10 kolejka EŻ, PLŻ.

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

10 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: WaluS »

10 kolejka EŻ, PLŻ - 26 czerwca 2016 r.

Typujemy do dnia 26 czerwca do godziny 13:45.

Gorzów - Tarnów
Wrocław - Grudziądz
Toruń - Leszno
Rybnik - Zielona Góra
- 17 lipca

Krosno - Gdańsk
Bydgoszcz - Łódź
Kraków - Częstochowa
Daugavpils - Piła
Rawicz - Rzeszów


Godzina zakończenia typowania może zostać zmieniona.

Proszę o wpisywanie drużyn w swoich typach w kolejności zgodnej, do tej zamieszczonej w zapowiedzi!
Typy wysłane po czasie nie będą liczone.
Proszę o dokładne sprawdzanie swoich typów (podawane wyniki) przed wysłaniem.

KoNiK
Posty: 1524
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

10 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: KoNiK »

Gorzów - Tarnów 59:31 (Zmarzlik)
Wrocław - Grudziądz 48:42 (Woffinden)
Toruń - Leszno 50:40 (Sajfudinov)
Rybnik - Zielona Góra 43:47 (Laguta)

Krosno - Gdańsk 47:43 (Gafurow)
Bydgoszcz - Łódź 42:48 (Andersen)
Kraków - Częstochowa 43:47 (Masters)
Daugavpils - Piła 49:41 (Kylmaekorpi)
Rawicz - Rzeszów 39:51 (Lampart)

baks75
Posty: 864
Rejestracja: 20 maja 2011, 21:18
Lokalizacja: DT

10 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: baks75 »

Gorzów - Tarnów 57:33 (B. Zmarzlik)
Wrocław - Grudziądz 50:40 (T. Woffinden)
Toruń - Leszno 50:40 (N. Pedersen)
Rybnik - Zielona Góra 47:43 (G. Laguta)

Krosno - Gdańsk 47:43 (R. Gafurov)
Bydgoszcz - Łódź 42:48 (H. Andersen)
Kraków - Częstochowa 47:43 (S. Masters)
Daugavpils - Piła 53:37 (J. Kylmaekorpi)
Rawicz - Rzeszów 39:51 (D. Lampart)

Rafi
Posty: 961
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:23
Lokalizacja: Tarnow

10 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: Rafi »

Gorzów - Tarnów 60-30 Zmarzlik
Wrocław - Grudziądz 50-40 Woffinden
Toruń - Leszno 53-37 Hancock
Rybnik - Zielona Góra 43-47 G.Łaguta

Krosno - Gdańsk 43-47 M.Jabłoński
Bydgoszcz - Łódź 42-48 Kudriaszow
Kraków - Częstochowa 49-41 Walasek
Daugavpils - Piła 52-38 Lebiediev
Rawicz - Rzeszów 35-55 Lampard

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2988
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

10 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: Yoda »

Gorzów - Tarnów 54:36 (B. Zmarzlik)
Wrocław - Grudziądz 44:46 (T. Woffinden)
Toruń - Leszno 52:38 (P. Przedpełski)
Rybnik - Zielona Góra 49:41 (P. Dudek)

Krosno - Gdańsk 42:48 (R. Gafurow)
Bydgoszcz - Łódź 48:42 (W. Kułakow)
Kraków - Częstochowa 49:41 (G. Walasek)
Daugavpils - Piła 53:37 (J. Kylmaekorpi)
Rawicz - Rzeszów 36:54 (D. Lampart)

Kibic UT
Posty: 2155
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

10 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: Kibic UT »

Gorzów - Tarnów 53-37 Janusz Kołodziej
Wrocław - Grudziądz 50-40 Tai Woffinden
Toruń - Leszno 48-42 Chris Holder
Rybnik - Zielona Góra 44-46 Grigorij Łaguta

Krosno - Gdańsk 46-44 Mirosław Jabłoński
Bydgoszcz - Łódź 41-49 Tomasz Gapiński
Kraków - Częstochowa 47-43 Grzegorz Walasek
Daugavpils - Piła 52-38 Wadim Tarasienko
Rawicz - Rzeszów 30-60 Dawid Lampart
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 2924
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

10 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: kaka »

Gorzów - Tarnów 59:31 (Bartosz Zmarzlik)
Wrocław - Grudziądz 53:37 (Tai Woffinden)
Toruń - Leszno 48:42 (Greg Hancock)
Rybnik - Zielona Góra 42:48 (Grigorij Łaguta)

Krosno - Gdańsk 38:52 (Linus Sundstroem)
Bydgoszcz - Łódź 42:48 (Hans Andersen)
Kraków - Częstochowa 50:40 (Grzegorz Walasek)
Daugavpils - Piła 54:36 (Andrzej Lebiediew)
Rawicz - Rzeszów 30:60 (Dawid Lampart)

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2437
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

10 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: konri »

Gorzów - Tarnów 60-30 (Bartosz Zmarzlik)
Wrocław - Grudziądz 50-40 (Tai Woffinden)
Toruń - Leszno 47-43 (Greg Hancock)
Rybnik - Zielona Góra 44-46 (Grigorij Łaguta)

Krosno - Gdańsk 40-50 (Linus Sundstroem)
Bydgoszcz - Łódź 43-47 (Hans Andersen)
Kraków - Częstochowa 49-41 (Sam Masters)
Daugavpils - Piła 55-35 (Andrzej Lebiediew)
Rawicz - Rzeszów 32-58 (Dawid Lampart)

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 2432
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

10 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: Greg-Tarnów »

Gorzów- Tarnów 62:28 Bartosz Zmarzlik
Wrocław- Grudziądz 50:40 Vaclav Milik
Toruń- Leszno 55:35 Martin Vaculik
Rybnik- Zielona Góra 42:48 Patryk Dudek

Krosno - Gdańsk 48:42 Ernest Koza
Bydgoszcz - Łódź 46:44 Andrey Kudriashov
Kraków - Częstochowa 49:41 Sam Masters
Daugavpils - Piła 60:30 Joonas Kylmaekorpi
Rawicz - Rzeszów 35:55 Dawid Lampart

Misiek.
Posty: 254
Rejestracja: 24 paź 2014, 15:21

10 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: Misiek. »

Gorzów - Tarnów 55-35 J. Kołodziej
Wrocław - Grudziądz 47-43 T. Woffinden
Toruń - Leszno 50-40 G. Hancock
Rybnik - Zielona Góra 43-47 G. Łaguta

Krosno - Gdańsk 43-47 M. Jabłoński
Bydgoszcz - Łódź 47-43 H. Andersen
Kraków - Częstochowa 49-41 G. Walasek
Daugavpils - Piła 53-37 A. Lebiediew
Rawicz - Rzeszów 32-58 D. Lampart

Pytek
Posty: 857
Rejestracja: 23 lip 2009, 1:36
Lokalizacja: Tarnow/Chicago

10 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: Pytek »

Gorzów - Tarnów 58:32 (B. Zmarzlik)
Wrocław - Grudziądz 51:49 (T. Woffinden)
Toruń - Leszno 48:42 (G. Hancock)
Rybnik - Zielona Góra 42:48 (G. Łaguta)

Krosno - Gdańsk 46:44 (M. Jablonski)
Bydgoszcz - Łódź 41:49 (R. Miskowiak)
Kraków - Częstochowa 49:41 (D. Jeleniewski)
Daugavpils - Piła 53:37 (J. Kylmaekorpi)
Rawicz - Rzeszów 37:53 (D. Lampart)

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator
Posty: 5105
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

10 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: PrzemczaN »

Gorzów - Tarnów 60-30 (Bartosz Zmarzlik)
Wrocław - Grudziądz 51-39 (Tai Woffinden)
Toruń - Leszno 48-42 (Greg Hancock)
Rybnik - Zielona Góra 42-48 (Grigorij Łaguta)

Krosno - Gdańsk 43-47 (Mirosław Jabłoński)
Bydgoszcz - Łódź 43-47 (Robert MIśkowiak)
Kraków - Częstochowa 49-41 (Sam Masters)
Daugavpils - Piła 53-37 (Joonas Kylmaekorpi)
Rawicz - Rzeszów 36-54 (Adrian Gomólski)
ŻLF: 2019

popo
Posty: 302
Rejestracja: 06 cze 2010, 21:32

10 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: popo »

Gorzów - Tarnów 57:33 (B. Zmarzlik)
Wrocław - Grudziądz 51:39 (T. Woffinden)
Toruń - Leszno 51:39 (M. Vaculik)
Rybnik - Zielona Góra 47:43 (G. Laguta)

Krosno - Gdańsk 47:43 (M. Jabłoński)
Bydgoszcz - Łódź 42:48 (H. Andersen)
Kraków - Częstochowa 47:43 (G. Walasek)
Daugavpils - Piła 52:38 (J. Kylmaekorpi)
Rawicz - Rzeszów 38:52 (D. Lampart)
kibic

Awatar użytkownika
fox
Posty: 1490
Rejestracja: 22 lip 2009, 22:14
Lokalizacja: z krwi i kości

10 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: fox »

Gorzów - Tarnów 55-35 B.Zmarzlik
Wrocław - Grudziądz 50-40 T.Woffinden
Toruń - Leszno 49-41 G.Hancock
Rybnik - Zielona Góra 43-47 G.Łaguta

Krosno - Gdańsk 46-44 M.Jabłoński
Bydgoszcz - Łódź 42-48 R.Miśkowiak
Kraków - Częstochowa 47-43 S.Masters
Daugavpils - Piła 53-37 M.Bogdanovs
Rawicz - Rzeszów 36-54 K.Baran

baks75
Posty: 864
Rejestracja: 20 maja 2011, 21:18
Lokalizacja: DT

10 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: baks75 »

Toruń - Leszno 48:42 (Greg Hancock)
Rybnik - Zielona Góra 43-47 (G.Łaguta)

Awatar użytkownika
zbylpowrócił
Posty: 192
Rejestracja: 24 lut 2015, 17:46

10 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: zbylpowrócił »

Gorzów - Tarnów 56:34 (J. Kołodziej)
Wrocław - Grudziądz 51:39 (T. Woffinden)
Toruń - Leszno 48:42 (G. Hancock)
Rybnik - Zielona Góra 41:49 (G. Łaguta)

Krosno - Gdańsk 43:47 (M. Jablonski)
Bydgoszcz - Łódź 42:48 (R. Miskowiak)
Kraków - Częstochowa 49:41 (D. Jeleniewski)
Daugavpils - Piła 55:35 (J. Kylmaekorpi)
Rawicz - Rzeszów 39:51 (D. Lampart)

mamal
Posty: 312
Rejestracja: 26 sie 2009, 13:20
Lokalizacja: Tarnów

10 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: mamal »

Gorzów - Tarnów 52:38 (J.Kołodziej)
Wrocław - Grudziądz 53:37 (T.Woffinden)
Toruń - Leszno 53:37 (C.Holder)
Rybnik - Zielona Góra 43:47 (P.Dudek)

Krosno - Gdańsk 49:41 (M. Jabloński)
Bydgoszcz - Łódź 41:49 (H.Andersen)
Kraków - Częstochowa 50:40 (G.Walasek)
Daugavpils - Piła 52:38 (J.Kylmaekorpi)
Rawicz - Rzeszów 41:49 (N.Porshing)

Awatar użytkownika
Lizard King
Posty: 1414
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:01
Lokalizacja: Ilkeston/Derby

10 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: Lizard King »

Gorzów - Tarnów 56:34 Janusz Kolodziej
Wrocław - Grudziądz 55:35 Tai Woffinden
Toruń - Leszno 53:37 Greg Hancock
Rybnik - Zielona Góra 43:47 Grigorij Laguta

Krosno - Gdańsk 46:44 Miroslaw Jablonski
Bydgoszcz - Łódź 43:47 Robert Miskowiak
Kraków - Częstochowa 49:41 Grzegorz Walasek
Daugavpils - Piła 57:33 Joonas Kylmaekorpi
Rawicz - Rzeszów 35:55 Dawid Lampart
"Jebać rzeszów"-Paulo Cohelo

Awatar użytkownika
Aris
Posty: 166
Rejestracja: 09 maja 2012, 12:00
Lokalizacja: Tarnów

10 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: Aris »

Gorzów - Tarnów - 60-30 (Bartosz Zmarzlik)
Wrocław - Grudziądz - 50-40 (Tai Woffinden)
Toruń - Leszno - 48-42 (Greg Hancock)
Rybnik - Zielona Góra - 43-47 (Grigorij Łaguta)

Krosno - Gdańsk - 47-43 (Mirosław Jabłoński)
Bydgoszcz - Łódź - 40-50 (Robert MIśkowiak)
Kraków - Częstochowa - 48-42 (Grzegorz Walasek)
Daugavpils - Piła - 52-38 (Joonas Kylmaekorpi)
Rawicz - Rzeszów - 36-54 (Dawid Lampart)

kanibal
Posty: 85
Rejestracja: 12 lut 2013, 8:08

10 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: kanibal »

Gorzów - Tarnów 56-34 Zmarzlik
Wrocław - Grudziądz 52-38 A.Laguta
Toruń - Leszno 48 - 42 Zengota
Rybnik - Zielona Góra 43 -47 G.Laguta

Krosno - Gdańsk 46 - 44 Jablonski
Bydgoszcz - Łódź 42 - 48 Miskowiak
Kraków - Częstochowa 47 - 43 Masters
Daugavpils - Piła 57 -33 Kylmaekorpi
Rawicz - Rzeszów 41 - 49 Baran

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

10 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: WaluS »

Gorzów - Tarnów 55:35 – J. Kołodziej
Wrocław – Grudziądz 52:38 – T. Woffinden
Toruń - Leszno 48:42 – G. Hancock
Rybnik - Zielona Góra 42:48 – G. Łaguta

Krosno – Gdańsk 48:42 – M. Jabłoński
Bydgoszcz – Łódź 40:50 – R. Miśkowiak
Kraków – Częstochowa 48:42 – S. Masters
Daugavpils - Piła 52:38 – J. Kylmaekorpi
Rawicz - Rzeszów 33:57 – A. Gomólski

DeCo
Posty: 574
Rejestracja: 22 lip 2009, 22:07
Lokalizacja: Tarnów

10 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: DeCo »

Gorzów - Tarnów 57:33 – J. Kołodziej
Wrocław – Grudziądz 51:39 – T. Woffinden
Toruń - Leszno 49:41 – Ch.Holder
Rybnik - Zielona Góra 44:46 – G. Łaguta

Krosno – Gdańsk 47:43 – M. Jabłoński
Bydgoszcz – Łódź 41:49 – R. Miśkowiak
Kraków – Częstochowa 47:43 – S.Masters
Daugavpils - Piła 54:36 – J. Kylmaekorpi
Rawicz - Rzeszów 36:54 – A. Gomólski

Matii Stok
Posty: 87
Rejestracja: 07 cze 2014, 15:29
Lokalizacja: Tarnów

10 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: Matii Stok »

Gorzów - Tarnów 56-34 J. Kołodziej
Wrocław - Grudziądz 51-39 T. Woffinden
Toruń - Leszno 49-41 G. Hancock
Rybnik - Zielona Góra 47-43 G. Łaguta

Krosno - Gdańsk 48-42 M. Jabłoński
Bydgoszcz - Łódź 42-48 H.Andersen
Kraków - Częstochowa 50-40Grzegorz Walasek
Daugavpils - Piła54-36Joonas Kylmaekorpi
Rawicz - Rzeszów 32-58 Dawid Lampart

Awatar użytkownika
Zbiru
Moderator
Posty: 2350
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:37
Lokalizacja: Tarnów

10 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: Zbiru »

Gorzów - Tarnów 56-34, Bartosz Zmarzlik
Wrocław - Grudziądz 50-40, Tai Woffinden
Toruń - Leszno 49-41, Greg Hancock
Rybnik - Zielona Góra 47-43, Grigorj Łaguta

Krosno - Gdańsk 47-43, Mirosław Jabłoński
Bydgoszcz - Łódź 37-53, Robert Miśkowiak
Kraków - Częstochowa 48-42, Patrick Hougaard
Daugavpils - Piła 53-37, Joonas Kylmaekorpi
Rawicz - Rzeszów 41-49, Dawid Lampart
UNIA TARNÓW 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 2016

Awatar użytkownika
Zniesmaczony_UT
Posty: 775
Rejestracja: 15 lis 2011, 22:48
Lokalizacja: Wimbledon_UK

10 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: Zniesmaczony_UT »

Gorzów - Tarnów 58:32 (B.Zmarzlik)
Wroclaw - Grudziadz 51:39 (T.Woffinden)
Torun - Leszno 48:42 (Ch.Holder)
Rybnik - Zielona Góra 42:48 (G.Laguta)

Krosno - Gdansk 47:43 (M.Jablonski)
Bydgoszcz - Lódz 42:48 (R.Miskowiak)
Kraków - Czestochowa 49:41 (G.Walasek)
Daugavpils - Pila 55:35 (J.Kylmaekorpi)
Rawicz - Rzeszów 33:57 (D.Lampart)

Zablokowany