16 kolejka EŻ, PLŻ

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

16 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: WaluS »

16 kolejka EŻ, PLŻ.

Typujemy do dnia 11 września do godziny 13:45.

Gorzów – Wrocław
Zielona Góra – Toruń


Częstochowa – Piła
Łodź – Rzeszów
Gdańsk – Daugavpils
Krosno – Kraków
Rawicz – Bydgoszcz


Proszę o wpisywanie drużyn w swoich typach w kolejności zgodnej, do tej zamieszczonej w zapowiedzi!
Typy wysłane po czasie nie będą liczone.
Proszę o dokładne sprawdzanie swoich typów (podawane wyniki) przed wysłaniem.

KoNiK
Posty: 1524
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

16 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: KoNiK »

Gorzów – Wrocław 53:37 (Zmarzlik)
Zielona Góra – Toruń 52:38 (Doyle)

Częstochowa – Piła 49:41 (Thorsell)
Łodź – Rzeszów 55:35 (Miskowiak)
Gdańsk – Daugavpils 42:48 (Bogdanow)
Krosno – Kraków 50:40 (Logaczew)
Rawicz – Bydgoszcz 35:55 (O.Gollob)

KoNiK
Posty: 1524
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

16 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: KoNiK »

Gdańsk – Daugavpils 54:36 (Bogdanow)

baks75
Posty: 864
Rejestracja: 20 maja 2011, 21:18
Lokalizacja: DT

16 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: baks75 »

Gorzów – Wrocław 55:35 (Bartosz Zmarzlik)
Zielona Góra – Toruń 52:38 (Piotr Protasiewicz)

Częstochowa – Piła 49:41 (Nicolai Klindt)
Łodź – Rzeszów 55:35 (Robert Miskowiak)
Gdańsk – Daugavpils 53:37 (Oskar Fajfer)
Krosno – Kraków 50:40 (Siergiej Łogaczow)
Rawicz – Bydgoszcz 37:53 (Andriej Kudriaszow)

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2988
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

16 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: Yoda »

Gorzów – Wrocław 55:35 (Zmarzlik)
Zielona Góra – Toruń 50:40 (vaculik)

Częstochowa – Piła 54:36 (Czaja)
Łodź – Rzeszów 55:35 (Miskowiak)
Gdańsk – Daugavpils 49:41 (Bogdanow)
Krosno – Kraków 49:41 (Koza)
Rawicz – Bydgoszcz 37:53 (Kudriaszow)

Kibic UT
Posty: 2155
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

16 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: Kibic UT »

Gorzów – Wrocław 54-36 (Tai Woffinden)
Zielona Góra – Toruń 51-39 (Piotr Protasiewicz)

Częstochowa – Piła 49-41 (Sebastian Ułamek)
Łodź – Rzeszów 60-30 (Jakub Jamróg)
Gdańsk – Daugavpils 51-39 (Oskar Fajfer)
Krosno – Kraków 43-47 (Siergiej Łogaczow)
Rawicz – Bydgoszcz 35-55 (Andriej Kudriaszow)
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Misiek.
Posty: 254
Rejestracja: 24 paź 2014, 15:21

16 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: Misiek. »

Gorzów – Wrocław 52 - 38 B. Zmarzlik
Zielona Góra – Toruń 51 - 39 J. Doyle

Częstochowa – Piła 50 - 40 N. Klindt
Łodź – Rzeszów 55 - 35 R. Miśkowiak
Gdańsk – Daugavpils 50 - 40 O. Fajfer
Krosno – Kraków 47 - 43 S. Łogaczow
Rawicz – Bydgoszcz 37 - 53 O. Gollob

Awatar użytkownika
shrek
Posty: 220
Rejestracja: 12 maja 2015, 11:30

16 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: shrek »

Gorzów – Wrocław 60 - 30 B. Zmarzlik
Zielona Góra – Toruń 50 - 40 Protasiewicz

Częstochowa – Piła 52 - 38 Ułamek
Łodź – Rzeszów 55 - 35 R. Jamróg
Gdańsk – Daugavpils 50 - 40 O. Fajfer
Krosno – Kraków 46 - 44 S. Łogaczow
Rawicz – Bydgoszcz 37 - 53 O. Gollob

Rafi
Posty: 961
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:23
Lokalizacja: Tarnow

16 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: Rafi »

Gorzów – Wrocław 58-32 Iversen
Zielona Góra – Toruń 49-41 Vaculik

Częstochowa – Piła 50-40 Klindt
Łodź – Rzeszów 55-35 Miśkowiak
Gdańsk – Daugavpils 53-37 Lebiediev
Krosno – Kraków 50-40 Łogaczow
Rawicz – Bydgoszcz 37-53 Kudriaszow

Awatar użytkownika
Lizard King
Posty: 1414
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:01
Lokalizacja: Ilkeston/Derby

16 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: Lizard King »

Gorzów – Wrocław 57:33 Krzysztof Kasprzak
Zielona Góra – Toruń 56:34 Patryk Dudek

Częstochowa – Piła 55:35 Sebastian Ulamek
Łodź – Rzeszów 56:34 Robert Miskowiak
Gdańsk – Daugavpils 53:37 Magnus Zettrestroem
Krosno – Kraków 51:39 Siergeij Logaczow
Rawicz – Bydgoszcz 36:54 Oskar Ajtner Gollob
"Jebać rzeszów"-Paulo Cohelo

Pytek
Posty: 857
Rejestracja: 23 lip 2009, 1:36
Lokalizacja: Tarnow/Chicago

16 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: Pytek »

Gorzów – Wrocław 52:38 (B. Zmarzlik)
Zielona Góra – Toruń 50:40 (G. Hancock)

Częstochowa – Piła 48:42 (A. Czaja)
Łodź – Rzeszów 52:38 (J. Jamrog)
Gdańsk – Daugavpils 46:44 (A. Lebiediew)
Krosno – Kraków 51:39 (S. Logaczow)
Rawicz – Bydgoszcz 33:57 (A. Kudriaszow)

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator
Posty: 5105
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

16 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: PrzemczaN »

Gorzów – Wrocław 52:38 Krzysztof Kasprzak
Zielona Góra – Toruń 53:37 Patryk Dudek

Częstochowa – Piła 52:38 Sebastian Ulamek
Łodź – Rzeszów 56:34 Robert Miskowiak
Gdańsk – Daugavpils 51:39 Magnus Zettrestroem
Krosno – Kraków 51:39 Ernest Koza
Rawicz – Bydgoszcz 36:54 Oskar Ajtner Gollob
ŻLF: 2019

popo
Posty: 302
Rejestracja: 06 cze 2010, 21:32

16 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: popo »

Gorzów – Wrocław 52:38 B. Zmarzlik
Zielona Góra – Toruń 50:40 P. Dudek

Częstochowa – Piła 51:39 A. Czaja
Łodź – Rzeszów 55:35 R. Miskowiak
Gdańsk – Daugavpils 53:37 M. Bogdanow
Krosno – Kraków 51:39 S. Łogaczow
Rawicz – Bydgoszcz 37:53 A. Kudriaszow
kibic

Awatar użytkownika
zbylpowrócił
Posty: 192
Rejestracja: 24 lut 2015, 17:46

16 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: zbylpowrócił »

Gorzów – Wrocław 54:36 (B. Zmarzlik)
Zielona Góra – Toruń 49:41 (P. Protasiewicz)

Częstochowa – Piła 49:41 (A. Czaja)
Łodź – Rzeszów 53:37 (D. Lampart)
Gdańsk – Daugavpils 47:43 (A. Lebiediew)
Krosno – Kraków 42:48 (S. Łogaczow)
Rawicz – Bydgoszcz 35:55 (A. Kudriaszow)

DeCo
Posty: 574
Rejestracja: 22 lip 2009, 22:07
Lokalizacja: Tarnów

16 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: DeCo »

Gorzów – Wrocław 54:36 B. Zmarzlik
Zielona Góra – Toruń 51:39 J. Doyle

Częstochowa – Piła 51:39 S.Ułamek
Łodź – Rzeszów 54:36 R. Miśkowiak
Gdańsk – Daugavpils 49:41 M. Zettrestroem
Krosno – Kraków 48:42 S. Łogaczow
Rawicz – Bydgoszcz 36:54 A. Kudriaszow

mamal
Posty: 312
Rejestracja: 26 sie 2009, 13:20
Lokalizacja: Tarnów

16 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: mamal »

Gorzów – Wrocław 52:38 Tai Woffinden
Zielona Góra – Toruń 52:38 Patryk Dudek

Częstochowa – Piła 53:37 Nikolai Klindt
Łodź – Rzeszów 55:35 Robert Miśkowiak
Gdańsk – Daugavpils 54:36 Oskar Fajfer
Krosno – Kraków 51:39 Siergiej Łogaczow
Rawicz – Bydgoszcz 38:52 Oskar Gollob

Misiek.
Posty: 254
Rejestracja: 24 paź 2014, 15:21

16 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: Misiek. »

Gorzów – Wrocław 54 - 36 B. Zmarzlik

Łodź – Rzeszów 53 - 37 T. Lahti
Gdańsk – Daugavpils 52 - 38 O. Fajfer
Krosno – Kraków 49 - 41 S. Łogaczow
Rawicz – Bydgoszcz 35 - 55 O. Gollob

Awatar użytkownika
fox
Posty: 1490
Rejestracja: 22 lip 2009, 22:14
Lokalizacja: z krwi i kości

16 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: fox »

Gorzów – Wrocław 53-37 Zmarzlik
Zielona Góra – Toruń 51-39 Dudek

Częstochowa – Piła 55-35 Ułamek
Łodź – Rzeszów 54-36 Miśkowiak
Gdańsk – Daugavpils 52-38 Bogdanov
Krosno – Kraków 50-40 Łogaczow
Rawicz – Bydgoszcz 34-56 O. Gollob

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 2924
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

16 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: kaka »

Gorzów – Wrocław 55:35 (Bartosz Zmarzlik)
Zielona Góra – Toruń 51:39 (Patryk Dudek)

Częstochowa – Piła 52:38 (Sebastian Ułamek)
Łodź – Rzeszów 54:36 (Robert Miśkowiak)
Gdańsk – Daugavpils 52:38 (Magnus Zettrestroem)
Krosno – Kraków 49:41 (Siergiej Łogaczow)
Rawicz – Bydgoszcz 37:53 (Oskar Gollob)

Awatar użytkownika
Zbiru
Moderator
Posty: 2350
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:37
Lokalizacja: Tarnów

16 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: Zbiru »

Gorzów – Wrocław 53-37, Bartosz Zmarzlik
Zielona Góra – Toruń 50-40, Piotr Protasiewicz

Częstochowa – Piła 54-36, Sebastian Ułamek
Łódź – Rzeszów 61-29, Robert Miśkowiak
Gdańsk – Daugavpils 53-37, Oskar Fajfer
Krosno – Kraków 50-40, Siergiej Łogaczow
Rawicz – Bydgoszcz 38-52, Oskar Ajtner-Gollob
UNIA TARNÓW 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 2016

Awatar użytkownika
fox
Posty: 1490
Rejestracja: 22 lip 2009, 22:14
Lokalizacja: z krwi i kości

16 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: fox »

Łódź -Rzeszów 67-23 Bober

Awatar użytkownika
Aris
Posty: 166
Rejestracja: 09 maja 2012, 12:00
Lokalizacja: Tarnów

16 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: Aris »

Gorzów – Wrocław - 56-34 (Tai Woffinden)
Zielona Góra – Toruń - 52-38 (Jason Doyle)

Częstochowa – Piła 50-40 (Sebastian Ułamekj)
Łodź – Rzeszów - 55-35 (Robert Miśkowiak)
Gdańsk – Daugavpils - 52-38 (Andrzej Lebiediew)
Krosno – Kraków - 48-42 (Siergiej Łogaczow)
Rawicz – Bydgoszcz - 34-56 (Oskar Gollob)

Misiek.
Posty: 254
Rejestracja: 24 paź 2014, 15:21

16 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: Misiek. »

Łodź – Rzeszów 60 - 30 T. Lahti

Awatar użytkownika
Zniesmaczony_UT
Posty: 775
Rejestracja: 15 lis 2011, 22:48
Lokalizacja: Wimbledon_UK

16 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: Zniesmaczony_UT »

Gorzów – Wrocław 54:36 (B.Zmarzlik)
Zielona Góra – Toruń 51:39 (P.Protasiewicz)

Częstochowa – Piła 52:38 (N.Klindt)
Łodź – Rzeszów 55:35 (R.Miśkowiak)
Gdańsk – Daugavpils 52:38 (M.Zettrestroem)
Krosno – Kraków 49:41 (S.Łogaczow)
Rawicz – Bydgoszcz 38:52 (A.Kudriaszow)

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

16 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: WaluS »

Gorzów – Wrocław 52:38 – B. Zmarzlik
Zielona Góra – Toruń 50:40 – M. Vaculik

Częstochowa – Piła 50:40 – Mich. Szczepaniak
Łodź – Rzeszów 59:31 – R. Miśkowiak
Gdańsk – Daugavpils 52:38 – A. Lebiediew
Krosno – Kraków 49:41 – S. Łogaczow
Rawicz – Bydgoszcz 35:55 – A. Gomólski

Zablokowany