VII runda EkstraŻLF 31 maja–2 czerwca

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1368
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

VII runda EkstraŻLF 31 maja–2 czerwca

Post autor: Pichu » 27 maja 2019, 17:33

VII runda:

Wisła Koszyce Małe - Savage People
PrzemczaN Racing - Taureńscy Czempioni
Akademia Speedwaya - Dream Team
Bfy - Speedway United



Ekstraliga:
31 maja 2019 (piątek):
Wrocław - Lublin
Toruń - Gorzów Wlkp.
2 czerwca 2019 (niedziela):
Zielona Góra - Częstochowa
Grudziądz - Leszno

I liga:
1 czerwca 2019 (sobota):
Gdańsk - Łódź
2 czerwca 2019 (niedziela):
Gniezno – Daugavpils
Rybnik – Ostrów Wlkp.
Tarnów – pauzuje

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2431
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

VII runda EkstraŻLF 31 maja–2 czerwca

Post autor: konri » 27 maja 2019, 18:09

Taureńscy Czempioni:
1. Emil Sajfutdinov - Leszno
2. Krzysztof Buczkowski - Grudziądz
3. Nicki Pedersen - Zielona Góra
4. Grzegorz Walasek - Ostrów (1 LIGA)
5. Fredrik Lindgren - Częstochowa
6. Jakub Miśkowiak - Częstochowa
7. Igor Kopeć-Sobczyński - Toruń
8. Oleg Michaiłow - Daugavpils (1 LIGA)

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 2922
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

VII runda EkstraŻLF 31 maja–2 czerwca

Post autor: kaka » 27 maja 2019, 19:28

Speedway United

1. Leon Madsen - Częstochowa
2. Anders Thomsen - Gorzów
3. Maciej Janowski - Wrocław
4. Jakub Jamróg - Wrocław
5. Martin Vaculik - Zielona Góra
6. Dominik Kubera - Leszno
7. Kamil Nowacki - Ostrów
8. Robert Lambert - Lublin

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1368
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

VII runda EkstraŻLF 31 maja–2 czerwca

Post autor: Pichu » 27 maja 2019, 19:50

9.Tai Woffinden - Wrocław
10. Krzysztof Kasprzak - Gorzów
11.Tobiasz Musielak - Łódź (PLŻ)
12.Rune Holta - Toruń
13.Mikkel Bech - Gdańsk (PLŻ)
14. Rafał Karczmarz - Gorzów
15. Mateusz Tonder - Zielona Góra
16.Max Fricke - Wrocław

Awatar użytkownika
Ghoulski
Posty: 1327
Rejestracja: 24 lip 2009, 13:58
Lokalizacja: Tarnów

VII runda EkstraŻLF 31 maja–2 czerwca

Post autor: Ghoulski » 27 maja 2019, 20:16

Wisła:
9. Mikkel Michelsen - Lublin
10. Adrian Gała - Gniezno (PLŻ)
11. Piotr Protasiewicz - Zielona Góra
12. Paweł Miesiąc - Lublin
13. Artiom Łaguta - Grudziądz
14. Wiktor Trofimov - Lublin
15. Maksym Drabik - Wrocław
16. Brady Kurtz - Leszno
"Vincere non è importante, è l'unica cosa che conta"

Awatar użytkownika
Zbiru
Moderator
Posty: 2350
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:37
Lokalizacja: Tarnów

VII runda EkstraŻLF 31 maja–2 czerwca

Post autor: Zbiru » 27 maja 2019, 20:53

Dream Team

1. Grigorij Łaguta - Lublin
2. Oskar Fajfer - Gniezno
3. Jarosław Hampel - Leszno
4. Antonio Lindbaeck - Grudziądz
5. Patryk Dudek - Zielona Góra
6. Bartosz Smektała - Leszno
7. Norbert Krakowiak - Zielona Góra
8. Gleb Czugunow - Wrocław
UNIA TARNÓW 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 2016

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5631
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

VII runda EkstraŻLF 31 maja–2 czerwca

Post autor: savage » 28 maja 2019, 12:34

Savage People

1. Niels Kristian Iversen - Toruń
2. Krystian Pieszczek - Gdańsk (PLŻ)
3. Kenneth Bjerre - Grudziądz
4. Tomasz Gapiński - Ostrów (PLŻ)
5. Piotr Pawlicki - Leszno
6. Michał Gruchalski - Częstochowa
7. Mateusz Bartkowiak - Gorzów
8. Jack Holder - Toruń
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator
Posty: 5105
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

VII runda EkstraŻLF 31 maja–2 czerwca

Post autor: PrzemczaN » 30 maja 2019, 14:56

PrzemczaN Racing:

9. Janusz Kołodziej - Leszno
10. Bartosz Zmarzlik - Gorzów
11. Michael Jepsen Jensen - Zielona Góra
12. Chris Holder - Toruń
13. Kacper Woryna - Rybnik
14. Wiktor Lampart - Lublin
15. Robert Chmiel - Rybnik
16. Marcin Turowski - Grudziądz
ŻLF: 2019

Awatar użytkownika
bartek_1990
Posty: 2621
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:43
Lokalizacja: Tarnów

VII runda EkstraŻLF 31 maja–2 czerwca

Post autor: bartek_1990 » 31 maja 2019, 6:44

Bfy:
9. Przemysław Pawlicki - Grudziądz
10. Szymon Woźniak - Gorzów
11. Jason Doyle - Toruń
12. Matej Zagar - Częstochowa
13. Mateusz Szczepaniak - Rybnik
14. Karol Żupiński - Gdańsk
15. Kevin Fajfer - Gniezno
16. Marcin Kościeliski - Ostrów
We `ll keep the red flags flying high! UNITED!

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1368
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

VII runda EkstraŻLF 31 maja–2 czerwca

Post autor: Pichu » 01 cze 2019, 11:34

Wisła Koszyce Małe - Savage People 67 -66

9. Mikkel Michelsen - 15
10. Adrian Gała - 8
11. Piotr Protasiewicz - 8
12. Paweł Miesiąc - 6
13. Artiom Łaguta - 12
14. Wiktor Trofimov - 2
15. Maksym Drabik - 11
16. Brady Kurtz - 1

1. Niels Kristian Iversen - 11
2. Krystian Pieszczek - 2
3. Kenneth Bjerre - 10
4. Tomasz Gapiński - 5
5. Piotr Pawlicki - 15
6. Michał Gruchalski - 12
7. Mateusz Bartkowiak - 3
8. Jack Holder - 10

PrzemczaN Racing - Taureńscy Czempioni 54 - 40

9. Janusz Kołodziej - 10
10. Bartosz Zmarzlik - 7
11. Michael Jepsen Jensen - 10
12. Chris Holder - 13
13. Kacper Woryna - 4
14. Wiktor Lampart - 2
15. Robert Chmiel - 3
16. Marcin Turowski - 0

1. Emil Sajfutdinov - 8
2. Krzysztof Buczkowski - 7
3. Nicki Pedersen - 8
4. Grzegorz Walasek - 4
5. Fredrik Lindgren - 10
6. Jakub Miśkowiak - 0
7. Igor Kopeć-Sobczyński - 3
8. Oleg Michaiłow - 1


Akademia Speedwaya - Dream Team 43 - 59

9.Tai Woffinden - 8
10. Krzysztof Kasprzak - 9
11.Tobiasz Musielak - NS
12.Rune Holta - 0
13.Mikkel Bech - 2
14. Rafał Karczmarz - 6
15. Mateusz Tonder - 2
16.Max Fricke - 11

1. Grigorij Łaguta - 17
2. Oskar Fajfer - 5
3. Jarosław Hampel - 2
4. Antonio Lindbaeck - 8
5. Patryk Dudek - 15
6. Bartosz Smektała - 6
7. Norbert Krakowiak - 2
8. Gleb Czugunow - 6

Bfy - Speedway United 55 - 58

9. Przemysław Pawlicki - 13
10. Szymon Woźniak - 10
11. Jason Doyle - 11
12. Matej Zagar - 6
13. Mateusz Szczepaniak - 7
14. Karol Żupiński - 2
15. Kevin Fajfer - 1
16. Marcin Kościeliski - 1

1. Leon Madsen - 15
2. Anders Thomsen - 9
3. Maciej Janowski - 11
4. Jakub Jamróg - 3
5. Martin Vaculik - 9
6. Dominik Kubera - 10
7. Kamil Nowacki - 1
8. Robert Lambert - 2

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1368
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

VII runda EkstraŻLF 31 maja–2 czerwca

Post autor: Pichu » 02 cze 2019, 21:59

Wyniki podliczone i uwzględnione w tabeli.

Awatar użytkownika
Ghoulski
Posty: 1327
Rejestracja: 24 lip 2009, 13:58
Lokalizacja: Tarnów

VII runda EkstraŻLF 31 maja–2 czerwca

Post autor: Ghoulski » 02 cze 2019, 22:58

Mecz godny hitu kolejki 8-)
"Vincere non è importante, è l'unica cosa che conta"

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1368
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

VII runda EkstraŻLF 31 maja–2 czerwca

Post autor: Pichu » 03 cze 2019, 1:59

Savage lubi sobie taki przegrać. 8-) Screen z czasów, kiedy miałem rozum i godność w tej grze.
Obrazek

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2431
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

VII runda EkstraŻLF 31 maja–2 czerwca

Post autor: konri » 03 cze 2019, 8:43

Emil, Fredka, Nicki :roll: czeka nas długa rozmowa :lol:

Zablokowany