Obrazek

IX kolejka: Polonia Piła - Unia Tarnów (11.06.2017, godz. 14:45 TV)

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

IX kolejka: Polonia Piła - Unia Tarnów (11.06.2017, godz. 14:45 TV)

Post autor: WaluS »

Polonia Piła - Unia Tarnów 11.06.2017, godzina 14:45 /transmisja TV Polsat Sport/

Awizowany skład:

Grupa Azoty Unia Tarnów
1. Peter Ljung
2. Mikkel Michelsen
3. Artur Czaja
4. Artur Mroczka
5. Kenneth Bjerre
6. Patryk Rolnicki

Czas skończyć dyskusję na temat derbów, gdzie goście z Rzeszowa po prostu pokpili sprawę, kompromitując się swoją postawą. .
Najbliższy mecz w Pile, będzie dla nas takim testem, w którym miejscu jesteśmy w walce o ekstraligę, gdyż najgroźniejszy nasz konkurent do awansu jakim jest niewątpliwie Gdańsk, wywiózł z Piły dwa punkty meczowe.
O bonus możemy być spokojni, ale myślę że zarówno zawodników jak i przede wszystkim kibiców ten jeden punkt nie zadowoli i liczymy na trzy punkty do ligowej tabeli.
Forma naszych zawodników jest stabilna na równym wysokim poziomie i co ważne nasi juniorzy, o których były największe obawy przed sezonem, też zdobywają jakieś punkty wyjazdowe.

A co na to gospodarze z Piły?
Oni mieli chrapkę na coś więcej, ale zostali sprowadzeni na ziemię po wysokiej porażce w Tarnowie i porażce z Gdańskiem na własnym torze. Mimo wszystko nie można absolutnie Piły lekceważyć. Jest to drużyna bardzo groźna na swoim torze i mogąca spłatać figla niejednemu faworytowi, a takim jest zapewne tarnowska Unia.

Reasumując, jedziemy po dobry wynik, a podświadomie myśląc o minimalnej wygranej.

misiek80
Posty: 508
Rejestracja: 02 kwie 2016, 17:59

IX kolejka: Polonia Piła - Unia Tarnów (11.06.2017, godz. 14:45 TV)

Post autor: misiek80 »

Z ta forma to Pila musi sie martwic jak nas zatrzymac.Fakt dawno tam niejechalismy,ale gospodarze nie maja kawalka juniora w skladzie.Moj typ na niedziele 40:50.Do boju Jaskolki!!!!

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6750
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

IX kolejka: Polonia Piła - Unia Tarnów (11.06.2017, godz. 14:45 TV)

Post autor: savage »

Tak jak pisałem - każdy dwumecz w sezonie za 3 punkty wystarczy do awansu. Z punktu widzenia finansowego, przydałoby się jakieś słabsze spotkanie ;), choć jeśli mam być szczery - mocno kusi mnie postawienie na zwycięstwo w Pile. Jeśli pokonamy Polonię na ich terenie, to będzie bardzo mocny sygnał dla całej ligi.


Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
siemek
Posty: 356
Rejestracja: 30 maja 2010, 22:39

IX kolejka: Polonia Piła - Unia Tarnów (11.06.2017, godz. 14:45 TV)

Post autor: siemek »

Gdańsk tam wygrał to czemu Unia ma tam przegrać ?!
ps. w sumie cała zabawa zaczyna się od nowa w fazie play off

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3717
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

IX kolejka: Polonia Piła - Unia Tarnów (11.06.2017, godz. 14:45 TV)

Post autor: Greg-Tarnów »

http://www.przegladsportowy.pl/zuzel/ni ... 12407.html
Rolnicki na standardy PLŻ jest czołowym juniorem ligi. Absolutnie się nie dziwie że bez niego nie chcemy jechać.
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

TKM
Posty: 529
Rejestracja: 07 lis 2009, 18:58
Lokalizacja: Tarnów

IX kolejka: Polonia Piła - Unia Tarnów (11.06.2017, godz. 14:45 TV)

Post autor: TKM »

Czy ten mecz można oglądnąć w jakiejś knajpie w Tarnowie?

Awatar użytkownika
Pablo30
Posty: 365
Rejestracja: 11 wrz 2015, 13:40

IX kolejka: Polonia Piła - Unia Tarnów (11.06.2017, godz. 14:45 TV)

Post autor: Pablo30 »

savage pisze:Tak jak pisałem - każdy dwumecz w sezonie za 3 punkty wystarczy do awansu. Z punktu widzenia finansowego, przydałoby się jakieś słabsze spotkanie ;), choć jeśli mam być szczery - mocno kusi mnie postawienie na zwycięstwo w Pile. Jeśli pokonamy Polonię na ich terenie, to będzie bardzo mocny sygnał dla całej ligi.


Pozdrawiam

a ja postawie ,niewiem czemu ,ale jestem pewny zwyciestwa...
Krystian Rempała 1998-2016 (*)

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3717
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

IX kolejka: Polonia Piła - Unia Tarnów (11.06.2017, godz. 14:45 TV)

Post autor: Greg-Tarnów »

Ale drukowanie lotne dla Gdańska i teraz ten wałek.Co sędziowie odwalają to bania mała.Ale jest walka
żeby ten Gdańsk awansował.W 13 biegu Batchelor specjalnie nie wstał gdzie wykluczenie.
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

wicek
Posty: 240
Rejestracja: 25 maja 2010, 15:05
Lokalizacja: tarnow

IX kolejka: Polonia Piła - Unia Tarnów (11.06.2017, godz. 14:45 TV)

Post autor: wicek »

Brawo brawo brawo....Czaja Mroczka Rolnicki z nich jestem mega zadowolony.Przy ewentualnym awansie b.bym chcial zeby ta trojka dawala rade w ekstra...

misiek80
Posty: 508
Rejestracja: 02 kwie 2016, 17:59

IX kolejka: Polonia Piła - Unia Tarnów (11.06.2017, godz. 14:45 TV)

Post autor: misiek80 »

Tak jak pisalem wczesniej, z ta forma chlopakow niema zabardzo z kim przegrac w tej lidze.Brawo dla calego zespolu,nasze miejsce jest w ekstralidze!!!pozdrawiam

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

IX kolejka: Polonia Piła - Unia Tarnów (11.06.2017, godz. 14:45 TV)

Post autor: WaluS »

Takie moje uwagi po dzisiejszej trzy punktowej wygranej w Pile.
Obawy pewnie jakieś były, ale po prawdzie nasz skład wyraźnie pokazuje kto obok Gdańska będzie rozdawał karty.
Zaniepokoiła mnie postawa Mikkela, który miał być mocny na wyjazdach i nieco gorzej radząc sobie na Z3, a tu jest odwrotnie, na naszym torze jest nieuchwytny w przeciwieństwie do wyjazdów, gdzie tak jak choćby dzisiaj, był zagubiony i nie radził sobie na tym specyficznym torze. Oby coś poprawił, bo Kuba ma rozpocząć treningi i będzie trener miał bat na słabsze ogniwo.
Natomiast bardzo pozytywne wrażenie pozostawił dzisiaj Artur Mroczka jeżdżący z głową i dynamicznie, oraz drugi Artur czyli popularny Józek, który wie czego chce i robi to coraz lepiej.
No i jeszcze jeden wielki plus to Patryk Rolnicki, o którego jazdę przed sezonem wielu miało obawy. Chłopak zrobił duży postęp w swojej karierze, a Jego wyjścia spod taśmy robią wrażenie. Oby tak dalej, a będzie z niego pociecha.

Awatar użytkownika
Loramski_84
Posty: 1461
Rejestracja: 06 wrz 2009, 13:59
Lokalizacja: B-ko

IX kolejka: Polonia Piła - Unia Tarnów (11.06.2017, godz. 14:45 TV)

Post autor: Loramski_84 »

Rolnicki imponuje a nie wierzyłem.Widać że teraz jedzie z jajami czego brakowało wcześniej.Awans pewny.Nawet jak przegramy w Łodzi czy Gdańsku to w Tarnowie będzie manto z nawiązką.Oby tak dalej

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3717
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

IX kolejka: Polonia Piła - Unia Tarnów (11.06.2017, godz. 14:45 TV)

Post autor: Greg-Tarnów »

Loramski_84 pisze: Rolnicki imponuje a nie wierzyłem.Widać że teraz jedzie z jajami czego brakowało wcześniej.Awans pewny.Nawet jak przegramy w Łodzi czy Gdańsku to w Tarnowie będzie manto z nawiązką.Oby tak dalej
Krok po kroku jedziemy do EE,poczekajmy do PO.Nie lekceważ Orła.
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2894
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

IX kolejka: Polonia Piła - Unia Tarnów (11.06.2017, godz. 14:45 TV)

Post autor: konri »

Orzeł nie będzie chciał wchodzić, bo nie wyrobią się ze stadionem. Głównym problemem będzie Gdańsk.
ŻLF 2018 ŻLF 2023

wisla
Posty: 82
Rejestracja: 01 maja 2016, 18:56

IX kolejka: Polonia Piła - Unia Tarnów (11.06.2017, godz. 14:45 TV)

Post autor: wisla »

Wszystko się w Pile poprzewracało,zawsze gospodarze na początku odjeżdżają bo przyjezdni się nie mogą spasowac, a tu na odwrót na nasze szczęście zanim Polonia doszła co jest grane Nasi wystarczająco odjechali . Bierre po upadku nie swój, dobrze że odpuścił, żeby tylko się wyleczyl do Orła, pierwszy słabszy mecz Mikelsen,Rolnicki bardzo dobrze chyba uwierzył w siebie ,szybki start ,Czaja po swojemu od początku sezonu wysoka forma, Liung chyba zobaczył że jak chce jeździć to trzeba wskoczyć na wysokie obroty tak się wydawało jakby po 15 miał pretensje do Czaji i na koniec najlepszy w Pile ,Mroczka jak już kiedyś pisałem profesor do tego się bawi zuzlem jako nieliczny wyprzedzal na dystansie -jedyna przeszkoda dla Unii :Gdańsk

Awatar użytkownika
Pablo30
Posty: 365
Rejestracja: 11 wrz 2015, 13:40

IX kolejka: Polonia Piła - Unia Tarnów (11.06.2017, godz. 14:45 TV)

Post autor: Pablo30 »

bylem pewny zwyciestwa przed meczem i tak tez sie stalo .... Krakow to tylko wypadek przy pracy ,ja bym sie wogole nie zdziwil jakby Unia nie stracila juz pkt w tym sezonie , Gdansk?? gdyby Wanda pojechalaw czoraj w pelnym skladzie to wynik bylby w druga strone ....zaskoczyl wczoraj Ljung ,slabo MM ,solidnie i na bardzo wysokim poziomie jak zreszta od samego pocztku sezonu panowie A. Mroczka po przejechaniu pelnego sezonu ,bedzie gotowy jako solidny zawodnik na 2 linie w extralidze
Krystian Rempała 1998-2016 (*)

scaredy20
Posty: 63
Rejestracja: 15 kwie 2012, 23:21

IX kolejka: Polonia Piła - Unia Tarnów (11.06.2017, godz. 14:45 TV)

Post autor: scaredy20 »

Pochwalić należy wszystkich a chyba najbardziej Rolnickiego bo jego starty były wczoraj bardzo dobre. Miałem o niego obawy, że ten upadek mógł go trochę psychicznie zablokować ale nic z tych rzeczy. Mówicie, że MM pojechał gorzej owszem według punktów tak wynika ale należy pamiętać, że jedzie chyba z najgorszym numerem: na wyjeździe zawsze po równaniu plus zaczyna z zewnętrznych, natomiast u siebie ma długą przerwę między 1 a 7 wyścigiem. Wczoraj pierwszy bieg miał z pola D z którego nikt nie wygrał a pierwsze zdobyte punkty na przeciwniku a nie na koledze z pary lub na plastronach przywiózł Mroczka w biegu 6 i to tak naprawdę dzięki temu, że Szczepaniak i Czaja wywieźli się szerzej a on ściął do krawężnika. Drugi jego bieg owszem zepsuł bo startował z najlepszego wczoraj pola oraz nie powinien dać się objechać na dystansie Kościuchowi no ale nie takiemu jak on zdarzają się w meczu gorsze biegi. W końcówce pojechał już swoje bo też łatwo mówić, że mieliśmy gorszą końcówkę po wynikach biegów na to wygląda ale należy pamiętać, że Bjerre po upadku już nie ten, wynik meczu już był wiadomy w szczególności, że to mecz rewanżowy. No i oczywiście to gospodarze musieli szukać i znaleźli. Wracając do MM do w tym sezonie jego zaletą są znakomite starty z pola C D dzięki którym bez problemu zakłada całą stawkę na długich torach( Tarnów Rzeszów) jest to trochę nawet ułatwione ponieważ jest długi dojazd i to właściwie ten dojazd u MM robi tą przewagę i pozwala mu wszystkich założyć.

Peter_24
Posty: 56
Rejestracja: 22 lip 2013, 10:19
Lokalizacja: okolice Tarnowa

IX kolejka: Polonia Piła - Unia Tarnów (11.06.2017, godz. 14:45 TV)

Post autor: Peter_24 »

Czy ktoś ma linka do upadku Kenia? Nie oglądalem meczu a piszą że wyglądało to makabrycznie...

scaredy20
Posty: 63
Rejestracja: 15 kwie 2012, 23:21

IX kolejka: Polonia Piła - Unia Tarnów (11.06.2017, godz. 14:45 TV)

Post autor: scaredy20 »

Czy ktoś ma linka do upadku Kenia? Nie oglądalem meczu a piszą że wyglądało to makabrycznie...
http://www.polsatsport.pl/film/euro-fin ... u_6475477/
Upadek od 5:05

Peter_24
Posty: 56
Rejestracja: 22 lip 2013, 10:19
Lokalizacja: okolice Tarnowa

IX kolejka: Polonia Piła - Unia Tarnów (11.06.2017, godz. 14:45 TV)

Post autor: Peter_24 »

scaredy20 pisze:
Czy ktoś ma linka do upadku Kenia? Nie oglądalem meczu a piszą że wyglądało to makabrycznie...
http://www.polsatsport.pl/film/euro-fin ... u_6475477/
Upadek od 5:05
Niezbyt ciekawie to wygladało..duża prędkość na wyjsciu do tego brak dmuchawca mogło się nieciekawie skończyć..Pozdrowienia i dużo zdrowia dla Kenia

Awatar użytkownika
shrek
Posty: 497
Rejestracja: 12 maja 2015, 11:30

IX kolejka: Polonia Piła - Unia Tarnów (11.06.2017, godz. 14:45 TV)

Post autor: shrek »

Obstawiałem 48-42 dla Jaskółek ale wczoraj to był prawdziwy walec,gospodarze nie mieli nic do powiedzenia,cieszy postawa juniorów Patryka coraz lepiej to wygląda.Mam nadzieje że Krasnal tylko poobijany,bo wyglądało to fatalnie.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3717
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

IX kolejka: Polonia Piła - Unia Tarnów (11.06.2017, godz. 14:45 TV)

Post autor: Greg-Tarnów »

konri pisze: Orzeł nie będzie chciał wchodzić, bo nie wyrobią się ze stadionem. Głównym problemem będzie Gdańsk.
Tarnów może nie dostać licencji przez stadion.Fiałkowski będzie działał żeby Grudziądz został przy zielonym stoliku.
W interesie innych klubów jest żeby Tarnów jeździł w pierwszej lidze jak najdłużej.
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

ratat
Posty: 206
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:42
Lokalizacja: Tarnów

IX kolejka: Polonia Piła - Unia Tarnów (11.06.2017, godz. 14:45 TV)

Post autor: ratat »

Dlatego już teraz władze klubu powinny się zabezpieczyć dogadując z jakimś miastem, który posiada tor z potencjalną licencją, choćby z Rzeszowem, który nie ma najmniejszych szans na awans. Wiadomo, że lepiej jeździć u siebie, nawet i w 1 lidze, ale tylko na uczciwych warunkach - osobiście wolałbym jeździć do Józków, niż żeby kolejny raz zielony stoliczek promował Aferę Częstochowę czy "twierdzę" Grudziądz.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

IX kolejka: Polonia Piła - Unia Tarnów (11.06.2017, godz. 14:45 TV)

Post autor: Kibic UT »

Zaglądając w historie to ostatni raz Unia Tarnów wygrała w Pile w 1966 roku i był to wynik 36-42 nie licząc wczorajszej wygranej :)
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
BoSco
Posty: 363
Rejestracja: 01 kwie 2010, 20:58
Lokalizacja: Tarnów

IX kolejka: Polonia Piła - Unia Tarnów (11.06.2017, godz. 14:45 TV)

Post autor: BoSco »

Greg-Tarnów pisze:
konri pisze: Orzeł nie będzie chciał wchodzić, bo nie wyrobią się ze stadionem. Głównym problemem będzie Gdańsk.
Tarnów może nie dostać licencji przez stadion.Fiałkowski będzie działał żeby Grudziądz został przy zielonym stoliku.
W interesie innych klubów jest żeby Tarnów jeździł w pierwszej lidze jak najdłużej.
Wystarczy że miasto "klepnie" że stadion w remącie i poprze to "jakąś" tam dokumentacja i powinniśmy dostać warunkową licencje.
Ze sportowym pozdrowieniem!

Zablokowany