4 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Obstawianie meczów ligowych i Speedway Grand Prix.
rufai
Posty: 554
Rejestracja: 25 lip 2009, 12:08
Lokalizacja: Tarnów

4 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: rufai » 27 kwie 2018, 17:07

Leszno - Zielona Góra 56-34 (P.Dudek)

Lublin - Rybnik 48-42 (T.Batchelor)

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4439
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

4 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: WaluS » 27 kwie 2018, 17:11

Leszno – Zielona Góra 53:37 – P. Dudek

Lublin – Rybnik 50:40 – T. Batchelor

baks75
Posty: 864
Rejestracja: 20 maja 2011, 21:18
Lokalizacja: DT

4 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: baks75 » 27 kwie 2018, 17:15

Opole-Ostrow Wlkp 47-43 (B. Pedersen)

Awatar użytkownika
fox
Posty: 1488
Rejestracja: 22 lip 2009, 22:14
Lokalizacja: z krwi i kości

4 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: fox » 27 kwie 2018, 17:29

Leszno - Zielona Góra 54-36 J.Kołodziej
Lublin - Rybnik 51-39 K.Woryna

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 2865
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

4 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: kaka » 27 kwie 2018, 17:31

Leszno - Zielona Góra 56:34 (Janusz Kołodziej)
Lublin - Rybnik 48:42 (Andreas Jonsson)

Misiek.
Posty: 253
Rejestracja: 24 paź 2014, 15:21

4 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Misiek. » 28 kwie 2018, 15:29

Toruń - Grudziądz 55 - 35 Ch. Holder
Częstochowa - Wrocław 46 - 44 F. Lindgren
Gorzów - Tarnów 47 - 43 N. Pedersen

Kraków - Gniezno 40 - 50 A. Gała
Gdańsk - Łódź 48 - 42 M. Michelsen

Bydgoszcz - Poznań 47 - 43 W. Borodulin
Opole - Ostrów Wlkp. 47 - 43 B. Pedersen
Rzeszów - Rawicz 50 - 40 G. Hancock

Pytek
Posty: 837
Rejestracja: 23 lip 2009, 1:36
Lokalizacja: Tarnow/Chicago

4 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Pytek » 29 kwie 2018, 5:26

Toruń - Grudziądz 53:37, (Jason Doyle)
Częstochowa - Wrocław 47:43, (Fredrik Lindgren)
Gorzów - Tarnów 52:38, (Nicki Pedersen)
Kraków - Gniezno 40:50, (Sergiej Łogaczow)
Gdańsk - Łódź 44:46, (Mikkel Michelsen)
Bydgoszcz - Poznań 43:47 (David Bellego)
Opole - Ostrów Wlkp. 46:44, (Denis Gizatullin)
Rzeszów - Rawicz 50:40, (Greg Hancock)

Matii Stok
Posty: 85
Rejestracja: 07 cze 2014, 15:29
Lokalizacja: Tarnów

4 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Matii Stok » 29 kwie 2018, 10:20

Toruń - Grudziądz 55-35 Chris Holder
Częstochowa - Wrocław 51-39 F. Lindgren
Gorzów - Tarnów 56-34 N. Pedersen

Kraków - Gniezno 38-52 Sergiej Łogaczow
Gdańsk - Łódź 47-43 N. Kościuch


Bydgoszcz - Poznań 40-50 W. Borodulin
Opole - Ostrów Wlkp.44-46 B. Pedersen
Rzeszów - Rawicz 51-39 G. Hancock

Awatar użytkownika
fox
Posty: 1488
Rejestracja: 22 lip 2009, 22:14
Lokalizacja: z krwi i kości

4 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: fox » 29 kwie 2018, 10:29

Toruń - Grudziądz 54-36 Ch. Holder
Częstochowa - Wrocław 47-43 F.Lindgren
Gorzów - Tarnów 48-42 N.Pedersen

Kraków - Gniezno 39-51 M.Jabłoński
Gdańsk - Łódź 48-42 M.Michelsen


Bydgoszcz - Poznań 47-43 W.Borodulin
Opole - Ostrów Wlkp.43-47 D.Gizatulin
Rzeszów - Rawicz 46-44 B.Smektała

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4439
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

4 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: WaluS » 29 kwie 2018, 11:18

Toruń – Grudziądz 54:36 – Chirs Holder
Częstochowa – Wrocław 48:42 – T. Woffinden
Gorzów – Tarnów 51:39 – N. Pedersen

Kraków – Gniezno 38:52 – A. Gała
Gdańsk – Łódź 47:43 – M. Michelsen

Bydgoszcz – Poznań 42:48 – O. A. Gollob
Opole – Ostrów Wlkp. 49:41 – D. Gizatulin
Rzeszów – Rawicz 48:42 – G. Hancock

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 2865
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

4 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: kaka » 29 kwie 2018, 11:34

Toruń - Grudziądz 53:37 (Niels Kristian Iversen)
Częstochowa - Wrocław 49:41 (Fredrik Lindgren)
Gorzów - Tarnów 51:39 (Bartosz Zmarzlik)

Kraków - Gniezno 36:54 (Adrian Gała)
Gdańsk - Łódź 48:42 (Mikkel Michelsen)

Bydgoszcz - Poznań 40:50 (Damian Adamczak)
Opole - Ostrów Wlkp. 49:41 (Nicolai Klindt)
Rzeszów - Rawicz 47:43 (Greg Hancock)

rufai
Posty: 554
Rejestracja: 25 lip 2009, 12:08
Lokalizacja: Tarnów

4 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: rufai » 29 kwie 2018, 12:42

Toruń - Grudziądz 56-34 (R.Holta)
Częstochowa - Wrocław 48-42 (F.Lindgren)
Gorzów - Tarnów 52-38 (N.Pedersen)

Kraków - Gniezno 39-51 (A.Gała)
Gdańsk - Łódź 49-41 (M.Michelsen)

Bydgoszcz - Poznań 42-48 (D.Bellego)
Opole - Ostrów Wlkp. 43-47 (N.Klindt)
Rzeszów - Rawicz 51-39 (G.Hancock)

DeCo
Posty: 573
Rejestracja: 22 lip 2009, 22:07
Lokalizacja: Tarnów

4 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: DeCo » 29 kwie 2018, 12:50

Toruń - Grudziądz 55:35, Chris Holder
Częstochowa - Wrocław 48:42, Fredrik Lindgren
Gorzów - Tarnów 51:39, Bartosz Zmarzlik

Kraków - Gniezno 38:52, Adrian Gała
Gdańsk - Łódź 47:43, Mikkel Michelsen

Bydgoszcz - Poznań 41:49, Władymir Borodulin
Opole - Ostrów Wlkp. 47:43, Nicolai Klindt
Rzeszów - Rawicz 48:42, Greg Hancock

Awatar użytkownika
Zbiru
Moderator
Posty: 2311
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:37
Lokalizacja: Tarnów

4 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Zbiru » 29 kwie 2018, 13:43

Toruń - Grudziądz 53-37, A. Lindbaeck
Częstochowa - Wrocław 49-41, F. Lindgren
Gorzów - Tarnów 50-40, B. Zmarzlik

Kraków - Gniezno 39-51, M. Jabłoński
Gdańsk - Łódź 47-43, M. Michelsen


Bydgoszcz - Poznań 42-48, D. Adamczak
Opole - Ostrów Wlkp. 41-49, B. Pedersen
Rzeszów - Rawicz 49-41, G. Hancock
UNIA TARNÓW 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 2016

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4439
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

4 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: WaluS » 19 cze 2018, 19:17

4 kolejka 1LŻ - zaległy

Typujemy lub zmieniamy swoje typy do dnia 24 czerwca do godziny 15:00.

Piła - Daugavpils

Typ wysłany po czasie przedstawionym w zapowiedzi nie będzie podliczony.

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 1460
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków

4 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: ams92 » 22 cze 2018, 16:26

Piła - Daugavpils 48:42 (Rafał Okoniewski)
"Blue tomorrow" - Widząc świat na niebiesko.

http://www.sportowymagazyn.pl

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 2865
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

4 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: kaka » 23 cze 2018, 11:56

Piła - Daugavpils 49:41 (Rafał Okoniewski)

Pytek
Posty: 837
Rejestracja: 23 lip 2009, 1:36
Lokalizacja: Tarnow/Chicago

4 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Pytek » 24 cze 2018, 5:18

Piła - Daugavpils 47:43 (Peter Ljung)

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator
Posty: 5031
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

4 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: PrzemczaN » 24 cze 2018, 9:32

Piła - Daugavpils 49-41 Rafał Okoniewski

Matii Stok
Posty: 85
Rejestracja: 07 cze 2014, 15:29
Lokalizacja: Tarnów

4 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Matii Stok » 24 cze 2018, 9:33

Piła - Daugavpils 48-42 Rafał Okoniewski

Awatar użytkownika
Zbiru
Moderator
Posty: 2311
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:37
Lokalizacja: Tarnów

4 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Zbiru » 24 cze 2018, 10:08

Piła - Daugavpils 48-42, Rafał Okoniewski
UNIA TARNÓW 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 2016

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4439
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

4 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: WaluS » 24 cze 2018, 11:23

Piła – Daugavpils 49:41 – R. Okoniewski

Awatar użytkownika
Aris
Posty: 164
Rejestracja: 09 maja 2012, 12:00
Lokalizacja: Tarnów

4 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Aris » 24 cze 2018, 11:31

Piła - Daugavpils - 50:40 (R. Okoniewski)

rufai
Posty: 554
Rejestracja: 25 lip 2009, 12:08
Lokalizacja: Tarnów

4 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: rufai » 24 cze 2018, 12:02

Piła - Daugavpils 48-42 (R.Okoniewski)

Rafi
Posty: 873
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:23
Lokalizacja: Tarnow

4 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Postautor: Rafi » 24 cze 2018, 12:27

Piła - Daugavpils 49-41 P.Ljung


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości