10 kolejka - 1 ŻLF (14-16 czerwiec)

Awatar użytkownika
AC
Posty: 918
Rejestracja: 27 lip 2009, 13:00
Lokalizacja: UNIA TARNÓW

10 kolejka - 1 ŻLF (14-16 czerwiec)

Post autor: AC » 11 cze 2019, 9:59

10 kolejka - ŻLF 1, (14-16 czerwiec)

Seta Team - IQ Team 31 - 35

9. Mirosław Jabłoński - NS
10. Janusz Kołodziej - 5
11. Siergiej Łogaczow - NS
12. Kjastas Puodżuks - 0
13. Kacper Gomólski - 10
14. Robert Chmiel - 6
15. Mateusz Cierniak - 5

1. Rafał Okoniewski - 10
2. Adrian Cyfer - NS
3. Aleksandr Łoktajew - 9
4. Artiom Trofimow - 3
5. Martin Vaculik - 5
6. Kamil Nowacki - 5
7. Wiktor Trofimow - 3

Zagłębie Yoda Team - Tarnowskie Sady 58 - 43

9. Kai Huckenbeck - 12
10. Mateusz Szczepaniak - 6
11. Krystian Pieszczek - 15
12. Artur Czaja - 4
13. Leon Madsen - 8
14. Maksym Drabik - 7
15. Mateusz Bartkowiak - 1

1. Tobiasz Musielak - 3
2. Peter Ljung - 15
3. Nicolai Klindt - 11
4. Patryk Dudek - 4
5. Niels Kristian Iversen - 5
6. Bartosz Smektała - 1
7. Marcin Kościelski - 4

TSŻ Mościce SA - Szoku Crew 0 - 40

BZ Speedway – AC Speedway Team 42 - 45

1. Jakub Jamróg - 6
2. Daniel Kaczmarek - 9
3. Nicki Pedersen - 6
4. Artiom Łaguta - 6
5. Mikkel Bech - 5
6. Piotr Pióro - 4
7. Jakub Miśkowiak - 1

1. Kacper Woryna - 12
2. Jacob Thorssell - 13
3. Timo Lahti - 11
4. Kim Nilsson - 2
5. Jarosław Hampel - 4
6. Bartosz Gruchalski - 3
7. Rafał Karczmarz - 0

:mrgreen:
... ::: FORZA AC MILAN !!! ::: ...

Awatar użytkownika
AC
Posty: 918
Rejestracja: 27 lip 2009, 13:00
Lokalizacja: UNIA TARNÓW

10 kolejka - 1 ŻLF (14-16 czerwiec)

Post autor: AC » 11 cze 2019, 10:07

AC Speedway Team

1. Kacper Woryna - Rybnik
2. Jacob Thorssell - Gdańsk
3. Timo Lahti - Daugavpils
4. Kim Nilsson - Gdańsk
5. Jarosław Hampel - Leszno (e-liga)
6. Bartosz Gruchalski - Częstochowa (e-liga)
7. Rafał Karczmarz - Gorzów (e-liga)

:mrgreen:
... ::: FORZA AC MILAN !!! ::: ...

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2937
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

10 kolejka - 1 ŻLF (14-16 czerwiec)

Post autor: Yoda » 11 cze 2019, 10:53

Jak jedziemy z e-ligą ?? Która kolejka jest dopisana do 10 kolejki 1 nice ??

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2937
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

10 kolejka - 1 ŻLF (14-16 czerwiec)

Post autor: Yoda » 13 cze 2019, 8:37

Zagłębie Yoda Team

9. Kai Huckenbeck - Łódź
10. Mateusz Szczepaniak - Rybnik
11. Krystian Pieszczek - Gdańsk
12. Artur Czaja - Tarnów
13. Leon Madsen - Częstochowa (e-liga)
14. Maksym Drabik - Wrocław (e-liga)
15. Mateusz Bartkowiak - Gorzów (e-liga)

FaN9
Posty: 513
Rejestracja: 24 lip 2009, 14:51
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

10 kolejka - 1 ŻLF (14-16 czerwiec)

Post autor: FaN9 » 13 cze 2019, 22:09

IQ Team

1. Rafał Okoniewski - Łódź
2. Adrian Cyfer - Gdańsk
3. Aleksandr Łoktajew - Ostrów
4. Artiom Trofimow - Daugavpils
5. Martin Vaculik - Zielona Góra (e-liga)
6. Kamil Nowacki - Ostrów
7. Wiktor Trofimow - Lublin (e-liga)
http://www.firmahortus.pl - serwis narciarski

Awatar użytkownika
balu
Posty: 1433
Rejestracja: 12 cze 2011, 22:52
Lokalizacja: Busko-Zdrój

10 kolejka - 1 ŻLF (14-16 czerwiec)

Post autor: balu » 14 cze 2019, 9:11

1. Tomasz Gapiński - Ostrów
2. Daniel Kaczmarek - Tarnów
3. Nicki Pedersen - Zielona Góra (e-liga)
4. Artiom Łaguta - Grudziądz (e-liga)
5. Mikkel Bech - Gdańsk
6. Piotr Pióro - Łódź
7. Jakub Miśkowiak - Częstochowa (e-liga)

Awatar użytkownika
balu
Posty: 1433
Rejestracja: 12 cze 2011, 22:52
Lokalizacja: Busko-Zdrój

10 kolejka - 1 ŻLF (14-16 czerwiec)

Post autor: balu » 14 cze 2019, 11:09

1. Tomasz Gapiński - Ostrów --> Jakub Jamróg - Wrocław (e-liga)

leszeek17
Posty: 1017
Rejestracja: 28 wrz 2009, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

10 kolejka - 1 ŻLF (14-16 czerwiec)

Post autor: leszeek17 » 14 cze 2019, 11:32

Tarnowskie Sady
1. Tobiasz Musielak - Łódź
2. Peter Ljung - Tarnów
3. Nicolai Klindt - Ostrów
4. Patryk Dudek - Zielona Góra (e-liga)
5. Niels Kristian Iversen - Toruń (e-liga)
6. Bartosz Smektała - Leszno (e-liga)
7. Marcin Kościelski - Ostrów

Awatar użytkownika
Szotek
Posty: 1368
Rejestracja: 23 lip 2009, 2:48
Lokalizacja: Zach.Przedmieście

10 kolejka - 1 ŻLF (14-16 czerwiec)

Post autor: Szotek » 15 cze 2019, 9:15

Szoku Crew:

1. Grzegorz Walasek - Ostrów
2. Troy Batchelor - Rybnik
3. Wiktor Kułakow - Tarnów
4. Rohan Tungate - Łódź
5. Bartosz Zmarzlik - Gorzów Wlkp (e-liga)
6. Dominik Kubera - Leszno (e-liga)
7. Wiktor Lampart - Lublin (e-liga)

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5452
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

10 kolejka - 1 ŻLF (14-16 czerwiec)

Post autor: savage » 18 cze 2019, 16:59

Wyniki podsumowane. Czekamy na Ekstraligę
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5452
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

10 kolejka - 1 ŻLF (14-16 czerwiec)

Post autor: savage » 25 cze 2019, 16:13

Wyniki uzupełnione o Ekstraligę
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Zablokowany