14 kolejka EŻ, PLŻ

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

14 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: WaluS »

14 kolejka EŻ, PLŻ.

Typujemy do dnia 21 sierpnia do godziny 13:45

Toruń - Grudziądz
Rybnik - Gorzów

Zielona Góra - Tarnów - 25 sierpnia godz. 19:30
Leszno - Wrocław

Częstochowa - Gdańsk
- 3 września godz. 15:00.
Daugavpils - Kraków
Rzeszów - Bydgoszcz
Piła - Krosno
Opole - Łódź
- 2 września godz. 17:00.


Proszę o wpisywanie drużyn w swoich typach w kolejności zgodnej, do tej zamieszczonej w zapowiedzi!
Typy wysłane po czasie nie będą liczone.
Proszę o dokładne sprawdzanie swoich typów (podawane wyniki) przed wysłaniem.

baks75
Posty: 864
Rejestracja: 20 maja 2011, 21:18
Lokalizacja: DT

14 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: baks75 »

Toruń - Grudziądz 50-40 (M. Vaculik)
Rybnik - Gorzów 42-48 (B. Zmarzlik)
Zielona Góra - Tarnów 52-38 (P. Protasiewicz)
Leszno - Wrocław 49-41 (T. Woffinden)

Częstochowa - Gdańsk 51-39 (s. Ułamek)
Daugavpils - Kraków 53-37 (Bogdanovs)
Rzeszów - Bydgoszcz 53-37 (B. Lampart)
Piła - Krosno 54-36 (M .Szczepaniak)
Opole - Łódź 33-57 ( H. Andersen)

KoNiK
Posty: 1524
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

14 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: KoNiK »

Toruń - Grudziądz 51:39 (Hancock)
Rybnik - Gorzów 47:43 (Laguta)
Zielona Góra - Tarnów 54:36 (Dudek)
Leszno - Wrocław 49:41 (Kildemand)

Częstochowa - Gdańsk 52:38 (Ulamek)
Daugavpils - Kraków 53:37 (Lebiediew)
Rzeszów - Bydgoszcz 50:40 (Lampart)
Piła - Krosno 55:35 (Szczepaniak)
Opole - Łódź 32:58 (Miskowiak)

mamal
Posty: 312
Rejestracja: 26 sie 2009, 13:20
Lokalizacja: Tarnów

14 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: mamal »

Toruń - Grudziądz 54:36 C.Holder
Rybnik - Gorzów 40:50 G.Łaguta
Zielona Góra - Tarnów 50:40 J.Kołodziej
Leszno - Wrocław 43:47 T.Woffinden

Częstochowa - Gdańsk 54:36 S.Ułamek
Daugavpils - Kraków 52:38 J.Kylmaekorpi
Rzeszów - Bydgoszcz 57:33 D.Lampart
Piła - Krosno 56:34 M.Szczepaniak
Opole - Łódź 35:55 R.Miśkowiak

baks75
Posty: 864
Rejestracja: 20 maja 2011, 21:18
Lokalizacja: DT

14 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: baks75 »

Toruń - Grudziądz 52-38 (H. Holder)
Leszno - Wrocław 48-42 (T. Woffinden)

Częstochowa - Gdańsk 53-37 (S. Ułamek)
Rzeszów - Bydgoszcz 54-36 (K. Baran)
Opole - Łódź 32-58 (R. Miskowiak)

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2437
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

14 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: konri »

Toruń - Grudziądz 53-37 (Martin Vaculik)
Rybnik - Gorzów 46-44 (Bartosz Zmarzlik)
Zielona Góra - Tarnów 56-34 (Patryk Dudek)
Leszno - Wrocław 49-41 (Tai Woffinden)

Częstochowa - Gdańsk 50-40 (Sebastian Ułamek)
Daugavpils - Kraków 52-38 (Andrzej Lebiediew)
Rzeszów - Bydgoszcz 54-36 (Dawid Lampart)
Piła - Krosno 53-37 (Michał Szczepaniak)
Opole - Łódź 31-59 (Robert Miśkowiak)

Pytek
Posty: 857
Rejestracja: 23 lip 2009, 1:36
Lokalizacja: Tarnow/Chicago

14 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: Pytek »

Toruń - Grudziądz 52:38 (G. Hancock)
Rybnik - Gorzów 47:43 (B. Zmarzlik)
Zielona Góra - Tarnów 57:33 (P. Dudek)
Leszno - Wrocław 47:43 (T. Woffinden)

Częstochowa - Gdańsk 50:40 (S. Ułamek)
Daugavpils - Kraków 52:38 (J. Kylmaekorpi)
Rzeszów - Bydgoszcz 55:35 (D. Lampart)
Piła - Krosno 56:34 (Mi .Szczepaniak)
Opole - Łódź 36:54 (R. Miskowiak)

Awatar użytkownika
Lizard King
Posty: 1414
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:01
Lokalizacja: Ilkeston/Derby

14 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: Lizard King »

Toruń - Grudziądz. 55:35 Greg Hancock
Rybnik - Gorzów 47:43 Grigorij Laguta
Zielona Góra - Tarnów 57:33 Patryk Dudek
Leszno - Wrocław 52:38 Tai Woffinden

Częstochowa - Gdańsk. 52:38 Sebastian Ulamek
Daugavpils - Kraków 55:35 Andrzej Lebiediew
Rzeszów - Bydgoszcz 53:37 Dawid Lampart
Piła - Krosno 58:32 Michal Szczepaniak
Opole - Łódź 32:58 Robert Miskowiak
"Jebać rzeszów"-Paulo Cohelo

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator
Posty: 5105
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

14 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: PrzemczaN »

Toruń - Grudziądz. 52:38 Greg Hancock
Rybnik - Gorzów 47:43 Grigorij Laguta
Zielona Góra - Tarnów 59:31 Patryk Dudek
Leszno - Wrocław 52:38 Tai Woffinden

Częstochowa - Gdańsk. 54:36 Sebastian Ulamek
Daugavpils - Kraków 55:35 Maksim Bogdanow
Rzeszów - Bydgoszcz 53:37 Dawid Lampart
Piła - Krosno 58:32 Michal Szczepaniak
Opole - Łódź 34:56 Robert Miskowiak
ŻLF: 2019

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 2924
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

14 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: kaka »

Toruń - Grudziądz 54:36 (Greg Hancock)
Rybnik - Gorzów 43:47 (Grigorij Łaguta)
Zielona Góra - Tarnów 58:32 (Patryk Dudek)
Leszno - Wrocław 51:39 (Tai Woffinden)

Częstochowa - Gdańsk 55:35 (Sebastian Ułamek)
Daugavpils - Kraków 54:36 (Andrzej Lebiediew)
Rzeszów - Bydgoszcz 53:37 (Dawid Lampart)
Piła - Krosno 57:33 (Michał Szczepaniak)
Opole - Łódź 33:57 (Robert Miśkowiak)

popo
Posty: 302
Rejestracja: 06 cze 2010, 21:32

14 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: popo »

Toruń - Grudziądz 53-37 G. Hancock
Rybnik - Gorzów 47-43 B. Zmarzlik
Zielona Góra - Tarnów 58-32 P. Protasiewicz
Leszno - Wrocław 49-41 T. Woffinden

Częstochowa - Gdańsk 50-40 S. Ułamek
Daugavpils - Kraków 55-35 M. Bogdanovs
Rzeszów - Bydgoszcz 54-36 D. Lampart
Piła - Krosno 56-34 M .Szczepaniak
Opole - Łódź 37-54 H. Andersen
kibic

popo
Posty: 302
Rejestracja: 06 cze 2010, 21:32

14 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: popo »

Opole - Łódź 36-54 H. Andersen
kibic

Rafi
Posty: 961
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:23
Lokalizacja: Tarnow

14 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: Rafi »

Toruń - Grudziądz 55-35 Hancock
Rybnik - Gorzów 42-48 N.K.Iversen
Zielona Góra - Tarnów 54-36 Bjerre
Leszno - Wrocław 50-40 Woffinden

Częstochowa - Gdańsk 49-41 Klindt
Daugavpils - Kraków 41-49 Lebiediev
Rzeszów - Bydgoszcz 52-38 Baran
Piła - Krosno 56-34 Kościuch
Opole - Łódź 38-52 Miesiąc

Misiek.
Posty: 254
Rejestracja: 24 paź 2014, 15:21

14 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: Misiek. »

Toruń - Grudziądz 53-37 G. Hancock
Rybnik - Gorzów 43 - 47 G. Łaguta
Zielona Góra - Tarnów 53-37 P. Protasiewicz
Leszno - Wrocław 47 - 43 T. Woffinden

Częstochowa - Gdańsk 50 - 40 S. Ułamek
Daugavpils - Kraków 53-37 A. Lebiediew
Rzeszów - Bydgoszcz 55 - 35 D. Lampart
Piła - Krosno 52-38 M Szczepaniak
Opole - Łódź 33 - 57 H. Andersen

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5641
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

14 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: savage »

Toruń - Grudziądz 53-37 (Vaculik)
Rybnik - Gorzów 47-43 (Zmarzlik)
Zielona Góra - Tarnów 54-36 (Kołodziej)
Leszno - Wrocław 48-42 (Woffinden)

Częstochowa - Gdańsk 51-39 (Ułamek)
Daugavpils - Kraków 52-38 (Lebiedievs)
Rzeszów - Bydgoszcz 51-39 (Lampart)
Piła - Krosno 55-35 (Szczepaniak)
Opole - Łódź 35-55 (Miśkowiak)
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
Zniesmaczony_UT
Posty: 775
Rejestracja: 15 lis 2011, 22:48
Lokalizacja: Wimbledon_UK

14 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: Zniesmaczony_UT »

Toruń - Grudziądz 51:39 (M.Vaculik)
Rybnik - Gorzów 42:48 (B.Zmarzlik)
Zielona Góra - Tarnów 57:33 (J.Doyle)
Leszno - Wrocław 49:41 (T.Woffinden)

Częstochowa - Gdańsk 52:38 (S.Ułamek)
Daugavpils - Kraków 53:37 (A.Lebiediew)
Rzeszów - Bydgoszcz 52:38 (D.Lampart)
Piła - Krosno 55:35 (Michał.Szczepaniak)
Opole - Łódź 33:57 (R.Miśkowiak)

Awatar użytkownika
zbylpowrócił
Posty: 192
Rejestracja: 24 lut 2015, 17:46

14 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: zbylpowrócił »

Toruń - Grudziądz 52-38 (M. Vaculik)
Rybnik - Gorzów 40-50 (B. Zmarzlik)
Zielona Góra - Tarnów 55-35 (J. Kołodziej)
Leszno - Wrocław 47-43 (T. Woffinden)

Częstochowa - Gdańsk 51-39 (s. Ułamek)
Daugavpils - Kraków 54-36 (Bogdanovs)
Rzeszów - Bydgoszcz 53-37 (D. Lampart)
Piła - Krosno 56-34 (M .Szczepaniak)
Opole - Łódź 34-56 ( H. Andersen)

Awatar użytkownika
Zbiru
Moderator
Posty: 2350
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:37
Lokalizacja: Tarnów

14 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: Zbiru »

Toruń - Grudziądz 52-38, Martin Vaculik
Rybnik - Gorzów 43-47, Grigorij Łaguta
Zielona Góra - Tarnów 57-33, Jason Doyle
Leszno - Wrocław 50-40, Tai Woffinden

Częstochowa - Gdańsk 53-37, Sebastian Ułamek
Daugavpils - Kraków 57-33, Maksim Bogdanow
Rzeszów - Bydgoszcz 55-35, Dawid Lampart
Piła - Krosno 58-32, Michał Szczepaniak
Opole - Łódź 35-55, Robert Miśkowiak
UNIA TARNÓW 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 2016

Awatar użytkownika
Aris
Posty: 166
Rejestracja: 09 maja 2012, 12:00
Lokalizacja: Tarnów

14 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: Aris »

Toruń - Grudziądz - 53-37 (Greg Hancock)
Rybnik - Gorzów - 40-50 (Bartosz Zmarzlik)
Zielona Góra - Tarnów - 58-32 (Jason Doyle)
Leszno - Wrocław - 51-39 (Tai Woffinden)

Częstochowa - Gdańsk - 50-40 (Sebastian Ułamek)
Daugavpils - Kraków - 52-38 (Robert Miśkowiak)
Rzeszów - Bydgoszcz - 54-36 (Dawid Lampart)
Piła - Krosno - 55-35 (Michał Szczepaniak)
Opole - Łódź - 35-55 (Joonas Kylmaekorpi)

Awatar użytkownika
fox
Posty: 1490
Rejestracja: 22 lip 2009, 22:14
Lokalizacja: z krwi i kości

14 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: fox »

Toruń - Grudziądz 51-39 Hancock
Rybnik - Gorzów 47-43 Holta
Zielona Góra - Tarnów 59-31 Dudek
Leszno - Wrocław 46-44 Woffinden

Częstochowa - Gdańsk 51-39 Ułamek
Daugavpils - Kraków 52-38 Bogdanov
Rzeszów - Bydgoszcz 53-37 Lampart
Piła - Krosno 56-34 Szczepaniak
Opole - Łódź 39-51 Miśkowiak

Awatar użytkownika
Aris
Posty: 166
Rejestracja: 09 maja 2012, 12:00
Lokalizacja: Tarnów

14 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: Aris »

Daugavpils - Kraków - 52-38 (Joonas Kylmaekorpi)
Opole - Łódź - 35-55 (Robert Miśkowiak)

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

14 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: WaluS »

Toruń – Grudziądz 54:36 – M. Vaculik
Rybnik – Górzów 42:48 – G. Łaguta
Zielona Góra – Tarnów 56:34 – J. Doyle
Leszno – Wrocław 48:42 – T. Woffinden

Częstochowa – Gdańsk 51:39 – S. Ułamek
Daugavpils – Kraków 54:36 – J. Kylmaekorpi
Rzeszów – Bydgoszcz 53:37 – D. Lampart
Piła – Krosno 55:35 – M. Szczepaniak
Opole – Łódź 34:56 – P. Miesiąc

DeCo
Posty: 574
Rejestracja: 22 lip 2009, 22:07
Lokalizacja: Tarnów

14 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: DeCo »

Toruń – Grudziądz 53:37 G.Hancock
Rybnik – Górzów 43:47 G. Łaguta
Zielona Góra – Tarnów 57:33 P.Dudek
Leszno – Wrocław 49:41 T. Woffinden

Częstochowa – Gdańsk 52:38 S. Ułamek
Daugavpils – Kraków 54:36 J. Kylmaekorpi
Rzeszów – Bydgoszcz 54:36 D. Lampart
Piła – Krosno 54:36 M. Szczepaniak
Opole – Łódź 35:55 R. Miśkowiak

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

14 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: WaluS »

Można typować lub zmieniać typy odwołanego spotkania EŻ, do 25 sierpnia do godziny 19:30

Zielona Góra - Tarnów


Można typować lub zmieniać typy do 2 września do godziny 17:00

Opole - Łódź


Można typować lub zmieniać typy do 3 września do godziny 15:00

Częstochowa - Gdańsk

Typy wysłane po wyznaczonym czasie nie będą brane pod uwagę przy podliczaniu punktów 14 kolejki EŻ, PLŻ.

baks75
Posty: 864
Rejestracja: 20 maja 2011, 21:18
Lokalizacja: DT

14 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: baks75 »

Opole - Łódź 31-59 ( R. Miskowiak)
Częstochowa - Gdańsk 52-38 (S. Ułamek}

Zablokowany