Obrazek

VIII kolejka: Unia Tarnów - Unia Leszno (10.06.2018, 16:30)

Awatar użytkownika
andre
Posty: 211
Rejestracja: 28 kwie 2016, 11:19

VIII kolejka: Unia Tarnów - Unia Leszno (10.06.2018, 16:30)

Post autor: andre »

Ostafiński już spłodził dwa artykuły o naszej wygranej z Lesznem. Pierwszy z uwagami do kierownika startu, który utrudniał start zawodnikom gości a drugi że straż lała gdzie popadnie! :lol:
Istnieje gdzieś w internecie możliwość obejrzenia Magazynu PGE Ekstraligi? Z chęcią bym obejrzał.

kapecfc
Posty: 750
Rejestracja: 22 wrz 2009, 19:57

VIII kolejka: Unia Tarnów - Unia Leszno (10.06.2018, 16:30)

Post autor: kapecfc »

andre pisze:Ostafiński już spłodził dwa artykuły o naszej wygranej z Lesznem. Pierwszy z uwagami do kierownika startu, który utrudniał start zawodnikom gości a drugi że straż lała gdzie popadnie! :lol:
Istnieje gdzieś w internecie możliwość obejrzenia Magazynu PGE Ekstraligi? Z chęcią bym obejrzał.
https://www.youtube.com/watch?v=wZRkL-tAZ0Q MAM !!! :D

Awatar użytkownika
andre
Posty: 211
Rejestracja: 28 kwie 2016, 11:19

VIII kolejka: Unia Tarnów - Unia Leszno (10.06.2018, 16:30)

Post autor: andre »

https://www.youtube.com/watch?v=wZRkL-tAZ0Q MAM !!! :D[/quote]
Dzięki, ale to jest skrót meczu, który obejrzałem w nocy a mi chodziło o niedzielny wieczorny Magazyn podsumowujący całą kolejkę. Ale jeszcze raz dzięki za chęci.

lynx
Posty: 719
Rejestracja: 23 lip 2009, 19:46
Lokalizacja: trn/krk

VIII kolejka: Unia Tarnów - Unia Leszno (10.06.2018, 16:30)

Post autor: lynx »

o dziwo nie pluli na Tarnów za bardzo w magazynie żużlowym

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3717
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

VIII kolejka: Unia Tarnów - Unia Leszno (10.06.2018, 16:30)

Post autor: Greg-Tarnów »

lynx pisze: o dziwo nie pluli na Tarnów za bardzo w magazynie żużlowym
Ja myślę, że jest wiele osób, które chciałyby żeby Unia spadła. Bo jesteśmy na końcu Polski, tu jest daleko i pewnie nie wiadomo co tu się dzieje. Ale mamy bardzo ciężki technicznie tor. Ja mogę powiedzieć do ekspertów tylko jedno: nie wolno nikogo skreślać przed meczem – powiedział nasz zawodnik.
To już nie tylko my kibice Unii widzimy,zawodnicy również.Piękne słowa Artura jest bool dupy na Tarnów.
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

lynx
Posty: 719
Rejestracja: 23 lip 2009, 19:46
Lokalizacja: trn/krk

VIII kolejka: Unia Tarnów - Unia Leszno (10.06.2018, 16:30)

Post autor: lynx »

o co tym razem chodzi??

Kod: Zaznacz cały

O ile kierownik startu z Torunia został rozgrzeszony, o tyle ten z Tarnowa może mieć kłopoty. Przez pół meczu uprzykrzał on życie zawodnikom Fogo Unii Leszno. Robił to mimo kolejnych upomnień sędziego. Dopiero po tym, jak arbiter przeprowadził z nim dyscyplinującą rozmowę, kierownik się uspokoił. Tak czy inaczej, jego zachowanie zostanie napiętnowane przez Ekstraligę Żużlową, która nie chce mieć wśród osób funkcyjnych klubowych szowinistów. Kierownik startu z Tarnowa dostanie co najmniej upomnienie. Może być też zawieszony.

bako
Posty: 364
Rejestracja: 31 lip 2009, 13:03
Lokalizacja: Tarnów

VIII kolejka: Unia Tarnów - Unia Leszno (10.06.2018, 16:30)

Post autor: bako »

Ja tam dostrzegłem tylko jedną sytuację kiedy kierownik startu przestawiał Pawlickiego, reszta raczej to były normalne procedury przed startem, to co zrobił startowy z Zagarem w Toruniu już rozgrzeszone, a odwalił dużo większe przewinienie. No ale już trzeba się doczepić, bo po co pogratulować drużynie która jako jedyna pokonała DMP. Jakby to zrobiła każda inna drużyna, to były by wielkie zachwyty, a w tym przypadku mamy kurz, straż pożarną, kierownika startu no i odpuszczony mecz.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4715
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

VIII kolejka: Unia Tarnów - Unia Leszno (10.06.2018, 16:30)

Post autor: Kibic UT »

Buraki z Leszna niech nie beczą na tor u siebie robili pralnie parę sezonów wstecz gdzie jechało się jak na crossie i to przez nich jest komisarz toru,w Anglii nie takie tory i zawodnicy jadą,a co do ostafa z małej litery bo na dużą nie zasługuje wyskrobał artykuł bo nie może przeżyć że Jaskółki wygrały :lol:
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
fox
Posty: 1490
Rejestracja: 22 lip 2009, 22:14
Lokalizacja: z krwi i kości

VIII kolejka: Unia Tarnów - Unia Leszno (10.06.2018, 16:30)

Post autor: fox »

Młynar pisze:
lynx pisze:dwa pytania odnośnie meczu:

1. co do był za transparent przy wyjściu z pierwszego łuku - żółty z napisem Marcin 1984 i coś jeszcze ?
2. Co to były za dzieci z transparentem "Akademia żużlowa Janusza Kołodzieja" i czemu na naszym stadionie
1. Nie mam pojęcia co to była za "reklama" ale tez mi się to rzuciło w oczy. Może jakiś forumowicz o takim nicku wykupił sobie reklamę ;)
(...)
yO!
Pytek pisze: Jest tu na forum uzytkownik Marcin1984, z tego co pamietam wielki obronca J. Kolodzieja. Moze sam pochwali sie transparentem.

Obrazek

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator
Posty: 1711
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:38
Lokalizacja: Tarnów

VIII kolejka: Unia Tarnów - Unia Leszno (10.06.2018, 16:30)

Post autor: Młynar »

Podziękował za transparent? :D

yO!

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6751
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

VIII kolejka: Unia Tarnów - Unia Leszno (10.06.2018, 16:30)

Post autor: savage »

Młynar pisze:Podziękował za transparent? :D

yO!
Ani Marcin, ani Janusz chyba nie podziękowali ;)
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

bako
Posty: 364
Rejestracja: 31 lip 2009, 13:03
Lokalizacja: Tarnów

VIII kolejka: Unia Tarnów - Unia Leszno (10.06.2018, 16:30)

Post autor: bako »

Masakra, ten gość jest gorszy jak wrzód na dupie
https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/76028 ... e-telefony

Awatar użytkownika
andre
Posty: 211
Rejestracja: 28 kwie 2016, 11:19

VIII kolejka: Unia Tarnów - Unia Leszno (10.06.2018, 16:30)

Post autor: andre »

Już przestanę chyba czytać SF i komentarze pod artykułami. Już mi niedobrze od tych teorii spiskowych że Leszno opuściło, że Kołodziejowi przeszkadzali w zdobyciu kompletu, że polewaczka się zepsuła. Ciekawe co jeszcze kur.. wymyślą. Przecież Grudziądz po 12 biegu prowadził z Włókniarzem w I kolejce 41-31 a wywalczył tylko remis. Pewno dlatego odpuścił końcówkę meczu żeby ułatwić Czestochowie awans do play off. Strasznie im ta nasza wygrana nie na rękę, bo chcieli się nas już pozbyć przed sezonem (straszenie brakiem licencji ze względu na stadion) potem mieliśmy wszystko przegrać i być najgorszą drużyną od lat w Elidze a się okazało że drużyny, które miały być w play offach są za nami. Naprawdę trzeba się wziąć w garść i przywieźć trzy punkty z Grudziądza,. Ciekawe co wtedy wymyślą?

peter_griffin
Posty: 713
Rejestracja: 02 maja 2016, 11:03

VIII kolejka: Unia Tarnów - Unia Leszno (10.06.2018, 16:30)

Post autor: peter_griffin »

bako pisze:Masakra, ten gość jest gorszy jak wrzód na dupie
https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/76028 ... e-telefony
Poczekajcie tylko, jak Unia będzie pewna utrzymania. Wtedy zaczną się artykuły w stylu "Czy klub bez własnego stadionu powinien jeździć w Ekstralidze?" :D A jak z 1 ligi awansuje Lublin, a nie Rybnik to dopiero Ostafa dupa będzie piekła.

Awatar użytkownika
zbylpowrócił
Posty: 195
Rejestracja: 24 lut 2015, 17:46

VIII kolejka: Unia Tarnów - Unia Leszno (10.06.2018, 16:30)

Post autor: zbylpowrócił »

andre pisze:Już przestanę chyba czytać SF i komentarze pod artykułami. Już mi niedobrze od tych teorii spiskowych że Leszno opuściło, że Kołodziejowi przeszkadzali w zdobyciu kompletu, że polewaczka się zepsuła. Ciekawe co jeszcze kur.. wymyślą. Przecież Grudziądz po 12 biegu prowadził z Włókniarzem w I kolejce 41-31 a wywalczył tylko remis. Pewno dlatego odpuścił końcówkę meczu żeby ułatwić Czestochowie awans do play off. Strasznie im ta nasza wygrana nie na rękę, bo chcieli się nas już pozbyć przed sezonem (straszenie brakiem licencji ze względu na stadion) potem mieliśmy wszystko przegrać i być najgorszą drużyną od lat w Elidze a się okazało że drużyny, które miały być w play offach są za nami. Naprawdę trzeba się wziąć w garść i przywieźć trzy punkty z Grudziądza,. Ciekawe co wtedy wymyślą?
Przecież Pan ze SF ma rację. Ja stałem na środku pierwszego łuku i doskonale wszystko widziałem. Jak była przerwa na polewanie toru, to straż pożarna mocniej lała na pola z których startowali goście (zwłaszcza na miejsce, gdzie miał jechać Kołodziej) A jak w następnym biegu miała być zamiana pól, to akurat właśnie w te pola z których ruszali tarnowianie, słońce zaczynało świecić ze zdwojoną mocą, niemal zupełnie ignorując pozycje startowe byków. Przypadek? Nie sądzę...

Awatar użytkownika
shrek
Posty: 498
Rejestracja: 12 maja 2015, 11:30

VIII kolejka: Unia Tarnów - Unia Leszno (10.06.2018, 16:30)

Post autor: shrek »

Czekałem na to,wiedziałem że będzie fala głupich artykułów na temat Tarnowa.Ostaf ,Majewski debil jakała yyyyyyyyyyyyyyyyyyy,Krzystyniak i wszelkiej maści o zgrozo eksperci mają sraczkę.Tranów stoi ością,zawsze tak było.Dziwi nie brak reakcji bo te wypociny Ostafa to zwykłe kłamstwa.Myśli że jest bezkarny żeby się nie zdziwił burak jeden.

lynx
Posty: 719
Rejestracja: 23 lip 2009, 19:46
Lokalizacja: trn/krk

VIII kolejka: Unia Tarnów - Unia Leszno (10.06.2018, 16:30)

Post autor: lynx »

Kołodziejowi to zawsze wiatr w oczy i zawsze psychologicznie go chcą rozłożyć - ehhh, słaba psycha.

A ludzie to nie umio się zdecydować, czy myśmy kombinowali w meczu z Lesznem, czy się nam Leszno podłożyło.

Ci sami znowu co powyżej (już nie wiem którzy) teraz znowu wróżą nam PO, a i oby.
https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/76010 ... et-na-play

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4715
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

VIII kolejka: Unia Tarnów - Unia Leszno (10.06.2018, 16:30)

Post autor: Kibic UT »

zbylpowrócił pisze: Przecież Pan ze SF ma rację. Ja stałem na środku pierwszego łuku i doskonale wszystko widziałem. Jak była przerwa na polewanie toru, to straż pożarna mocniej lała na pola z których startowali goście (zwłaszcza na miejsce, gdzie miał jechać Kołodziej) A jak w następnym biegu miała być zamiana pól, to akurat właśnie w te pola z których ruszali tarnowianie, słońce zaczynało świecić ze zdwojoną mocą, niemal zupełnie ignorując pozycje startowe byków. Przypadek? Nie sądzę...
Gorzów lał tor w meczu z Włókniarzem gdzie byli komisarze,powtórzę to po raz kolejny świnie z Polski nie mogę przeboleć że Tarnów wygrał codziennie będę wychodzić artykuły że Unia Tarnów kupiła mecz jutro będzie że Emil miał sraczkę bo Tarnów mu dosypał środek przeczyszczający stąd ten słaby wynik :lol:
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

peter_griffin
Posty: 713
Rejestracja: 02 maja 2016, 11:03

VIII kolejka: Unia Tarnów - Unia Leszno (10.06.2018, 16:30)

Post autor: peter_griffin »

To zdanie to w ogóle hit:
Kołodziej miał dostawać dziwne telefony z zaproszeniami na spotkania, które w ostatniej chwili były odwoływane.
Teraz na miejscu klubu poszedłbym na całość i zapytał Kołodzieja, czy to prawda, a jeśli tak, to żeby upublicznił nazwiska tych osób. Bo wydaje mi się, że to kolejny wymysł Ostafa.

A nawet jak ktoś Janusza zapraszał na spotkanie, a potem odwołał, to co w tym strasznego? Rozumiałbym gdyby mu grożono, ale odwołane spotkanie ma świadczyć o wojnie psychologicznej? :D Niezły kabaret.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3717
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

VIII kolejka: Unia Tarnów - Unia Leszno (10.06.2018, 16:30)

Post autor: Greg-Tarnów »

Teraz na miejscu klubu to bym wytoczył sprawę ostafińskiemu.Publicznie szarga dobre imię naszego klubu i Grupy Azoty bo to główny sponsor.
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

Pytek
Posty: 882
Rejestracja: 23 lip 2009, 1:36
Lokalizacja: Tarnow/Chicago

VIII kolejka: Unia Tarnów - Unia Leszno (10.06.2018, 16:30)

Post autor: Pytek »

Ze srodowiska zblizonego do znanego dziennika sportowego dochodza glosy, ze bedac siedmiolatkiem Ostaf wsadzil glowe do beczkowozu z gnojowica i nie mogl jej wyciagnac. Na pomoc wezwano ksiedza z pobliskiej parafii, ktory po wczesniejszym wykorzystaniu chlopca wydarl leb z otworu beczkowozu. Aby uspokoic malolata powiedzial mu, ze to nie gnojowica lecz nawoz z Zakladow Azotowych w Tarnowie. Kilka lat pozniej dowiedzial sie, ze ksiadz ktory go wykorzystal uczeszczal do tarnowskiego seminarium. Ludzie zwiazani ze znanym portalem sportowym donosza, ze nazwa cyklu felietonow "Bez Hamulcow" pochodzi wlasnie od w/wym. wydarzen w zwiazku z brakiem hamulcow w zachowaniu ksiedza. I tak mozna bez konca.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3717
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

VIII kolejka: Unia Tarnów - Unia Leszno (10.06.2018, 16:30)

Post autor: Greg-Tarnów »

Pytek to jest dobre Ostafiński jest wysłany ma wizje :mrgreen:
Szpital psychiatryczny.
Lekarze prowadzą zwariowanego pacjenta przez trawnik, który wyrywa się i krzyczy:
- Zostawcie mnie! Zostawcie mnie! Zostałem wysłany przez Boga!
Nagle słychać głos z drugiego piętra:
- Nie wierzcie mu! Nikogo nie wysyłałem!
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

Zablokowany