IX runda EkstraŻLF 21-23 czerwca

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1413
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

IX runda EkstraŻLF 21-23 czerwca

Post autor: Pichu »

IX runda:

Wisła Koszyce Małe - Dream Team
PrzemczaN Racing - Savage People
Bfy - Taureńscy Czempioni
Akademia Speedwaya - Speedway United

Mecze Ekstraliga:
21 czerwca 2019 (piątek):
Grudziądz - Gorzów Wlkp.
Toruń - Lublin
23 czerwca 2019 (niedziela):
Zielona Góra - Leszno
Wrocław - Częstochowa

Mecze I liga:

XI runda:
22 czerwca 2019 (sobota):
Gniezno – Łódź
23 czerwca 2019 (niedziela):
Tarnów – Rybnik
Daugavpils – Ostrów Wlkp.
Gdańsk – pauzuje

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2465
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

IX runda EkstraŻLF 21-23 czerwca

Post autor: konri »

Taureńscy Czempioni:
1. Emil Sajfutdinov - Leszno
2. Krzysztof Buczkowski - Grudziądz
3. Nicki Pedersen - Zielona Góra
4. Grzegorz Walasek - Ostrów
5. Fredrik Lindgren - Częstochowa
6. Jakub Miśkowiak - Częstochowa
7. Przemysław Liszka - Wrocław
8. Daniel Kaczmarek - Tarnów

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5697
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

IX runda EkstraŻLF 21-23 czerwca

Post autor: savage »

1. Niels Kristian Iversen - Toruń
2. Tomasz Gapiński - Ostrów (PLŻ)
3. Kenneth Bjerre - Grudziądz
4. Paweł Przedpelski - Częstochowa
5. Piotr Pawlicki - Leszno
6. Mateusz Bartkowiak - Gorzów
7. Michał Gruchalski - Częstochowa
8. Jack Holder - Toruń
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
bartek_1990
Posty: 2643
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:43
Lokalizacja: Tarnów

IX runda EkstraŻLF 21-23 czerwca

Post autor: bartek_1990 »

Bfy:
9. Szymon Woźniak - Gorzów
10. Przemysław Pawlicki - Grudziądz
11. Matej Zagar - Częstochowa
12. Jason Doyle - Toruń
13. Timo Lahti Daugavpils
14. Kevin Fajfer - Gniezno
15. Marcin Kościelski - Ostrów
16. Fredrik Jakobsen - Gniezno
We `ll keep the red flags flying high! UNITED!

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 2932
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

IX runda EkstraŻLF 21-23 czerwca

Post autor: kaka »

Speedway United

1. Leon Madsen - Częstochowa
2. Anders Thomsen - Gorzów
3. Maciej Janowski - Wrocław
4. Jakub Jamróg - Wrocław
5. Martin Vaculik - Zielona Góra
6. Dominik Kubera - Leszno
7. Mateusz Cierniak - Tarnów
8. Robert Lambert - Lublin

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5697
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

IX runda EkstraŻLF 21-23 czerwca

Post autor: savage »

1. Niels Kristian Iversen - Toruń
2. Rafał Okoniewski - Łódź (PLŻ)
3. Kenneth Bjerre - Grudziądz
4. Paweł Przedpelski - Częstochowa
5. Piotr Pawlicki - Leszno
6. Mateusz Bartkowiak - Gorzów
7. Michał Gruchalski - Częstochowa
8. Jack Holder - Toruń
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
Zbiru
Moderator
Posty: 2350
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:37
Lokalizacja: Tarnów

IX runda EkstraŻLF 21-23 czerwca

Post autor: Zbiru »

Dream Team

1. Grigorij Łaguta - Lublin
2. Andreas Jonsson - Lublin
3. Jarosław Hampel - Leszno
4. Antonio Lindbaeck - Grudziądz
5. Patryk Dudek - Zielona Góra
6. Bartosz Smektała - Leszno
7. Norbert Krakowiak - Zielona Góra
8. Gleb Czugunow - Wrocław
UNIA TARNÓW 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 2016

Awatar użytkownika
Ghoulski
Posty: 1343
Rejestracja: 24 lip 2009, 13:58
Lokalizacja: Tarnów

IX runda EkstraŻLF 21-23 czerwca

Post autor: Ghoulski »

Wisła:
9. Mikkel Michelsen - Lublin
10. Adrian Gała - Gniezno (PLŻ)
11. Piotr Protasiewicz - Zielona Góra
12. Paweł Miesiąc - Lublin
13. Artiom Łaguta - Grudziądz
14. Wiktor Trofimov - Lublin
15. Maksym Drabik - Wrocław
16. Brady Kurtz - Leszno
"Vincere non è importante, è l'unica cosa che conta"

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator
Posty: 5119
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

IX runda EkstraŻLF 21-23 czerwca

Post autor: PrzemczaN »

9. Janusz Kołodziej - Leszno
10. Bartosz Zmarzlik - Gorzów
11. Michael Jepsen Jensen - Zielona Góra
12. Chris Holder - Toruń
13. Peter Ljung - Tarnów
14. Wiktor Lampart - Lublin
15. Marcin Turowski - Grudziądz
16. Kacper Woryna - Rybnik
ŻLF: 2019

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1413
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

IX runda EkstraŻLF 21-23 czerwca

Post autor: Pichu »

Akademia:

9.Tai Woffinden - Wrocław - ZZ
10.Krzysztof Kasprzak - Gorzów
11.Rune Holta - Toruń
12. Peter Kildemand - Gorzów
13.Norbert Kościuch - Toruń
14.Mateusz Tonder - Zielona Góra
15.Rafał Karczmarz - Gorzów
16.Max Fricke - Wrocław

ZZ Kasprzak, Fricke, Kildemand, Kościuch

Podsumuję to: XD

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1413
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

IX runda EkstraŻLF 21-23 czerwca

Post autor: Pichu »

Za Tondera Piotr Pióro z Łodzi

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1413
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

IX runda EkstraŻLF 21-23 czerwca

Post autor: Pichu »

Wyniki:
Wisła Koszyce Małe* - Dream Team 71 - 45 (130-101)

9. Mikkel Michelsen - 14
10. Adrian Gała - 6
11. Piotr Protasiewicz - 6
12. Paweł Miesiąc - 8
13. Artiom Łaguta - 12
14. Wiktor Trofimov - 6
15. Maksym Drabik - 14
16. Brady Kurtz - 0

1. Grigorij Łaguta - 7
2. Andreas Jonsson - 8
3. Jarosław Hampel - 7
4. Antonio Lindbaeck - 9
5. Patryk Dudek - 8
6. Bartosz Smektała - 2
7. Norbert Krakowiak - 4
8. Gleb Czugunow - 5

PrzemczaN Racing* - Savage People 67 - 43( 111 - 97)

9. Janusz Kołodziej - 10
10. Bartosz Zmarzlik - 14
11. Michael Jepsen Jensen - 8
12. Chris Holder - 9
13. Peter Ljung - 6
14. Wiktor Lampart - 8
15. Marcin Turowski - 6
16. Kacper Woryna - 7

1. Niels Kristian Iversen - 9
2. Rafał Okoniewski - 7
3. Kenneth Bjerre - 10
4. Paweł Przedpelski - 0
5. Piotr Pawlicki - 9
6. Mateusz Bartkowiak - 2
7. Michał Gruchalski - 6
8. Jack Holder - 0

Bfy* - Taureńscy Czempioni 52 - 43(102 - 101)

9 Przemysław Pawlicki - 11
10. Szymon Woźniak - 3
11. Jason Doyle - 14
12. Matej Zagar - 7
13. Vaclaw Milik - 8
14. Kevin Fajfer - 4
15. Karol Żupiński - NS
16. Marcin Kościelski - 3

1. Emil Sajfutdinov - 12
2. Krzysztof Buczkowski - 6
3. Nicki Pedersen - 11
4. Grzegorz Walasek - 6
5. Fredrik Lindgren - 5
6. Jakub Miśkowiak - 2
7. Przemysław Liszka - 0
8. Daniel Kaczmarek - 6

Akademia Speedwaya - Speedway United* 47- 67 (96 - 124)


9.Tai Woffinden - 8
10.Krzysztof Kasprzak - 12
11.Rune Holta - 0
12. Peter Kildemand - 2
13.Norbert Kościuch - 6
14.Piotr Pióro - 1
15.Rafał Karczmarz - 0
16.Max Fricke - 13

1. Leon Madsen - 15
2. Anders Thomsen - 9
3. Maciej Janowski - 11
4. Jakub Jamróg - 12
5. Martin Vaculik - 9
6. Dominik Kubera - 9
7. Mateusz Cierniak - 2
8. Robert Lambert - 2

Zarówno w kolejce IX jak i X prezesowi Bartek_1990 , zgodnie z punktem 3.3 regulaminu ŻLF, rozliczany będzie skład z kolejki nr VIII - we wspomnianych dwóch kolejkach jego skład jest NIEREGULAMINOWY . Widzę, ze podobny błąd został popełniony w kolejce nr VII, który już przeoczyłem, ale nie zmienił on wyniku sportowego.

Zablokowany