13 kolejka II ŻLF - 27/28.07.2019

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 362
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

13 kolejka II ŻLF - 27/28.07.2019

Post autor: Parias »

13 kolejka: sobota, 27 lipiec 2019 / niedziela, 28 lipiec 2019

Sons of Speedway 67* - 5 SNTK Team

1.Andriej Karpow - Wilki Krosno - 0
2. Ilja Czałow - Opole - 0
3. Damian Adamczak - Bydgoszcz - 0
4. Todd Kurtz - Rawicz - 0
5. Artur Czaja - Tarnów (1 liga) - 3
6. Tomasz Orwat - Bydgoszcz - 0
7. Krzysztof Sadurski - Rawicz - 2

9 Artur Mroczka - tarnow 1lz - 5
10 Dominik Kossakowski - Krakow - 10
11 Rene bach - bydgoszcz - 12
12 josh grajczonek - bydgoszcz - 14
13 jaimon lindsey - rawicz - 15
14 Robert Chmiel - RYbnik 1lz - 3
15 Mateusz cierniak - tarnow 1lz - 3

Gryfoni Dębica 42* - 36 WESTarnow

1. Arkadiusz Pawlak - Rawicz - 5
2. Kamil Brzozowski - Bydgoszcz - 12
3. Michał Szczepaniak - Opole - 5
4. Troy Batchaelor - Rybnik (I liga) - 5
5. Marcin Jędrzejewski - Bydgoszcz - 8
6. Marcin Kościelski - Ostrów (I liga) - 1
7. Marcel Studziński - Bydgoszcz - 0

9. Daniel Jeleniewski (Łódź) -1liga - 0 (zawodnika już nie masz w swoim składzie, gdyż Gapiński wrócił z kontuzji. Pisałem o tym w temacie spraw ogólnych jakiś czas temu.)
10. Kevin Woelbert (Opole) - 7
11. Edward Mazur (Krosno) - 15
12. Patryk Zieliński (Krosno) - 5
13. Jurica Pavlic (Gniezno) - 1 liga - 5
14. Patryk Wojdyło (Opole) - 4
15. Kamil Nowacki (Ostrów) - 1

Diamenty Nawrockiego 46* - 41 Gumisie Tarnów

1.K.Baran (Piła) - 10
2.H.Łęgowik (Opole) - 6
3.B.Pedersen (Opole) - 10
4.A.Kudriaszov (Gniezno I liga) - 2
5.S.Burza (Kraków) - 9
6.K.Fajfer (Gniezno I liga) - 3
7. Stalkowski (Gniezno I liga) - 1

9. Oskar Bober - Piła - 3
10. Dimitri Berge - Bydgoszcz - 10
11. Grzegorz Walasek - Ostrów (I liga) - 6
12. Kacper Woryna - Rybnik (I liga) - 5
13. Krystian Pieszczek - Gdańsk (I liga) - 7
14. Piotr Gryszpiński - Piła - 3
15. Szymon Szlauderbach - Rawicz 7

pauzuje: Napaleni na karkówkę

k0k0ss
Posty: 378
Rejestracja: 23 lip 2009, 19:38
Lokalizacja: MW

13 kolejka II ŻLF - 27/28.07.2019

Post autor: k0k0ss »

WESTarnów.

1. Arkadiusz Pawlak - Rawicz
2. Kamil Brzozowski - Bydgoszcz
3. Michał Szczepaniak - Opole
4. Patrick Hansen - Krosno
5. Marcin Jędrzejewski - Bydgoszcz
6. Marcin Kościelski - Ostrów (I liga)
7. Marcel Studziński - Bydgoszcz

Rafi
Posty: 974
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:23
Lokalizacja: Tarnow

13 kolejka II ŻLF - 27/28.07.2019

Post autor: Rafi »

Gumisie Tarnów:
1.K.Baran (Piła)
2.H.Łęgowik (Opole)
3.B.Pedersen (Opole)
4.A.Kudriaszov ( Gniezno)
5.S.Burza (Kraków)
6.O.Fajfer Gniezno
7. Stalkowski Gniezno

k0k0ss
Posty: 378
Rejestracja: 23 lip 2009, 19:38
Lokalizacja: MW

13 kolejka II ŻLF - 27/28.07.2019

Post autor: k0k0ss »

WESTarnów
zmiana Patrick Hansen - Krosno -----> Troy Batchalor - Rybnik

Awatar użytkownika
Crumper
Posty: 844
Rejestracja: 23 lip 2009, 15:59
Lokalizacja: oSieDle SzOpEnA
Kontakt:

13 kolejka II ŻLF - 27/28.07.2019

Post autor: Crumper »

sons of speedway

9 Artur Mroczka - tarnow 1lz
10 Dominik Kossakowski - Krakow
11 Rene bach - bydgoszcz
12 josh grajczonek - bydgoszcz
13 jaimon lindsey - rawicz
14 Robert Chmiel - RYbnik 1lz
15 Mateusz cierniak - tarnow 1lz
www.crumper-foto.net - moje foto boje

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 1583
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków

13 kolejka II ŻLF - 27/28.07.2019

Post autor: ams92 »

9. Daniel Jeleniewski (Łódź) -1liga
10. Kevin Woelbert (Opole)
11. Edward Mazur (Krosno)
12. Patryk Zieliński (Krosno)
13. Jurica Pavlic (Gniezno) - 1 liga
14. Patryk Wojdyło (Opole)
15. Kamil Nowacki (Ostrów)
"Blue tomorrow" - Widząc świat na niebiesko.

http://www.sportsexpression.pl

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 1583
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków

13 kolejka II ŻLF - 27/28.07.2019

Post autor: ams92 »

ams92 pisze:
26 lip 2019, 13:14
9. Daniel Jeleniewski (Łódź) -1liga
10. Kevin Woelbert (Opole)
11. Edward Mazur (Krosno)
12. Patryk Zieliński (Krosno)
13. Jurica Pavlic (Gniezno) - 1 liga
14. Patryk Wojdyło (Opole)
15. Kamil Nowacki (Ostrów)
Oczywiście, drużyna Gryfoni Dębica.
"Blue tomorrow" - Widząc świat na niebiesko.

http://www.sportsexpression.pl

Joker
Posty: 157
Rejestracja: 20 kwie 2010, 12:59

13 kolejka II ŻLF - 27/28.07.2019

Post autor: Joker »

1.Andriej Karpow - Wilki Krosno - 14
2. Ilja Czałow - Opole - 0
3. Damian Adamczak - Bydgoszcz - 0
4. Todd Kurtz - Rawicz - 0
5. Artur Czaja - Tarnów (1 liga) - 3
6. Tomasz Orwat - Bydgoszcz - 4
7. Krzysztof Sadurski - Rawicz - 1

Joker
Posty: 157
Rejestracja: 20 kwie 2010, 12:59

13 kolejka II ŻLF - 27/28.07.2019

Post autor: Joker »

Proszę o usunięcie punktoe. Post na szybko kopiowałem z 2 kolejki
Przepraszam za klopot

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 362
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

13 kolejka II ŻLF - 27/28.07.2019

Post autor: Parias »

Diamenty Nawrockiego

9. Oskar Bober - Piła
10. Dimitri Berge - Bydgoszcz
11. Grzegorz Walasek - Ostrów (I liga)
12. Kacper Woryna - Rybnik (I liga)
13. Krystian Pieszczek - Gdańsk (I liga)
14. Piotr Gryszpiński - Piła
15. Szymon Szlauderbach - Rawicz

Rafi
Posty: 974
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:23
Lokalizacja: Tarnow

13 kolejka II ŻLF - 27/28.07.2019

Post autor: Rafi »

Zmiana w Gumisie Tarnów

K.Fajfer Gniezno za O.Fajfer Gniezno

Rafi
Posty: 974
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:23
Lokalizacja: Tarnow

13 kolejka II ŻLF - 27/28.07.2019

Post autor: Rafi »

Może nie tyle zmiana co pod numerem 6 K.Fajfer (Gniezno). Oskar nie jeździ w mojej drużynie..

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 362
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

13 kolejka II ŻLF - 27/28.07.2019

Post autor: Parias »

Wyniki podliczone, proszę o sprawdzenie.

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 362
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

13 kolejka II ŻLF - 27/28.07.2019

Post autor: Parias »

Tabela zaktualizowana, proszę o sprawdzenie.

Zablokowany