Strona 1 z 2

1 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

: 31 mar 2018, 21:14
autor: WaluS
1 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.


Typujemy do dnia 7 kwietnia do godziny 15:00.

Wrocław - Leszno

Rybnik - Piła

Rawicz - Krosno


Typujemy do dnia 8 kwietnia do godziny 14:30.

Tarnów - Zielona Góra
Grudziądz - Częstochowa
Gorzów - Toruń


Gniezno - Daugavpils
Gdańsk - Kraków
Lublin - Łódź


Bydgoszcz - Rzeszów - przełożony na 03.06.2018
Poznań - Opole


Typy wysłane po czasie przedstawionym w zapowiedzi nie będą podliczane.
Jeżeli 7 kwietnia zostanie odwołane spotkanie w Rawiczu przed godz. 13:00, to koniec typowania przesuwamy na godz. 15:00.
Jeżeli 8 kwietnia zostanie odwołane spotkanie w Bydgoszczy przed godz. 14:00, To koniec typowania przesuwamy na godz. 14:30.

Sprawdzajcie swoje typy przed wysłaniem, a jeżeli po wysłaniu zobaczycie błąd, ty wysyłajcie nowego posta z prawidłowym typem.

1 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

: 31 mar 2018, 21:32
autor: Kibic UT
Tarnów - Zielona Góra 50-40 Nicki Pedersen
Wrocław - Leszno 47-43 Tai Woffinden
Rybnik - Piła 51-39 Rafał Okoniewski
Rawicz - Krosno 49-41 Damian Baliński
Grudziądz - Częstochowa 47-43 Leon Madsen
Gorzów - Toruń 55-35 Bartosz Zmarzlik
Gniezno - Daugavpils 44-46 Peter Ljung
Gdańsk - Kraków 60-30 Anders Thomsen
Lublin - Łódź 44-46 Andreas Jonsson
Bydgoszcz - Rzeszów 38-52 Greg Hancock
Poznań - Opole 48-42 Dawid Bellego

1 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

: 01 kwie 2018, 14:13
autor: Greg-Tarnów
Tarnów - Zielona Góra 49:41 Jakub Jamróg
Wrocław - Leszno 47:43 Maksym Drabik
Rybnik - Piła 60:30 Kacper Woryna
Rawicz - Krosno 52:38 Damian Baliński
Grudziądz - Częstochowa 55:35 Artiom Łaguta
Gorzów - Toruń 51:39 Bartosz Zmarzlik
Gniezno - Daugavpils 42:48 Oleg Mihajłow
Gdańsk - Kraków 61-29 Anders Thomsen
Lublin - Łódź 44:46 Jakub Miśkowiak
Bydgoszcz - Rzeszów 33:57 Tomasz Jędrzejak
Poznań - Opole 49-41 Frederik Jakobsen

1 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

: 01 kwie 2018, 18:55
autor: Yoda
Tarnów - Zielona Góra 41:49 Patryk Dudek
Wrocław - Leszno 50:40 Maciej Janowski
Rybnik - Piła 58:32 Mat. Szczepaniak
Rawicz - Krosno 55:35 Damian Baliński
Grudziądz - Częstochowa 51:39 Artiom Łaguta
Gorzów - Toruń 53:37 Jason Doyle
Gniezno - Daugavpils 47:43 Oliver Berntzon
Gdańsk - Kraków 28-32 Anders Thomsen
Lublin - Łódź 48:42 Andreas Jonsson
Bydgoszcz - Rzeszów 39:51 Oskar Ajtner-Gollob
Poznań - Opole 43-47 Denis Gizatullin

1 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

: 02 kwie 2018, 20:23
autor: zbylpowrócił
Tarnów - Zielona Góra 47:43 P. Dudek
Wrocław - Leszno 50:40 M. Drabik
Rybnik - Piła 58:32 K. Woryna
Rawicz - Krosno 50:40 D. Baliński
Grudziądz - Częstochowa 55:35 A. Łaguta
Gorzów - Toruń 55:35 N. K. Iversen
Gniezno - Daugavpils 39:51 O. Mihajłow
Gdańsk - Kraków 56-34 A. Thomsen
Lublin - Łódź 46:44 A. Jonsson
Bydgoszcz - Rzeszów 34:56 G. Hancock
Poznań - Opole 51-39 F. Jakobsen

1 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

: 03 kwie 2018, 8:30
autor: KoNiK
Tarnów - Zielona Góra 48:42 (Bjerre)
Wrocław - Leszno 49:41 (Woffinden)
Rybnik - Piła 55:35 (Woryna)

Rawicz - Krosno 54:36 (Balinski)

Grudziądz - Częstochowa 50:40 (Laguta)
Gorzów - Toruń 48:42 (Zmarzlik)

Gniezno - Daugavpils 48:42 (Nowak)
Gdańsk - Kraków 57:33 (Fajfer)
Lublin - Łódź 43:47 (Jonsson)

Bydgoszcz - Rzeszów 32:58 (Hancock)
Poznań - Opole 41:49 (Gizatulin)

1 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

: 03 kwie 2018, 14:26
autor: shrek
Tarnów - Zielona Góra 47:43 (Pedersen)
Wrocław - Leszno 50:40 (Drabik)
Rybnik - Piła 52:38 (Woryna)

Rawicz - Krosno 54:36 (Balinski)

Grudziądz - Częstochowa 50:40 (Madsen)
Gorzów - Toruń 55:35 (Zmarzlik)

Gniezno - Daugavpils 48:42 (Nowak)
Gdańsk - Kraków 57:33 (Michelsen)
Lublin - Łódź 43:47 (Lambert)

Bydgoszcz - Rzeszów 32:58 (Hancock)
Poznań - Opole 41:49 (Gizatulin)

1 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

: 03 kwie 2018, 20:29
autor: Yoda
Gdańsk - Kraków 38-52 Anders Thomsen

1 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

: 05 kwie 2018, 11:12
autor: ams92
Wrocław - Leszno 48:42 (Hampel)
Rybnik - Piła 50:40 (Woryna)
Rawicz - Krosno 46:44 (Baliński)
Tarnów - Zielona Góra 49:41 (Pedersen)
Grudziądz - Częstochowa 49:41 (Madsen)
Gorzów - Toruń 50:40 (Vaculik)
Gniezno - Daugavpils 44:46 (Ljung)
Gdańsk - Kraków 52:38 (Fajfer)
Lublin - Łódź 48:42 (Lambert)
Poznań - Opole 50:40 (Borodulin)

1 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

: 05 kwie 2018, 13:28
autor: Seba44
Tarnów - Zielona Góra 48-42 Mroczka
Wrocław - Leszno 47-43 Hampel
Rybnik - Piła 53-37 Woryna
Rawicz - Krosno 48-42 Burza
Grudziądz - Częstochowa 47-43 Madsen
Gorzów - Toruń 50-40 Zmarzlik
Gniezno - Daugavpils 47-43 Jabłoński
Gdańsk - Kraków 51-39 Michelsen
Lublin - Łódź 46-44 Jonsson
Bydgoszcz - Rzeszów 41-49 Hancock
Poznań - Opole 44-46 Jakobsen

1 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

: 05 kwie 2018, 16:25
autor: baks75
Wroclaw-Leszno 46-44 (Hampel)
Rybnik-Pila 53-37 (Woryna)
Rawicz-Krosno 54-36 (Balinski)

Tarnow-Zielona Gora 48-42 (Pedersen)
Grudziadz-Czestochowa 47-43 (Laguta)
Gorzow-Torun 54-36 (Zmarzlik)

Torun-Daugavpils 46-44 (Ljung)
Gdansk-Krakow 52-38 (Michelsen)
Lublin-Lodz 44-46 (Jonsson)

Poznan-Opole 43-47 (Jackobsen)

1 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

: 05 kwie 2018, 16:37
autor: konri
Tarnów - Zielona Góra 46-44 Nicki Pedersen
Wrocław - Leszno 51-39 Emil Sajfutdinov
Rybnik - Piła 49-41 Kacper Woryna
Rawicz - Krosno 49-41 Damian Baliński
Grudziądz - Częstochowa 44-46 Leon Madsen
Gorzów - Toruń 55-35 Bartosz Zmarzlik
Gniezno - Daugavpils 44-46 Peter Ljung
Gdańsk - Kraków 60-30 Mikkel Michelsen
Lublin - Łódź 47-43 Andreas Jonsson
Bydgoszcz - Rzeszów 38-52 Greg Hancock
Poznań - Opole 48-42 Denis Gizatulin

1 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

: 05 kwie 2018, 16:44
autor: baks75
Gniezno-Daugavpils 46-44 (Ljung)

1 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

: 05 kwie 2018, 19:11
autor: kaka
Wrocław - Leszno 50:40 (Tai Woffinden)

Rybnik - Piła 53:37 (Kacper Woryna)

Rawicz - Krosno 50:40 (Damian Baliński)

Tarnów - Zielona Góra 49:41 (Kenneth Bjerre)
Grudziądz - Częstochowa 50:40 (Artiom Łaguta)
Gorzów - Toruń 54:36 (Bartosz Zmarzlik)

Gniezno - Daugavpils 43:47 (Peter Ljung)
Gdańsk - Kraków 55:35 (Oskar Fajfer)
Lublin - Łódź 48:42 (Andreas Jonsson)

Poznań - Opole 48:42 (Frederik Jakobsen)

1 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

: 05 kwie 2018, 20:03
autor: Rafi
Wrocław - Leszno 48-42 (Tai Woffinden)

Rybnik - Piła 56-34 (Kacper Woryna)

Rawicz - Krosno 53:37 (Damian Baliński)

Tarnów - Zielona Góra 43:47 (Patryk Dudek)
Grudziądz - Częstochowa 47-43 (Artiom Łaguta)
Gorzów - Toruń 50-40 (Bartosz Zmarzlik)

Gniezno - Daugavpils 43:47 (Peter Ljung)
Gdańsk - Kraków 55:35 M.Michelsen)
Lublin - Łódź 48:42 (R.Lambert)

Poznań - Opole 48:42 (Frederik Jakobsen)

1 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

: 06 kwie 2018, 19:24
autor: Aris
Wrocław - Leszno - 47-43 (T. Woffinden)
Rybnik - Piła - 52-38 (K. Woryna)
Rawicz - Krosno - 53-37 (D. Baliński)
Tarnów - Zielona Góra - 50-40 (K. Bjerre)
Grudziądz - Częstochowa - 50-40 (A. Laguta)
Gorzów - Toruń - 51-39 (B. Zmarzlik)
Gniezno - Daugavpils - 42-48 (P.Ljung)
Gdańsk - Kraków - 55-35 (M. Michelsen)
Lublin - Łódź - 47-43 (A. Jonsson)
Bydgoszcz - Rzeszów - 35-55 (G. Hancock)
Poznań - Opole - 48-42 (F. Jakobsen)

1 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

: 06 kwie 2018, 21:09
autor: popo
Tarnów - Zielona Góra 48-42 /P. Dudek/
Wrocław - Leszno 48-42 /M. Drabik/
Rybnik - Piła 53-37 /K. Woryna/
Rawicz - Krosno 49-41 /D. Baliński/
Grudziądz - Częstochowa 49-41 /A. Laguta/
Gorzów - Toruń 51-39 /B. Zmarzlik/
Gniezno - Daugavpils 43-47 /M. Jabłoński/
Gdańsk - Kraków 62-28 /A. Thomsen/
Lublin - Łódź 47-43 /A. Jonsson/
Bydgoszcz - Rzeszów 39-51 /G. Hancock/
Poznań - Opole 48-42 /S. Ułamek/

1 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

: 06 kwie 2018, 23:12
autor: Misiek.
Wrocław - Leszno 48-42 M. Janowski
Rybnik - Piła 52-38 K. Woryna
Rawicz - Krosno 50-40 D. Baliński

Tarnów - Zielona Góra 49-41 K. Bjerre
Grudziądz - Częstochowa 47-43 L. Madsen
Gorzów - Toruń 56-34 B. Zmarzlik

Gniezno - Daugavpils 44-46 P. Ljung
Gdańsk - Kraków 55-35 M. Michelsen
Lublin - Łódź 46-44 A. Jonsson

Bydgoszcz - Rzeszów - przełożony!
Poznań - Opole 49-41 F. Jakobsen

1 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

: 07 kwie 2018, 2:15
autor: Pytek
Tarnów - Zielona Góra 47:43, Kenneth Bjerre
Wrocław - Leszno 46:44, Tai Woffinden
Rybnik - Piła 52:38, Kacper Woryna
Rawicz - Krosno 55:35, Damian Baliński
Grudziądz - Częstochowa 48:42, Artiom Laguta
Gorzów - Toruń 53:37, Bartosz Zmarzlik
Gniezno - Daugavpils 47:43, Peter Ljung
Gdańsk - Kraków 58:32, Mikkel Michelsen
Lublin - Łódź 47:43, Andreas Jonsson
Bydgoszcz - Rzeszów 36:54, Greg Hancock
Poznań - Opole 44:46, Kevin Woelbert

1 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

: 07 kwie 2018, 4:03
autor: lolek69
Wrocław - Leszno 48-42 J. Hampel
Rybnik - Piła 55-35 K. Woryna
Rawicz - Krosno 50-40 D. Baliński

Tarnów - Zielona Góra 48-42 P. Kildemand
Grudziądz - Częstochowa 44-46 L. Madsen
Gorzów - Toruń 56-34 B. Zmarzlik

Gniezno - Daugavpils 44-46 P. Ljung
Gdańsk - Kraków 53-37 M. Michelsen
Lublin - Łódź 46-44 A. Jonsson

Bydgoszcz 30-60 Rzeszów G. Hancock
Poznań - Opole 52-38 F. Jakobsen

1 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

: 07 kwie 2018, 6:47
autor: the_naturat
Wrocław - Leszno 48-42 J. Hampel
Rybnik - Piła 52-38 K. Woryna
Rawicz - Krosno 50-40 D. Baliński

Tarnów - Zielona Góra 49-41 P. Dudek
Grudziądz - Częstochowa 43-47 L. Madsen
Gorzów - Toruń 55-35 B. Zmarzlik

Gniezno - Daugavpils 47-43 M. Nowak
Gdańsk - Kraków 52-38 O. Fajfer
Lublin - Łódź 48-42 R. Lambert

Bydgoszcz Rzeszów 38-52 G. Hancock
Poznań - Opole 50-40 D. Bellego

1 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

: 07 kwie 2018, 9:17
autor: Papek
Tarnów - Zielona Góra 49-41 Pedersen
Wrocław - Leszno 50-40 Woffinden
Rybnik - Piła 51-39 Woryna
Rawicz - Krosno 50-40 Burza
Grudziądz - Częstochowa 51-39 Laguta
Gorzów - Toruń 53-37 Zmarzlik
Gniezno - Daugavpils 47-43 Ljung
Gdańsk - Kraków 51-39 Thomsen
Lublin - Łódź 48-42 Jonsson

1 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

: 07 kwie 2018, 9:25
autor: Papek
Poznań - Opole 47-43 Bellego

1 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

: 07 kwie 2018, 10:54
autor: DeCo
Wrocław - Leszno 49:41 (J.Hampel)
Rybnik - Piła 52:38 (K. Woryna)
Rawicz - Krosno 48:42 (D.Baliński)

Tarnów - Zielona Góra 47:43 (P. Dudek)
Grudziądz - Częstochowa 44:46 (A. Laguta)
Gorzów - Toruń 50:40 (B. Zmarzlik)
Gniezno - Daugavpils 50:40 (P. Ljung)
Gdańsk - Kraków 56:34 (M. Michelsen)
Lublin - Łódź 48:42 (A. Jonsson)
Bydgoszcz - Rzeszów 37:53 (G. Hancock)
Poznań - Opole 48:42 (F. Jakobsen)

1 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

: 07 kwie 2018, 11:05
autor: mamal
Wrocław - Leszno 41-49 E.Sajfutdinow
Rybnik - Piła 54-36 M.Szczepaniak
Rawicz - Krosno 53-37 D.Baliński

Tarnów - Zielona Góra 53-37 K.Bjerre
Grudziądz - Częstochowa 48-42 A.Łaguta
Gorzów - Toruń 50-40 J.Doyle

Gniezno - Daugavpils 52-38 M.Nowak
Gdańsk - Kraków 57-33 M.Szczepaniak
Lublin - Łódź 50-40 A.Jonsson

Bydgoszcz Rzeszów 38-52 G. Hancock
Poznań - Opole 50-40 D. Bellego