9 kolejka II ŻLF - 09.06.2019/30.06.2019

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 362
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

9 kolejka II ŻLF - 09.06.2019/30.06.2019

Post autor: Parias »

9 kolejka: niedziela, 9 czerwiec 2019 / niedziela, 30 czerwiec 2019

SNTK Team 47 - *55 WESTarnow

1.Eduard Krcmar - Poznań - 14
2.Troy Batchelor - Rybnik (I liga) - 6
3.Marcin Jedrzejewski - Bydgoszcz - 8
4.Kamil Brzozowski - Bydgoszcz - 10
5.Michał Szczepaniak - Opole - 12
6.Marcel Studziński - Bydgoszcz - 4
7.Karol Żupiński - Gdańsk (I liga) - 1

9. Marcin Nowak - PSŻ Poznań - 11
10. Andriej Karpow - Wilki Krosno - 7
11. Artur Czaja - Tarnów (I liga) - 3
12. Andrzej Lebiediew - Daugavpils (I liga) - 6
13. Wadim Tarasienko - Daugavpils (I liga) - 6
14. Tomasz Orwat - Bydgoszcz - 9
15. Krzysztof Sadurski - Rawicz - 0

Sons of Speedway 48 - *37 Diamenty Nawrockiego

1. Dimitri Berge - Bydgoszcz - 13
2. Denis Gizatullin - Opole - 3
3. Tero Aarnio - Kraków - 6
4. Kacper Woryna - Rybnik (I liga) - 6
5. Krystian Pieszczek - Gdańsk (I liga) - 5
6. Szymon Szlauderbach - Rawicz - 4
7. Przemysław Giera - Rybnik (I liga) - 0

9. Josh Grajczonek - Bydgoszcz - 11
10. Rene Bach - Bydgoszcz - 14
11. Damian Baliński - rawicz - 3
12. Nicklas Porsing - Krosno - 8
13. Ernest Koza - tarnów 1 lz - 1
14. Mateusz Cierniak - tarnów 1lz - 2
15. Robert Chmiel - Rybnik 1lz - 4

Napaleni na karkówkę 43* - 36 Gryfoni Dębica

1. Edward Mazur - Krosno - 0
2. Kevin Woelbert - Opole - 10
3. Władimir Borodulin - Poznań - 9
4. Peter Ljung - Tarnów (nplż) - 8
5. Wojciech Lisiecki (Kraków) - 6
6. Patryk Wojdyło - Opole - 3
7. Patryk Zieliński - Krosno - 0

9. Dawid Bellego - Poznań - 15
10. Sebastian Niedźwiedź - Kraków - 0
11. Wiktor Kułakow - Tarnów (I) - 6
12. Adrian Gała - Gniezno (I) - 4
13. Tobiasz Musielak - Łódź (I) - 5
14. Kacper Pludra - Rawicz - 8
15. Jarosław Krzywosz - Opole - 0

pauzuje: Gumisie Tarnów

k0k0ss
Posty: 378
Rejestracja: 23 lip 2009, 19:38
Lokalizacja: MW

9 kolejka II ŻLF - 09.06.2019/30.06.2019

Post autor: k0k0ss »

WESTarnów

1.Eduard Krcmar - Poznań
2.Patrick Hansen - Krosno
3.Marcin Jedrzejewski - Bydgoszcz
4.Kamil Brzozowski - Bydgoszcz
5.Michał Szczepaniak - Opole
6.Marcel Studziński - Bydgoszcz
7.Karol Żupiński - Gdańsk (I liga)

Awatar użytkownika
Crumper
Posty: 844
Rejestracja: 23 lip 2009, 15:59
Lokalizacja: oSieDle SzOpEnA
Kontakt:

9 kolejka II ŻLF - 09.06.2019/30.06.2019

Post autor: Crumper »

sons of speedway

9 Josh Grajczonek - Bydgoszcz
10 Rene Bach - Bydgoszcz
11 Damian Baliński - rawicz
12 Nicklas Porsing - Krosno
13 Ernest Koza - tarnów 1 lz
14 Mateusz Cierniak - tarnów 1lz
15 Robert Chmiel - Rybnik
www.crumper-foto.net - moje foto boje

k0k0ss
Posty: 378
Rejestracja: 23 lip 2009, 19:38
Lokalizacja: MW

9 kolejka II ŻLF - 09.06.2019/30.06.2019

Post autor: k0k0ss »

WESTarnow
zmiana patrick hansen krosno ——> troy batchalor Rybnik

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 362
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

9 kolejka II ŻLF - 09.06.2019/30.06.2019

Post autor: Parias »

Diamenty Nawrockiego
1. Dimitri Berge - Bydgoszcz
2. Denis Gizatullin - Opole
3. Tero Aarnio - Kraków
4. Kacper Woryna - Rybnik (I liga)
5. Krystian Pieszczek - Gdańsk (I liga)
6. Szymon Szlauderbach - Rawicz
7. Przemysław Giera - Rybnik (I liga)

Joker
Posty: 157
Rejestracja: 20 kwie 2010, 12:59

9 kolejka II ŻLF - 09.06.2019/30.06.2019

Post autor: Joker »

9. Marcin Nowak - PSŻ Poznań -
10. Andriej Karpow - Wilki Krosno -
11. Artur Czaja - Tarnów (I liga) -
12. Andrzej Lebiediew - Daugavpils (I liga) -
13. Wadim Tarasienko - Daugavpils (I liga) -
14. Tomasz Orwat - Bydgoszcz -
15. Krzysztof Sadurski - Rawicz -

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 1583
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków

9 kolejka II ŻLF - 09.06.2019/30.06.2019

Post autor: ams92 »

Gryfoni Dębica:
1. Edward Mazur - Krosno
2. Kevin Woelbert - Opole
3. Władimir Borodulin - Poznań
4. Peter Ljung - Tarnów (nplż)
5. Jurica Pavlic - Gniezno (nplż)
6. Patryk Wojdyło - Opole
7. Patryk Zieliński - Krosno
"Blue tomorrow" - Widząc świat na niebiesko.

http://www.sportsexpression.pl

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 1583
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków

9 kolejka II ŻLF - 09.06.2019/30.06.2019

Post autor: ams92 »

Dokonuję zmiany: Jurica Pavlic - - - > Wojciech Lisiecki (Kraków)
Przez pomyłkę zapomniałem o drugim Polaku. :>
"Blue tomorrow" - Widząc świat na niebiesko.

http://www.sportsexpression.pl

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 451
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

9 kolejka II ŻLF - 09.06.2019/30.06.2019

Post autor: the_naturat »

9. Dawid Bellego - Poznań
10. Sebastian Niedźwiedź - Kraków
11. Wiktor Kułakow - Tarnów (I)
12. Adrian Gała - Gniezno (I)
13. Tobiasz Musielak - Łódź (I)
14. Kacper Pludra - Rawicz
15. Jarosław Krzywosz - Opole

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 362
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

9 kolejka II ŻLF - 09.06.2019/30.06.2019

Post autor: Parias »

Kolejka podliczona, proszę o sprawdzenie.

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 362
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

9 kolejka II ŻLF - 09.06.2019/30.06.2019

Post autor: Parias »

Tabela zaktualizowana, proszę o sprawdzenie.

Joker
Posty: 157
Rejestracja: 20 kwie 2010, 12:59

9 kolejka II ŻLF - 09.06.2019/30.06.2019

Post autor: Joker »

Powinienem być miejsce niżej w tabeli

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 362
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

9 kolejka II ŻLF - 09.06.2019/30.06.2019

Post autor: Parias »

Joker pisze:
03 lip 2019, 19:16
Powinienem być miejsce niżej w tabeli
Poprawione, dzięki za info :)

Zablokowany