8 kolejka EŻ, PLŻ.

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

8 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: WaluS »

8 kolejka EZ, PLŻ - 5 czerwca 2016 r.

Typujemy do dnia 5 czerwca do godziny 13:45.

Toruń – Rybnik
Wrocław – Zielona Góra
Tarnów – Grudziądz
Gorzów – Leszno

Rzeszów – Częstochowa
Rawicz – Piła
Bydgoszcz – Krosno
Kraków – Gdańsk
Daugavpils – Łódź


Proszę o wpisywanie drużyn w swoich typach w kolejności zgodnej, do tej zamieszczonej w zapowiedzi!
Typy wysłane po czasie nie będą liczone.
Proszę o dokładne sprawdzanie swoich typów (podawane wyniki) przed wysłaniem.

baks75
Posty: 864
Rejestracja: 20 maja 2011, 21:18
Lokalizacja: DT

8 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: baks75 »

Toruń – Rybnik 53-37 (Ch. Holder)
Wrocław – Zielona Góra 42-48 (P. Dudek)
Tarnów – Grudziądz 50-40 (J. Kolodziej)
Gorzów – Leszno 50-40 (N. Pedersen)

Rzeszów – Częstochowa 55-35 (D. Lampart)
Rawicz – Piła 33-57 (Michal Szczepaniak)
Bydgoszcz – Krosno 55-35 (V. Kulakov)
Kraków – Gdańsk 42-48 (Linus Sundstroem)
Daugavpils – Łódź 49-41 (Joonas Kylmaekorpi)

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 2432
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

8 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: Greg-Tarnów »

Toruń – Rybnik 52:38 Martin Vaculik
Wrocław – Zielona Góra 40:50 Patryk Dudek
Tarnów – Grudziądz 49:41 Janusz Kołodziej
Gorzów – Leszno 55:35 Przemysław Pawlicki

Rzeszów – Częstochowa 47:43 Maciej Kuciapa
Rawicz – Piła 35:55 Brady Kurtz
Bydgoszcz – Krosno 53:37 Mirosław Jabłoński
Kraków – Gdańsk 48:42 Grzegorz Walasek
Daugavpils – Łódź 50:40 Joonas Kylmaekorpi

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2988
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

8 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: Yoda »

Toruń – Rybnik 55-35 (Martin Vaculik)
Wrocław – Zielona Góra 47-43 (Patryk Dudek)
Tarnów – Grudziądz 48-42 (Janusz Kołodziej)
Gorzów – Leszno 53-37 (Bartosz Zmarzlik)

Rzeszów – Częstochowa 52-38 (Dawid Lampart)
Rawicz – Piła 35-55 (Michał Szczepaniak)
Bydgoszcz – Krosno 60-30 (Oskar Gollob Ajtner)
Kraków – Gdańsk 50-40 (Grzegorz Walasek)
Daugavpils – Łódź 55-35 (Joonas Kylmaekorpi)

KoNiK
Posty: 1524
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

8 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: KoNiK »

Toruń – Rybnik 54:36 (Hancock)
Wrocław – Zielona Góra 49:41(Milik)
Tarnów – Grudziądz 50:40 (Kolodziej)
Gorzów – Leszno 53:37 (Zmarzlik)

Rzeszów – Częstochowa 50:40 (Lampart)
Rawicz – Piła 30:60 (Szczepaniak)
Bydgoszcz – Krosno 52:38 (Kudriaszow)
Kraków – Gdańsk 42:48 (Gafurow)
Daugavpils – Łódź 51:39 (Kylmaekorpi)

Awatar użytkownika
marbot
Posty: 210
Rejestracja: 10 cze 2011, 14:22

8 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: marbot »

Toruń – Rybnik 51-39 (Grigorij Łaguta)
Wrocław – Zielona Góra 44-46 (Patryk Dudek)
Tarnów – Grudziądz 48-42 (Janusz Kołodziej)
Gorzów – Leszno 50-40 (Bartosz Zmarzlik)

Rzeszów – Częstochowa 50-40 (Dawid Lampart)
Rawicz – Piła 35-55 (Michał Szczepaniak)
Bydgoszcz – Krosno 55-35 (Oskar Gollob Ajtner)
Kraków – Gdańsk 48-42 (Grzegorz Walasek)
Daugavpils – Łódź 55-35 (Joonas Kylmaekorpi)

Kibic UT
Posty: 2155
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

8 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: Kibic UT »

Toruń – Rybnik 50:40 Martin Vaculik
Wrocław – Zielona Góra 46:44 Patryk Dudek
Tarnów – Grudziądz 47:43 Janusz Kołodziej
Gorzów – Leszno 51:39 Przemysław Pawlicki

Rzeszów – Częstochowa 47:43 Dawid Lampart
Rawicz – Piła 35:55 Brady Kurtz
Bydgoszcz – Krosno 53:37 Mirosław Jabłoński
Kraków – Gdańsk 48:42 Grzegorz Walasek
Daugavpils – Łódź 47:43 Joonas Kylmaekorpi
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5641
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

8 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: savage »

Toruń – Rybnik 51- 39 (Łaguta)
Wrocław – Zielona Góra 43-47 (Dudek)
Tarnów – Grudziądz 50-40 (Łaguta)
Gorzów – Leszno 51-49 (Zmarzlik)

Rzeszów – Częstochowa 51-39 (Lampart)
Rawicz – Piła 35-55 (Kościuch)
Bydgoszcz – Krosno 53-37 (Kudriaszow)
Kraków – Gdańsk 52-38 (Walasek)
Daugavpils – Łódź 50-40 (Kylmaekorpi)
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2437
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

8 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: konri »

Toruń – Rybnik 53-37 (Greg Hancock)
Wrocław – Zielona Góra 50-40 (Tai Woffinden)
Tarnów – Grudziądz 49-41 (Artiom Łaguta)
Gorzów – Leszno 56-34 (Bartosz Zmarzlik)

Rzeszów – Częstochowa 50-40 (Dawid Lampart)
Rawicz – Piła 32-58 (Michał Szczepaniak)
Bydgoszcz – Krosno 53-37 (Adriej Kudriaszow)
Kraków – Gdańsk 51-39 (Grzegorz Walasek)
Daugavpils – Łódź 54-36 (Fredrik Lindgren)

mamal
Posty: 312
Rejestracja: 26 sie 2009, 13:20
Lokalizacja: Tarnów

8 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: mamal »

Toruń – Rybnik 56-34 (Chris Holder)
Wrocław – Zielona Góra 49-41 (Tai Woffinden)
Tarnów – Grudziądz 50-40 (Janusz Kołodziej)
Gorzów – Leszno 53-37 (Bartosz Zmarzlik)

Rzeszów – Częstochowa 54-36 (Dawid Lampart)
Rawicz – Piła 34-56 (Michał Szczepaniak)
Bydgoszcz – Krosno 52-38 (Wiktor Kułakow)
Kraków – Gdańsk 42-48 (Grzegorz Walasek)
Daugavpils – Łódź 43-47 (Hans Andersen)

Awatar użytkownika
zbylpowrócił
Posty: 192
Rejestracja: 24 lut 2015, 17:46

8 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: zbylpowrócił »

Toruń – Rybnik 53-37 (G.Łaguta)
Wrocław – Zielona Góra 47-43 (P. Dudek)
Tarnów – Grudziądz 50-40 (T. Gollob)
Gorzów – Leszno 52-38 (B. Zmarzlik)

Rzeszów – Częstochowa 53-37 (D. Lampard)
Rawicz – Piła 35-55 (M.Szczepaniak)
Bydgoszcz – Krosno 54-36 (A. Kudriaszow)
Kraków – Gdańsk 43-47 (P. Hougarrd)
Daugavpils – Łódź 49-41 (J. Kylmaekorpi)

baks75
Posty: 864
Rejestracja: 20 maja 2011, 21:18
Lokalizacja: DT

8 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: baks75 »

Gorzów – Leszno 53-37 (Bartosz Zmarzlik)

DeCo
Posty: 574
Rejestracja: 22 lip 2009, 22:07
Lokalizacja: Tarnów

8 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: DeCo »

Toruń – Rybnik 52-38 (G. Łaguta)
Wrocław – Zielona Góra 46-44 (P. Dudek)
Tarnów – Grudziądz 46-44 (L. Madsen)
Gorzów – Leszno 53-37 (B. Zmarzlik)

Rzeszów – Częstochowa 52-38 (D. Lampart)
Rawicz – Piła 36-54 (M.Szczepaniak)
Bydgoszcz – Krosno 55-35 (A. Kudriaszow)
Kraków – Gdańsk 46-44 (P. Hougaard)
Daugavpils – Łódź 50-40 (J. Kylmaekorpi)

Misiek.
Posty: 254
Rejestracja: 24 paź 2014, 15:21

8 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: Misiek. »

Toruń – Rybnik 54-36 Ch. Holder
Wrocław – Zielona Góra 43-47 T. Woffinden
Tarnów – Grudziądz 48-42 J. Kołodziej
Gorzów – Leszno 52-38 B. Zmarzlik

Rzeszów – Częstochowa 51-39 D. Lampart
Rawicz – Piła 35-55 Mi. Szczepaniak
Bydgoszcz – Krosno 55-35 W. Kułakow
Kraków – Gdańsk 43-47 G. Walasek
Daugavpils – Łódź 50-40 H. Andersen

Pytek
Posty: 857
Rejestracja: 23 lip 2009, 1:36
Lokalizacja: Tarnow/Chicago

8 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: Pytek »

Toruń – Rybnik 52:38 (G. Łaguta)
Wrocław – Zielona Góra 46:44 (P. Dudek)
Tarnów – Grudziądz 48:42 (A. Łaguta)
Gorzów – Leszno 52:38 (B. Zmarzlik)

Rzeszów – Częstochowa 48:42 (D. Lampart)
Rawicz – Piła 33:57 (Michał Szczepaniak)
Bydgoszcz – Krosno 52:38 (M. Jablonski)
Kraków – Gdańsk 50:40 (R. Gafurow)
Daugavpils – Łódź 48:42 (J. Kylmaekorpi)

kanibal
Posty: 85
Rejestracja: 12 lut 2013, 8:08

8 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: kanibal »

Toruń Rybnik 51-39 Hancock
Wrocław Zielona Góra 47 43 Dudek
Tarnów Grudziądz 48 42 Kołodziej
Gorzów Leszno 53 37 Kasprzak

Rzeszów Częstochowa 51 39 Lampart
Rawicz Piła 32 58 Szczepaniak
Bydgoszcz Krosno 57 33 Kulakow
Kraków Gdańsk 42 48 Gafurow
Daugavpils Łódź 43 47 Andersen

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator
Posty: 5105
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

8 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: PrzemczaN »

Toruń – Rybnik 52-38 (Grigorij Laguta)
Wrocław – Zielona Góra 47-43 (Tai Woffinden)
Tarnów – Grudziądz 48-42 (Leon Madsen)
Gorzów – Leszno 51-39 (Bartosz Zmarzlik)

Rzeszów – Częstochowa 50-40 (Dawid Lampart)
Rawicz – Piła 34-56 (Michał Szczepaniak)
Bydgoszcz – Krosno 52-38 (Oskar Gollob)
Kraków – Gdańsk 42-48 (Grzegorz Walasek)
Daugavpils – Łódź 50-40 (Maksim Bogdanow)
ŻLF: 2019

popo
Posty: 302
Rejestracja: 06 cze 2010, 21:32

8 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: popo »

Toruń – Rybnik 54-36 /G. Hancock/
Wrocław – Zielona Góra 48-42 /P. Protasiewicz/
Tarnów – Grudziądz 43-47 /A.Łaguta/
Gorzów – Leszno 51-39 /B. Zmarzlik/

Rzeszów – Częstochowa 48-42 /D. Lampart/
Rawicz – Piła 38-52 /Mi. Szczepaniak/
Bydgoszcz – Krosno 52-38 /A. Kudriaszow/
Kraków – Gdańsk 48-42 /P. Hougaard/
Daugavpils – Łódź 51-39 /J. Kylmaekorpi/
kibic

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 2924
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

8 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: kaka »

Toruń – Rybnik 52:38 (Greg Hancock)
Wrocław – Zielona Góra 42:48 (Tai Woffinden)
Tarnów – Grudziądz 47:43 (Ariom Łaguta)
Gorzów – Leszno 54:36 (Bartosz Zmarzlik)

Rzeszów – Częstochowa 48:42 (Dawid Lampart)
Rawicz – Piła 30:60 (Michał Szczepaniak)
Bydgoszcz – Krosno 51:39 (Marcin Jędrzejewski)
Kraków – Gdańsk 48:42 (Patrick Hougaard)
Daugavpils – Łódź 53:37 (Maksim Bogdanow)

Rafi
Posty: 961
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:23
Lokalizacja: Tarnow

8 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: Rafi »

Toruń – Rybnik 52-38 G.Łaguta
Wrocław – Zielona Góra 49-41 Woffinden
Tarnów – Grudziądz 42-48 A.Łaguta
Gorzów – Leszno 50-40 Zmarzlik

Rzeszów – Częstochowa 49-41 Lampard
Rawicz – Piła 39-51 M.Szczepaniak
Bydgoszcz – Krosno 52-38 M. Jabłoński
Kraków – Gdańsk 48-42 Hougarrd
Daugavpils – Łódź 50-40 H. Andersen

Awatar użytkownika
Lizard King
Posty: 1414
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:01
Lokalizacja: Ilkeston/Derby

8 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: Lizard King »

Toruń – Rybnik 48:42 Grigorij Laguta
Wrocław – Zielona Góra 47:43 Tai Woffinden
Tarnów – Grudziądz 50:40 Janusz Kolodziej
Gorzów – Leszno 51:39 Bartosz Zmarzlik

Rzeszów – Częstochowa 50:40 Dawid Lampart
Rawicz – Piła 38:52 Michal szczepaniak
Bydgoszcz – Krosno 56:34 Oskar Ajtner Gollob
Kraków – Gdańsk 49:41 Grzegorz Walasek
Daugavpils – Łódź 51:39 Hans Andersen
"Jebać rzeszów"-Paulo Cohelo

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

8 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: WaluS »

Toruń – Rybnik 54:36 – G. Hancock
Wrocław – Zielona Góra 48:42 – P. Dudek
Tarnów – Grudziądz 49:41 – J. Kołodziej
Gorzów – Leszno 50:40 – B. Zmarzlik

Rzeszów – Częstochowa 52:38 – N. Klind
Rawicz – Piła 37:53 – Mich. Szczepaniak
Bydgoszcz – Krosno 52:38 – M. Jabłoński
Kraków – Gdańsk 48:42 – G. Walasek
Daugavpils – Łódź 50:40 – R. Miśkowiak

Awatar użytkownika
Aris
Posty: 166
Rejestracja: 09 maja 2012, 12:00
Lokalizacja: Tarnów

8 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: Aris »

Toruń – Rybnik - 53-37 (Greg Hancock)
Wrocław – Zielona Góra - 47-43 (Patryk Dudek)
Tarnów – Grudziądz - 50-40 (Janusz Kołodziej)
Gorzów – Leszno - 52-38 (Bartosz Zmarzlik)

Rzeszów – Częstochowa - 51-39 (Dawid Lampart)
Rawicz – Piła - 33-57 (Michał Szczepaniak)
Bydgoszcz – Krosno 52-38 (Andriej Kudriaszow)
Kraków – Gdańsk - 48-42 (Grzegorz Walasek)
Daugavpils – Łódź - 52-38 (Joonas Kylmaekorpi)

Awatar użytkownika
Zbiru
Moderator
Posty: 2350
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:37
Lokalizacja: Tarnów

8 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: Zbiru »

Toruń – Rybnik 50-40, Grigorij Łaguta
Wrocław – Zielona Góra 43-47, Tai Woffinden
Tarnów – Grudziądz 46-44, Artiom Łaguta
Gorzów – Leszno 52-38, Bartosz Zmarzlik

Rzeszów – Częstochowa 48-42, Dawid Lampart
Rawicz – Piła 35-55, Michał Szczepaniak
Bydgoszcz – Krosno 49-41, Wiktor Kułakow
Kraków – Gdańsk 47-43, Grzegorz Walasek
Daugavpils – Łódź 51-39, Joonas Kylmaekorpi
UNIA TARNÓW 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 2016

Awatar użytkownika
fox
Posty: 1490
Rejestracja: 22 lip 2009, 22:14
Lokalizacja: z krwi i kości

8 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: fox »

Toruń – Rybnik 53-37 (G. Łaguta)
Wrocław – Zielona Góra 43-47 (P. Dudek)
Tarnów – Grudziądz 47-43 (A. Łaguta)
Gorzów – Leszno 53-37 (K. Kasprzak)

Rzeszów – Częstochowa 49-41 (D. Lampart)
Rawicz – Piła 38-52 (Michał Szczepaniak)
Bydgoszcz – Krosno 49-41 (O. Ajtner-Gollob)
Kraków – Gdańsk 42-48 (G. Walasek)
Daugavpils – Łódź 42-48 (J Kylmaekorpi)

Zablokowany