:46 (Ilja Czałow)
Rzeszów – Opole 54:36 (Greg Hancock)
"Blue tomorrow" - Widząc świat na niebiesko.

http://www.sportowymagazyn.pl

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2826
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

6 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Yoda » 17 maja 2018, 16:22

Toruń - Leszno 40:50 (Doyle)
Piła - Łódź 47:43 (Okoniewski)
Rawicz - Ostrów Wlkp. 50:40 (Klindt)
Wrocław – Zielona Góra 55:35 (Woffinden)
Gorzów – Częstochowa 50:40 (Zmarzlik)
Tarnów – Grudziądz 51:39 (Bjerre)
Lublin – Kraków 62:28 (Jonsson)
Rybnik – Gniezno 52:38 (Woryna)
Gdańsk – Daugavpils 57:33 (Michelsen)
Bydgoszcz – Krosno 54:36 (Berge)
Rzeszów – Opole 60:30 (Hancock)

mamal
Posty: 311
Rejestracja: 26 sie 2009, 13:20
Lokalizacja: Tarnów

6 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: mamal » 17 maja 2018, 17:32

Toruń - Leszno 40:50 Jarosław Hampel
Piła - Łódź 43:47 Rafał Okoniewski
Rawicz - Ostrów Wlkp. 49:41 Damian Baliński
Wrocław – Zielona Góra 54:36 Maciej Janowski
Gorzów – Częstochowa 41:49 Fredrik Lindgren
Tarnów – Grudziądz 54:36 Kenneth Bjerre
Lublin – Kraków 65:25 Andreas Jonsson
Rybnik – Gniezno 52:38 Kacper Woryna
Gdańsk – Daugavpils 52:38 Mikkel Michelsen
Bydgoszcz – Krosno 52:38 Ilja Czałow
Rzeszów – Opole 59:31 Greg Hancock

baks75
Posty: 864
Rejestracja: 20 maja 2011, 21:18
Lokalizacja: DT

6 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: baks75 » 17 maja 2018, 19:02

Torun-Leszno 42-48 (Ch. Holder)
Pila-Lodz 47-43 (Okoniewski)

Rawicz- Ostrow Wlkp 48-42 (Klindt)
Wroclaw-Zielona Gora 53-37 (Janowski)
Gorzow-Czestochowa 50-40 (Lindgren)
Tarnow-Grudziadz 49-41 (N. Pedersen)
Lublin-Krakow 55-35 (Jonsson)
Rybnik-Gniezno 52-38 (Batchelor)
Gdansk-Daugavpils 55-35 (Michelsen)
Bydgoszcz-Krosno 48-42 (Czalov)
Rzeszow-Opole 57-33 (Hancock)

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 1774
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

6 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Kibic UT » 17 maja 2018, 19:53

Toruń - Leszno 46-44 Chris Holder
Piła - Łódź 47-43 Rafał Okoniewski
Rawicz - Ostrów Wlkp 43-47 Bjarne Pedersen
Wrocław – Zielona Góra 50-40 Patryk Dudek
Gorzów – Częstochowa 48-42 Bartosz Zmarzlik
Tarnów – Grudziądz 50-40 Nicki Pedersen
Lublin – Kraków 60-30 Wiktor Lampart
Rybnik – Gniezno 51-39 Marcin Nowak
Gdańsk – Daugavpils 51-39 Peter Ljung
Bydgoszcz – Krosno 52-38 Mariusz Puszakowski
Rzeszów – Opole 49-41 Greg Hancock
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
zbylpowrócił
Posty: 177
Rejestracja: 24 lut 2015, 17:46

6 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: zbylpowrócił » 17 maja 2018, 21:24

Toruń - Leszno 43-47 P. Pawlicki
Piła- Łódź 43-47 R. Okoniewski
Rawicz - Ostrów Wlkp 54-36 D.Baliński
Wrocław – Zielona Góra 55-35 P. Dudek
Gorzów – Częstochowa 50-40 M. Zagar
Tarnów – Grudziądz 53-37 N. Pedersen
Lublin – Kraków 58-32 W. Lampart
Rybnik – Gniezno 48-42 K. Woryna
Gdańsk – Daugavpils 50-40 P. Ljung
Bydgoszcz – Krosno 49-41 I. Czałow
Rzeszów – Opole 57-33 G. Hancock

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2271
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

6 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: konri » 18 maja 2018, 9:45

Toruń - Leszno 43:47 (Piotr Pawlicki)
Piła - Łódź 47:43 (Rafał Okoniewski)
Rawicz - Ostrów Wlkp. 50:40 (Dominik Kubera)
Wrocław – Zielona Góra 52:38 (Maksym Drabik)
Gorzów – Częstochowa 48:42 (Fredrik Lindgren)
Tarnów – Grudziądz 52:38 (Nicki Pedersen)
Lublin – Kraków 65:25 (Andreas Jonsson)
Rybnik – Gniezno 53:37 (Kacper Woryna)
Gdańsk – Daugavpils 54:36 (Mikkel Michelsen)
Bydgoszcz – Krosno 55:35 (Dimitri Berge)
Rzeszów – Opole 58:32 (Greg Hancock)

Matii Stok
Posty: 85
Rejestracja: 07 cze 2014, 15:29
Lokalizacja: Tarnów

6 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Matii Stok » 18 maja 2018, 9:49

Toruń - Leszno 42-48 Jarosław Hampel

Piła - Łódź 43-47 Rafał Okoniewski

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator
Posty: 5031
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

6 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: PrzemczaN » 18 maja 2018, 10:09

Toruń - Leszno 42:48 (Chris Holder)
Piła - Łódź 42:48 (Rafał Okoniewski)
Rawicz - Ostrów Wlkp. 50:40 (Nicolai Klindt)
Wrocław – Zielona Góra 52:38 (Maciej Janowski)
Gorzów – Częstochowa 48:42 (Bartosz Zmarzlik)
Tarnów – Grudziądz 51:39 (Nicki Pedersen)
Lublin – Kraków 60:30 (Andreas Jonsson)
Rybnik – Gniezno 53:37 (Troy Batchelor)
Gdańsk – Daugavpils 54:36 (Mikkel Michelsen)
Bydgoszcz – Krosno 50:40 (Dimitri Berge)
Rzeszów – Opole 54:36 (Greg Hancock)

Awatar użytkownika
lolek69
Posty: 821
Rejestracja: 26 wrz 2010, 23:54
Lokalizacja: Tarnów

6 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: lolek69 » 18 maja 2018, 11:09

Toruń - Leszno 41:49 Jarosław Hampel
Piła - Łódź 48:42 Rafał Okoniewski
Rawicz - Ostrów Wlkp. 49:41 Nicolai Klindt
Wrocław – Zielona Góra 52:38 Maciej Janowski
Gorzów – Częstochowa 43:47 Fredrik Lindgren
Tarnów – Grudziądz 53:37 Nicki Pedersen
Lublin – Kraków 63:27 Andreas Jonsson
Rybnik – Gniezno 52:38 Troy Batchelor
Gdańsk – Daugavpils 52:38 Mikkel Michelsen
Bydgoszcz – Krosno 52:38 Ilja Czałow
Rzeszów – Opole 56:34 Greg Hancock
~Mogłem wybrać wiele dróg, wybrałem te barwy, ten klub ! ! ~

Seba44
Posty: 73
Rejestracja: 11 kwie 2011, 9:56

6 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Seba44 » 18 maja 2018, 12:33

Toruń - Leszno 48:42 Hampel
Piła - Łódź 43:47 Okoniewski
Rawicz - Ostrów Wlkp. 42:48 Pedersen
Wrocław – Zielona Góra 52:38 Janowski
Gorzów – Częstochowa 49:41 Lindgren
Tarnów – Grudziądz 50:40 Bjerre
Lublin – Kraków 59:31 Lambert
Rybnik – Gniezno 51:39 Batchelor
Gdańsk – Daugavpils 54:36 Michelsen
Bydgoszcz – Krosno 54:36 Czałow
Rzeszów – Opole 56:34 Hancock

Pytek
Posty: 837
Rejestracja: 23 lip 2009, 1:36
Lokalizacja: Tarnow/Chicago

6 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Pytek » 18 maja 2018, 13:16

Toruń - Leszno 40:50, (Chris Holder)
Piła- Łódź 44:46, (Norbert Kosciuch)
Rawicz - Ostrów Wlkp 51:39, (Nikolai Klindt)

Awatar użytkownika
shrek
Posty: 213
Rejestracja: 12 maja 2015, 11:30

6 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: shrek » 18 maja 2018, 15:11

Toruń - Leszno 47-43 Chris Holder
Piła - Łódź 45-45 Hans Andersen
Rawicz - Ostrów Wlkp 42-48 Bjarne Pedersen
Wrocław – Zielona Góra 51-39 Janowski
Gorzów – Częstochowa 50-40 Bartosz Zmarzlik
Tarnów – Grudziądz 48-42 Nicki Pedersen
Lublin – Kraków 58-32 Lambert
Rybnik – Gniezno 51-39 Batchelor
Gdańsk – Daugavpils 52-38 Michelsen
Bydgoszcz – Krosno 50-40 Mariusz Puszakowski
Rzeszów – Opole 49-41 Greg Hancock

popo
Posty: 301
Rejestracja: 06 cze 2010, 21:32

6 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: popo » 18 maja 2018, 15:37

Toruń - Leszno 39:51 /Chris Holder/
Piła- Łódź 49:41 /R. Okoniewski/
kibic

Misiek.
Posty: 253
Rejestracja: 24 paź 2014, 15:21

6 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Misiek. » 18 maja 2018, 15:54

Toruń - Leszno 41-49 J. Hampel

Piła - Łódź 44-46 R. Okoniewski

Rawicz - Ostrów Wlkp. 43 - 47 N. Klindt

Awatar użytkownika
Aris
Posty: 164
Rejestracja: 09 maja 2012, 12:00
Lokalizacja: Tarnów

6 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Aris » 18 maja 2018, 16:05

Toruń - Leszno - 42-48 (J. Hampel
Piła - Łódź - 47-43 (R. Okoniewski)

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 2865
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

6 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: kaka » 18 maja 2018, 16:11

Toruń - Leszno 40:50 (Emil Sajfutdinow)
Piła - Łódź 48:42 (Tomas H. Jonasson)
Rawicz - Ostrów Wlkp. 50:40 (Damian Baliński)

wielebny
Posty: 61
Rejestracja: 19 paź 2017, 16:26

6 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: wielebny » 18 maja 2018, 16:48

Toruń - Leszno 45:45

Piła - Łódź. 47:43

wielebny
Posty: 61
Rejestracja: 19 paź 2017, 16:26

6 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: wielebny » 18 maja 2018, 16:51

[quote="wielebny"]Toruń - Leszno 45:45 Hampel

Piła - Łódź. 47:43[ Okoniewski

Awatar użytkownika
Zbiru
Moderator
Posty: 2311
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:37
Lokalizacja: Tarnów

6 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Zbiru » 18 maja 2018, 16:57

Toruń - Leszno 42-48, Piotr Pawlicki
Piła - Łódź 42-48, Rafał Okoniewski
UNIA TARNÓW 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 2016

DeCo
Posty: 573
Rejestracja: 22 lip 2009, 22:07
Lokalizacja: Tarnów

6 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: DeCo » 18 maja 2018, 17:02

Toruń - Leszno 41:49 Jarosław Hampel
Piła - Łódź 46:44 Rafał Okoniewski
Rawicz - Ostrów Wlkp. 49:41 Damian Baliński


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość