X runda EkstraŻLF 14-30 czerwca

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1346
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

X runda EkstraŻLF 14-30 czerwca

Post autor: Pichu » 09 cze 2019, 22:10

X runda:
PrzemczaN Racing - Bfy
Savage People - Akademia Speedwaya
Speedway United - Dream Team
Taureńscy Czempioni - Wisła Koszyce Małe





X runda ekstraligi:

28 czerwca 2019 (piątek):
Toruń - Grudziądz
Leszno - Częstochowa
30 czerwca 2019 (niedziela):
Lublin - Zielona Góra
Wrocław - Gorzów Wlkp.

X kolejka Nice I ligi

14 czerwca 2019 (piątek):
Rybnik – Daugavpils
16 czerwca 2019 (niedziela):
Łódź – Tarnów
Ostrów Wlkp. – Gdańsk
Gniezno – pauzuje

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 2915
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

X runda EkstraŻLF 15-30 czerwca

Post autor: kaka » 10 cze 2019, 17:35

Speedway United

9. Leon Madsen - Częstochowa
10. Anders Thomsen - Gorzów
11. Maciej Janowski - Wrocław
12. Jakub Jamróg - Wrocław
13. Martin Vaculik - Zielona Góra
14. Dominik Kubera - Leszno
15. Mateusz Cierniak - Tarnów
16. Robert Lambert - Lublin

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2413
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

X runda EkstraŻLF 15-30 czerwca

Post autor: konri » 11 cze 2019, 11:58

Taureńscy Czempioni:
9. Emil Sajfutdinov - Leszno
10. Krzysztof Buczkowski - Grudziądz
11. Nicki Pedersen - Zielona Góra
12. Grzegorz Walasek - Ostrów
13. Fredrik Lindgren - Częstochowa
14. Jakub Miśkowiak - Częstochowa
15. Przemysław Liszka - Wrocław
16. Daniel Kaczmarek - Tarnów

Awatar użytkownika
Ghoulski
Posty: 1314
Rejestracja: 24 lip 2009, 13:58
Lokalizacja: Tarnów

X runda EkstraŻLF 15-30 czerwca

Post autor: Ghoulski » 13 cze 2019, 22:03

Wisła Koszyce:
1. Mikkel Michelsen - Lublin
2. Daniel Jeleniewski - Łódź (PLŻ)
3. Piotr Protasiewicz - Zielona Góra
4. Paweł Miesiąc - Lublin
5. Artiom Łaguta - Grudziądz
6. Wiktor Trofimov - Lublin
7. Maksym Drabik - Wrocław
8. Brady Kurtz - Leszno
"Vincere non è importante, è l'unica cosa che conta"

Awatar użytkownika
Zbiru
Moderator
Posty: 2350
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:37
Lokalizacja: Tarnów

X runda EkstraŻLF 15-30 czerwca

Post autor: Zbiru » 13 cze 2019, 23:20

Dream Team

1. Grigorij Łaguta - Lublin
2. Aleksandr Łoktajew - Ostrów Wlkp.
3. Jarosław Hampel - Leszno
4. Antonio Lindbaeck - Grudziądz
5. Patryk Dudek - Zielona Góra
6. Bartosz Smektała - Leszno
7. Norbert Krakowiak - Zielona Góra
8. Gleb Czugunow - Wrocław
UNIA TARNÓW 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 2016

Awatar użytkownika
bartek_1990
Posty: 2611
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:43
Lokalizacja: Tarnów

X runda EkstraŻLF 15-30 czerwca

Post autor: bartek_1990 » 14 cze 2019, 7:30

Bfy:
1. Szymon Woźniak - Gorzów
2. Przemysław Pawlicki - Grudziądz
3. Jason Doyle - Toruń
4. Matej Zagar - Częstochowa
5. Mateusz Szczepaniak - Rybnik
6.karol Żupiński - Gdańsk
7. Marcin Kościelski - Ostrów
8. Fredrik Jakobsen - Gniezno
We `ll keep the red flags flying high! UNITED!

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator
Posty: 5090
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

X runda EkstraŻLF 15-30 czerwca

Post autor: PrzemczaN » 14 cze 2019, 9:32

PrzemczaN Racing:

9. Janusz Kołodziej - Leszno
10. Bartosz Zmarzlik - Gorzów
11. Michael Jepsen Jensen - Zielona Góra
12. Chris Holder - Toruń
13. Peter Ljung - Tarnów
14. Wiktor Lampart - Lublin
15. Robert Chmiel - Rybnik
16. Kacper Woryna - Rybnik
ŻLF: 2019

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1346
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

X runda EkstraŻLF 15-30 czerwca

Post autor: Pichu » 14 cze 2019, 9:54

Akademia:
1.Tai Woffinden - Wrocław - Z/Z
2. Krzysztof Kasprzak - Gorzów
3.Peter Kildemand - Gorzów Wlkp
4.Tobiasz Musielak - Łódź (PLŻ)
5.Norbert Kościuch - Toruń
6.Rafał Karczmarz - Gorzów
7.Piotr Pióro - Łódź (PLŻ)
8. Max Fricke - Wrocław

ZZ - Kasprzak, Fricke, Kildemand, Kościuch

Awatar użytkownika
bartek_1990
Posty: 2611
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:43
Lokalizacja: Tarnów

X runda EkstraŻLF 14-30 czerwca

Post autor: bartek_1990 » 26 cze 2019, 11:13

Za Woźniaka - Dawid Lampart - Lublin
We `ll keep the red flags flying high! UNITED!

Awatar użytkownika
bartek_1990
Posty: 2611
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:43
Lokalizacja: Tarnów

X runda EkstraŻLF 14-30 czerwca

Post autor: bartek_1990 » 27 cze 2019, 0:00

Za Lamparta - Vavclaw Milik - Wrocław
We `ll keep the red flags flying high! UNITED!

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1346
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

X runda EkstraŻLF 14-30 czerwca

Post autor: Pichu » 27 cze 2019, 20:38

Bartku, jest to kolejka która się rozpoczęła już 14 czerwca meczami 1 ligi. Jest to również kolejka, w której Twój skład jest nieregulaminowy ( za dużo zawodników z 1 ligi). Zgodnie z regulaminem, pojedzie Ci ostatni poprawny skład, z tego co pamiętam - jest to skład z kolejki 8. W tym składzie nie możesz już dokonywać zmian. Gdyby nie to, że ta kolejka już trwa, to mógłbyś dokonywać zmian tak by skład był poprawny.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5609
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

X runda EkstraŻLF 14-30 czerwca

Post autor: savage » 28 cze 2019, 8:13

Obrazek
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1346
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

X runda EkstraŻLF 14-30 czerwca

Post autor: Pichu » 28 cze 2019, 22:51

Wyniki:

PrzemczaN Racing* - Bfy 74 - 49 (135 - 101)

9. Janusz Kołodziej - 10
10. Bartosz Zmarzlik - 17
11. Michael Jepsen Jensen - 11
12. Chris Holder - 10
13. Peter Ljung - 8
14. Wiktor Lampart - 10
15. Robert Chmiel - 3
16. Kacper Woryna - 6

1 Przemysław Pawlicki - 13
2. Szymon Woźniak - NS
3. Jason Doyle - 16
4. Matej Zagar - 6
5. Vaclaw Milik - 11
6. Kevin Fajfer - NS
7. Karol Żupiński - 1
8. Marcin Kościelski - 2

Savage People* - Akademia Speedwaya 45 - 29 (87 - 69)


9. Niels Kristian Iversen - 9
10. Rafał Okoniewski - 5
11. Kenneth Bjerre - 8
12. Paweł Przedpelski - 3
13. Piotr Pawlicki - 12
14. Mateusz Bartkowiak - 0
15. Michał Gruchalski - 0
16. Jack Holder - 6

1.Tai Woffinden -- 5
2. Krzysztof Kasprzak - 4
3.Peter Kildemand - 0
4.Tobiasz Musielak - 2
5.Norbert Kościuch - 4
6.Rafał Karczmarz - 2
7.Piotr Pióro - 2
8. Max Fricke - 10


Speedway United* - Dream Team 70 - 64 (125 - 111)

9. Leon Madsen - 11
10. Anders Thomsen - 10
11. Maciej Janowski - 12
12. Jakub Jamróg - 9
13. Martin Vaculik - 15
14. Dominik Kubera - 5
15. Mateusz Cierniak - 3
16. Robert Lambert - 3

1. Grigorij Łaguta - 10
2. Aleksandr Łoktajew - 5
3. Jarosław Hampel - 11
4. Antonio Lindbaeck - 9
5. Patryk Dudek - 12
6. Bartosz Smektała - 13
7. Norbert Krakowiak - 1
8. Gleb Czugunow - 8

Taureńscy Czempioni - Wisła Koszyce Małe* 61 -50 (114 - 119)

9. Emil Sajfutdinov - 11
10. Krzysztof Buczkowski - 2
11. Nicki Pedersen - 10
12. Grzegorz Walasek - 8
13. Fredrik Lindgren - 9
14. Jakub Miśkowiak - 3
15. Przemysław Liszka - 10
16. Daniel Kaczmarek - 5

1. Mikkel Michelsen - 8
2. Daniel Jeleniewski - 5
3. Piotr Protasiewicz - 3
4. Paweł Miesiąc - 7
5. Artiom Łaguta - 14
6. Wiktor Trofimov - 5
7. Maksym Drabik - 7
8. Brady Kurtz - 4

Prezes Bartek_1990 jedzie składem z kolejki nr 8, z powodu nieregulaminowego składu.

Prezes Savage jedzie składem z kolejki nr 9 z powodu wystawienia jedynie Jima Carreya i to po terminie.

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1346
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

X runda EkstraŻLF 14-30 czerwca

Post autor: Pichu » 30 cze 2019, 22:10

Wyniki podliczone, tabela zaktualizowana zarówno za V jak i X kolejkę.

Zablokowany