VIII runda EkstraŻLF: 7 – 9 czerwca

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1346
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

VIII runda EkstraŻLF: 7 – 9 czerwca

Post autor: Pichu » 02 cze 2019, 22:04

VIII runda:

Savage People - Wisła Koszyce Małe
Speedway United - Bfy
Dream Team - Akademia Speedwaya
Taureńscy Czempioni - PrzemczaN Racing


Mecze:

Ekstraliga:
7 czerwca 2019 (piątek):
Lublin - Wrocław
Leszno - Grudziądz
9 czerwca 2019 (niedziela):
Częstochowa - Zielona Góra
Gorzów Wlkp. - Toruń

I liga:
IX runda:
9 czerwca 2019 (niedziela):
Gdańsk – Rybnik
Daugavpils – Łódź
Tarnów – Gniezno
Ostrów Wlkp. – pauzuje

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5609
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

VIII runda ŻLF: 7 – 9 czerwca

Post autor: savage » 03 cze 2019, 9:46

Savage People

9. Piotr Pawlicki - Leszno
10. Paweł Przedpełski - Częstochowa
11. Kenneth Bjerre - Grudziądz
12. Krystian Pieszczek - Gdańsk (PLŻ)
13. Niels Kristian Iversen - Toruń
14. Mateusz Bartkowiak - Gorzów
15. Michał Gruchalski - Częstochowa
16. Jack Holder - Toruń
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 2915
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

VIII runda EkstraŻLF: 7 – 9 czerwca

Post autor: kaka » 03 cze 2019, 18:56

Speedway United

9. Leon Madsen - Częstochowa
10. Anders Thomsen - Gorzów
11. Maciej Janowski - Wrocław
12. Jakub Jamróg - Wrocław
13. Martin Vaculik - Zielona Góra
14. Dominik Kubera - Leszno
15. Mateusz Cierniak - Tarnów
16. Robert Lambert - Lublin

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2413
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

VIII runda EkstraŻLF: 7 – 9 czerwca

Post autor: konri » 03 cze 2019, 20:25

Taureńscy Czempioni:
9. Emil Sajfutdinov - Leszno
10. Krzysztof Buczkowski - Grudziądz
11. Nicki Pedersen - Zielona Góra
12. Adrian Miedziński - Częstochowa
13. Fredrik Lindgren - Częstochowa
14. Jakub Miśkowiak - Częstochowa
15. Igor Kopeć-Sobczyński - Toruń
16. Oleg Michaiłow - Daugavpils [1 Liga]

Awatar użytkownika
Zbiru
Moderator
Posty: 2350
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:37
Lokalizacja: Tarnów

VIII runda EkstraŻLF: 7 – 9 czerwca

Post autor: Zbiru » 03 cze 2019, 22:44

Dream Team

9. Grigorij Łaguta - Lublin
10. Kacper Gomólski - Gdańsk
11. Jarosław Hampel - Leszno
12. Antonio Lindbaeck - Grudziądz
13. Patryk Dudek - Zielona Góra
14. Bartosz Smektała - Leszno
15. Norbert Krakowiak - Zielona Góra
16. Gleb Czugunow - Wrocław
UNIA TARNÓW 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 2016

Awatar użytkownika
Ghoulski
Posty: 1314
Rejestracja: 24 lip 2009, 13:58
Lokalizacja: Tarnów

VIII runda EkstraŻLF: 7 – 9 czerwca

Post autor: Ghoulski » 04 cze 2019, 15:29

Wisła Koszyce:
1. Mikkel Michelsen - Lublin
2. Wiktor Kułakov - Tarnów (PLŻ)
3. Piotr Protasiewicz - Zielona Góra
4. Paweł Miesiąc - Lublin
5. Artiom Łaguta - Grudziądz
6. Wiktor Trofimov - Lublin
7. Maksym Drabik - Wrocław
8. Brady Kurtz - Leszno
"Vincere non è importante, è l'unica cosa che conta"

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1346
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

VIII runda EkstraŻLF: 7 – 9 czerwca

Post autor: Pichu » 06 cze 2019, 14:37

Akademia:
1.Tai Woffinden - Wrocław
2. Peter Kildemand - Gorzów
3. Krzysztof Kasprzak - Gorzów
4.Mikkel Bech - Gdańsk (PLŻ)
5.Tobiasz Musielak - Łódź (PLŻ)
6.Rafał Karczmarz - Gorzów
7.Piotr Pióro - Łódź (PLŻ)
8. Max Fricke - Wrocław

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator
Posty: 5090
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

VIII runda EkstraŻLF: 7 – 9 czerwca

Post autor: PrzemczaN » 06 cze 2019, 18:26

PrzemczaN Racing:

1. Janusz Kołodziej - Leszno
2. Bartosz Zmarzlik - Gorzów
3. Michael Jepsen Jensen - Zielona Góra
4. Chris Holder - Toruń
5. Peter Ljung - Tarnów
6. Wiktor Lampart - Lublin
7. Robert Chmiel - Rybnik
8. Kacper Woryna - Rybnik
ŻLF: 2019

Awatar użytkownika
bartek_1990
Posty: 2611
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:43
Lokalizacja: Tarnów

VIII runda EkstraŻLF: 7 – 9 czerwca

Post autor: bartek_1990 » 06 cze 2019, 22:07

Bfy:
1 Przemysław Pawlicki - Grudziądz
2. Szymon Woźniak - Gorzów
3. Jason Doyle - Toruń
4. Matej Zagar - Częstochowa
5. Vaclaw Milik - Wrocław
6. Kevin Fajfer - Gniezno
7. Karol Żupiński - Gdańsk
8. Marcin Kościelski - Ostrów
We `ll keep the red flags flying high! UNITED!

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1346
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

VIII runda EkstraŻLF: 7 – 9 czerwca

Post autor: Pichu » 09 cze 2019, 21:33

Wyniki:

Savage People* - Wisła Koszyce Małe 68 - 54 ( 134 - 121)

9. Piotr Pawlicki - 13
10. Paweł Przedpełski - 10
11. Kenneth Bjerre - 10
12. Krystian Pieszczek - 5
13. Niels Kristian Iversen - 12
14. Mateusz Bartkowiak - 8
15. Michał Gruchalski - 2
16. Jack Holder - 8

1. Mikkel Michelsen - 8
2. Wiktor Kułakov - 6
3. Piotr Protasiewicz - 1
4. Paweł Miesiąc - 7
5. Artiom Łaguta - 9
6. Wiktor Trofimov - 4
7. Maksym Drabik - 15
8. Brady Kurtz - 5

Speedway United* - Bfy 60 - 40 (118- 95)

9. Leon Madsen - 13
10. Anders Thomsen - 9
11. Maciej Janowski - 12
12. Jakub Jamróg - 7
13. Martin Vaculik - 8
14. Dominik Kubera - 4
15. Mateusz Cierniak - 2
16. Robert Lambert - 5

1 Przemysław Pawlicki - 9
2. Szymon Woźniak - 9
3. Jason Doyle - 16
4. Matej Zagar - 3
5. Vaclaw Milik - 0
6. Kevin Fajfer - 2
7. Karol Żupiński - 1
8. Marcin Kościelski - NS

Dream Team* - Akademia Speedwaya 53 - 41 (112 - 84)

9. Grigorij Łaguta - 8
10. Kacper Gomólski - 6
11. Jarosław Hampel - 7
12. Antonio Lindbaeck - 10
13. Patryk Dudek - 10
14. Bartosz Smektała - 5
15. Norbert Krakowiak - 2
16. Gleb Czugunow - 5

1.Tai Woffinden - 0
2. Peter Kildemand - 5
3. Krzysztof Kasprzak - 8
4.Mikkel Bech - 4
5.Tobiasz Musielak - 5
6.Rafał Karczmarz - 6
7.Piotr Pióro - 1
8. Max Fricke - 12

Taureńscy Czempioni - PrzemczaN Racing* 56 - 61 (96 - 115)

9. Emil Sajfutdinov - 11
10. Krzysztof Buczkowski - 3
11. Nicki Pedersen - 11
12. Adrian Miedziński - 8
13. Fredrik Lindgren - 12
14. Jakub Miśkowiak - 6
15. Igor Kopeć-Sobczyński - 0
16. Oleg Michaiłow - 2

1. Janusz Kołodziej - 12
2. Bartosz Zmarzlik - 12
3. Michael Jepsen Jensen - 7
4. Chris Holder - 7
5. Peter Ljung - 8
6. Wiktor Lampart - 11
7. Robert Chmiel - 4
8. Kacper Woryna - 6

Zablokowany