7 kolejka II ŻLF - 26.05.2019

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 297
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

7 kolejka II ŻLF - 26.05.2019

Post autor: Parias » 21 maja 2019, 12:37

7 kolejka: niedziela, 26 maj 2019

SNTK Team 40 - 22 Gryfoni Dębica

1. Valentin Grobauer (Bydgoszcz) - 10
2. Edward Mazur (Krosno) - 3
3. Patryk Dolny (Piła) - 4
4. Facundo Albin (Rawicz) - 0
5. Tomasz Gapiński (Ostrów) nplż - 3
6. Kamil Nowacki (Ostrów) nplż - 0
7. Patryk Zieliński (Krosno) - 2

9. Marcin Nowak - PSŻ Poznań - 9
10. Andriej Karpow - Wilki Krosno - 7
11. Damian Dróżdż - Poznań -4
12. Andrzej Lebiediew - Daugavpils (I liga) - 6
13. Wadim Tarasienko - Daugavpils (I liga) - 0
14. Tomasz Orwat - Bydgoszcz - 8
15. Krzysztof Sadurski - Rawicz - 1

Napaleni na karkówkę 53 - 47 Diamenty Nawrockiego

1. Oskar Bober - Piła - 15
2. Tero Aarnio - Kraków - 12
3. Krystian Pieszczek - Gdańsk (I liga) - 3
4. Grzegorz Walasek - Ostrów (I liga) - 6
5. Kacper Woryna - Rybnik (I liga) - 5
6. Piotr Gryszpiński - Piła - 1
7. Szymon Szlauderbach - Rawicz - 5

9. Andreas Lyager - Piła - 13
10. Ricky Wells - Bydgoszcz - 12
11. Dawid Bellego - Poznań - 13
12. Tobiasz Musielak - Łódź (I) - 4
13. Adrian Gała - Gniezno (I) - 6
14. Paweł Staniszeski - Piła - 0
15. Kacper Pludra - Rawicz - 0

Gumisie Tarnów 40 - 42 WESTarnow

1. Patrick Hansen - Krosno - 6
2. Jordan Stewart - Kraków - 3
3. Kamil Brzozowski - Bydgoszcz - 12
4. Marcel Kajzer - Poznań - 8
5. Eduard Krcmar - Poznań - 11
6. Marcel Studziński - Bydgoszcz - 0
7. Karol Żupiński - Gdańsk (I liga) - 2

9.S.Burza (Kraków) - 0
10.Damian Stalkowski - Gniezno (I liga) - 1
11.M.Szczepaniak (Rybnik) - 4
12.P.Hlib (Krosno) - 8
13.T.H.Jonasson(Piła) - 15
14.K.Fajfer(Gniezno) - 1
15.M.Lutowicz (Poznań) - 6

pauzuje: Sons of Speedway

k0k0ss
Posty: 352
Rejestracja: 23 lip 2009, 19:38
Lokalizacja: MW

7 kolejka II ŻLF - 26.05.2019

Post autor: k0k0ss » 22 maja 2019, 15:12

WESTarnów

1. Patrick Hansen - Krosno
2. Troy Batchelor - Rybnik (1 liga)
3. Kamil Brzozowski - Bydgoszcz
4. Marcel Kajzer - Poznań
5. Eduard Krcmar - Poznań
6. Marcel Studziński - Bydgoszcz
7. Karol Żupiński - Gdańsk (I liga)

k0k0ss
Posty: 352
Rejestracja: 23 lip 2009, 19:38
Lokalizacja: MW

7 kolejka II ŻLF - 26.05.2019

Post autor: k0k0ss » 23 maja 2019, 14:08

WESTarnów

Zmiana Troy Batchelor - Rybnik (1 liga) ---> Jordan Stewart - Kraków

Rafi
Posty: 939
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:23
Lokalizacja: Tarnow

7 kolejka II ŻLF - 26.05.2019

Post autor: Rafi » 23 maja 2019, 22:26

Gumisie Tarnów.
9.B.Pedersen (Opole)
10.H.Łęgowik (Opole)
11.M.Szczepaniak (Rybnik)
12.P.Hlib (Krosno)
13.T.H.Jonasson(Piła)
14.K.Fajfer(Gniezno)
15.M.Lutowicz (Poznań)

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 297
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

7 kolejka II ŻLF - 26.05.2019

Post autor: Parias » 24 maja 2019, 6:07

Diamenty Nawrockiego

1. Oskar Bober - Piła
2. Tero Aarnio - Kraków
3. Krystian Pieszczek - Gdańsk (I liga)
4. Grzegorz Walasek - Ostrów (I liga)
5. Kacper Woryna - Rybnik (I liga)
6. Piotr Gryszpiński - Piła
7. Szymon Szlauderbach - Rawicz

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 1537
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków

7 kolejka II ŻLF - 26.05.2019

Post autor: ams92 » 24 maja 2019, 10:31

Gryfoni Dębica:
1. Valentin Grobauer (Bydgoszcz)
2. Edward Mazur (Krosno)
3. Patryk Dolny (Piła)
4. Facundo Albin (Rawicz)
5. Tomasz Gapiński (Ostrów) nplż
6. Kamil Nowacki (Ostrów) nplż
7. Patryk Zieliński (Krosno)
"Blue tomorrow" - Widząc świat na niebiesko.

http://www.sportsexpression.pl

Joker
Posty: 128
Rejestracja: 20 kwie 2010, 12:59

7 kolejka II ŻLF - 26.05.2019

Post autor: Joker » 24 maja 2019, 22:29

SNTK
9. Marcin Nowak - PSŻ Poznań
10. Andriej Karpow - Wilki Krosno
11. Damian Dróżdż - Poznań
12. Andrzej Lebiediew - Daugavpils (I liga)
13. Wadim Tarasienko - Daugavpils (I liga)
14. Tomasz Orwat - Bydgoszcz
15. Krzysztof Sadurski - Rawicz

Rafi
Posty: 939
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:23
Lokalizacja: Tarnow

7 kolejka II ŻLF - 26.05.2019

Post autor: Rafi » 25 maja 2019, 20:21

Zmiany w Gumisie :
S. Burza (Kraków) za B. Pedersen (Opole), Lutowicz(Poznań) za H. Łęgowik(Opole)

Rafi
Posty: 939
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:23
Lokalizacja: Tarnow

7 kolejka II ŻLF - 26.05.2019

Post autor: Rafi » 25 maja 2019, 20:27

Przeoczenie moje... Za Łęgowika Opole Stalkowski Gniezno... Lutowicz zostaje jako młodzieżowiec...

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 403
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

7 kolejka II ŻLF - 26.05.2019

Post autor: the_naturat » 26 maja 2019, 9:40

Napaleni na karkówkę

9. Andreas Lyager - Piła
10. Ricky Wells - Bydgoszcz
11. Dawid Bellego - Poznań
12. Tobiasz Musielak - Łódź (I)
13. Adrian Gała - Gniezno (I)
14. Paweł Staniszeski - Piła
15. Kacper Pludra - Rawicz

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 297
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

7 kolejka II ŻLF - 26.05.2019

Post autor: Parias » 26 maja 2019, 20:16

Kolejka podsumowania, proszę o sprawdzenie.

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 297
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

7 kolejka II ŻLF - 26.05.2019

Post autor: Parias » 28 maja 2019, 10:46

Tabela zaktualizowana.

Zablokowany