9 kolejka EŻ, PLŻ

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

9 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: WaluS »

9 kolejka EŻ, PLŻ - 19 czerwca 2016 r.

Typujemy do dnia 19 czerwca do godziny 13:45.

Grudziądz – Gorzów
Zielona Góra – Toruń
Leszno – Tarnów
- 10 lipca godz. 17:00

Rybnik - Wrocław - 7 lipiec godz. 19:00

Częstochowa – Daugavpils
Łódź – Kraków
Gdańsk – Bydgoszcz
Piła – Rzeszów
Opole – Krosno



Godzina zakończenia typowania może zostać zmieniona.

Proszę o wpisywanie drużyn w swoich typach w kolejności zgodnej, do tej zamieszczonej w zapowiedzi!
Typy wysłane po czasie nie będą liczone.
Proszę o dokładne sprawdzanie swoich typów (podawane wyniki) przed wysłaniem.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 2430
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

9 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: Greg-Tarnów »

Grudziądz – Gorzów 48:42 Tomasz Gollob
Zielona Góra – Toruń 46:44 Patryk Dudek
Leszno – Tarnów 50:40 Janusz Kołodziej
Rybnik – Wrocław 49:41 Grigorij Łaguta

Częstochowa – Daugavpils 43:47 Joonas Kylmaekorpi
Łódź – Kraków 53:37 Hans Andersen
Gdańsk – Bydgoszcz 52:38 Linus Sundstroem
Piła – Rzeszów 49:41 Dawid Lampart
Opole – Krosno 46:44 Paweł Miesiąc

KoNiK
Posty: 1524
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

9 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: KoNiK »

Grudziądz – Gorzów 44:46 (Laguta)
Zielona Góra – Toruń 48:42 (Dudek)
Leszno – Tarnów 51:39 (Kolodziej)
Rybnik – Wrocław 48:42 (Laguta)

Częstochowa – Daugavpils 47:43 (Ulamek)
Łódź – Kraków 52:38 (Miskowiak)
Gdańsk – Bydgoszcz 54:36 (Gafurow)
Piła – Rzeszów 53:37 (Szczepaniak)
Opole – Krosno 49:41 (Jablonski)

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5640
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

9 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: savage »

Grudziądz – Gorzów 42-48 (Zmarzlik)
Zielona Góra – Toruń 43-47 (Hancock)
Leszno – Tarnów 53-37 (Kołodziej)
Rybnik – Wrocław - 49-41 (Woffinden)

Częstochowa – Daugavpils 40-50 (Lebiediev)
Łódź – Kraków 55-35 (Miśkowiak)
Gdańsk – Bydgoszcz 43-47 (Kudriaszow)
Piła – Rzeszów 49-41 (Szczepaniak)
Opole – Krosno 50-40 (Miesiąc)
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2436
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

9 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: konri »

Grudziądz – Gorzów 43-47 (Bartosz Zmarzlik)
Zielona Góra – Toruń 44-46 (Piotr Protasiewicz)
Leszno – Tarnów 54-36 (Janusz Kołodziej
Rybnik – Wrocław - 51-39 (Grigorij Łaguta

Częstochowa – Daugavpils 46-44 (Sebastian Ułamek)
Łódź – Kraków 53-37 (Hans Andersen)
Gdańsk – Bydgoszcz 48-42 (Linus Sundstroem)
Piła – Rzeszów 50-40 (Michał Szczepaniak)
Opole – Krosno 49-41 (Paweł Miesiąc)

Rafi
Posty: 961
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:23
Lokalizacja: Tarnow

9 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: Rafi »

Grudziądz – Gorzów 46-44 A.Łaguta
Zielona Góra – Toruń 43-47 P.Dudek
Leszno – Tarnów 55-35 J.Kołodziej
Rybnik – Wrocław - 7 lipca 43-47 G.Łaguta

Częstochowa – Daugavpils 48-42 J. Kylmaekorpi
Łódź – Kraków 50-40 R.Miśkowiak
Gdańsk – Bydgoszcz 53-37 R.Gafurov
Piła – Rzeszów 49-41 D.Lampard
Opole – Krosno 43-47 P.Miesiąc

baks75
Posty: 864
Rejestracja: 20 maja 2011, 21:18
Lokalizacja: DT

9 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: baks75 »

Grudziądz – Gorzów 43-47 (Bartosz Zmarzlik)
Zielona Góra – Toruń 44-46 (Piotr Protasiewicz)
Leszno – Tarnów 51-39 (Janusz Kołodziej)
Rybnik – Wrocław - 49-41 (Grigorij Łaguta)

Częstochowa – Daugavpils 46-44 (Sebastian Ułamek)
Łódź – Kraków 53-37 (R. Miskowiak)
Gdańsk – Bydgoszcz 48-42 (R. Gafurov)
Piła – Rzeszów 49-41 (Michał Szczepaniak)
Opole – Krosno 49-41 (Paweł Miesiąc)

Awatar użytkownika
shrek
Posty: 220
Rejestracja: 12 maja 2015, 11:30

9 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: shrek »

Grudziądz– Gorzów 43-47 (Bartosz Zmarzlik)
Zielona Góra – Toruń 46-44 (Dudek)
Leszno – Tarnów 55-35 (Janusz Kołodziej)
Rybnik – Wrocław - 50-40 (Grigorij Łaguta)

Częstochowa – Daugavpils 48-42 (Sebastian Ułamek)
Łódź – Kraków 58-32 (Jamróg)
Gdańsk – Bydgoszcz 50-40 (R. Gafurov)
Piła – Rzeszów 49-41 (Lampart)
Opole – Krosno 49-41 (Paweł Miesiąc)

Kibic UT
Posty: 2153
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

9 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: Kibic UT »

Grudziądz-Gorzów 48-42 Tomasz Gollob
Zielona Góra-Toruń 47-43 Patryk Dudek
Leszno-Tarnów 52-38 Janusz Kołodziej
Rybnik-Wrocław 50-40 Tai Woffinden

Częstochowa-Daugavpils 44-46 Fredrik Lindgren
Łódź-Kraków 48-42 Hans Andersen
Gdańsk-Bydgoszcz 49-41 Oskar Fajfer
Piła-Rzeszów 52-38 Dawid Lampart
Opole-Krosno 44-46 Paweł Miesiąc
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2987
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

9 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: Yoda »

Grudziądz – Gorzów 49:41 (Tomasz Gollob)
Zielona Góra – Toruń 42:48 (Patryk Dudek)
Leszno – Tarnów 55:35 (Grzegorz Zengota)
Rybnik – Wrocław 50:40 (Tai Woffinden)

Częstochowa – Daugavpils 49:41 (Andriej Lebiediev)
Łódź – Kraków 54:36 (Robert Miśkowiak)
Gdańsk – Bydgoszcz 54:36 (Renat Gafurow)
Piła – Rzeszów 51:39 (Bjarne Pedersen)
Opole – Krosno 41:49 (Marcin Rempała)

Pytek
Posty: 857
Rejestracja: 23 lip 2009, 1:36
Lokalizacja: Tarnow/Chicago

9 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: Pytek »

Grudziądz – Gorzów 43:47 (A. Laguta)
Zielona Góra – Toruń 48:42 (P. Dudek)
Leszno – Tarnów 53:37 (J. Kolodziej)
Rybnik – Wrocław 48:42 (T. Woffinden)

Częstochowa – Daugavpils 47:43 (J. Kylmeakorpi)
Łódź – Kraków 52:38 (R. Miśkowiak)
Gdańsk – Bydgoszcz 55:35 (R. Gafurow)
Piła – Rzeszów 48:42 (D. Lampart)
Opole – Krosno 47:43 (P. Miesiac)

Awatar użytkownika
zbylpowrócił
Posty: 192
Rejestracja: 24 lut 2015, 17:46

9 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: zbylpowrócił »

Grudziądz – Gorzów 42-48 A.Łaguta
Zielona Góra – Toruń 48-42 P.Dudek
Leszno – Tarnów 55-35 J.Kołodziej
Rybnik – Wrocław 47-43 T. Woffinden

Częstochowa – Daugavpils 47-43 J. Kylmaekorpi
Łódź – Kraków 51-39 R.Miśkowiak
Gdańsk – Bydgoszcz 53-37 R.Gafurov
Piła – Rzeszów 47-43 D.Lampard
Opole – Krosno 43-47 P.Miesiąc

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 2923
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

9 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: kaka »

Grudziądz – Gorzów 42:48 (Bartosz Zmarzlik)
Zielona Góra – Toruń 48:42 (Patryk Dudek)
Leszno – Tarnów 54:36 (Piotr Pawlicki)

Częstochowa – Daugavpils 41:49 (Joonas Kylmaekorpi)
Łódź – Kraków 49:41 (Grzegorz Walasek)
Gdańsk – Bydgoszcz 53:37 (Linus Sundstroem)
Piła – Rzeszów 52:38 (Michał Szczepaniak)
Opole – Krosno 42:48 (Paweł Miesiąc)

Rafi
Posty: 961
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:23
Lokalizacja: Tarnow

9 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: Rafi »

Zielona Góra - Toruń 48-42 P.Dudek

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator
Posty: 5105
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

9 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: PrzemczaN »

Grudziądz – Gorzów 42:48 (Bartosz Zmarzlik)
Zielona Góra – Toruń 49:41 (Patryk Dudek)
Leszno – Tarnów 57:33 (Janusz Kołodziej)

Częstochowa – Daugavpils 48:42 (Sebastian Ułamek)
Łódź – Kraków 51:39 (Robert Miśkowiak)
Gdańsk – Bydgoszcz 53:37 (Linus Sundstroem)
Piła – Rzeszów 52:38 (Michał Szczepaniak)
Opole – Krosno 42:48 (Paweł Miesiąc)
ŻLF: 2019

Awatar użytkownika
Zbiru
Moderator
Posty: 2350
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:37
Lokalizacja: Tarnów

9 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: Zbiru »

Grudziądz – Gorzów 42-48, Bartosz Zmarzlik
Zielona Góra – Toruń 47-43, Patryk Dudek
Leszno – Tarnów 55-35, Grzegorz Zengota
Rybnik – Wrocław 50-40, Tai Woffinden

Częstochowa – Daugavpils 47-43, Sebastian Ułamek
Łódź – Kraków 51-39, Robert Miśkowiak
Gdańsk – Bydgoszcz 54-36, Oskar Fajfer
Piła – Rzeszów 52-38, Michał Szczepaniak
Opole – Krosno 48-42, Mirosław Jabłoński
UNIA TARNÓW 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 2016

popo
Posty: 302
Rejestracja: 06 cze 2010, 21:32

9 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: popo »

Grudziądz – Gorzów 43:47 /A. Laguta/
Zielona Góra – Toruń 48:42 /P. Dudek/
Leszno – Tarnów 54:36 /E. Sajfutdinow/
Rybnik – Wrocław 50:40 /G. Łaguta/

Częstochowa – Daugavpils 47:43 /S. Ułamek/
Łódź – Kraków 53:37 /H. Andersen/
Gdańsk – Bydgoszcz 55:35 /L, Sundstroem/
Piła – Rzeszów 49:41 /W. Tarasienko/
Opole – Krosno 48:42 /M. Jabłoński/
kibic

baks75
Posty: 864
Rejestracja: 20 maja 2011, 21:18
Lokalizacja: DT

9 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: baks75 »

Zielona Góra – Toruń 49:41 (Patryk Dudek)

Awatar użytkownika
fox
Posty: 1490
Rejestracja: 22 lip 2009, 22:14
Lokalizacja: z krwi i kości

9 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: fox »

Grudziądz – Gorzów 42-48 A. Łaguta
Zielona Góra – Toruń 43-47 P. Dudek
Leszno – Tarnów 51-39 J. Kołodziej
Rybnik – Wrocław 49-41 G. Łaguta

Częstochowa – Daugavpils 49-41 S. Ułamek
Łódź – Kraków 54-36 R. Miśkowiak
Gdańsk – Bydgoszcz 55-35 O. Fajfer
Piła – Rzeszów 53-37 N. Kościuch
Opole – Krosno 47-43 V. Grobauer

Awatar użytkownika
Lizard King
Posty: 1414
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:01
Lokalizacja: Ilkeston/Derby

9 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: Lizard King »

Grudziądz – Gorzów 46:44 Artiom Laguta
Zielona Góra – Toruń 50:40 Patryk Dudek
Leszno – Tarnów 55:35 Janusz Kolodziej
Rybnik – Wrocław 52:38 Grigorij Laguta

Częstochowa – Daugavpils 47:43 Sebastian Ulamek
Łódź – Kraków 54:36 Robert Miskowiak
Gdańsk – Bydgoszcz 53:37 Linus Sundstroem
Piła – Rzeszów 43:47 Scott Nicholls
Opole – Krosno 45:45 Miroslaw Jablonski
"Jebać rzeszów"-Paulo Cohelo

kanibal
Posty: 85
Rejestracja: 12 lut 2013, 8:08

9 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: kanibal »

Grudziądz – Gorzów 43-47 Gollob
Zielona Góra – Toruń 45-45 Dudek
Leszno – Tarnów 44-46 Kolodziej
Rybnik -Wroclaw 44-46 Woffinden

Częstochowa – Daugavpils 49-41 Ulamek
Łódź – Kraków 56-34 Andersen
Gdańsk – Bydgoszcz Gafurow
Piła – Rzeszów 50-40 Lampart
Opole – Krosno 51-49 Rempala

KoNiK
Posty: 1524
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

9 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: KoNiK »

Leszno - Tarnow 55:35 (Kolodziej)

Pila - Rzeszow 55:35 (Szczepaniak)

Awatar użytkownika
Aris
Posty: 166
Rejestracja: 09 maja 2012, 12:00
Lokalizacja: Tarnów

9 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: Aris »

Grudziądz – Gorzów - 40-50 (Bartosz Zmarzlik)
Zielona Góra – Toruń - 47-43 (Patryk Dudek)
Leszno – Tarnów - 57-33 (Janusz Kołodziej)
Rybnik – Wrocław - 50-40 (Grigorij Łaguta))

Częstochowa – Daugavpils - 47-43 (Joonas Kylmaekorpi)
Łódź – Kraków - 54-36 (Robert Miśkowiak)
Gdańsk – Bydgoszcz - 55-35 (Renat Gafurow)
Piła – Rzeszów - 51-39 (Michał Szczepaniak)
Opole – Krosno - 47-43 (Paweł Miesiąc)

Misiek.
Posty: 254
Rejestracja: 24 paź 2014, 15:21

9 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: Misiek. »

Grudziądz – Gorzów 47-43 B. Zmarzlik
Zielona Góra – Toruń 42-48 P. Dudek
Leszno – Tarnów 50-40 J. Kołodziej
Rybnik – Wrocław - 7 lipca

Częstochowa – Daugavpils 43-47 A. Lebiediev
Łódź – Kraków 49-41 R. Miśkowiak
Gdańsk – Bydgoszcz 51-39 R. Gafurow
Piła – Rzeszów 50-40 Mi. Szczepaniak
Opole – Krosno 48-42 P, Miesiąc

DeCo
Posty: 574
Rejestracja: 22 lip 2009, 22:07
Lokalizacja: Tarnów

9 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: DeCo »

Grudziądz – Gorzów 43:47, Bartosz Zmarzlik
Zielona Góra – Toruń 50:40, Patryk Dudek
Leszno – Tarnów 58:32, Janusz Kołodziej
Rybnik – Wrocław 50:40, Grigorij Łaguta

Częstochowa – Daugavpils 48:42, Sebastian Ułamek
Łódź – Kraków 52:38, Robert Miśkowiak
Gdańsk – Bydgoszcz 55:35, Renat Gafurow
Piła – Rzeszów 50:40, Michał Szczepaniak
Opole – Krosno 48:42, Paweł Miesiąc

Zablokowany