4 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Obstawianie meczów ligowych i Speedway Grand Prix.
Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4439
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

4 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: WaluS » 23 kwie 2018, 13:44

4 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Typujemy do dnia 27 kwietnia do godziny 17:45.

Leszno - Zielona Góra

Lublin - Rybnik


Typujemy do dnia 29 kwietnia do godziny 14:00.

Toruń - Grudziądz
Częstochowa - Wrocław
Gorzów - Tarnów


Kraków - Gniezno
Gdańsk - Łódź
Piła - Daugavpils
- przełożony na 22 lipca 2018.

Bydgoszcz - Poznań
Opole - Ostrów Wlkp.
Rzeszów - Rawicz


Typy wysłane po czasie przedstawionym w zapowiedzi nie będą podliczane.

Godziny zakończenia typowania mogą ulec zmianie.

Sprawdzajcie swoje typy przed wysłaniem, a jeżeli po wysłaniu zobaczycie błąd, ty wysyłajcie nowego posta z prawidłowym typem.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 1774
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

4 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Kibic UT » 23 kwie 2018, 14:35

Leszno - Zielona Góra 50-40 Patryk Dudek
Lublin - Rybnik 48-42 Andreas Jonsson
Toruń - Grudziądz 51-39 Chris Holder
Częstochowa - Wrocław 47-43 Fredrik Lindgren
Gorzów - Tarnów 51-39 Nicki Pedersen
Kraków - Gniezno 41-49 Sergiej Łogaczow
Gdańsk - Łódź 43-47 Norbert Kościuch
Piła - Daugavpils 49-41 Peter Ljung
Bydgoszcz - Poznań 42-48 Dawid Bellego
Opole - Ostrów Wlkp. 47-43 Bjarne Pedersen
Rzeszów - Rawicz 52-38 Greg Hancock
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 2231
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

4 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Greg-Tarnów » 24 kwie 2018, 17:54

Leszno - Zielona Góra 52:38 Janusz Kołodziej
Lublin - Rybnik 50:40 Andreas Jonsson
Toruń - Grudziądz 54:36 Rune Holta
Częstochowa - Wrocław 48:42 Fredrik Lindgren
Gorzów - Tarnów 45:45 Nicki Pedersen
Kraków - Gniezno 37:53 Adrian Gała
Gdańsk - Łódź 44:46 Norbert Kościuch
Piła - Daugavpils -50:40 Rafał Okoniewski
Bydgoszcz - Poznań 42:48 Dawid Bellego
Opole - Ostrów Wlkp. 49:41 Oskar Polis
Rzeszów - Rawicz 51:39 Greg Hancock

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2826
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

4 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Yoda » 24 kwie 2018, 20:48

Leszno - Zielona Góra 56:34 Hampel
Lublin - Rybnik 43:47 Woryna
Toruń - Grudziądz 55:35 Iversen
Częstochowa - Wrocław 43:47 Madsen
Gorzów - Tarnów 44:46 Zmarzlik
Kraków - Gniezno 46:44 Łogaczow
Gdańsk - Łódź 50:40 Michelsen
Piła - Daugavpils -52:38 Gapiński
Bydgoszcz - Poznań 46:44 Adamczak
Opole - Ostrów Wlkp. 52:38 Ułamek
Rzeszów - Rawicz 55:35 Hancock

Rafi
Posty: 873
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:23
Lokalizacja: Tarnow

4 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Rafi » 24 kwie 2018, 21:27

Leszno - Zielona Góra 55:35 Dudek
Lublin - Rybnik 49:42 Jonsson
Toruń - Grudziądz 57:33 Ch.Holder
Częstochowa - Wrocław 48:42 Lindgren
Gorzów - Tarnów 51:39 Pedersen
Kraków - Gniezno 40:50 M.Jabłoński
Gdańsk - Łódź 50:40 Michelsen
Piła - Daugavpils -52:38 T.H.Jonasson
Bydgoszcz - Poznań 42:48 Jakobsen
Opole - Ostrów Wlkp. 52:38 Pedersen
Rzeszów - Rawicz 58:32 Hancock

Awatar użytkownika
lolek69
Posty: 821
Rejestracja: 26 wrz 2010, 23:54
Lokalizacja: Tarnów

4 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: lolek69 » 24 kwie 2018, 23:34

Leszno - Zielona Góra 53:37, Patryk Dudek
Lublin - Rybnik 48:42, Andreas Jonsson
Toruń - Grudziądz 55:35, Chris Holder
Częstochowa - Wrocław 45:45, Fredrik Lindgren
Gorzów - Tarnów 44:46, Nicki Pedersen
Kraków - Gniezno 40:50, Mirosław Jabłoński
Gdańsk - Łódź 43:47, Norbert Kościuch
Piła - Daugavpils -52:38, Tomas Jonasson
Bydgoszcz - Poznań 42:48, Fredrik Jakobsen
Opole - Ostrów Wlkp. 52:38, Sebastian Ułamek
Rzeszów - Rawicz 51:39,Greg Hancock
~Mogłem wybrać wiele dróg, wybrałem te barwy, ten klub ! ! ~

KoNiK
Posty: 1471
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

4 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: KoNiK » 25 kwie 2018, 14:59

Leszno - Zielona Góra 55:35 (Hampel)

Lublin - Rybnik 50:40 (Woryna)

Toruń - Grudziądz 54:36 (Ch. Holder)
Częstochowa - Wrocław 48:42 (Lindgren)
Gorzów - Tarnów 50:40 (Zmarzlik)

Kraków - Gniezno 35:55 (Gała)
Gdańsk - Łódź 41:49 (Andersen)
Piła - Daugavpils 52:38 (Okoniewski)

Bydgoszcz - Poznań 39:51 (Borowicz)
Opole - Ostrów Wlkp. 53:37 (Ulamek)
Rzeszów - Rawicz 54:36 (Jedrzejak)

baks75
Posty: 864
Rejestracja: 20 maja 2011, 21:18
Lokalizacja: DT

4 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: baks75 » 25 kwie 2018, 21:16

Leszno-Zielona Gora 52-38 (J.Hampel)
Lublin-Rybnik 49-41 (Woryna)

Torun-Grudziadz 54-36 (Ch.Holder)
Czestochowa-Wroclaw 50-40 (Lindgren)
Gorzow-Tarnow 50-40 (N. Pedersen)

Krakow-Gniezno 35-55 (M.Jablonski)
Gdansk-Lodz 43-47 (N. :lol: Kosciuch)
Pila-Daugavpils 52-38 (Ljung)
Bydgoszcz-Poznan 38-52 (Borowicz)
Opole-Ostrow Wlkp 50-40 (S.Ulamek)
Rzeszów-Rawicz 54-36 (T.Jedrzejak)

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2271
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

4 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: konri » 26 kwie 2018, 16:27

Leszno-Zielona Gora 55-35 (Jarosław Hampel)
Lublin-Rybnik 49-41 (Kacper Woryna)

Torun-Grudziadz 54-36 (Artiom Łaguta)
Czestochowa-Wroclaw 47-43 (Fredrik Lindgren)
Gorzow-Tarnow 50-40 (Nicki Pedersen)

Krakow-Gniezno 35-55 (Mirosław Jabłoński)
Gdansk-Lodz 43-47 (Mikkel Michelsen)
Pila-Daugavpils 52-38 (Rafał Okoniewski)
Bydgoszcz-Poznan 47-43 (David Bellego)
Opole-Ostrow Wlkp 50-40 (Nicolai Klindt)
Rzeszów-Rawicz 46-44 (Greg Hancock)

Awatar użytkownika
zbylpowrócił
Posty: 177
Rejestracja: 24 lut 2015, 17:46

4 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: zbylpowrócił » 26 kwie 2018, 18:55

Leszno - Zielona Góra 55:35 J. Hampel
Lublin - Rybnik 47:43 K. Woryna
Toruń - Grudziądz 56:34 N. K. Iversen
Częstochowa - Wrocław 47:43 F. Lindgren
Gorzów - Tarnów 50:40 N. Pedersen
Kraków - Gniezno 43:47 M. Jabłoński
Gdańsk - Łódź 49:41 N. Kościuch
Piła - Daugavpils -50:40 D. Bellego
Bydgoszcz - Poznań 43:47 D. Adamczak
Opole - Ostrów Wlkp. 49:41 S. Ułamek
Rzeszów - Rawicz 53:37 G. Hancock

DeCo
Posty: 573
Rejestracja: 22 lip 2009, 22:07
Lokalizacja: Tarnów

4 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: DeCo » 26 kwie 2018, 23:15

Leszno - Zielona Góra 57:33 (J.Kołodziej)
Lublin - Rybnik 50:40 (A. Jonsson)

mamal
Posty: 311
Rejestracja: 26 sie 2009, 13:20
Lokalizacja: Tarnów

4 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: mamal » 27 kwie 2018, 0:09

Leszno - Zielona Góra 53-37 Patryk Dudek
Lublin - Rybnik 52-38 Andreas Jonsson

Toruń - Grudziądz 56-34 Chris Holder
Częstochowa - Wrocław 49-41 Tai Woffinden
Gorzów -Tarnów 42-48 Nicki Pedersen

Kraków - Gniezno 40-50 Adrian Gała
Gdańsk - Łódź 42-48 Mikkel Bech
Piła - Daugavpils 51-39 Tomasz Gapiński
Bydgoszcz - Poznań 49-41 Damian Adamczak
Opole - Ostrów Wlkp 42-48 Bjarne Pedersen
Rzeszów - Rawicz 49-41 Bartosz Smektała

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 284
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

4 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: the_naturat » 27 kwie 2018, 6:39

Leszno - Zielona Góra 57-33 Piotr Pawlicki
Lublin - Rybnik 50-40 Rober Lambert

Toruń - Grudziądz 59-31 Niels Kristian Iversen
Częstochowa - Wrocław 51-39 Fredrik Lindgren
Gorzów -Tarnów 51-39 Bartek Zmarzlik

Kraków - Gniezno 44-46 Sergiej Łogaczow
Gdańsk - Łódź 48-42 Makism Bogdanow
Bydgoszcz - Poznań 40-50 David Bellego
Opole - Ostrów Wlkp 42-48 Nicolai Klindt
Rzeszów - Rawicz 43-47 Dominik Kubera

KoNiK
Posty: 1471
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

4 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: KoNiK » 27 kwie 2018, 7:05

Opole - Ostrów Wlkp. 50:40 (Klindt)

Seba44
Posty: 73
Rejestracja: 11 kwie 2011, 9:56

4 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Seba44 » 27 kwie 2018, 7:57

Leszno - Zielona Góra 56:34 Hampel
Lublin - Rybnik 50:40 Jonsson
Toruń - Grudziądz 54:36 CH.Holder
Częstochowa - Wrocław 46:44 Woffinden
Gorzów - Tarnów 49:41 Pedersen
Kraków - Gniezno 43:47 Łogaczov
Gdańsk - Łódź 47:43 Michelsen
Piła - Daugavpils 49:41 Jonasson
Bydgoszcz - Poznań 48:42 Gollob
Opole - Ostrów Wlkp. 47:43 Polis
Rzeszów - Rawicz 53:37 Hancock

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator
Posty: 5031
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

4 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: PrzemczaN » 27 kwie 2018, 8:43

Leszno - Zielona Góra 55-35 Janusz Kołodziej
Lublin - Rybnik 49-41 Andreas Jonsson

Toruń - Grudziądz 56-34 Chris Holder
Częstochowa - Wrocław 49-41 Fredrik Lindgren
Gorzów -Tarnów 50-40 Nicki Pedersen

Kraków - Gniezno 39-51 Adrian Gała
Gdańsk - Łódź 42-48 Mikkel Michelsen
Piła - Daugavpils 50-40 Thomas Jonasson
Bydgoszcz - Poznań 43-47 Władymir Borodulin
Opole - Ostrów Wlkp 42-48 Bjarne Pedersen
Rzeszów - Rawicz 49-41 Greg Hancock

Matii Stok
Posty: 85
Rejestracja: 07 cze 2014, 15:29
Lokalizacja: Tarnów

4 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Matii Stok » 27 kwie 2018, 9:27

Leszno - Zielona Góra 54-36 Janusz Kołodziej

Lublin - Rybnik 49-41 Andreas Jonsson

Misiek.
Posty: 253
Rejestracja: 24 paź 2014, 15:21

4 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Misiek. » 27 kwie 2018, 10:34

Leszno - Zielona Góra 53 - 37 J. Kołodziej

Lublin - Rybnik 50 - 40 K. Woryna

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 1460
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków

4 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: ams92 » 27 kwie 2018, 10:49

Leszno - Zielona Góra 52:38 (Jarosław Hampel)
Lublin - Rybnik 46:44 (Andreas Jonsson)
Toruń - Grudziądz 55:35 (N.K.Iversen)
Częstochowa - Wrocław 48:42 (Lindgren)
Gorzów - Tarnów 44:46 (Pedersen)
Kraków - Gniezno 42:48 (M. Jabłoński)
Gdańsk - Łódź 48:42 (P. Fajfer)
Piła - Daugavpils - przełożony na 24 czerwca 2018.
Bydgoszcz - Poznań 44:46 (Borodulin)
Opole - Ostrów Wlkp. 42:48 (B. Pedersen)
Rzeszów - Rawicz 52:38 (Hancock)
"Blue tomorrow" - Widząc świat na niebiesko.

http://www.sportowymagazyn.pl

Awatar użytkownika
shrek
Posty: 213
Rejestracja: 12 maja 2015, 11:30

4 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: shrek » 27 kwie 2018, 12:58

Leszno - Zielona Góra 49:41 (Dudek)
Lublin - Rybnik 50:40 (Andreas Jonsson)
Toruń - Grudziądz 58:32 (Holder)
Częstochowa - Wrocław 44:46 (Woffinden)
Gorzów - Tarnów 44:46 (Pedersen)
Kraków - Gniezno 42:48 (M. Jabłoński)
Gdańsk - Łódź 44:46 (Michelsen)
Piła - Daugavpils - przełożony na 24 czerwca 2018.
Bydgoszcz - Poznań 44:46 (Borodulin)
Opole - Ostrów Wlkp. 42:48 (B. Pedersen)
Rzeszów - Rawicz 48:42 (Hancock)

Pytek
Posty: 837
Rejestracja: 23 lip 2009, 1:36
Lokalizacja: Tarnow/Chicago

4 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Pytek » 27 kwie 2018, 14:18

Leszno-Zielona Gora 54:36, (Patryk Dudek)
Lublin-Rybnik 47:43, (Andreas Jonsson)

wielebny
Posty: 61
Rejestracja: 19 paź 2017, 16:26

4 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: wielebny » 27 kwie 2018, 15:11

Leszno - Zielona Góra 55-35 Hampel
Lublin - Rybnik 49-41 Andreas Jonsson

Toruń - Grudziądz 54-36 Doyle
Częstochowa - Wrocław 49-41 Lindgren
Gorzów -Tarnów 57-33 Zmarzlik

Kraków - Gniezno 40-50 Gała
Gdańsk - Łódź 44-46 Michelsen
Piła - Daugavpils 46-44 Lahti
Bydgoszcz - Poznań 40-50 Borodulin
Opole - Ostrów Wlkp 45-45 Pedersen
Rzeszów - Rawicz 44-46 Hancock

Awatar użytkownika
Aris
Posty: 164
Rejestracja: 09 maja 2012, 12:00
Lokalizacja: Tarnów

4 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Aris » 27 kwie 2018, 16:13

Leszno - Zielona Góra - 56-34 (J. Hampel)
Lublin - Rybnik - 50-40 (A. Jonsson)
Toruń - Grudziądz - 55-35 (Ch. Holder)
Częstochowa - Wrocław - 49-41 (T. Woffinden)
Gorzów - Tarnów - 54-36 (N. Pedersen)
Kraków - Gniezno - 39-51 (S. Łogaczow)
Gdańsk - Łódź - 48-42 (M. Micheksen)
Bydgoszcz - Poznań - 40-50 (W. Borodulin)
Opole - Ostrów Wlkp. - 50-40 (N. Klindt)
Rzeszów - Rawicz - 52-38 (G. Hancock)

Awatar użytkownika
Zbiru
Moderator
Posty: 2311
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:37
Lokalizacja: Tarnów

4 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Zbiru » 27 kwie 2018, 16:24

Leszno-Zielona Gora 55-35, Jarosław Hampel
Lublin-Rybnik 49-41, Andreas Jonsson
UNIA TARNÓW 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 2016

popo
Posty: 301
Rejestracja: 06 cze 2010, 21:32

4 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: popo » 27 kwie 2018, 16:41

Leszno - Zielona Góra 54-36 /J. Kołodziej/
Lublin - Rybnik 48-42 /A. Jonsson/
Toruń - Grudziądz 53-37 /Chris Holder/
Częstochowa - Wrocław 49-41 /F. Lindgren/
Gorzów - Tarnów 48-42 /B. Zmarzlik/
Kraków - Gniezno 38-52 /R. Jensen/
Gdańsk - Łódź 43-47 /N. Kościuch/
Piła - Daugavpils 49-41 /P. Ljung/
Bydgoszcz - Poznań 47-43 /D. Berge/
Opole - Ostrów Wlkp. 47-43 /O. Polis/
Rzeszów - Rawicz 50-40 /G. Hancock/
kibic


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości