Obrazek

I kolejka: Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra (08.04.2018, 19:00)

szczypior
Posty: 175
Rejestracja: 31 lip 2011, 13:31

I kolejka: Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra (08.04.2018, 19:00)

Post autor: szczypior »

ziggy pisze:
ziggy pisze:
savage pisze:To co stało się dzisiaj na pierwszym łuku to był szczyt żenady... Młoda grupa Ultrasów, nakręca grupę w młynie, składającą się głównie z bardzo młodych dziewczyn i chłopaków do tego, aby gremialnie krzyczeli w stronę pozostałych kibiców na łuku: "K*rwy coście tak cicho?" Jak chcecie zrobić coś "większego" - uruchomić ludzi do dopingu, zrobić oprawę, to namawiacie tych właśnie "Januszy" do trzymania flag, albo rzucania serpentyn, ale jak ludzie mają pretensje o za wysoko powieszone transparenty, to wówczas nakłaniacie gimazjalno - licealną młodzież do wyzywania ludzi dookoła? Megafon nie powinien do tego służyć niestety.

O tym co wydarzyło się później szkoda już pisać. Szkoda.

Co do meczu? Super widowisko, super, że wygraliśmy, ale nie można zapominać, że ledwo wygraliśmy z najsłabszą kadrowo ekipą (na papierze) u siebie. Na razie plan minimum zrealizowany. Cieszy widok starego Nickiego - to jest mus, abyśmy mogli marzyć o utrzymaniu.

PS. Na meczu było 13 000 osób, czyli więcej niż zmieści się na nowym stadionie :?

Pozdrawiam
Nie może być tak że oblepią transparentami cały wiraż.Miałem miejsce na przedostatniej ławce od góry a mimo to widziałem wejście i wyjście z łuku oraz tych którzy jechali przy kredzie.To co mieli zrobić ci co siedzieli niżej.Musieli wstać na co z kolei reagowali ci co siedzieli nad nimi.Jak upomnieli się o swoje to usłyszeli bluzgi co w połączeniu z tym że nic nie słyszeli musiało ich w*****ć.
Odniosłem się tylko do tego co widziałem ze swojego miejsca a teraz do Ciebie Pavik.Czy chamie do własnego ojca lub dziadka zwracasz się per kurwo ,huju itp?Ci ludzie w większości w przeciwieństwie do Ciebie są tam od lat i nie dla jaj.
była jeszcze taka blond piękności która też pokazała wachlarz najpiękniejszych słów , mój 7letni syn powiedział" tata chodźmy już do domu".....a ten koleś prowadzący doping powinien iść do psychologa.

Awatar użytkownika
lukaszks
Posty: 990
Rejestracja: 04 kwie 2011, 16:11
Lokalizacja: Zachodnie

I kolejka: Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra (08.04.2018, 19:00)

Post autor: lukaszks »

a Janusze to tacy kulturalni? obie strony sa winne
...Tarnów moim miastem,Unia moim klubem,z tego powodu w sercu odczuwam dume....

Wojtula
Posty: 310
Rejestracja: 08 wrz 2009, 12:26
Lokalizacja: Tarnów

I kolejka: Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra (08.04.2018, 19:00)

Post autor: Wojtula »

Takim "ultrasom" już dziękujemy. Obejdzie się bez Was. Poszukajcie sobie gdzieś w sieci jak wyglądał doping na Unii w latach 2004-2005 i dopiero później aspirujcie do prowadzenia dopingu.

Oczekujemy że jakiś młody szczyl będzie z szacunkiem odnosił się do starszych jak elementarnych zachowań nie wyniósł z domu? Wystarczy się czasem przejść do McDonalds'a żeby się przekonać co sobą prezentują. Mają gdzieś że stolik obok siedzi ojciec z kilkuletnią córką; nastoletnie chłopaczki rozmawiają o swoich koleżankach jakby rozmawiali o dziwkach przy drodze. Zresztą ich koleżanki wyrażają się niewiele lepiej.

neurofunkmine
Posty: 8
Rejestracja: 08 kwie 2018, 22:53

I kolejka: Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra (08.04.2018, 19:00)

Post autor: neurofunkmine »

Mała kwestia - pytanie brzmi, po co ktoś jest meczu? Ultrasi zazwyczaj tłumaczą się tym, że dlatego, bo kochaj a klub, i swoim fanatycznym dopingiem chcą klubowi pomóc. Bardzo dobra postawa. Jednakże karykaturą tego idealistycznego podejścia jest mniemanie, które często słyszę - "klub to My!". Sformułowanie takie często tłumaczy wszystko, co ultrasi robią. W ich świecie doping jest największą religią i pod to ma być podporządkowane wszystko na trybunach. Panie i Panowie w młynie - nie jest tak. Każdy ma prawo czerpać z meczu taki rodzaj przyjemności, na jaki ma ochotę - jeden wydziera się przy gniezdzie, inny żre te przysłowiowe kiełbaski i jest Januszem. O ile więc tysiące Januszy z kiełbasą nie przeszkadzają zazwyczaj w prowadzeniu dopingu, to nie wieszajcie fan na płocie tak, by przeszkadzały w oglądaniu tym, którzy chcą oglądać, a doping dla nich nie ma znaczenia. Pierwszy łuk nie jest wyznaczony obligatoryjnie tylko i wyłącznie dla ultrasów, i s ą to tylko ustalenia czysto umowne. Jeśli więc nazywacie się kibicami danego klubu, to moim zdaniem dobro klubu powinno być dla Was najważniejsze. Co zrobiliście wczoraj? Zniesmaczyliście setki ludzi, setki, którzy kibicowali tej samej drużynie co Wy. Być może przełoży się to na wynik finansowy klubu, i pewna część z tych setek na stadion juz nie zawita, więc klub zarobi mniej. Czy to jest działalność dla dobra klubu? Nie, nie jest, i wczorajszy problem można było z pewnością rozwiązać mniej siłowo. Oczekuję od młynowego elastyczności i zimnej głowy, a typ zachował się jak dziecko, nabluzgał, wziął zabawki, walnął focha i pożegnał się fuckami z ludzmi, którzy mogli czasem być jego dziadkami. Pytanie, na któego odpowiedź powinna rozwiać wątpliwości - czy skorzystał na tym klub, który kochacie, i dla którego ponoć robicie wszystko? Toksyczna to miłosc, a przykład koleżki, który potem rozbujał pozytywny, co warto podkreślić, doping, bez bluzgów pokazuje, że jednak da się, i że bez Was było wcale nie gorzej. Warto było?

peter_griffin
Posty: 713
Rejestracja: 02 maja 2016, 11:03

I kolejka: Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra (08.04.2018, 19:00)

Post autor: peter_griffin »

To teraz moje podsumowanie :)

Nicki, Bjerre, Jamróg - klasa występ. Naprawdę nie spodziewałem się tyle zwłaszcza po Kubie. Widać profesjonalizm w przygotowaniach do sezonu (sam szukał dużo jazdy). To może być zawodnik dla Unii na lata.
Pająk - w sumie lepiej niż się spodziewałem. Ale ma potencjał spokojnie na 10 - 12 pkt w meczu.
Mroczka - więcej treningów i pokory. Gdzie był Artur jak drużyna trenowała w Gdańsku?
Rolnicki - dobry występ
Konieczny - jak na 20-letniego zawodnika startującego na swoim torze, to po prostu kiepsko. Naprawdę lepiej już stawiać na kogoś młodszego.

Frekwencja? Szok! Naprawdę nie spodziewałem się takich tłumów. Ostatni raz tylu kibiców widziałem na Unii w ... 2012. Poprawcie mnie jeśli się mylę. Czyżby efekt Nickiego? ;) Bo trzeba przyznać, że na stadion przyciągają emocje, a Nicki je gwarantuje. Pochwalić też należy ochronę, która sprawnie wpuszczała kibiców na stadion. Miłe zaskoczenie.

Siedziałem na drugim łuku przy klatce gości i rzeczywiście w pewnym momencie zauważyłem, że coś się działo na pierwszym łuku. Ale nie wiedziałem, że Ultrasik się obraził, wziął zabawki i poszedł do domu, bo doping był do samego końca. Jak widać, można bez tych ... "prawdziwych" :D Kilku z Ultrasów przyszło na drugi łuk koło klatki i jedyne co ich interesowało to wymiana spojrzeń z kibolami Falubazu i wzajemne wskazywanie się palcami. Jakby chcieli zagadać, ale się wstydzili. Mecz ich nie interesował - tyle w temacie kiboli wykrzykujących "Unia to my".

Co do nagłośnienia - na drugim łuku zorientowaliśmy się, że grany jest hymn, gdy już leciał refren.

A co do kiboli Falubazu (bo kibicami ciężko ich nazwać): ktoś powinien ich uświadomić, że Kołodziej już nie jeździ w Tarnowie. Cały mecz skandowali obraźliwą przyśpiewkę w kierunku Janusza. Nasi też nie pozostawali dłużni (chociaż to były podpite jednostki), ale ludzie ... ściąganie spodni i pokazywanie dupy? Tak, facet ściągnął spodnie i pokazał dupę kibolom Falubazu.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3717
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

I kolejka: Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra (08.04.2018, 19:00)

Post autor: Greg-Tarnów »

Nie chce się wypowiadać bo od lat siedzę na drugim łuku,właśnie ze względu na ultrasów.Ich brak kultury i brak szacunku do osób starszych widziałem czy to w Tarnowie czy to na wyjazdach.Pisanie o kimś Janusz że żre kiełbasę no ludzie tak się
zachowuje inteligenty człowiek.Każdy ma prawo kibicować jak chce.Hasła przyjechali pikniki,czy ludzie z Dębicy.Czy to
ważne skąd.Każdy ma prawo przyjechać na mecz.UNIA TARNÓW to nie jest własność ultrasów.
Szkoda że doszło do takiej sytuacji bo serce się radowało jak zobaczyłem stadion zapełniony.Tyle w temacie.
Klub na fejsie wczoraj napisał że przeprasza za problemy z nagłośnieniem.
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

Awatar użytkownika
bio
Posty: 435
Rejestracja: 16 lis 2011, 22:39

I kolejka: Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra (08.04.2018, 19:00)

Post autor: bio »

To było chyba pierwsze kibicowanie tej grupy. Coż, myśleli że złapali pana Boga za rogi. Wydali sporo kasy na oprawę i myśleli, że są panami pierwszego łuku. Nawet jestem w stanie ich zrozumieć, bo sądząc po ich wieku, to wydali oni wszystkie oszczędności, ewentualnie kieszonkowe. Nie kupili piwa, wodki itp ... Kasa poszła na oprawę przed meczem i flagi. To się powinno cenić, ale...

Trudno zrozumieć młynowego. Bluzgi, szamotanina, dążenie do siłowej konfrontacji. On w ogóle wie, że nikt na stadionie - biorąc pod uwagę takie zachowania - nie jest anonimowy?

Awatar użytkownika
bio
Posty: 435
Rejestracja: 16 lis 2011, 22:39

I kolejka: Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra (08.04.2018, 19:00)

Post autor: bio »

Greg-Tarnów pisze:Klub na fejsie wczoraj napisał że przeprasza za problemy z nagłośnieniem.
Pozdrawiam
Kilka(naście) tysięcy złotych poszło z dymem. Brak reklam przed biegami (np. bieg szósty sponsoruje firma Gładysz) plus inne reklamy podczas przerw. Sady chyba im odda, ewentualnie zaliczy to w poczet następnego meczu.

Awatar użytkownika
djwds
Posty: 1504
Rejestracja: 03 sie 2009, 14:09
Lokalizacja: Zawada

I kolejka: Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra (08.04.2018, 19:00)

Post autor: djwds »

bio pisze:To było chyba pierwsze kibicowanie tej grupy. Coż, myśleli że złapali pana Boga za rogi. Wydali sporo kasy na oprawę i myśleli, że są panami pierwszego łuku. Nawet jestem w stanie ich zrozumieć, bo sądząc po ich wieku, to wydali oni wszystkie oszczędności, ewentualnie kieszonkowe. Nie kupili piwa, wodki itp ... Kasa poszła na oprawę przed meczem i flagi. To się powinno cenić, ale...

Trudno zrozumieć młynowego. Bluzgi, szamotanina, dążenie do siłowej konfrontacji. On w ogóle wie, że nikt na stadionie - biorąc pod uwagę takie zachowania - nie jest anonimowy?
To 4 sezon w którym prowadzą doping

Dr.ut
Posty: 6
Rejestracja: 09 kwie 2018, 14:46

I kolejka: Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra (08.04.2018, 19:00)

Post autor: Dr.ut »

bio - po takich wpisach jak twoje widać że nie wiesz co się dzieje na stadionie :D Grupa Ultras Jaskółki funkcjonuje od 3 lat i to oni, od trzech lat prowadzą zorganizowany doping na Unii. Nie wiem w jakiego ty wierzysz Boga ale mój rogów nie posiada, i co najwyżej można go złapać za NOGI :) o fundusze się nie martw bo z twoich nie idzie, kieszonkowym chłopaków też nie musisz się jakoś zbytnio przejmować bo radzą sobie dobrze. Większość forumowiczów napisała "dzieciaki", "małolaty" racja człowiek młody to impulsywny, nie mówię że to dobrze, ale dla mnie bardziej gówniarsko zachowali się ci "dojrzali" starsi ludzie, którzy nie potrafią w cywilizowany sposób podejść pod gniazdo i powiedzieć "słuchaj przesunęlibyście to trochę w prawo i w dół, bo kiepsko widać, a w zamian za to usłyszeli "ściągaj tą szmatę". Czyli ci wielce dorośli zachowali się nieadekwatnie co do swojego wieku. Jak czytam komentarze tych wszystkich znawców to śmiech mnie bierze.. połowa z was nie ma pojęcia na czym polega ruch ultras ( choć za chwile wszyscy wygooglują i będą rżnąć znawców za 15 minut :D ) Flagi były zawsze, jest to wizytówka. w całej Polsce wiszą w różnych miastach żużlowej mapy, ale z tego co widzę to rzeczywiście tylko w Tarnowie jest taki zaścianek. Teraz tak zwany "doping" będą prowadzić wypici kolesie i będzie wyśmienicie ;) do czasu dopóki jajo drap wspaniały, od wczoraj ulubieniec tarnowskich kibiców będzie robił punkty bo jak punktów nie będzie to i wynik kieski co przekłada się na frekwencję. Dostaną 2/3 mecze w plecy i z 10 000 ludzi na stadionie zrobi się 4 000 ;)

neurofunkmine
Posty: 8
Rejestracja: 08 kwie 2018, 22:53

I kolejka: Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra (08.04.2018, 19:00)

Post autor: neurofunkmine »

Z czystej ciekawości - flaga "obozowa" też była poświęcona UT i musiała tam wisieć? Na fan page'u UlTrasów widnieje wpis, po którym nie widać posypania głowy popiołem. Dowiadujemy się natomiast, że żużel nie jest sportem rodzinnym, i na stadionie tylko oni wiedzą co się dzieje. Dzieciątka z grupy chyba pomyliły żużel z kopaną.

stach
Posty: 387
Rejestracja: 30 cze 2013, 21:32

I kolejka: Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra (08.04.2018, 19:00)

Post autor: stach »

Ktoś pamięta ile było ludzi na finale 2004 z Wrocławiem? Z tego co pamiętam to ok 14 tys, a przecież wtedy była jeszcze czynna prosta. Jakim cudem wczoraj było 13 tys, skoro drugi łuk był na dole pusty?

Dr.ut
Posty: 6
Rejestracja: 09 kwie 2018, 14:46

I kolejka: Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra (08.04.2018, 19:00)

Post autor: Dr.ut »

Zaspokoję twoją ciekawość, to nie flaga a transparent. I wisi w każdym mieście na wydarzeniach sportowych nie wiem czy jest sens tłumaczyć ci w jakim celu ;) Czyli uważasz że piłka zwana kopaną nie jest sportem rodzinnym tak ? Po prostu dla wszystkich powinno być miejsce dla jednych jak i drugich. Bo to ultrasi jeżdżą setki kilometrów w Polskę za Unią wspierać chłopaków na wyjeździe a nie ten dureń jeden z drugim któremu zasłania.

Awatar użytkownika
bio
Posty: 435
Rejestracja: 16 lis 2011, 22:39

I kolejka: Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra (08.04.2018, 19:00)

Post autor: bio »

Dr.ut pisze: dla mnie bardziej gówniarsko zachowali się ci "dojrzali" starsi ludzie, którzy nie potrafią w cywilizowany sposób podejść pod gniazdo i powiedzieć "słuchaj przesunęlibyście to trochę w prawo i w dół, bo kiepsko widać,
W odpowiedzi usłyszałby: "Tak, oczywiście. Dziękuję bardzo za zgłoszenie uwagi" :lol:
Grupa Ultras Jaskółki funkcjonuje od 3 lat i to oni, od trzech lat prowadzą zorganizowany doping na Unii.
Niby skąd mam takie rzeczy wiedzieć. Zobaczyłem nowe twarze i tak wywnioskowałem. Zazwyczaj nie siedzę blisko młyna.
Nie wiem w jakiego ty wierzysz Boga ale mój rogów nie posiada, i co najwyżej można go złapać za NOGI :)
;)
Dostaną 2/3 mecze w plecy i z 10 000 ludzi na stadionie zrobi się 4 000 ;)
Wam to się chyba marzy 2. liga. Ludzi mało, wiec bedziecie sami i bedzie super.

Awatar użytkownika
djwds
Posty: 1504
Rejestracja: 03 sie 2009, 14:09
Lokalizacja: Zawada

I kolejka: Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra (08.04.2018, 19:00)

Post autor: djwds »

stach pisze:Ktoś pamięta ile było ludzi na finale 2004 z Wrocławiem? Z tego co pamiętam to ok 14 tys, a przecież wtedy była jeszcze czynna prosta. Jakim cudem wczoraj było 13 tys, skoro drugi łuk był na dole pusty?
Weź pod uwagę ile osób zarówno na pierwszym, jak i drugim łuku stało. Do tego na finale w 2004 było sporo wiecej, bo było dobite bardziej niz w 2012 gdzie było 20tys, a była jeszcze prosta. Na moje było wtedy ponad 20 tys ludzi

peter_griffin
Posty: 713
Rejestracja: 02 maja 2016, 11:03

I kolejka: Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra (08.04.2018, 19:00)

Post autor: peter_griffin »

Dr.ut pisze:Jak czytam komentarze tych wszystkich znawców to śmiech mnie bierze.. połowa z was nie ma pojęcia na czym polega ruch ultras ( choć za chwile wszyscy wygooglują i będą rżnąć znawców za 15 minut :D )
Ruch ultras polega na kumulowaniu się w jednej grupie największej patologii. Wiesz czym się różni kibol od kibica? Dla kibica najważniejsze jest to co dzieje się na torze/murawie. Dla kibola najważniejsze to co na trybunach. I tak, bardziej cenie tych Januszy, dla których najważniejsze jest to co się dzieje na torze, niż pato Sebastianów i Karyny, dla których najważniejsze to bluzgać w stronę przeciwników i jak pokazał też ten mecz w stronę kibiców swojej drużyny, bo ci chcieli mieć widoczność z miejsc które zajęli.
Dr.ut pisze:Flagi były zawsze, jest to wizytówka. w całej Polsce wiszą w różnych miastach żużlowej mapy, ale z tego co widzę to rzeczywiście tylko w Tarnowie jest taki zaścianek.
Dla mnie wizytówkę jest postawa drużyny. Na pewno bluzgające, patologiczne Sebastiany nie są żadną wizytówką miasta. A co do samych flag. Na żadnym stadionie organizatorzy nie pozwolą by flagi/banery zasłaniały widok na tor/murawę osobom, które sobie tego nie życzą. Skoro miejsca w pierwszych rzędach nie są wyłączone na stadionie, to każdy ma prawo tam usiąść i żądać żeby żaden element oprawy mu tego widoku nie zasłaniał. Tak to działa w cywilizowanym świecie. Jedyny błąd jaki popełnili ludzie, to taki że powinni pójść do ochrony/organizatorów i zażądać usunięcia tych flag. A patologiczny Sebastian, który by próbował się awanturować podczas usuwania flag powinien dostać zakaz stadionowy. Po coś ten system identyfikacji kibica jest. I niech się patologia obraża. Będzie można oglądać żużel w cywilizowany sposób.

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 3267
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

I kolejka: Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra (08.04.2018, 19:00)

Post autor: Yoda »

Pawik napisz na priv do gościa o ksywie Jaga. Napisze ci jak się robi dobry młyn :)
A fany można było obniżyć. Nic by się nie stało.
PS
. I przekaz o obozach to na nowogródzką a nie na stadion. :) Pozdrawiam

neurofunkmine
Posty: 8
Rejestracja: 08 kwie 2018, 22:53

I kolejka: Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra (08.04.2018, 19:00)

Post autor: neurofunkmine »

Dr.ut pisze:Zaspokoję twoją ciekawość, to nie flaga a transparent. I wisi w każdym mieście na wydarzeniach sportowych nie wiem czy jest sens tłumaczyć ci w jakim celu ;)
Flaga czy trans to najbardziej merytoryczna różnica w tej dyskusji, to fakt. I powiedz mi, po co to wisi, gdy ludzie przychodzą na wydarzenie sportowe, nie polityczne? W kościele też macie transy z wynikami poprzedniej kolejki? Kogo z tych 13 tysięcy ludzi uświadomiliście w kraju, gdzie każdy był w Auschwitz w 8 klasie?

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2894
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

I kolejka: Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra (08.04.2018, 19:00)

Post autor: konri »

neurofunkmine pisze:
Dr.ut pisze:Zaspokoję twoją ciekawość, to nie flaga a transparent. I wisi w każdym mieście na wydarzeniach sportowych nie wiem czy jest sens tłumaczyć ci w jakim celu ;)
Flaga czy trans to najbardziej merytoryczna różnica w tej dyskusji, to fakt. I powiedz mi, po co to wisi, gdy ludzie przychodzą na wydarzenie sportowe, nie polityczne? W kościele też macie transy z wynikami poprzedniej kolejki? Kogo z tych 13 tysięcy ludzi uświadomiliście w kraju, gdzie każdy był w Auschwitz w 8 klasie?
Liczyli na przyjazd Smolinskiego :D
ŻLF 2018 ŻLF 2023

Dr.ut
Posty: 6
Rejestracja: 09 kwie 2018, 14:46

I kolejka: Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra (08.04.2018, 19:00)

Post autor: Dr.ut »

peter_griffin - widzę że nie odrobiłeś lekcji i informacje na temat sceny Ultras, i definicji słowa kibol czerpiesz z TVNu ewentualnie innych tego typu programów i gazet :lol: Szkoda dyskusji bo zarzuca się ludziom z młyna i gniazda obrażanie kibiców a ty robisz dokładnie to samo ;) Bio - z tego co zaobserwowałem to nikt nie podszedł i nie zapytał więc nie możemy stwierdzić jak zachował by się gość z gniazda. Jeżeli nie wiesz to najpierw się zorientuj a nie naśmiewaj z kogoś ;) Nikomu druga liga się nie marzy ale nie oszukujmy się ;) Niki "wspaniały" od wczoraj bożyszcz tarnowskich kibiców, pojedzie 3 mecze słabo i już będą wieszać na nim psy a na trybunach zapanują pustki ;) Bo "po co płacić i patrzyć jak przegrywają skoro w telewizji jest mecz"

szczypior
Posty: 175
Rejestracja: 31 lip 2011, 13:31

I kolejka: Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra (08.04.2018, 19:00)

Post autor: szczypior »

Dr.ut pisze:peter_griffin - widzę że nie odrobiłeś lekcji i informacje na temat sceny Ultras, i definicji słowa kibol czerpiesz z TVNu ewentualnie innych tego typu programów i gazet :lol: Szkoda dyskusji bo zarzuca się ludziom z młyna i gniazda obrażanie kibiców a ty robisz dokładnie to samo ;) Bio - z tego co zaobserwowałem to nikt nie podszedł i nie zapytał więc nie możemy stwierdzić jak zachował by się gość z gniazda. Jeżeli nie wiesz to najpierw się zorientuj a nie naśmiewaj z kogoś ;) Nikomu druga liga się nie marzy ale nie oszukujmy się ;) Niki "wspaniały" od wczoraj bożyszcz tarnowskich kibiców, pojedzie 3 mecze słabo i już będą wieszać na nim psy a na trybunach zapanują pustki ;) Bo "po co płacić i patrzyć jak przegrywają skoro w telewizji jest mecz"
kolego Drucie ja byłem i grzecznie poprosiłem, w odpowiedzi dostałem cytuję " spierd.laj"

Rafi
Posty: 1333
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:23
Lokalizacja: Tarnow

I kolejka: Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra (08.04.2018, 19:00)

Post autor: Rafi »

[Flagi były zawsze, jest to wizytówka. w całej Polsce wiszą w różnych miastach żużlowej mapy, ale z tego co widzę to rzeczywiście tylko w Tarnowie jest taki zaścianek.


Masz rację flagi były zawsze,PROSTACY 05 też wieszali to nikomu nie przeszkadzało....ale wam brakło zwykłej kultury,gdzie zamiast obniżyć fany,wyjaśnić Januszom o co w tym wszystkim chodzi, to bluzgaliście na prawo i lewo.Młynowi podburzają grupe dzieci to bluzgania na dużo starszych co nie pozostało bez odzewu .Pózniej zwijając zabawki pokazaliście że nie macie jaj, obrażając się na cały świat że wszyscy są przeciwko wam. Niestety nie dorośliście do prowadzenia dopingu co pokazały poprzednie sezony gdzie Jaga i Józek musieli prowadzić doping,bo wy nie mieliście siły przebicia...Mam nadzieję że Jaga będzie prowadził doping,przynajmniej robi to z kulturą bez obrazy tarnowskich fanów oraz potrafiący ponieść cały wiraż do
wspólnego dopingu...pozdrawiam obiektywnych Tarnowskich kibiców.

Awatar użytkownika
bio
Posty: 435
Rejestracja: 16 lis 2011, 22:39

I kolejka: Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra (08.04.2018, 19:00)

Post autor: bio »

Dr.ut pisze:Niki "wspaniały" od wczoraj bożyszcz tarnowskich kibiców
Przeginasz w drugą stronę z Nickim, nikt nie robi z niego bożyszcza. Kazdy doskonale wie, że to najemnik. Wygrał nam mecz i w czasie 15. biegu miałem się nie cieszyć, bo wygrywał Nicki a nie Jamrog albo nawet Bjerre? Od pewnego czasu - oprocz Kołodzieja - tylko najemnicy wygrywają nam mecze.

Dr.ut
Posty: 6
Rejestracja: 09 kwie 2018, 14:46

I kolejka: Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra (08.04.2018, 19:00)

Post autor: Dr.ut »

Rafi to idź i poproś żeby Jaga razem z nimi wrócili i prowadził doping ;) Gwarantuje ci że raczej nie ma takiej opcji bo pałeczkę po Prostakach przejęli panowie z UJ. Przyszli nowi młodzi i ludzie sobie wolą pyskówki urządzić i szukać problemów w postaci wiszących flag, jakoś nie przypominam sobie żeby za Prostaków takie akcje były że ktoś się za flagi rwał a wisiało ich nieraz kilka sztuk tak jak na wczorajszym meczu. Jaga i Józek nie musieli ale weszli, bo z tego co wiem to trzon grupy UJ tworzą ludzie z P'05

Awatar użytkownika
bio
Posty: 435
Rejestracja: 16 lis 2011, 22:39

I kolejka: Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra (08.04.2018, 19:00)

Post autor: bio »

Przecież ostatni raz tyle ludu było chyba w 2012 roku. I stąd powstał problem wiszących flag. Na następnym meczu takiej frekwencji nie bedzie, bo inaugurację przychodzi zawsze więcej ludzi, no i mecz może być w telewizji.

Zablokowany