11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.
11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.
11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.
Typujemy do dnia 28 lipca do godziny 17:00
Rawicz - Rzeszów
Typujemy do dnia 29 lipca do godziny 14:30.
Tarnów – Gorzów
Grudziądz – Toruń
Wrocław – Częstochowa
Zielona Góra – Leszno
Gniezno – Kraków
Łódź – Gdańsk
Daugavpils – Piła
Poznań - Bydgoszcz
Ostrów Wlkp. - Opole
Typy wysłane po czasie przedstawionym w zapowiedzi nie będą podliczane.
Godzina zakończenia typowania może ulec zmianie!!!
Sprawdzajcie swoje typy przed wysłaniem - wynik spotkania i czy jest imię zawodnika, gdy występują zawodnicy o tym samym nazwisku.
Jeżeli po wysłaniu zobaczycie błąd, to wysyłajcie nowego posta z prawidłowym typem.
Typujemy do dnia 28 lipca do godziny 17:00
Rawicz - Rzeszów
Typujemy do dnia 29 lipca do godziny 14:30.
Tarnów – Gorzów
Grudziądz – Toruń
Wrocław – Częstochowa
Zielona Góra – Leszno
Gniezno – Kraków
Łódź – Gdańsk
Daugavpils – Piła
Poznań - Bydgoszcz
Ostrów Wlkp. - Opole
Typy wysłane po czasie przedstawionym w zapowiedzi nie będą podliczane.
Godzina zakończenia typowania może ulec zmianie!!!
Sprawdzajcie swoje typy przed wysłaniem - wynik spotkania i czy jest imię zawodnika, gdy występują zawodnicy o tym samym nazwisku.
Jeżeli po wysłaniu zobaczycie błąd, to wysyłajcie nowego posta z prawidłowym typem.
11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.
Rawicz - Rzeszów 40-50 Greg Hancock
Tarnów – Gorzów 46-44 Nicki Pedersen
Grudziądz – Toruń 50-40 Artiom Łaguta
Wrocław – Częstochowa 51-39 Tai Woffinden
Zielona Góra – Leszno 47-43 Patryk Dudek
Gniezno – Kraków 55-35 Mirosław Jabłoński
Łódź – Gdańsk 47-43 Norbert Kościuch
Daugavpils – Piła 55-35 Peter Ljung
Poznań - Bydgoszcz 54-36 David Bellego
Ostrów Wlkp. - Opole 52-38 Nicolai Klindt
Tarnów – Gorzów 46-44 Nicki Pedersen
Grudziądz – Toruń 50-40 Artiom Łaguta
Wrocław – Częstochowa 51-39 Tai Woffinden
Zielona Góra – Leszno 47-43 Patryk Dudek
Gniezno – Kraków 55-35 Mirosław Jabłoński
Łódź – Gdańsk 47-43 Norbert Kościuch
Daugavpils – Piła 55-35 Peter Ljung
Poznań - Bydgoszcz 54-36 David Bellego
Ostrów Wlkp. - Opole 52-38 Nicolai Klindt
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.
- Greg-Tarnów
- Posty: 3663
- Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55
11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.
Rawicz - Rzeszów 40:50 Greg Hancock
Tarnów – Gorzów 48:42 Nicki Pedersen
Grudziądz – Toruń 49:41 Artiom Łaguta
Wrocław – Częstochowa 52:38 Tai Woffinden
Zielona Góra – Leszno 43:47 Piotr Pawlicki
Gniezno – Kraków 60:30 Adrian Gała
Łódź – Gdańsk 48:42 Norbert Kościuch
Daugavpils – Piła 57:33 Peter Ljung
Poznań - Bydgoszcz 51:39 Dawid Bellego
Ostrów Wlkp. - Opole 52:37 Nicolai Klindt
Tarnów – Gorzów 48:42 Nicki Pedersen
Grudziądz – Toruń 49:41 Artiom Łaguta
Wrocław – Częstochowa 52:38 Tai Woffinden
Zielona Góra – Leszno 43:47 Piotr Pawlicki
Gniezno – Kraków 60:30 Adrian Gała
Łódź – Gdańsk 48:42 Norbert Kościuch
Daugavpils – Piła 57:33 Peter Ljung
Poznań - Bydgoszcz 51:39 Dawid Bellego
Ostrów Wlkp. - Opole 52:37 Nicolai Klindt
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.
11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.
Rawicz-Rzeszow 42-48 Hancock
Tarnow-Gorzow 48-42 N.Pedersen
Grudziadz-Torun 50-40 A. Laguta
Wrockaw-Czestochowa 51-39 Woffinden
Zielona Gora-Leszno 47-43 P. Dudek
Gniezno-Krakow 61-29 M.Jablonski
Lodz-Gdansk 48-42 Andersen
Daugavpils-Pila 57-33 P.Ljung
Poznan-Bydgoszcz 53-37 Bellego
Ostrow-Opole 54-36 Klindt
Tarnow-Gorzow 48-42 N.Pedersen
Grudziadz-Torun 50-40 A. Laguta
Wrockaw-Czestochowa 51-39 Woffinden
Zielona Gora-Leszno 47-43 P. Dudek
Gniezno-Krakow 61-29 M.Jablonski
Lodz-Gdansk 48-42 Andersen
Daugavpils-Pila 57-33 P.Ljung
Poznan-Bydgoszcz 53-37 Bellego
Ostrow-Opole 54-36 Klindt
11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.
Rawicz - Rzeszów 47:43 (Smektala)
Tarnów – Gorzów 46:44 (Pedersen)
Grudziądz – Toruń 52:38 (Laguta)
Wrocław – Częstochowa 50:L40 (Woffinden)
Zielona Góra – Leszno 43:47 (Kolodziej)
Gniezno – Kraków 64:26 (Jablonski)
Daugavpils – Piła 58:32 (Ljung)
Lodz-Gdansk 50:40 (Kosciuch)
Poznań - Bydgoszcz 57:33 (Bellego)
Ostrów Wlkp. - Opole 58:32 (Klindt)
Tarnów – Gorzów 46:44 (Pedersen)
Grudziądz – Toruń 52:38 (Laguta)
Wrocław – Częstochowa 50:L40 (Woffinden)
Zielona Góra – Leszno 43:47 (Kolodziej)
Gniezno – Kraków 64:26 (Jablonski)
Daugavpils – Piła 58:32 (Ljung)
Lodz-Gdansk 50:40 (Kosciuch)
Poznań - Bydgoszcz 57:33 (Bellego)
Ostrów Wlkp. - Opole 58:32 (Klindt)
11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.
Rawicz - Rzeszów 42:48 (Hancock)
11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.
Gniezno – Kraków 64:26 (Gała)
11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.
Rawicz - Rzeszów 47-43 G.Hancock
Tarnów – Gorzów 47-43 N.Pedersen
Grudziądz – Toruń 51-39 A.Łaguta
Wrocław – Częstochowa 50-40 T.Woffinden
Zielona Góra – Leszno 48-42 P.Dudek
Gniezno – Kraków 67-23 A.Gała
Łódź – Gdańsk 53-37 N.Kościuch
Daugavpils – Piła 62-28 T.Lahti
Poznań - Bydgoszcz 56-34 D.Bellego
Ostrów Wlkp. - Opole 59-31 N.Klindt
Tarnów – Gorzów 47-43 N.Pedersen
Grudziądz – Toruń 51-39 A.Łaguta
Wrocław – Częstochowa 50-40 T.Woffinden
Zielona Góra – Leszno 48-42 P.Dudek
Gniezno – Kraków 67-23 A.Gała
Łódź – Gdańsk 53-37 N.Kościuch
Daugavpils – Piła 62-28 T.Lahti
Poznań - Bydgoszcz 56-34 D.Bellego
Ostrów Wlkp. - Opole 59-31 N.Klindt
- zbylpowrócił
- Posty: 195
- Rejestracja: 24 lut 2015, 17:46
11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.
Rawicz - Rzeszów 39:51 G. Hancock
- zbylpowrócił
- Posty: 195
- Rejestracja: 24 lut 2015, 17:46
11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.
Tarnów – Gorzów 47-43 N. Pedersen
Grudziądz – Toruń 48-42 A. Łaguta
Wrocław – Częstochowa 51-39 T. Woffinden
Zielona Góra – Leszno 42-48 E. Sajfudinow
Gniezno – Kraków 55-35 A. Gała
Łódź – Gdańsk 47-43 N. Kościuch
Daugavpils – Piła 55-35 P. Ljung
Poznań - Bydgoszcz 52-38 D. Bellego
Ostrów Wlkp. - Opole 50-40 N. Klindt
Grudziądz – Toruń 48-42 A. Łaguta
Wrocław – Częstochowa 51-39 T. Woffinden
Zielona Góra – Leszno 42-48 E. Sajfudinow
Gniezno – Kraków 55-35 A. Gała
Łódź – Gdańsk 47-43 N. Kościuch
Daugavpils – Piła 55-35 P. Ljung
Poznań - Bydgoszcz 52-38 D. Bellego
Ostrów Wlkp. - Opole 50-40 N. Klindt
11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.
Rawicz - Rzeszów 40-50 G. Hancock
Tarnów – Gorzów 47-43 N. Pedersen
Grudziądz – Toruń 47 - 43 A. Łaguta
Wrocław – Częstochowa 52-38 T. Woffinden
Zielona Góra – Leszno 44-46 P. Dudek
Gniezno – Kraków 62-28 M. Jabłoński
Łódź – Gdańsk 48-42 N. Kościuch
Daugavpils – Piła 59-31 P. Ljung
Poznań - Bydgoszcz 51-39 D. Bellego
Ostrów Wlkp. - Opole 50-40 N. Klindt
11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.
Rawicz - Rzeszów - 40-50 (G. Hancock)
Tarnów – Gorzów - 47-43 (N. Pedersen)
Grudziądz – Toruń - 48-42 (A. Laguta)
Wrocław – Częstochowa - 50-40 (T. Woffinden)
Zielona Góra – Leszno - 41-49 (P. Dudek)
Gniezno – Kraków - 60-30 (A. Gała)
Łódź – Gdańsk - 51-39 (H. Andersen)
Daugavpils – Piła - 57-33 (P. Ljung)
Poznań - Bydgoszcz - 52-38 (D. Bellego)
Ostrów Wlkp. - Opole - 54-36 (N. Klindt)
Tarnów – Gorzów - 47-43 (N. Pedersen)
Grudziądz – Toruń - 48-42 (A. Laguta)
Wrocław – Częstochowa - 50-40 (T. Woffinden)
Zielona Góra – Leszno - 41-49 (P. Dudek)
Gniezno – Kraków - 60-30 (A. Gała)
Łódź – Gdańsk - 51-39 (H. Andersen)
Daugavpils – Piła - 57-33 (P. Ljung)
Poznań - Bydgoszcz - 52-38 (D. Bellego)
Ostrów Wlkp. - Opole - 54-36 (N. Klindt)
11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.
Tarnów – Gorzów 46-44 (Nicki Pedersen)
Grudziądz – Toruń 43-47 (Artem Łaguta)
Wrocław – Częstochowa 50-40 (Tai Woffinden)
Zielona Góra – Leszno 42-48 (Patryk Dudek)
Gniezno – Kraków 68-22 (Kim Nilsson)
Łódź – Gdańsk 48-42 (Norbert Kościuch)
Daugavpils – Piła 62-28 (Peter Ljung)
Poznań - Bydgoszcz 51-39 (David Bellego)
Ostrów Wlkp. - Opole 50-40 (Nicolai Klindt)
Grudziądz – Toruń 43-47 (Artem Łaguta)
Wrocław – Częstochowa 50-40 (Tai Woffinden)
Zielona Góra – Leszno 42-48 (Patryk Dudek)
Gniezno – Kraków 68-22 (Kim Nilsson)
Łódź – Gdańsk 48-42 (Norbert Kościuch)
Daugavpils – Piła 62-28 (Peter Ljung)
Poznań - Bydgoszcz 51-39 (David Bellego)
Ostrów Wlkp. - Opole 50-40 (Nicolai Klindt)
ŻLF 2018 ŻLF 2023
11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.
Rawicz - Rzeszów 40-50 T.Jędrzejak
Tarnów – Gorzów 50-40 N.Pedersen
Grudziądz – Toruń 42-48 C.Holder
Wrocław – Częstochowa 53-37 F.Lindgren
Zielona Góra – Leszno 41-49 P.Pawlicki
Gniezno – Kraków 59-31 A.Gała
Łódź – Gdańsk 50-40 A.Thomsen
Daugavpils – Piła 57-33 P.Ljung
Poznań - Bydgoszcz 58-32 D.Bellego
Ostrów Wlkp. - Opole 59-31 B.Pedersen
Tarnów – Gorzów 50-40 N.Pedersen
Grudziądz – Toruń 42-48 C.Holder
Wrocław – Częstochowa 53-37 F.Lindgren
Zielona Góra – Leszno 41-49 P.Pawlicki
Gniezno – Kraków 59-31 A.Gała
Łódź – Gdańsk 50-40 A.Thomsen
Daugavpils – Piła 57-33 P.Ljung
Poznań - Bydgoszcz 58-32 D.Bellego
Ostrów Wlkp. - Opole 59-31 B.Pedersen
11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.
Rawicz – Rzeszów 43:47 – G. Hancock
11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.
Rawicz-Rzeszow 40-50 Hancock
Tarnow-Gorzow 43-47 N.Pedersen
Grudziadz-Torun 53-37 A. Laguta
Wrockaw-Czestochowa 50-40 Woffinden
Zielona Gora-Leszno 43-47 P. Dudek
Gniezno-Krakow 65-25 J.Pavlic
Lodz-Gdansk 48-42 Kościuch
Daugavpils-Pila 60-30 P.Ljung
Poznan-Bydgoszcz 55-35 Bellego
Ostrow-Opole 54-36 Klindt
Tarnow-Gorzow 43-47 N.Pedersen
Grudziadz-Torun 53-37 A. Laguta
Wrockaw-Czestochowa 50-40 Woffinden
Zielona Gora-Leszno 43-47 P. Dudek
Gniezno-Krakow 65-25 J.Pavlic
Lodz-Gdansk 48-42 Kościuch
Daugavpils-Pila 60-30 P.Ljung
Poznan-Bydgoszcz 55-35 Bellego
Ostrow-Opole 54-36 Klindt
11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.
Rawicz - Rzeszów 40:50 (Damian Baliński)
Tarnów – Gorzów 50:40 (Nicki Pedersen)
Grudziądz – Toruń 44:46 (Artiom Łaguta)
Wrocław – Częstochowa 48:42 (Tai Woffinden)
Zielona Góra – Leszno 46:44 (Patryk Dudek)
Gniezno – Kraków 65:25 (Adrian Gała)
Łódź – Gdańsk 50:40 (Norbert Kościuch)
Daugavpils – Piła 60:30 (Timo Lahti)
Poznań - Bydgoszcz 55:35 (W. Borodulin)
Ostrów Wlkp. - Opole 55:35 (Renat Gafurow)
Tarnów – Gorzów 50:40 (Nicki Pedersen)
Grudziądz – Toruń 44:46 (Artiom Łaguta)
Wrocław – Częstochowa 48:42 (Tai Woffinden)
Zielona Góra – Leszno 46:44 (Patryk Dudek)
Gniezno – Kraków 65:25 (Adrian Gała)
Łódź – Gdańsk 50:40 (Norbert Kościuch)
Daugavpils – Piła 60:30 (Timo Lahti)
Poznań - Bydgoszcz 55:35 (W. Borodulin)
Ostrów Wlkp. - Opole 55:35 (Renat Gafurow)
http://www.mapawkieszeni.pl - Strona dla pasjonatów wycieczek, zwiedzania, górskich wędrówek.
11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.
Rawicz - Rzeszów 41:49, (Tomasz Jedrzejak)
11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.
Rawicz - Rzeszów 42:48 (Greg Hancock)
11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.
Rawicz - Rzeszów 41-49 (G.Hancock)
11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.
Rawicz-Rzeszow 47:43 (Jedrzejak)
11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.
Rawicz-Rzeszów 44-46 Tomasz Jędrzejak
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.