6 kolejka II ŻLF - 11/13.05.2019

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 294
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

6 kolejka II ŻLF - 11/13.05.2019

Post autor: Parias » 07 maja 2019, 8:58

6 kolejka: sobota, 11 maj 2019 / niedziela, 12 maj 2019

Diamenty Nawrockiego 62 - 34 Sons of Speedway

1 Damian Balinski - Rawicz - 10
2 Jaimon Lindsey - Rawicz - 0
3 Nicklas Porsing - Krosno - 13
4 Dominik Kossakowski - Kraków - 0
5 Rene Bach - Bydgoszcz - 6
6 Mateusz Cierniak - Tarnów (1 Lz) - 2
7 Robert Chmiel - Rybnik (1 lz) - 3

9. Denis Gizatullin - Opole - 11
10. Tero Aarnio - Kraków - 13
11. Josh Grajczonek - Bydgoszcz - 8
12. Dimitri Berge - Bydgoszcz - 11
13. Kacper Woryna - Rybnik (I liga) - 6
14. Szymon Szlauderbach - Rawicz - 8
15. Przemysław Giera - Rybnik (I liga) - 0

WESTarnow 48 - 42 SNTK Team

1. Marcin Nowak - PSŻ Poznań - 14
2. Andriej Karpow - Wilki Krosno - 14
3. Todd Kurtz - Rawicz - 1
4. Andrzej Lebiediew - Daugavpils (I liga) - 6
5. Artur Czaja - Tarnów (I liga) - 2
6. Tomasz Orwat - Bydgoszcz - 3
7. Krzysztof Sadurski - Rawicz - 2

9.Michał Szczepaniak - Opole - 11
10.Rafał Okoniewski - Łódź (1 liga) - 5
11.Troy Batchelor - Rybnik (1 liga) - 4
12.Kamil Brzozowski - Bydgoszcz - 12
13.Eduard Krcmar - Poznań - 10
14.Marcel Studziński - Bydgoszcz - 0
15.Karol Żupiński - Gdańsk (I liga) - 1

Gryfoni Dębica 40 - 41 Napaleni na karkówkę

1. Oskar Polis - Opole - 9
2. Lars Skupień - Krosno - 3
3. David Bellego - Poznań - 13
4. Tobiasz Musielak - Łódź (I) - 7
5. Sebastian Niedźwiedź - Kraków - 5
6. Kacper Pludra - Rawicz - 4
7. Jarosław Krzywosz - Opole - 0

9. Władimir Borodulin (Poznań) - 13
10. Valentin Grobauer (Bydgoszcz) - 9
11. Wojciech Lisiecki (Kraków) - 0
12. Patryk Zieliński (Krosno) - 0
13. Peter Ljung (Tarnów) - nplż - 7
14. Patryk Wojdyło (Opole) - 6
15. Kacper Konieczny (Kraków) - 0

pauzuje: Gumisie Tarnów

Awatar użytkownika
Crumper
Posty: 826
Rejestracja: 23 lip 2009, 15:59
Lokalizacja: oSieDle SzOpEnA
Kontakt:

6 kolejka II ŻLF - 11/13.05.2019

Post autor: Crumper » 07 maja 2019, 11:44

1 Damian Balinski - Rawicz
2 Jaimon Lindsey - Rawicz
3 Nicklas Porsing - Krosno
4 Dominik Kossakowski - kraków
5 Rene Bach - Bydgoszcz
6 Mateusz Cierniak - Tarnów (1 Lz)
7 Robert Chmiel - Rybnik (1 lz)
www.crumper-foto.net - moje foto boje

k0k0ss
Posty: 350
Rejestracja: 23 lip 2009, 19:38
Lokalizacja: MW

6 kolejka II ŻLF - 11/13.05.2019

Post autor: k0k0ss » 07 maja 2019, 14:12

WESTarnów

9.Michał Szczepaniak - Opole
10.Rafał Okoniewski - Łódź (1 liga)
11.Troy Batchelor - Rybnik (1 liga)
12.Kamil Brzozowski - Bydgoszcz
13.Eduard Krcmar - Poznań
14.Marcel Studziński - Bydgoszcz
15.Karol Żupiński - Gdańsk (I liga)

k0k0ss
Posty: 350
Rejestracja: 23 lip 2009, 19:38
Lokalizacja: MW

6 kolejka II ŻLF - 11/13.05.2019

Post autor: k0k0ss » 09 maja 2019, 11:45

Zmiana Troy Batchelor - Rybnik (1 liga) ---------> Marcel Kajzer Poznań

k0k0ss
Posty: 350
Rejestracja: 23 lip 2009, 19:38
Lokalizacja: MW

6 kolejka II ŻLF - 11/13.05.2019

Post autor: k0k0ss » 10 maja 2019, 8:54

" autor: k0k0ss » wczoraj, 11:45

Zmiana Troy Batchelor - Rybnik (1 liga) ---------> Marcel Kajzer Poznań "

Proszę anulować tą zmiane. Pierwotnie awizowany skład aktualny.

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 294
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

6 kolejka II ŻLF - 11/13.05.2019

Post autor: Parias » 10 maja 2019, 10:24

Diamenty Nawrockiego

9. Denis Gizatullin - Opole
10. Tero Aarnio - Kraków
11. Josh Grajczonek - Bydgoszcz
12. Dimitri Berge - Bydgoszcz
13. Kacper Woryna - Rybnik (I liga)
14. Szymon Szlauderbach - Rawicz
15. Przemysław Giera - Rybnik (I liga)

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 1535
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków

6 kolejka II ŻLF - 11/13.05.2019

Post autor: ams92 » 10 maja 2019, 12:21

Gryfoni Dębica:
9. Władimir Borodulin (Poznań)
10. Valentin Grobauer (Bydgoszcz)
11. Wojciech Lisiecki (Kraków)
12. Patryk Zieliński (Krosno)
13. Peter Ljung (Tarnów) - nplż
14. Patryk Wojdyło (Opole)
15. Kacper Konieczny (Kraków)
"Blue tomorrow" - Widząc świat na niebiesko.

http://www.sportsexpression.pl

Joker
Posty: 126
Rejestracja: 20 kwie 2010, 12:59

6 kolejka II ŻLF - 11/13.05.2019

Post autor: Joker » 10 maja 2019, 13:28

1. Marcin Nowak - PSŻ Poznań
2. Andriej Karpow - Wilki Krosno
3. Oleg Michaiłow - Daugavpils (I liga)
4. Andrzej Lebiediew - Daugavpils (I liga)
5. Artur Czaja - Tarnów (I liga)
6. Tomasz Orwat - Bydgoszcz
7. Krzysztof Sadurski - Rawicz

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 399
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

6 kolejka II ŻLF - 11/13.05.2019

Post autor: the_naturat » 10 maja 2019, 20:46

Napaleni na karkówkę

1. Oskar Polis - Opole
2. Lars Skupień - Krosno
3. David Bellego - Poznań
4. Tobiasz Musielak - Łódź (I)
5. Wiktor Kułakow - Tarnów (I)
6. Kacper Pludra - Rawicz
7. Jarosław Krzywosz - Opole

Joker
Posty: 126
Rejestracja: 20 kwie 2010, 12:59

6 kolejka II ŻLF - 11/13.05.2019

Post autor: Joker » 11 maja 2019, 6:51

Proszę o zmianę w awizowany składzie:

Oleg Michaiłow - Daugavpils (I liga) ---------> Todd Kurtz Rawicz

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 399
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

6 kolejka II ŻLF - 11/13.05.2019

Post autor: the_naturat » 14 cze 2019, 16:22

Poproszę o zmianę w składzie awizowanym:
Wiktor Kułakow -Tarnów (I) ----------------> Sebastian Niedźwiedź - Kraków

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 294
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

6 kolejka II ŻLF - 11/13.05.2019

Post autor: Parias » 29 cze 2019, 20:55

Kolejka podliczona, proszę o sprawdzenie.

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 294
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

6 kolejka II ŻLF - 11/13.05.2019

Post autor: Parias » 01 lip 2019, 20:40

Tabela zaktualizowana, proszę o sprawdzenie.

Zablokowany