13 kolejka I ŻLF - 26.07.2018

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5452
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

13 kolejka I ŻLF - 26.07.2018

Post autor: savage » 01 lip 2019, 16:53

AC Speedway Team - Zagłębie Yoda Team 40 - 45

9. Kacper Woryna - 10
10. Artur Mroczka - 10
11. Jarosław Hampel - 6
12. Patryk Rolnicki - NS
13. Andriej Kudriaszow - 4
14. Michał Gruchalski - 3
15. Rafał Karczmarz - 2

1. Kai Huckenbeck - 3
2. Artur Czaja - 5
3. Mateusz Szczepaniak - 10
4. Piotr Pawlicki - 4
5. Krystian Pieszczek - 14
6. Maksym Drabik - 8
7. Damian Pawliczak - 1

Seta Team - TSŻ Mościce SA 40 - 0

IQ Team - Tarnowskie Sady 43 - 44

9. Adrian Cyfer - 7
10. Juriva Pavlic - 9
11. Aleksandr Łoktajew - 5
12. Nick Morris - NS
13. Rafał Okoniewski - 10
14. Kamil Nowacki - 1
15. Kevin Fajfer - 6

1. Peter Ljung - NS Nieprawidłowe wystawienie Z/Z
2. Oskar Fajfer - 11
3. Tobiasz Musielak - 11
4. Nicolai Klindt - 9
5. Emil Sajfutdinov - 6
6. Bartosz Smektała - 5
7. Marcin Kościelski - 2

Szoku Crew - BZ Speedway 67 - 41

9. Grzegorz Walasek - 11
10. Troy Batchelor - 11
11. Wiktor Kułakow - 18
12. Rohan Tungate - 11
13. Bartosz Zmarzlik - 8
14. Dominik Kubera - 2
15. Wiktor Lampart - 1

1. Tomasz Gapiński - 7
2. Daniel Kaczmarek - 8
3. Nicki Pedersen - 3
4. Artiom Łaguta - 6
5. Mikkel Bech - 12
6. Piotr Pióro - 1
7. Jakub Miśkowiak - 4

11 kolejka Ekstraligi
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2937
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

13 kolejka I ŻLF - 26.07.2018

Post autor: Yoda » 01 lip 2019, 19:14

Zagłębie Yoda Team

1. Hans Andersen - Łódź
2. Artur Czaja - Tarnów
3. Mateusz Szczepaniak - Rybnik
4. Oliver Berntzon - Gniezno
5. Krystian Pieszczek - Gdańsk
6. Maksym Drabik - Wrocław (e-liga)
7. Dawid Rempała - Tarnów

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator
Posty: 1326
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:38
Lokalizacja: Tarnów

13 kolejka I ŻLF - 26.07.2018

Post autor: Młynar » 08 lip 2019, 10:32

Seta Team

9. Jason Doyle - Toruń (e-liga)
10. Janusz Kołodziej - Leszno (e-liga)
11. Kacper Gomólski - Gdańsk
12. Sam Masters - Ostrów
13. Mirosław Jabłoński - Gniezno
14. Robert Chmiel - Rybnik
15. Mateusz Cierniak - Tarnów

yO!

Awatar użytkownika
balu
Posty: 1433
Rejestracja: 12 cze 2011, 22:52
Lokalizacja: Busko-Zdrój

13 kolejka I ŻLF - 26.07.2018

Post autor: balu » 08 lip 2019, 12:03

BZ Speedway

1. Tomasz Gapiński - Ostrów
2. Daniel Kaczmarek - Tarnów
3. Nicki Pedersen - Zielona Góra (e-liga)
4. Artiom Łaguta - Grudziądz (e-liga)
5. Mikkel Bech - Gdańsk
6. Piotr Pióro - Łódź
7. Jakub Miśkowiak - Częstochowa (e-liga)

Awatar użytkownika
AC
Posty: 918
Rejestracja: 27 lip 2009, 13:00
Lokalizacja: UNIA TARNÓW

13 kolejka I ŻLF - 26.07.2018

Post autor: AC » 23 lip 2019, 16:30

AC Speedway Team

9. Kacper Woryna - Rybnik
10. Artur Mroczka - Tarnów
11. Jacob Thorsell - Gdańsk
12. Kim Nilsson - Gdańsk
13. Andriej Kudriaszow - Gniezno
14. Michał Gruchalski - Częstochowa (e-liga)
15. Rafał Karczmarz - Gorzów (e-liga)

:mrgreen:
... ::: FORZA AC MILAN !!! ::: ...

Awatar użytkownika
Szotek
Posty: 1368
Rejestracja: 23 lip 2009, 2:48
Lokalizacja: Zach.Przedmieście

13 kolejka I ŻLF - 26.07.2018

Post autor: Szotek » 25 lip 2019, 7:08

Szoku Crew:

9. Grzegorz Walasek - Ostrów
10. Troy Batchelor - Rybnik
11. Wiktor Kułakow - Tarnów
12. Rohan Tungate - Łódź
13. Bartosz Zmarzlik - Gorzów Wlkp (e-liga)
14. Dominik Kubera - Leszno (e-liga)
15. Wiktor Lampart - Lublin (e-liga)

Awatar użytkownika
AC
Posty: 918
Rejestracja: 27 lip 2009, 13:00
Lokalizacja: UNIA TARNÓW

13 kolejka I ŻLF - 26.07.2018

Post autor: AC » 25 lip 2019, 21:01

Pod nr 11 pojedzie JAROSŁAW HAMPEL - LESZNO (e-liga) za Jacob Thorssel...

---

Pod nr 12 pojedzie PATRYK ROLNICKI - GRUDZIADZ (e-liga) za Kim Nilsson...

---

:mrgreen:
... ::: FORZA AC MILAN !!! ::: ...

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2937
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

13 kolejka I ŻLF - 26.07.2018

Post autor: Yoda » 26 lip 2019, 12:50

Za 4. Oliver Brentzon - Gniezno. -> 4. Piotr Pawlicki - Leszno

leszeek17
Posty: 1017
Rejestracja: 28 wrz 2009, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

13 kolejka I ŻLF - 26.07.2018

Post autor: leszeek17 » 26 lip 2019, 15:07

Tarnowskie Sady
1. Peter Ljung - Tarnów (Z/Z)
2. Oskar Fajfer - Gniezno
3. Tobiasz Musielak - Łódź
4. Nicolai Klindt - Ostrów
5. Emil Sajfutdinov - Leszno (e-liga)
6. Bartosz Smektała - Leszno (e-liga)
7. Marcin Kościelski - Ostrów

leszeek17
Posty: 1017
Rejestracja: 28 wrz 2009, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

13 kolejka I ŻLF - 26.07.2018

Post autor: leszeek17 » 26 lip 2019, 23:09

Pytałem w innym temacie o Z/Z, ale póki co brak odpowiedzi. Jako że jutro nie bardzo będę miał dostęp do komputera, załączam obie wersje i proszę o wybór tej zgodnej z regulaminem.

Peter Ljung - Tarnów (Z/Z)
Jeśli należy wybrać czterech dowolnych zawodników: Wiktor Kułakow, Artur Mroczka, Kacper Gomólski, Krystian Pieszczek
Jeśli należy wybrać czterech zawodników z Tarnowa: Wiktor Kułakow, Artur Mroczka, Artur Czaja, Daniel Kaczmarek

Awatar użytkownika
balu
Posty: 1433
Rejestracja: 12 cze 2011, 22:52
Lokalizacja: Busko-Zdrój

13 kolejka I ŻLF - 26.07.2018

Post autor: balu » 27 lip 2019, 19:29

savage jest taka opcja zgłaszania dwóch składów a opiekun ligi sobie wybiera ten poprawny? Przecież to komedia jest :lol: Tak swoją drogą moim zdaniem jest ona tutaj nieuzasadniona.

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2937
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

13 kolejka I ŻLF - 26.07.2018

Post autor: Yoda » 27 lip 2019, 20:00

Za 7. Dawida Rempałe - 7. Damian Pawliczak zielona góra

Awatar użytkownika
AC
Posty: 918
Rejestracja: 27 lip 2009, 13:00
Lokalizacja: UNIA TARNÓW

13 kolejka I ŻLF - 26.07.2018

Post autor: AC » 28 lip 2019, 12:53

Leszeeek17 jest z innej galaktyki ;-)
... ::: FORZA AC MILAN !!! ::: ...

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2937
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

13 kolejka I ŻLF - 26.07.2018

Post autor: Yoda » 28 lip 2019, 14:08

Za 1. Hans Andersen - Łódź 1. Kai Huckenback - Łódź

leszeek17
Posty: 1017
Rejestracja: 28 wrz 2009, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

13 kolejka I ŻLF - 26.07.2018

Post autor: leszeek17 » 28 lip 2019, 16:51

AC pisze:
28 lip 2019, 12:53
Leszeeek17 jest z innej galaktyki ;-)
A można wiedzieć, dlaczego i o co Ci chodzi? Nigdy nawet nie rozmawialiśmy :o

A kolegę balu serdecznie pozdrawiam! Ciekawe, czy ten ból po wypunktowaniu Twoich błędów przeze mnie w zeszłym sezonie w II ŻLF kiedyś Ci minie. Tego życzę!

Awatar użytkownika
balu
Posty: 1433
Rejestracja: 12 cze 2011, 22:52
Lokalizacja: Busko-Zdrój

13 kolejka I ŻLF - 26.07.2018

Post autor: balu » 28 lip 2019, 17:44

Nie leszku po prostu cie teraz lepiej pilnuje :D

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5452
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

13 kolejka I ŻLF - 26.07.2018

Post autor: savage » 29 lip 2019, 13:37

Wyniki podsumowane w pierwszym poście.

leszeek17,
Pytałem w innym temacie o Z/Z, ale póki co brak odpowiedzi. Jako że jutro nie bardzo będę miał dostęp do komputera, załączam obie wersje i proszę o wybór tej zgodnej z regulaminem.

Peter Ljung - Tarnów (Z/Z)
Jeśli należy wybrać czterech dowolnych zawodników: Wiktor Kułakow, Artur Mroczka, Kacper Gomólski, Krystian Pieszczek
Jeśli należy wybrać czterech zawodników z Tarnowa: Wiktor Kułakow, Artur Mroczka, Artur Czaja, Daniel Kaczmarek
Należy wybrać 4 zawodników z Twojego składu, także żadna z powyższych opcji nie jest prawidłowa.

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
AC
Posty: 918
Rejestracja: 27 lip 2009, 13:00
Lokalizacja: UNIA TARNÓW

13 kolejka I ŻLF - 26.07.2018

Post autor: AC » 29 lip 2019, 18:32

Leszeeek17
A można wiedzieć, dlaczego i o co Ci chodzi? Nigdy nawet nie rozmawialiśmy :o

ps. Kierownik sagave Ci wyżej wytłumaczył ;) hihi...
pozdro!
... ::: FORZA AC MILAN !!! ::: ...

Zablokowany