Obrazek

I kolejka: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz (09.04.2017, godzina 14:45)

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 3134
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

I kolejka: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz (09.04.2017, godzina 14:45)

Post autor: kaka »

I kolejka: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz
Data: 9 kwietnia 2017, godzina 14:45
Transmisja TV: brak


Kadra Polonii Bydgoszcz:
Damian Adamczak
Oskar Ajtner-Gollob
Mikołaj Curyło
Marcin Jędrzejewski
Andriej Kudriaszow (Rosja)
Wiktor Kułakow (Rosja)

Juniorzy:
Mateusz Jagła
Tomasz Orwat
Patryk Sitarek

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 2545
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków
Kontakt:

I kolejka: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz (09.04.2017, godzina 14:45)

Post autor: ams92 »

W końcu! Jedziemy :)

Cóż, patrząc na skład Polonii w tym sezonie, powinniśmy odnieść na naszym torze łatwe i wysokie zwycięstwo. Może my nie jesteśmy jeszcze też w wyborowej formie, ale kto tam może solidnie zapunktować na naszym torze? Może Kudriaszow z Kułakowem, ewentualnie Jędrzejewski. No i mam nadzieję, że przynajmniej z juniorami Polonii nasi sobie poradzą...
http://www.mapawkieszeni.pl - Strona dla pasjonatów wycieczek, zwiedzania, górskich wędrówek.

kapecfc
Posty: 745
Rejestracja: 22 wrz 2009, 19:57

I kolejka: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz (09.04.2017, godzina 14:45)

Post autor: kapecfc »

Na razie hejtowany Michelsen patrząc na relacje z dzisiejszego sparingu, jedzie do Bydgoszczy Mroczka i Jamróg jadą swoje
Juniorka swoje.... Ale w bydgoszczy powinni powalczyć

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

I kolejka: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz (09.04.2017, godzina 14:45)

Post autor: WaluS »

kapecfc pisze:Na razie hejtowany Michelsen patrząc na relacje z dzisiejszego sparingu, jedzie do Bydgoszczy ...
Ale po co Michelsen ma jechać do Bydgoszczy?
Do Bydgoszczy, to on może jechać na początku sierpnia, kiedy to odbędzie się mecz rewanżowy!

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator
Posty: 1699
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:38
Lokalizacja: Tarnów

I kolejka: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz (09.04.2017, godzina 14:45)

Post autor: Młynar »

kapecfc pisze:Na razie hejtowany Michelsen patrząc na relacje z dzisiejszego sparingu, jedzie do Bydgoszczy Mroczka i Jamróg jadą swoje
Juniorka swoje.... Ale w bydgoszczy powinni powalczyć
Halo halo już wiosna czas się obudzić.

Jak dla mnie sytuacja przed meczem w najbliższą niedzielę z Bydgoszczą w Tarnowie wygląda tak, że Baran&Cierniak&Sady muszą podjąć decyzje, kto pojedzie pomiędzy... Czają a Michelsenem. Uważam, że Ljung w meczach ligowych będzie pewniakiem i można na niego śmiało stawiać. Dobrze, że mamy słabego rywala na początek. Każdy kolejny tydzień powinien działać na korzyść i nasi z formą będą coraz to wyżej.

yO!

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4623
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

I kolejka: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz (09.04.2017, godzina 14:45)

Post autor: Kibic UT »

Nie wiem czego takie hejty na Michelsena dobrze się prezentuje przede wszystkim na trasie robi show a nie że start przegra i koniec.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

jinnah
Posty: 73
Rejestracja: 25 lut 2013, 21:03

I kolejka: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz (09.04.2017, godzina 14:45)

Post autor: jinnah »

Na początek sezonu Polonia. Rywal najlepszy jaki mógł się nam trafić. Nie powinien przysporzyć nam w Tarnowie zbyt wielu kłopotów.
Juniorzy Polonii to poziom zbliżony do naszych i mam nadzieję, że wykorzystując atut własnego toru, nasi wyjdą z tej konfrontacji na plus. Jeśli chodzi o seniorów to na pewno groźny będzie Kurdiaszow i może Kułakow (choć sparingi ma kiepskie). Jakoś nie wierzę, w krajowych seniorów Gryfów. Żaden z nich nie powinien zbliżyć się do dwucyfrowej zdobyczy punktowej biorąc pod uwagę fakt, iż chyba dawno w Tarnowie nie startowali.
U nas "problem" bogactwa. Trenerzy muszą kogoś posadzić na ławkę. Jakoś najbardziej przekonuje mnie wizja trzech polskich seniorów i odpoczynek Michelsena bądź Ljunga. Z tego co pamiętam to Ljung miał zawsze kiepski początek sezonu, ale jak już się rozkręcił to "trzepał" punkty, aż miło. Michelsen to niezwykle utalentowany zawodnik, ale szczególnie w Tarnowie, nawet po roku jazdy, ma problemy, aby dopasować się do nawierzchni.
Jak zwykle na początku sezonu wiele zależy też od pogody. Niestety zapowiadają od czwartku załamanie pogody. Może opady nie będą jakieś wybitnie duże, ale temperatury mają być bardzo niskie (nawet przebąkują coś o przymrozkach) i może być problem z odjechaniem meczu.
Biorąc nawet pod uwagę fakt, iż jest to pierwszy mecz i różne rzeczy mogą się wydarzyć prognozuję dość łatwe zwycięstwo Jaskółek.Coś w granicach 53-37.

Awatar użytkownika
UlTras Jaskółki
Posty: 132
Rejestracja: 17 wrz 2016, 18:47

I kolejka: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz (09.04.2017, godzina 14:45)

Post autor: UlTras Jaskółki »

Na meczu z Polonią będzie można zapisać się na wyjazd do Krakowa !
Koszt to 25 zł , zapisy w młynie !

LordNarval
Posty: 61
Rejestracja: 28 lut 2016, 11:32

I kolejka: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz (09.04.2017, godzina 14:45)

Post autor: LordNarval »

Kibic UT pisze:Nie wiem czego takie hejty na Michelsena dobrze się prezentuje przede wszystkim na trasie robi show a nie że start przegra i koniec.
Jeśli za show uznać tą siemiężną walkę z juniorami Włókniorza to rzeczywiście. Na domowym torze padaka raczej, i punkty ba juniorach porobione. Więc może bez hurraoptymizmu.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6732
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

I kolejka: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz (09.04.2017, godzina 14:45)

Post autor: savage »

Na meczu z Bydgoszczą powinien odpocząć ten, który ma w kontrakcie najwyższą punktówkę ;-). Oczywiście wyłączam z tej grupy Jamroga oraz Bjerrego. Michelsen bardzo się meczy na Zbylitowskiej, ten tor mu ewidentnie nie leży. Ljun na razie nie zachwyca, więc jeśli odpocznie z Bydgoszczą to nic wielkiego się nie stanie (na pewnie byłoby to z korzyścią dla księgowej).

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

kubaar
Posty: 118
Rejestracja: 18 wrz 2015, 12:24

I kolejka: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz (09.04.2017, godzina 14:45)

Post autor: kubaar »

Spodziewam sie coś koło 53-37 z może i lepiej dla naszych. Bjerre powinien koło kompletu pojechać, Kuba powyzej 10pkt, Ljung to samo. Boje się tylko o juniorów jak widziałem ich jazde... wyjda kiepsko spod tasmy i nie ujadą. Bardzo ciekawe będzie zestawienie par i kogo na ławke posadzą.

njk1987
Posty: 1008
Rejestracja: 25 mar 2012, 12:26
Lokalizacja: Tarnów

I kolejka: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz (09.04.2017, godzina 14:45)

Post autor: njk1987 »

Ja obstawiam że jednak na ławkę pójdzie Czaja

Ljung 11
Mroczka 10
Kuba 11
Michelsen 9
Bjerre 13
Rolnicki 3
Konieczny 0

Mój typ 57-33
Tarnów moim miastem, Unia moim klubem...

njk1987
Posty: 1008
Rejestracja: 25 mar 2012, 12:26
Lokalizacja: Tarnów

I kolejka: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz (09.04.2017, godzina 14:45)

Post autor: njk1987 »

Jednak Ljung na ławie w pierwszym meczu, skład:

9. Jamróg
10 Mroczka
11. Czaja
12. MM
13. Bjerre
14. Plastron
15. Rolnicki

Co nie zmienia faktu, że powinno pójść gładko z Władkami
Tarnów moim miastem, Unia moim klubem...

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6732
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

I kolejka: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz (09.04.2017, godzina 14:45)

Post autor: savage »

Rozsądny wybór, logiczny z punktu widzenia finansowego przede wszystkim. Może w klubie czytują forum ;)

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3663
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

I kolejka: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz (09.04.2017, godzina 14:45)

Post autor: Greg-Tarnów »

Brak Ljunga to słuszna decyzja prezentował się najgorzej.Ten mecz to bardziej sparing i tak wpierd... do 30..
Ruski w jednej parze pogratulować taktyki.W zeszłym sezonie raczej ten układ nie wypalił Polonii.
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

Awatar użytkownika
bio
Posty: 433
Rejestracja: 16 lis 2011, 22:39

I kolejka: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz (09.04.2017, godzina 14:45)

Post autor: bio »

Przecież jeszcze można to zmienić.

bubel
Posty: 325
Rejestracja: 27 lip 2009, 8:04
Lokalizacja: P.S.M.

I kolejka: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz (09.04.2017, godzina 14:45)

Post autor: bubel »

Mecz w niedziele za pewne się odbędzie ale patrząc na pogodę, może być ciężko z jakimś treningiem. Widać, że sezon się zaczyna, bo przed weekendem zaczyna padać. Przeciwnika nigdy nie wolno lekceważyć, nawet takiego jak Polonia, ale czy oni w ogóle objechali jakiś sparing, trening punktowany?

Awatar użytkownika
Ghoulski
Posty: 1518
Rejestracja: 24 lip 2009, 13:58
Lokalizacja: Tarnów

I kolejka: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz (09.04.2017, godzina 14:45)

Post autor: Ghoulski »

bubel pisze:Mecz w niedziele za pewne się odbędzie ale patrząc na pogodę, może być ciężko z jakimś treningiem. Widać, że sezon się zaczyna, bo przed weekendem zaczyna padać. Przeciwnika nigdy nie wolno lekceważyć, nawet takiego jak Polonia, ale czy oni w ogóle objechali jakiś sparing, trening punktowany?
Dostali w beret od Poznania (na wyjeździe), dzisiaj lub jutro mają sparing na swoim torze też z Poznaniem.
"Vincere non è importante, è l'unica cosa che conta"

Awatar użytkownika
shrek
Posty: 463
Rejestracja: 12 maja 2015, 11:30

I kolejka: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz (09.04.2017, godzina 14:45)

Post autor: shrek »

Dobrze się stało że jedziemy z milicją,taki mecz na przetarcie.Martwi mnie natomiast postawa naszych juniorów,wygląda to kiepsko.Następna sprawa to tor, widać że niektórzy zawodnicy dalej się na nim męczą.

jinnah
Posty: 73
Rejestracja: 25 lut 2013, 21:03

I kolejka: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz (09.04.2017, godzina 14:45)

Post autor: jinnah »

Czy wiadomo coś na temat meczu. Czy nasi planują go odjechać? Wiem, że dziś dopiero czwartek, ale w mojej lokalizacji ostro polało i wczoraj i dziś, a prognozy na jutro i sobotę są fatalne tj. deszcz i zimno.

Awatar użytkownika
josef
Posty: 642
Rejestracja: 27 lip 2009, 8:45
Lokalizacja: Tarnów

I kolejka: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz (09.04.2017, godzina 14:45)

Post autor: josef »

Mam pytanie związane z transmisją meczów w radiu RDN czy będzie tam transmisja z meczów Jaskółek ? Czy tez będzie transmisja w Radiu Kraków ?

Awatar użytkownika
BoSco
Posty: 362
Rejestracja: 01 kwie 2010, 20:58
Lokalizacja: Tarnów

I kolejka: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz (09.04.2017, godzina 14:45)

Post autor: BoSco »

josef pisze:Mam pytanie związane z transmisją meczów w radiu RDN czy będzie tam transmisja z meczów Jaskółek ? Czy tez będzie transmisja w Radiu Kraków ?
RDN nie, radio kraków raczej tak
Ze sportowym pozdrowieniem!

Awatar użytkownika
Kibic Tarnów
Posty: 296
Rejestracja: 29 wrz 2015, 16:25

I kolejka: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz (09.04.2017, godzina 14:45)

Post autor: Kibic Tarnów »

jinnah pisze:Czy wiadomo coś na temat meczu. Czy nasi planują go odjechać? Wiem, że dziś dopiero czwartek, ale w mojej lokalizacji ostro polało i wczoraj i dziś, a prognozy na jutro i sobotę są fatalne tj. deszcz i zimno.
Padało dzisiaj, padać będzie jeszcze jutro. W sobotę od 12 już nie powinna spaść ani jedna kropla wody i tak do wtorku ;) Tor na mecz powinien być gotowy już w sobotę, gdyż wtedy nasi zagraniczni żużlowcy będą trenować. Będzie Michelsen i Bjerre. Nie wiadomo co z Ljungiem, gdyż jego w niedzielnym spotkaniu nie zobaczymy.

Awatar użytkownika
BoSco
Posty: 362
Rejestracja: 01 kwie 2010, 20:58
Lokalizacja: Tarnów

I kolejka: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz (09.04.2017, godzina 14:45)

Post autor: BoSco »

Milicja już na starcie osłabiona! kontyzja jednego a juniorówa drugiego brak....
http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/678474 ... ka-tygodni
Ze sportowym pozdrowieniem!

fan_uniatarnow
Posty: 211
Rejestracja: 04 gru 2016, 14:25

I kolejka: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz (09.04.2017, godzina 14:45)

Post autor: fan_uniatarnow »

Jesli to prawda ze Ljunga out z skladu (wedlug sportowychfaktow duze koszty) to moze on sie wkurzyc (slabszy przeciwnik mozna cos zarobic). Rickardsson tez nigdy nie blyszczal na treningach a swoje robil. Moim zdaniem zelazn sklad na poczatek, 2-3 mecze dopiero zmiana, bezsensu rotacja co mecz.

Zablokowany